Setomaa O-päevakud 3.etapp

18.06.2020
Korraldaja : Peko
Rajameister : Karel-Sander Kljuzin
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [21A]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M45]
[M60] [M8] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N45] [N60] [N8]
[VALIK]
M18 Rada (1): 19 KP 6680 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:59:52
21A Rada (1): 19 KP 6680 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4232 Artur Rauk                Võru       00:48:15
 2.  4149 Even Toomas               Peko       00:50:22 +02:07
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:51:21 +03:06
 4. 11314 Mauno Kapten              Peko       00:54:24 +06:09
 5.   492 Raul Kudre                Peko       00:54:25 +06:10
 6.  4430 Kaur Kattai               Peko       00:57:41 +09:26
 7.  5140 Reigo Teervalt            Peko       00:59:54 +11:39
 8. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:21:15 +33:00
N18 Rada (2): 15 KP 5100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:50:07
 2. 16499 Emma Joonas               Võru       00:52:16 +02:09
N21 Rada (2): 15 KP 5100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:46:28
 2.  2168 Inge Joonas               Võru       01:08:32 +22:04
 3. 27163 Kadri Palo-Juhkam         Kõlleste   01:39:11 +52:43
M16 Rada (2): 15 KP 5100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:47:01
M45 Rada (2): 15 KP 5100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:44:58
 2. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:13:24 +28:26
N45 Rada (3): 11 KP 3770 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:50:44
 2. 13775 Marge Sargma              Tammed     01:07:00 +16:16
M14 Rada (3): 11 KP 3770 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:49:21
M60 Rada (3): 11 KP 3770 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi val 01:07:42
MNHARRASTAJAD Rada (3): 11 KP 3770 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4448 Doris Kudre               Peko       00:38:25
 2.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:38:51 +00:26
 3.  2588 Rein Toomas               Peko       00:48:25 +10:00
 4. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:08:33 +30:08
N12 Rada (4): 8 KP 2380 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22396 Käti Kudre                Peko       00:33:10
 2. 27225 Miina Raudoja             Peko       00:41:07 +07:57
 3. 26278 Kirke Keem                Peko       00:42:20 +09:10
M12 Rada (4): 8 KP 2380 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21442 Juhan Mahla               Peko       00:53:30
N8 Rada (5): 5 KP 1550 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:34:24
N10 Rada (5): 5 KP 1550 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:34:02
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12917 Rene Tarros               Obinitsa   01:52:12 20p
 2. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:03:06 16p
 3. 33982 Ahto Raudoja              Värska     00:40:28 11p
 4. 24478 Reigo Keem                Peko       00:39:25 9p
 5.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:21:42 8p
 6. 21336 Kaja Ligi                 Peko       01:28:49 6p
 7. 33929 Elle Tikkop               Peko       00:17:18 3p
#1 Rada (M18,21A): 19 KP 6680 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4232 Artur Rauk                Võru      21A      00:48:15
 2.  4149 Even Toomas               Peko      21A      00:50:22 +02:07
 3.  1326 Mati Tiit                 Ilves     21A      00:51:21 +03:06
 4. 11314 Mauno Kapten              Peko      21A      00:54:24 +06:09
 5.   492 Raul Kudre                Peko      21A      00:54:25 +06:10
 6.  4430 Kaur Kattai               Peko      21A      00:57:41 +09:26
 7. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18      00:59:52 +11:37
 8.  5140 Reigo Teervalt            Peko      21A      00:59:54 +11:39
 9. 11646 Küllike Jaama             Peko      21A      01:21:15 +33:00
#2 Rada (N18,N21,M16,M45): 15 KP 5100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko      M45      00:44:58
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N21      00:46:28 +01:30
 3. 17351 Timo Kudre                Peko      M16      00:47:01 +02:03
 4. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N18      00:50:07 +05:09
 5. 16499 Emma Joonas               Võru      N18      00:52:16 +07:18
 6.  2168 Inge Joonas               Võru      N21      01:08:32 +23:34
 7. 16220 Riho Laanoja              Räpina valM45      01:13:24 +28:26
 8. 27163 Kadri Palo-Juhkam         Kõlleste  N21      01:39:11 +54:13
#3 Rada (N16,N45,N60,M14,M60,MNHARRASTAJAD): 11 KP 3770 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4448 Doris Kudre               Peko      MNHARRAS 00:38:25
 2.   670 Einar Raudkepp            Peko      MNHARRAS 00:38:51 +00:26
 3.  2588 Rein Toomas               Peko      MNHARRAS 00:48:25 +10:00
 4. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14      00:49:21 +10:56
 5.   911 Ingrit Kala               Peko      N45      00:50:44 +12:19
 6. 13775 Marge Sargma              Tammed    N45      01:07:00 +28:35
 7. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi valM60      01:07:42 +29:17
 8. 25918 Kersti Kõrge              Põlva     MNHARRAS 01:08:33 +30:08
#4 Rada (N12,M12,N14): 8 KP 2380 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 22396 Käti Kudre                Peko      N12      00:33:10
 2. 27225 Miina Raudoja             Peko      N12      00:41:07 +07:57
 3. 26278 Kirke Keem                Peko      N12      00:42:20 +09:10
 4. 21442 Juhan Mahla               Peko      M12      00:53:30 +20:20
#5 Rada (N8,N10,M8,M10): 5 KP 1550 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N10      00:34:02
 2. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras    N8       00:34:24 +00:22

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.06.2020 22:50:13 SIME