Setomaa O-päevakud 5.etapp

01.10.2020
Korraldaja : Peko
Rajameister : Emily Raudkepp
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M45]
[M60] [M8] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N45] [N60] [N8]
[VALIK]
M21A Rada (1): 17 KP 6780 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:41:10
 2.   492 Raul Kudre                Peko       00:47:57 +06:47
 3.   179 Inno Ling                 Lehola     00:55:57 +14:47
 4.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:10:55 +29:45
N21 Rada (2): 14 KP 5320 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3902 Katrin Linnus             West       00:46:03
M16 Rada (2): 14 KP 5320 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:43:16
M45 Rada (2): 14 KP 5320 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:48:48
N45 Rada (3): 11 KP 3950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:38:22
M60 Rada (3): 11 KP 3950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:07:27
MNHARRASTAJAD Rada (3): 11 KP 3950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:33:32
 2. 23375 Andreas Tiit              Ilves      00:34:30 +00:58
 3. 16581 Krete Auser               Peko       00:55:32 +22:00
 4.  4999 Merili Auser              Peko       00:57:52 +24:20
N12 Rada (4): 7 KP 2370 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:19:50
 2. 27225 Miina Raudoja             Peko       00:31:08 +11:18
 3. 22396 Käti Kudre                Peko       00:35:38 +15:48
M12 Rada (4): 7 KP 2370 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:28:05
 2. 34921 Mõtus Valk                x46        01:13:12 +45:07
N14 Rada (4): 7 KP 2370 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko       00:24:32
N10 Rada (5): 5 KP 1200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:08:19
 2. 31314 Iiris Timma               Värska G   00:09:17 +00:58
M8 Rada (5): 5 KP 1200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25649 Kaspar Linnus                        00:10:34
M10 Rada (5): 5 KP 1200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31315 Imre Timma                Värska G   00:14:30
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2323 Raino Leopard             Peko       01:02:22 9p
 2.  1068 Tiina Tillo                          00:26:33 7p
 3. 31314 Iiris Timma               Värska G   00:42:20 7p
 4. 34919 Meel Valk                 x43        01:13:14 7p
 5. 34920 Maru Valk                 x47        01:13:19 6p
 6.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:24:25 4p
 7. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:19:13 3p
#1 Rada (M18,M21A): 17 KP 6780 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21A     00:41:10
 2.   492 Raul Kudre                Peko      M21A     00:47:57 +06:47
 3.   179 Inno Ling                 Lehola    M21A     00:55:57 +14:47
 4.  9899 Heiko Sõro                Randvere  M21A     01:10:55 +29:45
#2 Rada (N18,N21,M16,M45): 14 KP 5320 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko      M16      00:43:16
 2.  3902 Katrin Linnus             West      N21      00:46:03 +02:47
 3. 21266 Rein Lani                 Võru      M45      00:48:48 +05:32
#3 Rada (N16,N45,N60,M14,M60,MNHARRASTAJAD): 11 KP 3950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko      MNHARRAS 00:33:32
 2. 23375 Andreas Tiit              Ilves     MNHARRAS 00:34:30 +00:58
 3.   911 Ingrit Kala               Peko      N45      00:38:22 +04:50
 4. 16581 Krete Auser               Peko      MNHARRAS 00:55:32 +22:00
 5.  4999 Merili Auser              Peko      MNHARRAS 00:57:52 +24:20
 6.   718 Martin Tõrra              Kobras    M60      01:07:27 +33:55
#4 Rada (N12,M12,N14): 7 KP 2370 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko      N12      00:19:50
 2. 22286 Anni Linnus               Peko      N14      00:24:32 +04:42
 3. 24457 Rasmus Uibo               Peko      M12      00:28:05 +08:15
 4. 27225 Miina Raudoja             Peko      N12      00:31:08 +11:18
 5. 22396 Käti Kudre                Peko      N12      00:35:38 +15:48
 6. 34921 Mõtus Valk                x46       M12      01:13:12 +53:22
#5 Rada (N8,N10,M8,M10): 5 KP 1200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N10      00:08:19
 2. 31314 Iiris Timma               Värska G  N10      00:09:17 +00:58
 3. 25649 Kaspar Linnus                       M8       00:10:34 +02:15
 4. 31315 Imre Timma                Värska G  M10      00:14:30 +06:11

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 01.10.2020 21:36:58 SIME