Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games 14.09.-15.09.2019
Tavarada
14.09.2019 Vitipalu (Madis Oras)
M10TR
2060m 4CP
Race result Index
Rank  Name                      Club            Result    Behind     1.47\498m   2.52\314m   3.79\857m  4.100\279m   F.\112m      
   1. Aleksei Botov             Kuzmolovo       00:14.58  00:14.58    2:53( 1)    5:39( 1)   12:00( 1)   14:33( 1)   14:58( 1)  
                                                                      2:53[ 1]    2:46[ 1]    6:21[ 1]    2:33[ 1]    0:25[ 1] 
   2. Andres Keernik            Tartu Katoliku  00:17.13     +2:15    3:33( 3)    6:25( 2)   13:20( 2)   16:43( 2)   17:13( 2)  
                                                                      3:33[ 3]    2:52[ 3]    6:55[ 2]    3:23[ 5]    0:30[ 5] 
   3. Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 00:19.04     +4:06    3:55( 5)    6:49( 4)   14:56( 3)   18:36( 3)   19:04( 3)  
                                                                      3:55[ 5]    2:54[ 4]    8:07[ 5]    3:40[ 7]    0:28[ 3] 
   4. Renars Ru˛a               Meridians OK    00:19.11     +4:13    3:33( 3)    6:36( 3)   15:52( 6)   18:41( 4)   19:11( 4)  
                                                                      3:33[ 3]    3:03[ 5]    9:16[ 6]    2:49[ 2]    0:30[ 5] 
   5. Andreas Aus               Pärnu Mai pk    00:19.33     +4:35    5:24(11)    8:14( 8)   15:50( 5)   19:00( 5)   19:33( 5)  
                                                                      5:24[11]    2:50[ 2]    7:36[ 3]    3:10[ 3]    0:33[ 8] 
   6. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          00:19.46     +4:48    4:20( 7)    7:33( 6)   15:23( 4)   19:16( 6)   19:46( 6)  
                                                                      4:20[ 7]    3:13[ 6]    7:50[ 4]    3:53[ 8]    0:30[ 5] 
   7. Henri Kersna              Ilves           00:20.42     +5:44    4:03( 6)    7:20( 5)   16:39( 7)   20:09( 7)   20:42( 7)  
                                                                      4:03[ 6]    3:17[ 7]    9:19[ 7]    3:30[ 6]    0:33[ 8] 
   8. Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 00:23.37     +8:39    4:29( 9)    8:27( 9)   18:35( 8)   23:04( 8)   23:37( 8)  
                                                                      4:29[ 9]    3:58[11]   10:08[ 9]    4:29[11]    0:33[ 8] 
   9. Jan Samorodni             HOK             00:23.48     +8:50    4:28( 8)    8:13( 7)   18:43( 9)   23:11( 9)   23:48( 9)  
                                                                      4:28[ 8]    3:45[ 9]   10:30[10]    4:28[10]    0:37[11] 
  10. Erik Marten Zernant       Ilves           00:24.46     +9:48    3:14( 2)   11:49(12)   21:08(10)   24:19(10)   24:46(10)  
                                                                      3:14[ 2]    8:35[12]    9:19[ 7]    3:11[ 4]    0:27[ 2] 
  11. Tomass Broms              Grundzale       00:27.06    +12:08    4:49(10)    8:43(10)   21:28(11)   26:37(11)   27:06(11)  
                                                                      4:49[10]    3:54[10]   12:45[11]    5:09[12]    0:29[ 4] 
  12. Rasmus Uibo               Peko            00:49.15    +34:17    6:52(12)   10:35(11)   44:17(12)   48:37(12)   49:15(12)  
                                                                      6:52[12]    3:43[ 8]   33:42[12]    4:20[ 9]    0:38[12] 
      Gregor Daniel Kiudorv     Põlva Spordikoo MP                  
                                                                   
      Jakob Veski               Põlva Spordikoo MP                  
                                                                   
      Juhan Mahla               Peko            DNS                 
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com 14.09.2019 17:14:07