Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games 14.09.-15.09.2019
Tavarada
15.09.2019 Vitipalu (Madis Oras)
M12
2610m 10CP
Race result Total Index
Rank  Name                      Club            Result    Behind     1.31\101m   2.34\213m   3.36\131m   4.41\295m   5.84\316m   6.51\212m   7.85\241m   8.43\272m   9.56\331m  10.100\132m  F.\117m      
   1. Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 00:26.26  00:26.26    2:37( 4)    4:43( 2)    6:00( 2)    8:30( 1)   10:51( 1)   12:53( 1)   16:09( 1)   18:28( 1)   24:39( 1)   26:01( 1)   26:26( 1)  
                                                                      2:37[ 4]    2:06[ 3]    1:17[ 3]    2:30[ 7]    2:21[ 2]    2:02[ 4]    3:16[ 5]    2:19[ 2]    6:11[11]    1:22[ 5]    0:25[ 3] 
   2. Audun Palo                Võru OK/Võru sp 00:27.16     +0:50    2:28( 2)    6:34( 6)    8:19( 4)   10:36( 4)   12:46( 2)   15:34( 2)   18:27( 2)   20:28( 2)   25:38( 2)   26:54( 2)   27:16( 2)  
                                                                      2:28[ 2]    4:06[ 8]    1:45[ 7]    2:17[ 3]    2:10[ 1]    2:48[ 6]    2:53[ 2]    2:01[ 1]    5:10[ 5]    1:16[ 3]    0:22[ 1] 
   3. Niklavs Dravants          Meridians       00:32.01     +5:35   10:49(18)   12:40(12)   13:57(11)   16:05(10)   18:41( 8)   20:31( 6)   23:14( 5)   26:10( 5)   30:21( 3)   31:35( 3)   32:01( 3)  
                                                                     10:49[18]    1:51[ 2]    1:17[ 3]    2:08[ 2]    2:36[ 6]    1:50[ 2]    2:43[ 1]    2:56[ 6]    4:11[ 3]    1:14[ 1]    0:26[ 5] 
   4. Siim Pello                Mercury         00:33.34     +7:08    3:22( 7)    8:00( 9)    9:29( 6)   12:41( 6)   15:25( 4)   18:25( 4)   22:13( 4)   24:56( 3)   31:08( 4)   33:00( 4)   33:34( 4)  
                                                                      3:22[ 7]    4:38[10]    1:29[ 6]    3:12[ 9]    2:44[ 8]    3:00[ 9]    3:48[ 6]    2:43[ 5]    6:12[12]    1:52[10]    0:34[15] 
   5. Jeremy Donner             OK77            00:34.29     +8:03    3:21( 6)    6:08( 5)    8:25( 5)   11:42( 5)   14:52( 3)   18:16( 3)   22:07( 3)   25:34( 4)   31:15( 5)   34:05( 5)   34:29( 5)  
                                                                      3:21[ 6]    2:47[ 5]    2:17[12]    3:17[11]    3:10[11]    3:24[12]    3:51[ 7]    3:27[10]    5:41[ 7]    2:50[17]    0:24[ 2] 
   6. Romet Kriks               LSF PT          00:39.36    +13:10    2:59( 5)    5:16( 3)   15:02(12)   17:23(11)   20:01(10)   23:04( 8)   28:08( 9)   31:28( 8)   37:12( 6)   39:07( 6)   39:36( 6)  
                                                                      2:59[ 5]    2:17[ 4]    9:46[19]    2:21[ 4]    2:38[ 7]    3:03[10]    5:04[11]    3:20[ 8]    5:44[ 8]    1:55[11]    0:29[ 9] 
   7. Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 00:39.46    +13:20    3:36( 9)    9:03(10)   10:55( 9)   16:02( 9)   18:35( 7)   24:18(10)   28:22(10)   32:32( 9)   37:43( 7)   39:17( 7)   39:46( 7)  
                                                                      3:36[ 9]    5:27[12]    1:52[ 8]    5:07[19]    2:33[ 4]    5:43[18]    4:04[ 8]    4:10[12]    5:11[ 6]    1:34[ 7]    0:29[ 9] 
   8. Stefan Kivil              LSF PT          00:41.23    +14:57    2:24( 1)    4:14( 1)    5:30( 1)    9:38( 3)   17:32( 6)   21:47( 7)   24:53( 6)   27:17( 6)   38:59( 8)   40:56( 8)   41:23( 8)  
                                                                      2:24[ 1]    1:50[ 1]    1:16[ 2]    4:08[14]    7:54[18]    4:15[15]    3:06[ 4]    2:24[ 3]   11:42[16]    1:57[12]    0:27[ 6] 
   9. Romet Paatsi              Kobras/Põlva Sp 00:43.17    +16:51    3:44(10)    7:53( 8)    9:51( 8)   13:30( 7)   17:05( 5)   20:09( 5)   25:29( 7)   28:53( 7)   41:09(10)   42:46(10)   43:17( 9)  
                                                                      3:44[10]    4:09[ 9]    1:58[ 9]    3:39[12]    3:35[12]    3:04[11]    5:20[12]    3:24[ 9]   12:16[17]    1:37[ 9]    0:31[12] 
  10. Erik Kersna               Ilves           00:43.20    +16:54    3:55(11)    7:00( 7)    9:30( 7)   14:54( 8)   19:45( 9)   23:10( 9)   29:31(11)   33:15(10)   40:20( 9)   42:45( 9)   43:20(10)  
                                                                      3:55[11]    3:05[ 7]    2:30[13]    5:24[20]    4:51[16]    3:25[13]    6:21[14]    3:44[11]    7:05[14]    2:25[16]    0:35[17] 
  11. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:45.27    +19:01    2:35( 3)    5:36( 4)    6:46( 3)    8:47( 2)   23:07(12)   24:41(11)   27:35( 8)   40:09(12)   43:45(11)   45:00(11)   45:27(11)  
                                                                      2:35[ 3]    3:01[ 6]    1:10[ 1]    2:01[ 1]   14:20[20]    1:34[ 1]    2:54[ 3]   12:34[19]    3:36[ 2]    1:15[ 2]    0:27[ 6] 
  12. Hugo Rüütli               Haanja O-ring   00:47.34    +21:08    4:09(12)   15:45(15)   17:48(15)   21:00(15)   24:04(13)   31:59(14)   36:31(12)   39:31(11)   45:31(12)   47:02(12)   47:34(12)  
                                                                      4:09[12]   11:36[17]    2:03[10]    3:12[ 9]    3:04[10]    7:55[19]    4:32[ 9]    3:00[ 7]    6:00[10]    1:31[ 6]    0:32[13] 
  13. Tymoteusz Pachucki        BKS Wataha Wars 00:52.26    +26:00    8:29(16)   21:06(18)   28:11(17)   31:08(17)   33:57(17)   36:30(17)   41:23(15)   45:34(14)   49:57(13)   51:59(13)   52:26(13)  
                                                                      8:29[16]   12:37[19]    7:05[18]    2:57[ 8]    2:49[ 9]    2:33[ 5]    4:53[10]    4:11[13]    4:23[ 4]    2:02[13]    0:27[ 6] 
  14. Reigo Keem                Peko            00:57.17    +30:51    4:10(13)   13:28(13)   16:05(14)   19:57(13)   24:09(14)   27:03(12)   39:48(13)   44:02(13)   54:30(14)   56:43(14)   57:17(14)  
                                                                      4:10[13]    9:18[16]    2:37[14]    3:52[13]    4:12[14]    2:54[ 8]   12:45[17]    4:14[14]   10:28[15]    2:13[14]    0:34[15] 
  15. Kardo Kutti               Harju           00:57.24    +30:58   11:01(19)   15:46(16)   37:23(20)   39:47(20)   42:13(20)   44:14(20)   49:35(17)   52:12(16)   55:42(16)   56:59(15)   57:24(15)  
                                                                     11:01[19]    4:45[11]   21:37[20]    2:24[ 5]    2:26[ 3]    2:01[ 3]    5:21[13]    2:37[ 4]    3:30[ 1]    1:17[ 4]    0:25[ 3] 
  16. Hannes Tammiste           Rakv            00:58.27    +32:01    9:34(17)   17:04(17)   20:13(16)   25:01(16)   28:43(15)   32:58(15)   39:51(14)   48:57(15)   55:38(15)   57:55(16)   58:27(16)  
                                                                      9:34[17]    7:30[15]    3:09[15]    4:48[18]    3:42[13]    4:15[15]    6:53[15]    9:06[18]    6:41[13]    2:17[15]    0:32[13] 
  17. Sander Lepp               Võru/Võru spord 01:06.09    +39:43    6:41(15)   13:41(14)   15:52(13)   20:09(14)   30:17(16)   35:12(16)   50:00(18)   58:01(18)   63:55(17)   65:31(17)   66:09(17)  
                                                                      6:41[15]    7:00[14]    2:11[11]    4:17[16]   10:08[19]    4:55[17]   14:48[18]    8:01[17]    5:54[ 9]    1:36[ 8]    0:38[18] 
  18. Reno Robin Rehemets       Põlva Spordikoo 01:22.31    +56:05    4:15(14)   24:59(19)   31:16(18)   35:30(19)   39:45(19)   43:37(19)   56:05(19)   60:43(19)   77:39(18)   82:02(18)   82:31(18)  
                                                                      4:15[14]   20:44[20]    6:17[17]    4:14[15]    4:15[15]    3:52[14]   12:28[16]    4:38[15]   16:56[18]    4:23[18]    0:29[ 9] 
      Uku Joonas                Võru/Võru spord MP                   19:27(20)   31:43(20)   33:00(19)   35:26(18)   38:00(18)   40:53(18)  
                                                                     19:27[20]   12:16[18]    1:17[ 3]    2:26[ 6]    2:34[ 5]    2:53[ 7] 
      Tauri Tammor              OK Käbi         MP                    3:31( 8)    9:06(11)   12:52(10)   17:26(12)   22:58(11)   31:40(13)   49:25(16)   55:50(17)  
                                                                      3:31[ 8]    5:35[13]    3:46[16]    4:34[17]    5:32[17]    8:42[20]   17:45[19]    6:25[16] 
      Robin Tammor              OK Käbi         DNS                 
                                                                   
      2 Vacant                                  DNS                 
                                                                   
      Märt Viidu                Haanja O-ring   DNS                 
                                                                   
      1 Vacant                                  DNS                 
                                                                   
      Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  DNS                 
                                                                   
      Magnar Mõttus             Otepää          DNS                 
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com 18.09.2019 13:22:27