Põlva MV öine 11.04.2014
Põlva MV öine
11.04.2014 Verhulitsa (R.Zaitsev)
M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55 
N14  N16  N18  N21  N40 

M14
2890m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Sander Pritsik            Rakv            00:24.47   
   2. Ragnar Rooba              Rakv            00:28.49   
   3. Dainis Männiste           Kobras/Põlva SK 00:38.00   
   4. Kerten Matto              Kobras/Põlva SK 00:49.14   
M16
4320m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 00:28.32   
   2. Tomi-Andre Piirmets       West            00:30.25   
   3. Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 00:31.11   
   4. Siim Helmoja              Kobras/Põlva SK 00:35.29   
   5. Villu Serv                Kobras/Põlva SK 00:39.23   
   6. Kristofer Pähklepa        Kobras          00:41.28   
   7. Sander Tomson             Kobras/Põlva SK 00:44.18   
      Karel-Sander Kljuzin      Peko            Ei start   
M18
5520m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Rando Marrandi            JOKA            00:35.37   
   2. Janek Piirisild           Võru/Võru spord 00:39.46   
   3. Kevin Hallop              Peko            00:46.20   
      Mauno Kapten              Peko            Ei start   
M21
7190m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kristo Heinmann           Ilves           00:38.08   
   2. Mati Tiit                 Ilves           00:41.30   
   3. Timmo Tammemäe            SK100           00:44.25   
   4. Reigo Teervalt            Peko            00:44.47   
   5. Andres Saetalu            Tammed          00:46.46   
   6. Tanel Papp                Võru/Võru spord 00:48.29   
   7. Jaan Tarmak               SK100           00:50.44   
   8. Ilmar Udam                JOKA            00:51.04   
   9. Reimo Liiv                Tammed          00:51.44   
  10. Siim Isup                 Nõo Reaalgümnaa 00:52.34   
  11. Marten Vunukainen         Kobras          00:53.39   
  12. Taavi Pipar                               01:22.38   
M35
5520m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kuno Rooba                Rakv            00:36.41   
   2. Margus Klementsov         Mercury         00:37.08   
   3. Sixten Sild               Võru            00:37.14   
   4. Tarmo Pöör                Mercury         00:41.09   
   5. Kalle Metsoja             Mercury         00:43.03   
   6. Kaupo Järve               LSF PT          00:45.01   
   7. Kristjan Leiger           Kape            00:46.19   
   8. Rünno Sulg                LSF PT          00:47.27   
   9. Lauri Olli                LSF PT          00:53.25   
M45
4320m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Toomas Tarve              Kobras          00:32.26   
   2. Mati Preitof              KEKRSK          00:33.39   
   3. Priit Pääslane            Ilves           00:36.05   
   4. Lauri Leppik              TAOK            00:38.07   
   5. Raul Olesk                Kobras          00:40.06   
   6. Pear Post                 Kobras          00:40.08   
   7. Aleksander Pritsik        Rakv            00:40.22   
   8. Urmas Tammemäe            Orvand          00:40.40   
   9. Tõnu Loog                 Kobras          00:43.07   
  10. Ahti Bleive               Kobras          00:43.15   
  11. Matis Märtson             Novaator RSK    00:44.04   
M55
3620m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kaljo Julge               Kape            00:28.49   
   2. Rein Rooni                Orvand          00:31.17   
   3. Tuomo Puustinen           Pihkaniskat     00:32.33   
   4. Paul Poopuu               JOKA            00:33.49   
   5. Heini Tammik              Kape            00:34.48   
   6. Peep Koppel               Koop            00:41.33   
   7. Martin Tõrra              Kobras          00:58.27   
   8. Tiit Koppel               Orion           01:00.58   
N14
2120m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 00:17.19   
   2. Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 00:20.12   
   3. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva SK 00:20.38   
   4. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 00:22.28   
N16
2890m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kristel Kõivo             Peko            00:20.33   
   2. Emily Raudkepp            Peko            00:21.40   
   3. Kaisa Rooba               Rakv            00:25.00   
   4. Kristin Viikmaa           West            00:26.48   
N18
4320m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Doris Kudre               Peko            00:34.32   
   2. Marianne Haug             Võru/Võru spord 00:36.22   
   3. Marie Tammemäe            Orvand          00:43.51   
   4. Getter Matto              Kobras/Põlva SK 00:46.40   
   5. Liis Toomas               Peko            00:47.48   
N21
5520m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Kaisa Raudkepp            Peko            00:36.09   
   2. Laura Joonas              Võru/Võru spord 00:40.05   
   3. Piibe Tammemäe            Orvand          00:41.23   
   4. Triinu Rooni              Orvand          00:41.44   
   5. Kristiine Aluvee          Kobras/Põlva SK 00:44.02   
   6. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva SK 00:44.06   
N40
3620m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Siiri Poopuu              JOKA            00:34.20   
   2. Lea Leppik                TAOK            00:38.32   
   3. Reet Johanson             Kobras          00:41.35   
   4. Saima Värton              Kobras          00:51.59   
   5. Aili Laanjõe              Kobras          01:02.57   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 11.04.2014 23:49:01