Lüh. tavarada
14.04.2019 Kõrve (M.Oras)
Etapid
Summa
Indeks
1. Paavo Rõigas Peko 00:41.11
2. Marika Jäädmaa Võru 00:42.40
3. Jaan Olvet Rakv 00:46.41
4. Karli Lambot - 00:51.50
5. Pilvi-Heli Vettik JOKA 00:56.04
6. Birgit Rõõm Ilves 00:59.11
7. Tõnu Jäädmaa Võru 01:00.00
8. Kait Vahter - 01:20.30
9. Mia Marleen Lemetti Kivilinna kool 02:07.52
10. Marta Alaväli Kivilinna kool 02:07.59
Raivo Rõõm Ilves Puuduv KP
Alarich Paas - Ei start
Matis Märtson - Ei start
Taivo Täht - Ei start
Karel Kuragin Võru Ei start
Martin Ling Lehola Ei start
Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Ahto Raudoja 00:35.49
2. Ede Pähn Võru 00:44.00
3. Johanna Luik 00:57.17
4. Meeli Mets 01:17.29
5. Karin Pai Tartu 01:17.30
Sarmite Sild Võru Puuduv KP
Taavo Tenno - Ei start
Kaur Kattai Peko Ei start
Kerten Matto Kobras Ei start
Birgit Poolamets Ei start
Karli Lambot - Ei start
Tarmo Tenno - Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo 00:11.25
2. Henri Kersna Ilves 00:12.38
3. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel 00:13.40
4. Justus Udam JOKA 00:15.39
5. Aksel Avaste Tammed 00:16.59
6. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 00:17.17
7. Atso Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 00:18.33
8. Johann Talis Utsal Haanja O-ring 00:18.40
9. Otto Seim OK Võru/Vastsel 00:22.18
10. Rasmus Uibo Peko 00:29.07
11. Mattias Kosko OK Võru/Vastsel 00:30.25
Arthur Adason OK Võru/Vastsel Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Villem Piirimäe Kobras 00:19.43
2. Rando Jaaksoo Kobras 00:22.05
3. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:25.28
4. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel 00:25.42
5. Niilo Nurmilaukas Esak 00:26.06
6. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 00:26.17
7. Märt Viidu Haanja O-ring 00:26.24
8. Pärtel Külvik Tartu Katoliku 00:26.49
9. Erik Kersna Ilves 00:27.03
10. Kardo Kutti Harju 00:28.30
11. Robin Olli LSF PT 00:29.30
12. Reigo Keem Peko 00:31.42
13. Anti Tohva Põlva Spordikoo 00:32.45
14. Samu Vuorela Esak 00:33.28
15. Hugo Rüütli Haanja O-ring 00:34.47
16. Jasper Uusmaa OK Võru/Vastsel 00:36.54
17. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 00:42.10
18. Romet Kriks LSF PT 00:42.30
19. Romet Paatsi Kobras/Põlva Sp 00:52.17
20. Marcus-Sebastian Ilumäe OK Võru/Vastsel 00:52.39
21. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp 01:05.36
22. Sander Lepp Võru/Võru spord 01:20.54
Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo Puuduv KP
Kaur Kannel Rae Ei start
Joonas Laanetu Peko Ei start
Karel Jung Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Pyry Riissanen Esak 00:37.05
2. Kurmet Kutti Harju 00:37.26
3. Oliver Carlsson Esak 00:37.36
4. Timo Kudre Peko 00:37.56
5. Chris Marcus Krahv Otepää 00:38.36
6. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:40.29
7. Bert Joosep Panker Ilves 00:40.51
8. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:41.03
9. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord 00:44.28
10. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 00:44.54
11. Jakob Koppel Tartu Katoliku 00:46.15
12. Ranno Kannel Rae 00:50.04
13. Markus Kaljur Harju 00:51.55
14. Laur-Rogert Sulg Otepää 00:59.16
15. Paul Piirimäe Kobras 00:59.49
16. Renno Merenäkk Tartu Katoliku 01:02.11
17. Markus Zimmermann Kape 01:22.53
18. Maanus Udam JOKA 01:24.54
19. Kevin Kasak Võru/Võru spord 01:57.17
Laur Laanetu Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Olle Ilmar Jaama Peko 00:35.11
2. Mihkel Mahla Peko 00:40.29
3. Eemi Vaherlehto Esak 00:41.30
4. Mihkel Abram Tammed 00:41.59
5. Joona Vuorela EsSu 00:49.13
6. Olev Piirisild Võru Suusaklubi 00:51.53
7. Artur Soo JOKA 00:55.01
8. Miska Riissanen Esak 00:56.57
9. Mehis Udam JOKA 00:57.05
10. Karmo Tisler Võru/Võru spord 01:00.49
11. Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp 01:03.36
12. Hendrik Kavant Võru/Võru spord 01:09.17
13. Jaan Peeter Viljamaa TON 01:10.52
14. Andreas Tähnas JOKA 01:16.52
15. Oliver Kimask Võru/Võru spord 01:17.27
16. Uku Viispert Tartu Katoliku 01:19.22
17. Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp 01:44.51
Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 00:51.10
2. Sander Pritsik Rakv 00:55.17
3. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 00:59.18
4. Raiko Marrandi JOKA 01:00.28
5. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 01:12.30
6. Vjatseslav Safonov SRD 01:13.10
7. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord 01:16.57
8. Siim Turban Rakv 01:19.02
Etapid
Summa
Indeks
1. Sander Vaher Kobras 00:40.17
2. Jaagup Truusalu Võru 00:40.42
3. Reigo Teervalt Peko 00:42.52
4. Ats Sõnajalg Harju OK 00:43.06
5. Reimo Liiv Tammed 00:46.12
6. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 00:46.45
7. Priit Randman Rakv 00:49.49
8. Andres Saetalu Tammed 00:51.45
9. Uku-Laur Tali Harju 00:53.00
10. Ville Vierimaa Esak 00:53.06
11. Kimmo Berg Esak 00:53.42
12. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:55.55
13. Markus Hjulgren Esak 00:59.51
14. Ville Pakkanen Esak 01:00.35
15. Rasmus Kruusa Kobras 01:03.48
16. Ragnar Leimann Pipedrive 01:11.13
Markus Puusepp Võru Ei start
Hannes Poolamets Tammed Ei start
Alar Kume Võru Ei start
Siim Klais Tartu Ei start
Sander Linnus Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Raido Kiss Võru/Võru spord 00:39.35
2. Mihkel Järve Elisa SK 00:40.29
3. Kevin Hallop Peko 00:44.05
4. Tauno Murakas Rakv 00:44.49
5. Sauli Takkinen Esak 00:47.08
6. Martin Murakas Rakv 00:48.29
7. Tormi Vahar Orvand 00:56.55
8. Ragnar Ilp 00:57.00
9. Viljar Vainola Mercury 01:03.11
Oleg Koshik SRD Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiit Tähnas JOKA 01:00.31
2. Sander Mirme Võru 01:00.55
3. Tarmo Siimsaare Võru 01:02.51
4. Janek Kähr Kobras 01:07.07
5. Taivo Timmusk HOK 01:12.26
6. Mairo Kirss Koop 01:14.17
7. Daniel Vasser Kobras 01:16.10
8. Fred Needo Võru 01:16.11
9. Rain Jaaksoo Kobras 01:28.53
10. Taivo Tali Harju 01:29.21
Madis Osjamets Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Alar Abram Tammed 00:47.36
2. Toni Pikkarainen Esak 00:48.30
3. Ville Nurmilaukas Esak 00:49.02
4. Ilmar Udam JOKA 00:50.55
5. Mati Korrol Mercury 00:51.10
6. Mati Tiit Ilves 00:53.44
7. Danilo Piht Mercury 00:55.11
8. Tanel Kannel Rae 00:59.59
9. Meelis Merenäkk Rae 01:00.34
10. Kaupo Järve LSF PT 01:01.08
11. Erki Kriks LSF PT 01:01.44
12. Raivo Pellja JOKA 01:02.47
13. Meelis Mälter Harju 01:03.28
14. Vallo Vaher JOKA 01:03.54
15. Sixten Sild Võru 01:04.03
16. Tõnis Piirisild Võru 01:05.39
17. Marko Külaots Tammed 01:08.42
18. Ivo Miller Koop 01:11.38
19. Koit Kolsar Kobras 01:16.52
20. Lauri Tarlap LSF PT 01:19.53
Erko Jakobson Kobras Puuduv KP
Ando Viispert Ants Piibu brid Puuduv KP
Tuomas Hakkarainen Esak Puuduv KP
Ain Fjodorov Peko Ei start
Arthur Raichmann LSF PT Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Jani Riissanen Esak 00:40.42
2. Tuomas Vaherlehto Esak 00:43.16
3. Raul Kangur Peko 00:52.36
4. Kristjan Leiger Kape 00:52.50
5. Vladislav Pahhomenkov SRD 00:57.51
6. Lauri Olli LSF PT 00:58.23
7. Tarmo Klaar Mercury 01:03.39
8. Rünno Sulg LSF PT 01:16.23
9. Aleksander Hlebnikov SRD 01:30.13
Rait Lille Harju Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Andrei Nikitin SRD 00:39.00
2. Tarvo Avaste Tammed 00:42.00
3. Raivo Laanemets TON 00:44.22
4. Mart Koppel 00:44.49
5. Meelis Zimmermann Kape 00:48.44
6. Inno Ling Lehola 00:57.37
7. Raivo Panker Mercury 01:01.05
8. Toomas Telgma Voller 01:10.22
9. Madis Haug Võru 01:31.29
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiit Tali Ilves 00:37.56
2. Antti Roose Kobras 00:41.50
3. Maido Kaljur Harju 00:43.47
4. Mart Külvik Obinitsa 00:45.53
5. Andrus Rämmann Koop 00:47.27
6. Eduard Pukkonen Harju 00:48.47
7. Hannu Numminen Esak 00:53.31
8. Mati Preitof Harju 00:53.36
9. Lauri Leppik TAOK 00:54.25
10. Aleksander Pritsik Rakv 00:54.28
11. Andrus Sipsaka Harju 01:01.10
12. Jaanus Viljamaa TON 01:23.30
13. Rein Toomas Peko 01:27.40
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaljo Julge Kape 00:42.15
2. Rein Rooni Orvand 00:57.08
3. Tõnu Sikkal Kobras 01:05.00
Jukka Karvonen LeSi Katk
Jaanus Reha Koop Puuduv KP
Aigar Pindmaa Võru Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Heini Tammik Kape 00:51.44
2. Jüri Rokko Jõhvikas 00:52.03
3. Rein Kriks Rakv 00:56.13
4. Anti Parik Otepää 00:57.48
5. Lembit Nöps Ilves 00:58.16
6. Tiit Ploompuu Jõhvikas 01:07.21
7. Kalle Nelk Tammed 01:09.25
Koit Paasma Lehola Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Rein Unt TON 00:34.53
2. Mihkel Mälter Harju 00:35.34
3. Rafael Gordon Võru 00:38.55
4. Peep Koppel Koop 00:39.07
5. Kalju Toomas JOKA 00:45.10
6. Markku Virtanen Esak 00:49.19
7. Raimo Nordqvist Esak 01:06.18
Agu Koppa Jõhvikas Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Tõnu Raid Tammed 00:38.13
2. Mati Poom TON 00:39.08
3. Juhan Bachmann Jõhvikas 00:40.06
4. Jüri Tähemaa TON 00:40.33
5. Elmo Pärna Lehola 00:42.47
6. Ants Tamm TON 00:44.53
7. Endel Remmet Kape 00:45.32
8. Mihhail Taivere Kape 00:59.52
Lembit Vassil Ilves Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Sebastian Veesaar Võru/Võru spord 00:20.47
2. Joosep Tali Harju 00:23.26
3. Martin Lombiots Peko 00:26.57
4. Kerret Matto Kobras/Põlva Sp 00:29.34
5. Egert Laanjõe 00:41.52
6. Romet Kaljur Harju 00:44.20
7. Robin Kaljur Harju 00:44.49
8. Kaspar Linnus Peko 00:53.57
Hendrik Avaste Tammed Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. 00:00.00
2. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp 00:12.28
3. Marta Maripuu HOK- Hiiumaa Sp 00:12.46
4. Tuuli Nurmilaukas Esak 00:13.39
5. Liis-Marie Kaljur Harju 00:14.49
6. Kirke Keem Peko 00:16.12
7. Miina Raudoja Peko 00:16.41
8. Käti Kudre Peko 00:18.18
9. Linda Zupping Peko 00:18.32
10. Kristelle Torn OK Võru/Vastsel 00:18.59
11. Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel 00:19.56
12. Anni Alus Peko 00:20.09
13. Merilin Laanjõe Põlva Spordikoo 00:20.40
14. Merit Vaher Tartu Katoliku 00:20.56
15. Karmen Kund OK Võru/Vastsel 00:21.00
16. Viivi Riissanen Esak 00:22.16
17. Ramona Seim OK Võru/Vastsel 00:22.27
18. Helena Hakk Põlva Spordikoo 00:23.57
Gerda Karoliina Kuus OK Võru/Vastsel Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:23.00
2. Triin Neeno Kobras/Põlva Sp 00:25.28
3. Erika Takkinen Esak 00:27.17
4. Katariina Leiger Tartu Katoliku 00:27.59
5. Laura-Liis Kaljur Harju 00:29.41
6. Helisa Tartu HOK/Hiiumaa SK 00:31.33
7. Grete Johanna Korb XT Sport 00:31.39
8. Maarja Oras Kobras/Põlva Sp 00:31.49
9. Kätlin Mast HOK/Hiiumaa SK 00:39.40
10. Hele Jakobson Põlva Spordikoo 00:50.19
11. Eliisabet Leiger Tartu Katoliku 00:54.50
12. Mirtel Vaher Tartu Katoliku 01:04.52
Lorna-Liis Rikken Tartu Katoliku Ei start
Lenne Savi Tartu Katoliku Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:26.45
2. Iris Abram Tammed 00:34.20
3. Angela Mõttus Otepää 00:34.28
4. Maria Eller HOK- Hiiumaa Sp 00:35.12
5. Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:35.49
6. Melani Väits Võru 00:38.07
7. Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp 00:41.49
8. Karmen Tugedam Võru/Võru spord 00:44.41
9. Herta Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 00:48.45
10. Viktoria Misnik Võru/Võru spord 01:16.18
Anni Linnus Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Kris Jette Piht Mercury 00:41.28
2. Leana Jete Korb Peko 00:43.27
3. Brigitte Panker Ilves 00:43.40
4. Eliise Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 00:45.50
5. Milla Vuori Esak 00:50.41
6. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 00:56.18
7. Emma Joonas Võru/Võru spord 01:00.25
Olivia Snellman Esak Ei start
Evely Ostrov Kobras/Põlva Sp Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Anastasija Pahhomenkova SRD 00:53.19
2. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 01:01.21
3. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 01:09.51
4. Mari Linnus Peko 01:10.55
5. Paula Liis Viljamaa Tammed 01:16.32
Kristiin Kalle Kobras Ei start
Kairiin Märtson Kobras Ei start
Evelin Arulepp SK Serviti Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Eleri Hirv Võru 00:36.21
2. Teele Telgma Tammed 00:40.23
3. Piibe Tammemäe SK100 00:42.47
4. Anna Voutilainen Esak 00:44.44
5. Triinu Rooni SK100 00:46.31
6. Margret Zimmermann Kape 00:47.39
7. Epp Paalberg Rakv 00:50.33
8. Maris Palopääl Kobras 00:53.22
9. Jaana Olvet Rakv 00:54.20
10. Birgit Russka Kobras 00:54.29
11. Britt Jaaska LHV 01:00.10
12. Kelly Vildek Rakv 01:00.34
Liisa Puusepp Võru Ei start
Emily Raudkepp Peko Ei start
Kristel Kõivo Peko Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Erika Uotila Tammed 00:33.04
2. Marta Olvet Rakv 00:43.46
3. Kelli Nurm Kobras 00:46.49
4. Tiina-Maria Tali Harju 00:47.37
5. Ade Timmusk HOK 00:49.26
6. Laura-Liis Kütt Kobras 00:51.18
7. Elina Rauhala Esak 00:53.25
8. Mari-Liis Kaljur Harju 00:54.33
9. Jessica Bartholdi Esak 00:57.29
10. Ele Sisas TAOK 00:58.08
11. Maigi Mäela Kobras 01:17.51
12. Karin Koppel Tammed 01:18.26
Merilin Vahtra Harju Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Merike Vanjuk Kape 00:42.01
2. Kersti Jääger TÜ 00:59.41
3. Elina Kutti Harju 01:22.16
Etapid
Summa
Indeks
1. Viivi-Anne Soots Tammed 00:41.30
2. Maret Vaher Kobras 00:46.41
3. Edit Kannel Norma 00:52.35
4. Ingrid Piht Mercury 00:53.02
5. Külli Leiger Kape 00:53.39
6. Kristi Vassil Ilves 00:57.53
7. Sanna Carlsson Esak 00:58.20
8. Niina Riissanen Esak 01:03.56
9. Heli Haug Võru 01:07.49
10. Helina Kolsar Kobras 01:18.43
2 Reserv Tammed Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Jana Kink Kape 00:35.09
2. Triin Jaaniste Ilves 00:37.00
3. Hanna Vuorela Esak 00:43.00
4. Erika Joonas Võru 00:45.22
5. Anu Pikkarainen Esak 00:46.50
6. Maari Idnurm TON 00:49.17
7. Heidi Prits Mercury 00:51.30
8. Piret Kaasik Ilves 01:02.45
9. Marge Rehepapp Harju 01:43.03
Küllike Jaama Peko Ei start
Signe Raidmets TON Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Lea Leppik TAOK 00:42.00
2. Anneli Rämmann Koop 00:43.10
3. Merike Paapson TON 00:44.02
4. Epp Voitka Võru 00:52.29
5. Teija Sahlström Esak 00:57.17
6. Helve Kansi Lehola 01:03.55
7. Ülle Pellja JOKA 01:08.16
Inger Jalakas Harju Puuduv KP
Maie Tali Tartu Ülikool Ei start
1 Reserv Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Marika Kirsspuu TAOK 00:38.22
2. Saima Värton Kobras 00:42.43
3. Tiina Oras Ilves 00:46.45
4. Anu Järv 00:56.06
5. Ülle Raudsepp Jõhvikas 00:58.35
6. Merike Mändsoo TON 01:14.12
7. Riina Kink Koop 01:18.00
8. Pille Illak Otepää 01:25.03
Ingrid Ranna Ilves Ei start
Ellen Lembra Kape Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Siiri Poopuu JOKA 00:34.23
2. Tiina Talisoo Harju 00:46.01
3. Gea Rennel Harju 00:48.22
4. Ülle Põldoja Ilves 00:51.39
5. Heli Viks Võru 01:10.57
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiiu Kaasik Ilves 00:41.11
2. Niina Karnit SRD 00:42.59
3. Leili Prans Ilves 00:46.42
4. Iris Karvonen LeSi 00:48.24
5. Anu Saue HOK 00:49.21
6. Liivi Parik Otepää 00:53.52
7. Riina Kivikas Ilves 01:01.52
8. Aili Laanjõe Kobras 01:10.02
9. Eha Kriks Rakv 01:31.29
Epp Kroon Ilves Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Maire Raid Tammed 00:41.33
2. Liis Lille Harju 00:56.15
3. Maie Abram Ilves 01:12.35
4. Juta Virkepuu Harju 01:19.54
Etapid
Summa
Indeks
1. Maria Kaljur Harju 00:15.47
2. Hanna-Brit Piht Mercury 00:19.48
3. Susanna Oras Põlva Spordikoo 00:20.09
4. Mariel Kriks LSF PT 00:20.37
5. Miina-Liisa Juhkam Kobras 00:23.39
6. Eliise Rüga OK Võru/Vastsel 00:28.51
7. Marit Vaher - 00:39.22
PEKO