Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games 14.09.-15.09.2019
Tavarada
14.09.2019 Vitipalu (Madis Oras)
N10TR
2060m 4CP
Race result Index
Rank  Name                      Club            Result    Behind     1.47\498m   2.52\314m   3.79\857m  4.100\279m   F.\112m      
   1. Marta Maripuu             HOK             00:19.19  00:19.19    3:48( 1)    6:43( 1)   15:06( 1)   18:51( 1)   19:19( 1)  
                                                                      3:48[ 1]    2:55[ 1]    8:23[ 2]    3:45[ 2]    0:28[ 1] 
   2. Kirke Keem                Peko            00:19.50     +0:31    4:02( 2)    7:13( 2)   15:31( 2)   19:16( 2)   19:50( 2)  
                                                                      4:02[ 2]    3:11[ 3]    8:18[ 1]    3:45[ 2]    0:34[ 6] 
   3. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 00:21.09     +1:50    4:06( 3)    7:44( 5)   16:49( 3)   20:36( 3)   21:09( 3)  
                                                                      4:06[ 3]    3:38[ 6]    9:05[ 3]    3:47[ 4]    0:33[ 4] 
   4. Kaisa Kallas              JOKA            00:22.31     +3:12    4:30( 7)    7:56( 6)   17:44( 5)   21:58( 4)   22:31( 4)  
                                                                      4:30[ 7]    3:26[ 4]    9:48[ 5]    4:14[ 5]    0:33[ 4] 
   5. Emilija Dravante          Cesu jauna skol 00:22.39     +3:20    4:10( 5)    7:36( 4)   17:14( 4)   22:09( 5)   22:39( 5)  
                                                                      4:10[ 5]    3:26[ 4]    9:38[ 4]    4:55[ 7]    0:30[ 2] 
   6. Käti Kudre                Peko            00:24.38     +5:19    4:31( 8)    8:43( 8)   18:55( 6)   24:00( 6)   24:38( 6)  
                                                                      4:31[ 8]    4:12[ 8]   10:12[ 6]    5:05[ 8]    0:38[ 9] 
   7. Liisa Laura Viru          TON             00:26.31     +7:12    5:06( 9)    9:41( 9)   21:30( 7)   25:55( 7)   26:31( 7)  
                                                                      5:06[ 9]    4:35[ 9]   11:49[ 7]    4:25[ 6]    0:36[ 7] 
   8. Liis-Marie Kaljur         Harju           00:31.03    +11:44    4:09( 4)    7:18( 3)   27:00( 8)   30:32( 8)   31:03( 8)  
                                                                      4:09[ 4]    3:09[ 2]   19:42[ 9]    3:32[ 1]    0:31[ 3] 
   9. Adele Brit Kivipalu       LSF PT          00:37.40    +18:21    4:24( 6)    8:20( 7)   31:57( 9)   37:02( 9)   37:40( 9)  
                                                                      4:24[ 6]    3:56[ 7]   23:37[10]    5:05[ 8]    0:38[ 9] 
  10. Miina Raudoja             Peko            00:38.14    +18:55    5:47(10)   17:00(11)   32:08(10)   37:37(10)   38:14(10)  
                                                                      5:47[10]   11:13[11]   15:08[ 8]    5:29[10]    0:37[ 8] 
  11. Merilin Laanjõe           Põlva Spordikoo 00:44.44    +25:25    5:48(11)   10:33(10)   38:09(11)   43:59(11)   44:44(11)  
                                                                      5:48[11]    4:45[10]   27:36[11]    5:50[11]    0:45[11] 
      Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp DNS                 
                                                                   
      Helena Hakk               Põlva Spordikoo DNS                 
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com 14.09.2019 17:14:07