EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SUUSAORIENTEERUMISE SPRINDIS 17.02.2018
EMV SO SPRINT
17.02.2018 Verhulitsa (R.Kudre)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55 

M14
1930m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko                 00:12.14   
   2. Mehis Udam                JOKA                 00:14.24   
   3. Timo Kudre                Peko                 00:14.46   
   4. Chris Marcus Krahv        Otepää               00:15.00   
   5. Nansen Palo               Võru/Võru spordikool 00:19.06   
   6. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Spordik 00:19.26   
   7. Maanus Udam               JOKA                 00:20.04   
   8. Audun Palo                Võru/Võru spordikool 00:20.40   
   9. Raiko Alliksaar           JOKA                 00:22.39   
  10. Robert Sander             Ilves                00:26.06   
  11. August Jakobson           Kobras/Põlva Spordik 00:26.32   
  12. Laur-Rogert Sulg          Otepää               00:29.04   
  13. Bert Joosep Panker        Ilves                00:31.27   
  14. Toomas Mattus             Kobras/Põlva Spordik 00:40.18   
      Robin Rohula              Rakv                 Puuduv KP  
      Markus Valdmann           Rakv                 Puuduv KP  
      Reigo Keem                Peko                 Puuduv KP  
      Kaspar Kimask             Võru/Võru spordikool Ei start   
      Oliver Kimask             Võru/Võru spordikool Ei start   
      Siim Roht                 Kobras/Põlva Spordik Ei start   
M16
2960m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Ragnar Rooba              Rakv                 00:18.34   
   2. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Spordik 00:27.44   
   3. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Spordik 00:28.09   
   4. Mihkel Mahla              Peko                 00:29.57   
   5. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Spordik 00:29.59   
   6. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spordikool 00:34.49   
      Artur Soo                 JOKA                 Katk       
      Joosep Ainjärv            JOKA                 Ei start   
      Jürgen Joonas             Võru/Võru spordikool Ei start   
M18
3340m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Sander Pritsik            Rakv                 00:17.56   
   2. Siim Turban               Rakv                 00:22.11   
   3. Jürmo Rooma               Jõhvikas             00:24.29   
   4. Kustu Künnapas            HOK                  00:25.29   
   5. Kasper Keerberg           JOKA                 00:26.17   
   6. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Spordik 00:28.32   
   7. Raiko Marrandi            JOKA                 00:29.33   
M20
3340m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Oliver Kütt               Ilves                00:20.59   
   2. Märten Henrik Pais        West                 00:21.35   
   3. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUKL     00:21.59   
   4. Jarmo Kaasiku             JOKA                 00:23.56   
   5. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Spordik 00:26.04   
   6. Andres Aruots             Peko                 00:26.27   
   7. Villu Serv                Kobras/Põlva Spordik 00:26.48   
   8. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Spordik 00:28.17   
      Sander Tomson             Kobras/Põlva Spordik Ei start   
M21
3850m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Mattis Jaama              Peko                 00:17.19   
   2. Gion Schnyder             Värska OK Peko       00:17.43   
   3. Even Toomas               Peko                 00:18.10   
   4. Ilmar Udam                JOKA                 00:18.50   
   5. Kevin Hallop              Peko                 00:18.59   
   6. Tarvo Klaasimäe           Rakvere OK           00:19.41   
   7. Tõnis Erm                 TAOK                 00:19.49   
   8. Lauri Malsroos            Tammed               00:20.06   
   9. Kenny Kivikas             Ilves                00:20.06   
  10. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUKL     00:20.11   
  11. Priit Randman             Rakv                 00:20.49   
  12. Joonas Oja                Rakv                 00:20.49   
  13. Sander Linnus             Peko                 00:21.10   
  14. Kristjan Linnus           Peko                 00:22.22   
  15. Andres Saal               Otepää               00:23.36   
  16. Reigo Teervalt            Peko                 00:26.43   
  17. Pent Paalberg             Rakv                 00:34.34   
M35
3340m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Vallo Vaher               JOKA                 00:21.05   
   2. Ain Fjodorov              Peko                 00:22.02   
   3. Janek Kähr                Kobras               00:27.00   
   4. Alar Alajaan                                   00:36.41   
      Magnar Alev               Otepää               Puuduv KP  
      Kaupo Ots                 Rakv                 Puuduv KP  
      Vladimir Koltunov         LS-37                Ei start   
M45
2960m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Kuno Rooba                Rakv                 00:19.13   
   2. Kaido Nurja               Nõmme                00:21.12   
   3. Vermo Siim                Nõmme                00:29.01   
   4. Raivo Panker              Mercury              00:35.36   
   5. Andres Viira                                   00:35.56   
   6. Antti Nöps                                     00:46.54   
      Alexey Zdeblovsky         Everest              Ei start   
      Heiti Hallikma            Võru                 Ei start   
M55
2910m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Mart Külvik               -                    00:20.15   
   2. Tiit Tali                 Ilves                00:21.19   
   3. Aleksander Pritsik        Rakv                 00:27.17   
M65
1930m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Rein Kriks                Rakv                 00:16.45   
   2. Lembit Nöps               Ilves                00:22.24   
   3. Agu Koppa                 Jõhvikas             00:28.56   
      Jüri Rokko                SK RT                Puuduv KP  
N14
1770m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Birgit Rõõm               Ilves/Tartu SUKL     00:14.24   
   2. Brigitte Panker           Ilves                00:16.34   
   3. Mareli Vaher              Katoliku             00:17.27   
   4. Anett Kari                Rakv                 00:18.31   
   5. Anni Linnus               Peko                 00:19.25   
   6. Helina Saega              Otepää               00:19.58   
   7. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Spordik 00:20.24   
   8. Angela Mõttus             Otepää               00:27.15   
N16
1930m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Anita Laanejõe            Võru/Võru spordikool 00:16.37   
   2. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas             00:18.36   
   3. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Spordik 00:18.38   
   4. Anete Saar                Kobras/Põlva Spordik 00:23.49   
   5. Aigi Einmaa               Rakv                 00:23.50   
N18
2910m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Teele Telgma              Tammed               00:24.42   
   2. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Spordik 00:28.06   
      Mari Linnus               Peko                 Ei start   
N20
2910m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Epp Paalberg              Rakv                 00:17.12   
   2. Kristel Kõivo             Peko                 00:18.47   
   3. Emily Raudkepp            Peko                 00:19.02   
   4. Kaisa Rooba               Rakv                 00:20.03   
   5. Kelly Vildek              Rakv                 00:24.48   
N21
3320m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Daisy Kudre               Värska OK Peko       00:17.41   
   2. Evely Kaasiku             JOKA                 00:21.35   
   3. Kaisa Sander              Ilves                00:23.41   
   4. Jonne Rooma               Jõhvikas             00:26.31   
   5. Katrin Linnus             West                 00:27.10   
   6. Liis Uusküla              Rakv                 00:30.34   
   7. Katrina Ojavee            Ilves                00:30.36   
   8. Sigrid Ruul               JOKA                 00:31.44   
   9. Liis Toomas               Peko                 00:37.16   
  10. Siiri Rist                West                 00:37.42   
      Doris Kudre               Peko                 Ei start   
N35
2910m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Kaili Ots                 Rakv                 00:20.26   
   2. Marika Jäädmaa            Võru                 00:26.02   
   3. Raili Rooba               Rakv                 00:31.28   
   4. Reeda Tuula               Peko                 00:31.38   
   5. Pille Vinne               Kobras               00:43.07   
N45
2320m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Maret Vaher               Kobras               00:15.39   
   2. Epp Käpa                  Peko                 00:19.28   
   3. Piret Niglas              Jõhvikas             00:21.25   
   4. Kadri Parts               OK Võru              00:23.53   
   5. Evelyn Himma              Rakv                 00:24.07   
   6. Kadre Maalma              Jõhvikas             00:25.13   
   7. Küllike Jaama             Peko                 00:26.17   
   8. Epp Voitka                Võru                 00:26.43   
      Ingrit Kala               Peko                 Katk       
N55
2320m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi                Tulemus      
   1. Airi Alnek                Võru                 00:21.53   
   2. Pille Illak               Otepää               00:25.24   
   3. Heli Viks                 Võru                 00:27.48   
   4. Ülle Raudsepp             Okas                 00:32.50   
   5. Ülle Põldoja              Ilves                00:33.23   
      Saima Värton              Kobras               Puuduv KP  
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 26.02.2018 17:46:40