Lüh.tavarada
16.04.2017 Obinitsa (M.Oras)
Etapid
Summa
Indeks
1. Rasmus Töyrylä KyS FIN 00:10.09
2. Samu Vuorela EsAk EST 00:13.22
3. Romet Paatsi Põlva Spordikoo EST 00:13.27
4. Romet Kriks LSF PT EST 00:13.31
5. Mehis Moor OK Võru/Vastsel EST 00:13.32
6. Anti Tohva Põlva Spordikoo EST 00:13.42
7. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel EST 00:14.16
8. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo EST 00:14.27
9. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp EST 00:14.53
10. Uku Joonas Võru/Võru spord EST 00:15.05
11. Niilo Nurmilaukas EsAk FIN 00:15.12
12. Erik Kersna Ilves EST 00:16.29
13. Roland Johanson Kobras EST 00:17.36
14. Sander Lepp Võru/Võru spord EST 00:17.59
15. Karel Jung Põlva Spordikoo EST 00:18.54
16. Reigo Keem Peko EST 00:19.03
17. Oliver Viiask Võru/Võru spord EST 00:21.30
18. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo EST 00:39.48
Pärtel Külvik Tartu Katoliku EST Katk
Laur Laanetu Peko EST Ei start
Joonas Laanetu Peko EST Ei start
Sebastian Paat Võru/Võru spord EST Ei start
Kaspar Mathias Korrol Mercury EST Ei start
Severi Eerik Võru/Võru spord EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. August Jakobson Kobras/Põlva Sp EST 00:14.21
2. Chris Marcus Krahv Otepää EST 00:17.30
3. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:20.38
4. Pyry Riissanen EsAk FIN 00:20.54
5. Robert Sander Ilves EST 00:21.11
6. Marlon Virve EST 00:22.38
7. Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:24.50
8. Rasmus Saare Kobras/Põlva Sp EST 00:25.22
9. Timo Kudre Peko EST 00:26.04
10. Hugo Enrico Pabor Võru EST 00:26.34
11. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp EST 00:27.52
12. Mihkel Tali - EST 00:28.26
13. Bert Joosep Panker Ilves EST 00:28.33
14. Jakob Koppel Kalamaja Põhiko EST 00:31.40
15. Kevin Kasak Võru/Võru spord EST 00:35.15
16. Otto Pluum Tartu Katoliku EST 00:36.07
17. Markus Zimmermann Kape EST 00:45.42
Siim Roht Põlva Spordikoo EST Ei start
Rasmus Hannes Müürsepp Tartu Katoliku EST Ei start
Kaspar Joala Kobras EST Ei start
Jakob Kaur Kelder Tartu Katoliku EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Joona Vuorela EsAk FIN 00:38.40
2. Eemi Vaherlehto EsAk FIN 00:40.51
3. Miska Riissanen EsAk FIN 00:41.12
4. Emil Eensaar Tartu SUKL EST 00:41.39
5. Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp EST 00:42.20
6. Olle Ilmar Jaama Peko EST 00:42.32
7. Olev Piirisild Võru Suusaklubi EST 00:42.42
8. Mihkel Mahla Peko EST 00:47.18
9. Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp EST 00:50.18
10. Andri Kepler Kobras/Põlva Sp EST 00:52.26
11. Jakob Veske Tartu Katoliku EST 00:54.41
12. Paul Theodor Zupping Peko EST 00:55.26
13. Daniel Sibul Kobras/Põlva Sp EST 01:01.11
14. Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp EST 01:06.05
15. Jaan Peeter Viljamaa TON EST 01:21.55
16. Karl Jakop Pintmann Võru/Võru spord EST 01:31.06
17. Mathias Loona Tartu Katoliku EST 01:38.56
18. Alarich Paas Võru/Võru spord EST 01:40.52
19. Uku Viispert Tartu Katoliku EST 02:00.40
Mihkel Abram Tammed EST Katk
Ergo Aruots Peko EST Ei start
Kevin Markus Korrol Mercury EST Ei start
Jürgen Joonas Võru/Võru spord EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Sander Pritsik Rakv EST 00:46.37
2. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp EST 00:48.32
3. Mati Kiisler SRD EST 00:55.46
4. Ragnar Rooba Rakv EST 00:56.10
5. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp EST 00:59.44
6. Hando Allmann Võru/Võru spord EST 01:00.42
7. Raiko Marrandi JOKA EST 01:04.50
8. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord EST 01:11.03
9. Evan Standen EsAk FIN 01:19.40
10. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST 01:20.23
11. Robert Pihu Tartu Katoliku EST 01:44.56
12. Karmo Tisler Võru/Võru spord EST 01:45.21
13. Karel Kuragin Võru/Võru spord EST 01:48.52
14. Kerten Matto Kobras/Põlva Sp EST 02:01.40
Dainis Männiste Kobras/Põlva Sp EST Puuduv KP
Janar Saks Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Siim Turban Rakv EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaarel Vesilind SRD EST 00:49.29
2. Karel-Sander Kljuzin Peko EST 00:53.14
3. Alex Treier Võru/Võru spord EST 00:55.10
4. Kiur Erik Eensaar Ilves EST 00:56.12
5. Villu Serv Kobras/Põlva Sp EST 01:09.52
6. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Sp EST 01:18.05
7. Joonas Halapuu Võru/Võru spord EST 01:19.08
8. Kristofer Pähklepa Kobras EST 01:35.39
Rainer Kravets Prorunner EST Ei start
Rasmus Kruusa Kobras EST Ei start
Kristo Sirk Kobras/Põlva Sp EST Ei start
Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Ei start
Andres Aruots Peko EST Ei start
Raido Kiss Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Lauri Sild EKJ SK EST 00:37.10
2. Kristo Heinmann Ilves EST 00:39.47
3. Sander Vaher EKJ SK EST 00:39.51
4. Dmitrii Poliakov NORD WEST RUS 00:41.42
5. Tõnis Laugesaar Rakv EST 00:41.49
6. Andreas Kraas Tammed EST 00:42.16
7. Markus Puusepp Võru EST 00:43.28
8. Philipp Müller Team Germany GER 00:43.38
9. Moritz Döllgast Team Germany GER 00:44.30
10. Bjarne Friedrichs Team Germany GER 00:45.09
11. Ole Hennseler Team Germany GER 00:46.30
12. Marvin Goericke Team Germany GER 00:47.07
13. Reigo Teervalt Peko EST 00:47.08
14. Reimo Liiv Tammed EST 00:48.25
15. Tanel Mõttus Võru EST 00:48.26
16. Colin Kolbe Team Germany GER 00:49.16
17. Mati Tiit Ilves EST 00:50.21
18. Lauri Pähn Võru/Võru spord EST 00:51.08
19. Tarmo Siimsaare Võru EST 00:51.14
20. Jaagup Truusalu Võru EST 00:52.12
21. Siim Klais Tartu EST 00:53.10
22. Kaur Kase Võru EST 00:53.12
23. Uku-Laur Tali KEKRSK EST 00:53.52
24. Mattis Jaama Peko EST 00:54.48
25. Ville Vierimaa EsAk FIN 00:55.20
26. Andreas Aadli Tammed EST 00:56.15
27. Taivo Timmusk HOK EST 00:59.21
28. Janek Piirisild Võru EST 00:59.55
29. Kristjan Karabelnik - EST 01:00.49
30. Jan Birnstock Team Germany GER 01:03.25
31. Jaan Tarmak SK100 EST 01:04.08
32. Jüri Joonas Võru EST 01:04.46
33. Ville Pakkanen EsAk FIN 01:07.23
34. Maik Lint Peko EST 01:23.19
35. Sergei Lopuhhin Peko EST 01:55.36
Andres Saetalu Tammed EST Puuduv KP
Veit Slodowski Team Germany GER Puuduv KP
Ragnar Kruusla JOKA EST Ei start
Sander Linnus Peko EST Ei start
Christoph Prunsche Team Germany GER Ei start
Hannes Poolamets Tammed EST Ei start
Ragnar Leimann Pipedrive EST Ei start
Raido Laidla Tallinna Taliuj EST Ei start
Sander Nahkor TAOK EST Ei start
Alar Kume Võru EST Ei start
Erik Döhler Team Germany GER Ei start
Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Ei start
Oliver Jõgeva Kobras EST Ei start
Priit Randman Rakv EST Ei start
Tanel Papp Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Alar Assor Kobras EST 00:41.14
2. Artur Rauk Võru EST 00:42.06
3. Kevin Hallop Peko EST 00:42.45
4. Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST 00:44.04
5. Märt Kesküla HOK EST 00:56.08
6. Kalvo Kriisk Kape EST 00:58.10
7. Jussi Jääoja EsAk FIN 01:00.05
8. Rünno Sulg LSF PT EST 01:02.12
9. Olavi Mätik Elering EST 01:08.52
10. Viljar Vainola Mercury EST 01:11.43
11. Martin Pettai EST 01:21.02
12. Ants Sarv Obinitsa EST 01:23.33
Ragnar Ilp EST Ei start
Kristjan Linnus Peko EST Ei start
Oliver Kütt Ilves EST Ei start
Oleg Koshik SRD EST Ei start
David Vallner - EST Ei start
Joonas Oja Rakv EST Ei start
Aigar Kallas - EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Toni Pikkarainen EsAk FIN 01:00.52
2. Heiti Hallikma Võru EST 01:03.11
3. Kaido Hallik Ilves EST 01:04.25
4. Taavi Tatsi LUS EST 01:07.39
5. Mati Mägi HOK EST 01:09.53
6. Marko Külaots Tammed EST 01:16.11
7. Lauri Beilmann Tammed EST 01:20.06
8. Erko Jakobson Kobras EST 01:26.21
9. Taivo Tali KEKRSK EST 01:31.53
10. Lauri Teder Kobras EST 01:34.17
11. Alar Alajaan EST 01:36.42
Dag Ainsoo LUS EST Ei start
Sixten Sild Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Alar Abram Tammed EST 00:49.09
2. Ain Fjodorov Peko EST 00:51.33
3. Jani Riissanen EsAk FIN 00:52.19
4. Ville Nurmilaukas EsAk FIN 00:54.15
5. Tuomas Vaherlehto EsAk FIN 00:55.16
6. Danilo Piht Mercury EST 00:57.03
7. Mikhail Malyshev NORD WEST RUS 00:57.18
8. Meelis Merenäkk Rae EST 00:58.34
9. Meelis Mälter KEKRSK EST 00:59.38
10. Kaupo Järve LSF PT EST 01:00.56
11. Erki Kriks LSF PT EST 01:04.55
12. Margus Marrandi JOKA EST 01:07.04
13. Vallo Vaher JOKA EST 01:07.34
14. Sauli Takkinen EsAk FIN 01:08.52
15. Tarmo Klaar Ilves EST 01:09.10
16. Arthur Raichmann LSF PT EST 01:09.24
17. Eero Mõttus Võru EST 01:13.11
18. Lauri Tarlap Saku Korvpallik EST 01:19.33
19. Ando Viispert Ants Piibu brid EST 02:17.41
Mati Korrol Mercury EST Ei start
Rain Eensaar EKJ SK EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Tarvo Avaste Tammed EST 00:50.08
2. Andrei Nikitin SRD EST 00:52.29
3. Väino Ellamik Suusahullud EST 00:54.28
4. Paavo Rõigas Peko EST 00:55.09
5. Meelis Zimmermann Kape EST 00:56.31
6. Mart Koppel Sangar EST 00:58.39
7. Lauri Olli LSF PT EST 00:59.24
8. Raul Kangur Peko EST 01:04.26
9. Karli Lambot - EST 01:07.11
10. Aare Huik Võru EST 01:07.31
11. Kristjan Leiger Kape EST 01:09.13
12. Raivo Erik Rae EST 01:10.28
13. Enn Jaama Peko EST 01:13.31
14. Vladislav Pahhomenkov SRD EST 01:13.40
Etapid
Summa
Indeks
1. Antti Roose Kobras EST 00:50.39
2. Thomas Meier Team Germany GER 00:53.45
3. Johan Alenius IFK Lidingö SWE 01:05.16
4. Hannu Numminen EsAk FIN 01:07.40
5. Toomas Voolaid EST 01:09.03
6. Maksim Gureev Kape RUS 01:10.47
7. Jouni Pyykönen EsAk FIN 01:10.58
8. Raivo Panker Mercury EST 01:11.31
9. Lauri Leppik TAOK EST 01:17.25
10. Konstantin Pigarev Mile Sport RUS 01:18.47
11. Toomas Telgma Voller EST 01:27.01
12. Madis Haug Võru EST 01:35.33
13. Jaanus Viljamaa TON EST 01:37.45
Indrek Jentson Kape EST Ei start
Priit Truusalu Kape EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiit Tali Ilves EST 00:45.14
2. Eduard Pukkonen KEKRSK EST 00:47.33
3. Raul Laas JOKA EST 00:49.09
4. Aleksander Pritsik Rakv EST 00:51.54
5. Mihkel Nahkur Jõhvikas EST 00:53.18
6. Sergei Iudov Pskov 00:53.32
7. Mart Külvik - EST 00:53.53
8. Mati Preitof KEKRSK EST 00:55.31
9. Jukka Karvonen LeSi FIN 00:56.20
10. Andrej Mitenkov Azimut, SPb RUS 01:00.36
11. Andrus Sipsaka KEKRSK EST 01:05.22
12. Rein Toomas Peko EST 01:20.08
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaljo Julge Kape EST 00:46.58
2. Jarmo Lehto VeVe FIN 00:49.08
3. Markku Lahti LeSi FIN 00:51.14
4. Rein Rooni Orvand EST 00:51.58
5. Anti Parik Otepää EST 00:59.45
6. Udo Lüüs Ilves EST 01:01.48
7. Heini Tammik Kape EST 01:02.55
8. Jüri Rokko SK RT EST 01:09.55
9. Heimo Jumppanen Pihkaniskat FIN 01:39.36
10. Kalev Bogdanov PV SKK EST 01:40.59
Jüri Merirand Otepää EST Puuduv KP
Jaak Jaagus Saku EST Ei start
Aigar Pindmaa Võru EST Ei start
Tõnu Sikkal Kobras EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Rein Unt TON EST 00:50.24
2. Rein Kriks Rakv EST 00:52.14
3. Arvo Kivikas Ilves 00:55.25
4. Juhani Nippala Rasti-Jyry FIN 00:57.05
5. Koit Paasma Lehola EST 01:01.33
6. Kalle Nelk Tammed EST 01:03.50
7. Raimo Nordqvist EsAk FIN 01:21.55
Etapid
Summa
Indeks
1. Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:47.47
2. Markku Virtanen EsAk FIN 00:53.00
3. Kalju Toomas JOKA EST 00:53.05
4. Ants Tamm TON EST 00:54.55
5. Jüri Tähemaa TON EST 00:58.32
6. Elmo Pärna Lehola EST 01:01.00
7. Tiit Koppel Orion EST 01:06.49
Nikolai Kuha Kape EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Endel Remmet Kape EST 00:41.52
2. Lembit Vassil Ilves EST 00:43.50
3. Pentti Suonpää EsAk FIN 00:55.48
Martin Tõrra Kobras EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Henri Kersna Ilves EST 00:13.23
2. Koit Hallik EST 00:14.12
3. Erik Marten Zernant Ilves EST 00:15.34
4. Dominik Lopuhhin Peko EST 00:17.14
5. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:17.24
6. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo EST 00:20.46
7. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp EST 00:21.47
8. Hendrik Avaste Tammed EST 00:23.01
9. Morten Mõttus EST 00:23.53
10. Aksel Avaste Tammed EST 00:26.49
11. Atso Kesküla HOK EST 00:27.17
12. Joosep Tali KEKRSK EST 00:28.54
13. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel EST 00:34.12
14. Fredrik Lopuhhin Peko EST 00:34.51
Olle Oskar Lahe Pärnu EST Ei start
Rasmus Uibo Peko EST Ei start
Johannes Fjodorov Peko EST Ei start
Ako Raal Obinitsa EST Ei start
Iko Pai Obinitsa EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Ebe Hallik EST 00:14.43
2. Mariann Zernant Ilves EST 00:14.56
3. Mirtel Vaher Tartu Katoliku EST 00:16.57
4. Johanna Oras Põlva Spordikoo EST 00:19.36
5. Eva Piirisild Võru Suusaklubi EST 00:20.30
6. Karolin Möller Põlva Spordikoo EST 00:22.50
7. Erika Takkinen EsAk FIN 00:23.16
8. Käroli Jahu Põlva Spordikoo EST 00:28.16
9. Liisbeth Oja Kobras/Põlva Sp EST 00:29.14
10. Rebeca Hiiesalu Põlva Spordikoo EST 00:29.33
Hele Jakobson Põlva Spordikoo EST Ei start
Kaisa Joala Kanepi vald EST Ei start
Maarja Oras Põlva Spordikoo EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Herta Kesküla HOK EST 00:18.35
2. Harriet Koppel Tartu Katoliku EST 00:20.02
3. Iris Abram Tammed EST 00:21.42
4. Anni Linnus Peko EST 00:23.44
5. Sofia Pahhomenkova Sportnet EST 00:28.01
6. Helina Saega Otepää EST 00:28.25
7. Angela Mõttus Otepää EST 00:33.25
Roos Aliis Kelder Tartu Katoliku EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Eliise Kesküla HOK EST 00:39.03
2. Leana Jete Korb Peko EST 00:41.35
3. Brigitte Panker Ilves EST 00:42.24
4. Elis Karpova SRD EST 00:46.09
5. Evely Ostrov Kobras/Põlva Sp EST 00:48.10
6. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp EST 00:53.22
7. Kaidi Piirisild Võru EST 01:11.04
8. Liis Musta Võru EST 01:12.43
Birgit Rõõm Ilves EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp EST 00:43.25
2. Siiri Talts HOK EST 00:49.14
3. Kristina Haug Võru/Võru spord EST 00:51.36
4. Mari Linnus Peko EST 00:52.32
5. Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 00:53.55
6. Anete Saar Kobras/Põlva Sp EST 00:54.01
7. Paula Liis Viljamaa Tammed EST 00:57.15
8. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva Sp EST 01:08.31
9. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Sp EST 01:10.27
Hanna-Liina Kunnus Võru/Võru spord EST Katk
Lorely Kõrvel Kobras/Põlva Sp EST Puuduv KP
Anastasija Pahhomenkova SRD EST Ei start
Kristiin Kalle Kobras/Põlva Sp EST Ei start
Maire Pärn Ilves EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Teele Telgma Tammed EST 00:51.29
2. Kristel Kõivo Peko EST 00:56.49
3. Jessica Bartholdi EsAk FIN 00:58.01
4. Kaisa Rooba Rakv EST 01:04.08
5. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Sp EST 01:05.01
6. Kelli Nurm Kobras/Põlva Sp EST 01:09.01
7. Birgit Russka Kobras/Põlva Sp EST 01:11.17
8. Roosa Kuusivaara EsAk FIN 01:20.23
9. Katrin Piirimaa Kobras EST 01:27.30
Signe Kallion Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Kaisa Kahre Võru/Võru spord EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Natalia Gemperle Alfta OSA RUS 00:34.09
2. Evely Kaasiku JOKA EST 00:37.06
3. Anastasia Rudnaya NORD WEST RUS 00:37.48
4. Irina Nyberg ALFTA ÖSA EST 00:40.17
5. Marianne Haug Võru EST 00:41.05
6. Laura Joonas Võru EST 00:41.18
7. Arntraut Götsch Team Germany GER 00:41.51
8. Kristel Sibul Kobras EST 00:42.56
9. Kirti Rebane Tammed EST 00:46.13
10. Isabel Seeger Team Germany GER 00:46.23
11. Birte Friedrichs Team Germany GER 00:47.03
12. Erika Uotila Koovee FIN 00:47.16
13. Paula Starke Team Germany GER 00:48.35
14. Ann-Charlotte Spangenberg Team Germany GER 00:49.03
15. Kerstin Uiboupin Võru EST 00:49.05
16. Emily Raudkepp Peko EST 00:49.59
17. Inga Siegert OK Võru/Vastsel EST 00:50.07
18. Kaisa Sander Ilves EST 00:50.23
19. Sigrid Ruul JOKA EST 00:51.14
20. Maiki Maalberg Võru EST 00:52.33
21. Salla Laitinen EsAk FIN 00:54.13
22. Anna Volkova NORD WEST RUS 00:54.32
23. Kristin Viikmaa West EST 01:08.49
Piibe Tammemäe SK100 EST Puuduv KP
Ellen Klüser Team Germany GER Puuduv KP
Annika Rihma Kobras EST Ei start
Triin Jäädmaa Võru EST Ei start
Britt Jaaska SK Serviti EST Ei start
Marie Tammemäe Orvand EST Ei start
Eleri Hirv Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Siiri Mere SRD EST 00:42.43
2. Mari Kaseväli Otepää EST 00:46.55
3. Jaana Olvet Rakv EST 00:47.57
4. Anastasia Kashina NORD WEST RUS 00:52.50
5. Liina Vesilind SRD EST 00:54.51
6. Kairi Tuulmägi Mercury EST 00:54.53
7. Tiina-Maria Tali KEKRSK EST 01:00.03
8. Marta Olvet Rakv EST 01:01.26
9. Ele Sisas TAOK EST 01:01.45
10. Elina Rauhala EsAk FIN 01:04.06
11. Teele Eensaar Ilves EST 01:10.06
12. Kristina Vesilind SRD EST 01:14.47
13. Miriam Mõttus EMÜ EST 01:29.08
14. Annika Silde Mercury EST 01:34.10
Merilin Vahtra Tartu Ülikool EST Puuduv KP
Merilin Anijärv SRD EST Puuduv KP
Ade Timmusk HOK EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Kadri Limberg LSF PT EST 00:56.00
2. Piia Avaste Tammed EST 00:57.46
3. Ingrid Piht Mercury EST 01:04.25
4. Külli Leiger Kape EST 01:05.48
5. Kadri Parts Võru EST 01:09.47
6. Kairi Luigelaht-Teder Kobras EST 01:11.18
7. Pille Vinne Kobras EST 01:15.05
Etapid
Summa
Indeks
1. Jana Kink Kape EST 00:47.54
2. Kristi Vassil Ilves EST 00:51.55
3. Marje Venelaine Tammed EST 00:54.05
4. Mall Alev Tammed EST 00:54.22
5. Hanna Vuorela EsAk FIN 00:58.05
6. Anneli Pello Mercury EST 01:01.27
7. Niina Riissanen EsAk FIN 01:12.59
8. Raili Rooba Rakv EST 01:13.15
9. Heli Haug Võru EST 01:17.18
Marika Jäädmaa Võru EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Signe Raidmets TON EST 00:45.53
2. Liubov Sergeeva NORD WEST RUS 00:54.05
3. Siiri Vallner EST 00:54.15
4. Maari Idnurm TON EST 00:57.58
5. Erika Joonas Võru EST 01:00.08
6. Piret Kaasik Ilves EST 01:00.30
7. Küllike Jaama Peko EST 01:01.18
8. Merike Paapson TON EST 01:02.26
9. Teija Sahlström EsAk FIN 01:04.27
10. Anu Salokangas EsAk EST 01:08.11
Mari Punab Suusahullud EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Marje Viirmann KEKRSK EST 00:42.42
2. Epp Voitka Võru EST 00:50.11
3. Lea Leppik TAOK EST 00:53.34
4. Ellen Lembra Kape EST 01:00.17
5. Inger Jalakas KEKRSK EST 01:00.51
6. Anu Järv EST 01:01.36
7. Helve Kansi Lehola EST 01:13.02
Rutti Räbovoitra Mercury EST Ei start
Tiia Laul Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Gea Rennel KEKRSK EST 00:53.18
2. Ülle Põldoja Ilves EST 00:56.06
3. Pille Illak Otepää EST 01:03.08
4. Ülle Raudsepp Okas EST 01:13.28
5. Heli Viks Võru EST 01:19.43
Merike Mändsoo TON EST Puuduv KP
Tiina Oras Ilves EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Vaike Tomann Ilves EST 00:49.35
2. Ulla Lehto KyS FIN 00:51.01
3. Helena Jumppanen Pihkaniskat FIN 00:54.09
4. Anita Laaksonen Rasti-Jyry FIN 00:56.52
5. Iris Karvonen LeSi FIN 01:13.28
Etapid
Summa
Indeks
1. Riina Kivikas Ilves EST 00:45.46
2. Leili Prans Ilves EST 00:48.47
3. Liivi Parik Otepää EST 00:50.01
4. Tiiu Kaasik Ilves EST 00:52.37
5. Eha Kriks Rakv EST 00:58.20
6. Juta Virkepuu KEKRSK EST 01:40.10
Etapid
Summa
Indeks
1. Liis Lille KEKRSK EST 00:51.10
2. Maie Abram Ilves EST 00:59.20
3. Kaie Kivila Ilves EST 01:00.31
4. Ilona Vanaveski Ilves EST 01:07.19
Etapid
Summa
Indeks
1. Jasmiin Kraas Tartu EST 00:14.19
2. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp EST 00:17.55
3. Kirke Keem Peko EST 00:19.05
4. Eliisabet Leiger Kape EST 00:20.43
5. Katariina Leiger Kape EST 00:21.41
6. Tuuli Nurmilaukas EsAk FIN 00:22.29
7. Marii Mõttus EST 00:23.49
8. Käti Kudre Peko EST 00:27.36
9. Viivi Riissanen EsAk FIN 00:29.16
10. Linda Viispert VK Janika EST 00:34.34
11. Anni Alus Peko EST 00:34.35
12. Merit Vaher Tartu Katoliku EST 00:37.38
13. Marta Mälberg Peko EST 00:37.58
14. Jette-Ly Assor Kobras EST 00:43.12
Säde Külaots - EST Ei start
Miina Raudoja Peko EST Ei start
Ingrid Nyberg EST Ei start
Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel EST Ei start
PEKO