Tavarada
14.04.2018 Obinitsa (M.Oras)
Etapid
Summa
Indeks
1. 405 Tõnis Piirisild Võru 00:44.22
2. 408 Mihkel Järveoja Kobras 01:03.46
3. 399 Inger Jalakas KEKRSK 01:16.08
4. 407 Birgit Russka Kobras 01:16.23
5. 406 Mihkel Abram Tammed 01:34.21
403 Lilian Lillemets Puuduv KP
404 Jaan Peeter Viljamaa TON Puuduv KP
401 Riinu Külvik Puuduv KP
400 Heimo Jumppanen Pihkaniskat Ei start
409 Jüri Joonas Võru Ei start
410 Raivo Rõõm Ilves Ei start
411 Tarvet Päkk Obinitsa/Miku k Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 416 Karl Jaen Lainevool Ilves 01:08.33
415 Triinu Piirisild Võru Puuduv KP
418 Kerli Liiv - Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 352 Villem Piirimäe Kobras 00:09.08
2. 349 Stefan Kivil LSF PT 00:10.41
3. 354 Lukas Siegert Vastseliina SK/ 00:11.13
4. 348 Henri Kersna Ilves 00:12.26
4. 346 Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:12.26
6. 356 Anti Tohva Põlva Spordikoo 00:12.46
7. 345 Uku Joonas Võru/Võru spord 00:13.42
8. 351 Romet Paatsi Põlva Spordikoo 00:14.22
9. 350 Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 00:15.19
10. 347 Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 00:17.25
11. 344 Marcus-Sebastian Ilumäe Vastseliina SK/ 00:17.46
12. 355 Allan Talvik Võru 00:17.55
13. 358 Jasper Uusmaa Vastseliina SK/ 00:17.57
14. 357 Rasmus Uibo Peko 00:20.57
15. 353 Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo 00:23.41
Etapid
Summa
Indeks
1. 13 Bert Joosep Panker Ilves 00:22.07
2. 24 Karel Jung Kobras/Põlva Sp 00:22.45
3. 12 Paul Piirimäe Kobras 00:25.56
4. 8 Romet Kriks LSF PT 00:32.11
5. 7 Pärtel Külvik Tartu Katoliku 00:34.19
6. 23 Jakob Koppel Tartu Katoliku 00:35.10
7. 17 Rando Jaaksoo Kobras 00:36.53
8. 10 Maanus Udam JOKA 00:37.42
9. 5 Laur-Rogert Sulg Otepää 00:38.17
10. 2 Kevin Kasak Võru/Võru spord 00:40.55
11. 11 Reiko Kallas Vastseliina SK/ 00:40.59
12. 4 Erik Kersna Ilves 00:41.07
13. 25 Markus Zimmermann Kape 00:50.32
14. 21 Reigo Keem Peko 00:51.49
15. 9 Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 00:53.16
16. 19 Märt Viidu Haanja O-ring/H 00:53.41
17. 14 Mehis Moor Vastseliina SK/ 01:05.41
18. 3 Ats-Kristjan Kasemägi JOKA 01:09.42
19. 6 Kaur Kannel Rae 01:14.12
20. 22 Ove-Markus Kasemägi JOKA 01:55.42
20 Markus Kaljur KEKRSK Puuduv KP
15 Mihkel Tali Tartu Kivilinna Puuduv KP
18 Sebastian Paat Võru/Võru spord Ei start
16 Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp Ei start
26 Hugo Rüütli Haanja O-ring/H Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 38 Olle Ilmar Jaama Peko 00:40.11
2. 34 Emil Eensaar Ilves 00:42.10
3. 49 August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:56.24
4. 32 Chris Marcus Krahv Otepää 00:57.11
5. 48 Mehis Udam JOKA 00:58.29
6. 36 Timo Kudre Peko 00:58.36
7. 40 Ralf Kivil LSF PT 01:00.42
8. 37 Olev Piirisild Võru Suusaklubi 01:00.51
9. 42 Renno Merenäkk Tartu Katoliku 01:02.45
10. 47 Daniel Sibul Kobras/Põlva Sp 01:02.53
11. 28 Ranno Kannel Rae 01:14.23
12. 29 Rasmus Saare Kobras 01:28.29
13. 45 Toomas Mattus Kobras/Põlva Sp 01:34.25
14. 41 Kaspar Kimask Võru/Võru spord 01:42.03
15. 30 Uku Viispert Tartu Katoliku 01:45.58
16. 44 Paul Theodor Zupping Peko 01:53.43
17. 43 Darius Kostõgov Põlva Spordikoo 01:59.00
18. 31 Oliver Kimask Võru/Võru spord 02:01.54
19. 39 Henri Perillus JOKA 02:18.05
20. 35 Maarius Kotsulim JOKA 02:26.03
46 Hugo Enrico Pabor Vastseliina SK/ Katk
33 Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord Puuduv KP
50 Kaspar Mill Võru/Võru spord Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 57 Ragnar Rooba Rakv 01:02.16
2. 56 Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:04.27
3. 61 Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp 01:08.56
4. 59 Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp 01:13.08
5. 62 Vjatšeslav Safonov SRD 01:24.13
6. 53 Jakob Veske Tartu Katoliku 01:25.37
7. 52 Janar Saks Võru/Võru spord 01:27.51
8. 66 Artur Soo JOKA 01:36.01
9. 54 Karmo Tisler Võru/Võru spord 01:38.38
10. 65 Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp 01:39.32
11. 60 Kerdo Männilaan JOKA 01:47.10
12. 58 Riko Mäesaar Vastseliina SK/ 02:09.10
55 Mairo Tohus Otepää Katk
64 Mihkel Mahla Peko Katk
63 Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp Ei start
67 Dainis Männiste Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 71 Kaarel Vesilind SRD 00:55.53
2. 77 Kustu Künnapas HOK 01:06.50
3. 73 Hando Allmann Võru/Võru spord 01:07.34
4. 69 Sander Pritsik Rakv 01:08.54
5. 72 Rasmus Kruusa Kobras 01:09.45
6. 75 Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 01:30.13
7. 74 Georg Paal JOKA 01:32.46
8. 76 Raiko Marrandi JOKA 01:36.56
9. 78 Rauno Pahapill JOKA 01:44.58
70 Andre Beljaev JOKA Puuduv KP
79 Joonas Halapuu Võru/Võru spord Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 84 Jaagup Truusalu Võru 01:16.14
2. 89 Reigo Teervalt Peko 01:19.12
3. 85 Rain Eensaar EKJ SK 01:19.54
4. 83 Andres Saetalu Tammed 01:20.34
5. 82 Tanel Papp Võru 01:21.44
6. 87 Lauri Pähn Võru/Võru spord 01:23.09
7. 86 Reimo Liiv Tammed 01:24.38
8. 92 Kaarel Hendrik Zernant Ilves 01:24.57
9. 81 Jaan Tarmak SK100 01:26.27
10. 88 Uku-Laur Tali KEKRSK 01:30.22
11. 90 Kiur Erik Eensaar Ilves 01:31.25
91 Alar Kume Võru Puuduv KP
93 Jonatan Karjus Võru Ei start
94 Olle Kärner Rakv Ei start
95 Kenny Kivikas Ilves Ei start
96 Karel-Sander Kljuzin Peko Ei start
97 Ragnar Kruusla JOKA Ei start
98 Oliver Kütt Ilves Ei start
99 Tõnis Laugesaar Rakv Ei start
100 Andres Rõõm Ilves Ei start
101 Mati Tiit Ilves Ei start
102 Hannes Poolamets Tammed Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 111 Ragnar Kruusla JOKA 00:47.26
2. 106 Kristjan Linnus Peko 00:49.56
3. 110 Kevin Hallop Peko 00:50.12
4. 109 Vallo Männiste Kobras 00:56.12
5. 104 Oleg Koshik SRD 01:14.45
6. 108 Andres Aruots Peko 01:15.18
7. 107 Timmo Tohus Otepää 01:16.04
105 Toomas Telgma Voller Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 124 Tiit Tähnas JOKA 01:05.28
2. 121 Sander Mirme Võru 01:06.10
3. 117 Ain Fjodorov Peko 01:07.14
4. 123 Heiti Hallikma Võru 01:08.21
5. 128 Dag Ainsoo LUS 01:08.29
6. 125 Mati Mägi HOK 01:12.32
7. 127 Ott Rakkaselg HOK 01:13.05
8. 114 Tanel Kannel Rae 01:13.33
9. 119 Kaarel Kallas JOKA 01:16.37
10. 131 Taivo Timmusk HOK 01:20.27
11. 115 Taivo Tali KEKRSK 01:24.22
12. 129 Riho Enni HOK 01:24.54
13. 126 Rain Jaaksoo Kobras 01:26.21
14. 130 Marko Külaots Tammed 01:31.57
15. 118 Janek Kähr Kobras 01:46.35
16. 113 Alar Alajaan 01:47.39
17. 120 Lauri Teder Kobras 01:53.06
18. 116 Erko Jakobson Kobras 02:02.28
122 Kaarel Piirimäe Kobras Katk
112 Kristjan Karabelnik - Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. 137 Ilmar Udam JOKA 01:01.28
2. 136 Kaupo Järve LSF PT 01:03.35
3. 141 Erki Kriks LSF PT 01:10.56
4. 145 Arthur Raichmann LSF PT 01:14.41
5. 139 Raivo Pellja JOKA 01:16.40
6. 134 Allar Kivil LSF PT 01:16.44
7. 132 Taavi Tatsi LUS 01:17.58
8. 140 Meelis Mälter KEKRSK 01:19.23
9. 143 Vallo Vaher JOKA 01:23.11
10. 138 Lauri Beilmann Tammed 01:27.25
11. 135 Koit Kolsar Kobras 01:47.24
12. 144 Sixten Sild Võru 01:48.06
13. 142 Andres Vesilind SRD 01:58.59
14. 133 Ando Viispert Ants Piibu brid 02:17.15
Etapid
Summa
Indeks
1. 153 Alar Abram Tammed 00:50.46
2. 158 Tarvo Avaste Tammed 00:53.23
3. 160 Mart Koppel 00:56.40
4. 157 Lauri Olli LSF PT 00:58.15
5. 159 Kuno Rooba Rakv 00:59.11
6. 161 Väino Ellamik Suusahullud 01:03.33
7. 148 Tarmo Raidma 01:05.18
8. 155 Antti Roose Kobras 01:07.32
9. 150 Raul Kangur Peko 01:07.52
10. 147 Vladislav Pahhomenkov SRD 01:10.56
11. 151 Alexander Khalyapin 01:22.13
12. 154 Aare Huik Võru 01:25.08
149 Rünno Sulg LSF PT Ei start
152 Rait Lille KEKRSK Ei start
156 Margus Klementsov Mercury Ei start
162 Kristjan Leiger Kape Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 167 Andrei Nikitin SRD 00:48.06
2. 168 Meelis Zimmermann Kape 00:58.59
3. 165 Raivo Erik Rae 01:04.42
4. 169 Inno Ling Lehola 01:04.59
5. 166 Toomas Voolaid 01:32.32
6. 164 Madis Haug Võru 01:58.44
Etapid
Summa
Indeks
1. 176 Tiit Tali Ilves 00:48.36
2. 174 Mart Külvik 00:52.10
3. 178 Eduard Pukkonen KEKRSK 00:55.55
4. 175 Jaak Rohtsalu Rakv 00:57.52
5. 182 Maido Kaljur KEKRSK 00:59.53
6. 179 Sergei Iudov PskovRUS 01:00.36
7. 181 Raul Laas JOKA 01:00.51
8. 173 Andrus Rämmann Koop 01:02.26
9. 184 Mati Preitof KEKRSK 01:03.16
10. 180 Andrus Sipsaka KEKRSK 01:10.40
11. 172 Juha Heikkinen Pihkaniskat 01:10.50
12. 171 Jaanus Viljamaa TON 01:13.12
13. 177 Rein Toomas Peko 01:42.17
183 Aleksander Pritsik Rakv Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. 191 Rein Rooni Orvand 01:06.25
2. 189 Tõnu Sikkal Kobras 01:11.28
3. 187 Jüri Merirand Otepää 01:12.12
4. 190 Eero Nevalainen Pihkaniskat 01:14.11
5. 186 Udo Lüüs Ilves 01:14.26
6. 192 Tuomo Puustinen Pihkaniskat 01:21.55
7. 188 Heimo Jumppanen Pihkaniskat 01:49.53
Etapid
Summa
Indeks
1. 199 Rein Unt TON 00:58.23
2. 197 Koit Paasma Lehola 01:08.34
3. 195 Heini Tammik Kape 01:11.12
4. 196 Kalle Nelk Tammed 01:15.53
5. 198 Jüri Rokko SK RT 01:17.18
6. 194 Tiit Ploompuu Jõhvikas 01:24.50
Etapid
Summa
Indeks
1. 204 Tõnu Nurm Kobras 00:42.13
2. 208 Rafael Gordon Võru 00:43.48
3. 207 Erkki Kivistö Pihkaniskat 00:44.19
4. 202 Mihkel Mälter KEKRSK 00:46.11
5. 209 Peep Koppel Koop 00:47.29
6. 206 Elmo Pärna Lehola 01:00.11
7. 211 Kalju Toomas Joka 01:00.59
8. 205 Agu Koppa Jõhvikas 01:06.17
9. 203 Sergei Miasnikov PskovRUS 01:07.17
10. 201 Mati Poom TON 01:10.37
11. 210 Jüri Tähemaa TON 01:21.54
Etapid
Summa
Indeks
1. 217 Mihhail Taivere Kape 00:45.28
2. 215 Endel Remmet Kape 00:46.45
3. 216 Juhan Bachmann Jõhvikas 00:48.07
4. 214 Ants Tamm TON 00:54.33
5. 213 Vaabo Annus Orion 00:55.09
Etapid
Summa
Indeks
1. 363 Manivald Jakobson Põlva Spordikoo 00:14.32
2. 366 Aleks Siegert Vastseliina SK/ 00:14.53
3. 368 Justus Udam JOKA 00:15.53
4. 364 Atso Kesküla HOK 00:20.55
5. 360 Hendrik Avaste Tammed 00:21.11
6. 365 Kaspar Linnus Peko 00:29.21
7. 369 Ville Tell 00:40.45
367 Joosep Tali KEKRSK Ei start
361 Aksel Avaste Tammed Ei start
362 Henrik Erm Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 382 Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:12.44
2. 381 Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp 00:12.49
3. 379 Marta Maripuu HOK 00:13.25
4. 383 Maarja Oras Kobras/Põlva Sp 00:13.27
5. 373 Liis-Marie Kaljur KEKRSK 00:13.47
6. 388 Grete Johanna Korb XT Sport 00:13.56
7. 380 Triin Neeno Põlva Spordikoo 00:14.18
8. 377 Eliisabet Leiger Tartu Katoliku 00:15.15
9. 386 Mirtel Vaher Tartu Katoliku 00:16.08
10. 378 Katariina Leiger Tartu Katoliku 00:16.28
11. 389 Karolin Möller Kobras 00:19.22
12. 374 Kirke Keem Peko 00:19.47
13. 371 Jette-Ly Assor Kobras/Põlva Sp 00:21.13
14. 376 Liisa Kunnus Vastseliina SK/ 00:23.38
15. 375 Käti Kudre Peko 00:23.55
372 Hele Jakobson Põlva Spordikoo Ei start
387 Linda Viispert VK Janika Ei start
384 Eva Piirisild Võru Suusaklubi Ei start
385 Miina Raudoja Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 224 Herta Kesküla HOK 00:23.49
2. 220 Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:25.00
3. 223 Laura-Liis Kaljur KEKRSK 00:26.03
4. 225 Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:28.33
5. 221 Anni Linnus Peko 00:31.05
6. 227 Gerda Kivil LSF PT 00:31.53
7. 219 Iris Abram Tammed 00:42.58
8. 228 Helisa Tartu HOK 00:49.47
9. 226 Age-Anett Laanejõe Võru 00:54.25
10. 222 Liisi Koppel HOK 01:44.57
229 Eva Maria Kandla Tartu Katoliku Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. 237 Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 00:40.30
2. 231 Maria Eller HOK 00:43.00
3. 232 Brigitte Panker Ilves 00:44.15
4. 235 Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp 01:04.51
5. 234 Kaidi Piirisild Võru 01:06.49
233 Liis Vesilind SRD Puuduv KP
236 Viktoria Misnik Võru/Võru spord Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 244 Anita Laanejõe Võru/Võru spord 00:46.02
2. 241 Helena Maripuu HOK 00:46.23
3. 245 Siiri Talts HOK 00:47.14
4. 240 Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp 00:49.52
5. 242 Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 01:03.27
6. 243 Anete Saar Kobras/Põlva Sp 01:08.02
7. 247 Eliise Kesküla HOK 01:11.46
239 Liis Musta Võru Puuduv KP
246 Evely Ostrov Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 254 Lorely Kõrvel Kobras 01:12.52
2. 249 Kairiin Märtson Kobras/Põlva Sp 01:20.25
3. 252 Anastasija Pahhomenkova SRD 01:34.56
4. 250 Triin Helimets HOK 01:45.55
5. 253 Paula Liis Viljamaa Tammed 01:52.28
6. 248 Kristina Haug Võru/Võru spord 02:10.46
251 Teele Telgma Tammed Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 259 Eleri Hirv Võru 01:05.24
2. 263 Laura Joonas Võru 01:07.54
3. 262 Elo Saue Ilves 01:20.33
4. 257 Kristel Kõivo Peko 01:25.28
5. 260 Emily Raudkepp Peko 01:28.05
6. 256 Triinu Rooni SK100 01:35.56
258 Margret Zimmermann Kape Puuduv KP
264 Kadi-Liis Minn JOKA Ei start
265 Kaisa Rooba Rakv Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 271 Kadi-Liis Minn JOKA 00:54.54
2. 272 Katrin Linnus West 00:55.21
3. 268 Kairi Tuulmägi Mercury 01:01.07
4. 274 Maie Tali Tartumaa 01:05.57
5. 275 Tiina-Maria Tali KEKRSK 01:06.25
6. 270 Mari-Liis Kaljur KEKRSK 01:18.59
7. 273 Merilin Vahtra KEKRSK 01:22.29
8. 267 Maigi Mäela Kobras 01:31.18
266 Kelli Marie Jaama Peko Ei start
269 Ade Timmusk HOK Ei start
276 Meeli Mets Ei start
277 Karin Pai Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 278 Merike Vanjuk Kape 00:47.37
2. 282 Inga Siegert Vastseliina SK/ 00:56.24
3. 283 Maret Vaher Kobras 00:57.54
4. 281 Piia Avaste Tammed 01:05.22
5. 279 Külli Leiger Kape 01:05.38
6. 280 Kairi Luigelaht-Teder Kobras 01:20.23
284 Tuuli Erm OK Võru Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 289 Heleri Kivil LSF PT 00:50.22
2. 294 Triin Jaaniste Ilves 00:56.00
3. 287 Jana Kink Kape 00:56.46
4. 290 Kristi Vassil Ilves 00:56.56
5. 293 Edit Kannel Norma 00:58.14
6. 295 Raili Rooba Rakv 01:14.28
7. 292 Teele Eensaar Ilves 01:19.49
8. 291 Kristi Luigelaht Kobras 01:22.36
9. 288 Maret Hallikma Võru 01:26.19
10. 286 Heli Haug Võru 01:35.24
Etapid
Summa
Indeks
1. 300 Marika Jäädmaa Võru 00:50.15
2. 304 Erika Joonas Võru 01:06.09
3. 297 Kristi Heilman HOK 01:07.17
4. 299 Piret Kaasik Ilves 01:10.48
5. 303 Küllike Jaama Peko 01:14.27
6. 302 Made Vares Suusahullud 01:14.38
7. 296 Kadri Parts Võru 01:16.21
8. 301 Mari Punab 01:27.49
298 Maari Idnurm TON Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 310 Airi Alnek Võru 01:00.38
2. 306 Anneli Rämmann Koop 01:01.46
3. 309 Merike Paapson TON 01:02.25
4. 308 Epp Voitka Võru 01:04.54
5. 311 Lea Leppik TAOK 01:06.12
6. 307 Ülle Pellja JOKA 01:06.47
7. 312 Rita Ojala JOKA 01:07.53
8. 314 Anu Järv MARU 01:13.46
9. 313 Ellen Lembra Kape 01:18.36
315 Helve Kansi Viljandi Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. 323 Marika Kirsspuu TAOK 00:50.35
2. 320 Saima Värton OK PÕLVA Kobras 00:55.49
3. 321 Tiina Oras Ilves 00:56.50
4. 319 Aino Koser Ilves 01:12.19
5. 318 Merike Mändsoo TON 01:12.59
6. 324 Pille Illak Otepää 01:14.23
7. 317 Ülle Raudsepp Okas 01:14.38
8. 322 Tiina Rillo - 01:30.52
Etapid
Summa
Indeks
1. 328 Anne Arold Ilves 00:51.55
2. 326 Tiina Talisoo KEKRSK 00:53.24
3. 327 Ülle Kadak Lehola 00:53.44
4. 329 Gea Rennel KEKRSK 00:56.09
5. 330 Vaike Tomann Ilves 00:58.09
331 Heli Viks Võru Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 336 Tiiu Kaasik Ilves 00:44.47
2. 333 Hille Tasa Tammed 00:47.55
3. 337 Niina Karnit SRD 00:52.42
4. 334 Riina Kivikas Ilves 00:53.01
5. 338 Leili Prans Ilves 00:55.50
6. 335 Anu Saue HOK 00:56.12
Etapid
Summa
Indeks
1. 341 Liis Lille KEKRSK 00:59.05
2. 340 Ilona Vanaveski Ilves 01:03.38
3. 342 Maie Abram Ilves 01:17.49
4. 343 Juta Virkepuu KEKRSK 01:21.24
Etapid
Summa
Indeks
1. 394 Karmen Kund Vastseliina SK/ 00:23.12
2. 397 Anni Alus Peko 00:23.16
3. 393 Mariel Kriks LSF PT 00:24.13
4. 396 Linda Zupping Peko 00:24.18
5. 391 Miina-Liisa Juhkam Kobras 00:32.36
6. 370 Matilda Piirimäe Kobras 00:32.40
7. 398 Liisa Boom Võru/Vastseliin 00:43.01
8. 395 Laura Vesilind SRD 01:11.56
9. 392 Maria Kaljur KEKRSK 01:13.46
390 Helena Erm Ei start
PEKO