Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games 14.09.-15.09.2019
Tavarada
15.09.2019 Vitipalu (Madis Oras)
N10TR
2090m 5CP
Race result Total Index
Rank  Name                      Club            Result    Behind     1.80\127m   2.37\301m   3.84\589m   4.66\533m  5.100\288m   F.\70m       
   1. Liis-Marie Kaljur         Harju           00:14.23  00:14.23    0:58( 1)    2:53( 1)    6:58( 1)   12:18( 1)   13:57( 1)   14:23( 1)  
                                                                      0:58[ 1]    1:55[ 1]    4:05[ 1]    5:20[ 1]    1:39[ 1]    0:26[ 1] 
   2. Marta Maripuu             HOK             00:15.11     +0:48    1:02( 2)    3:09( 2)    7:33( 2)   12:53( 2)   14:43( 2)   15:11( 2)  
                                                                      1:02[ 2]    2:07[ 2]    4:24[ 3]    5:20[ 1]    1:50[ 2]    0:28[ 2] 
   3. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 00:16.25     +2:02    1:08( 3)    3:35( 5)    7:55( 3)   13:49( 3)   15:51( 3)   16:25( 3)  
                                                                      1:08[ 3]    2:27[ 6]    4:20[ 2]    5:54[ 3]    2:02[ 4]    0:34[ 6] 
   4. Emilija Dravante          Cesu jauna skol 00:17.19     +2:56    1:12( 5)    3:33( 4)    8:40( 5)   14:40( 4)   16:46( 4)   17:19( 4)  
                                                                      1:12[ 5]    2:21[ 4]    5:07[ 5]    6:00[ 4]    2:06[ 7]    0:33[ 3] 
   5. Kaisa Kallas              JOKA            00:18.55     +4:32    1:20( 7)    3:42( 6)    9:57( 7)   16:18( 5)   18:22( 5)   18:55( 5)  
                                                                      1:20[ 7]    2:22[ 5]    6:15[ 8]    6:21[ 5]    2:04[ 6]    0:33[ 3] 
   6. Kirke Keem                Peko            00:19.06     +4:43    1:11( 4)    3:29( 3)    8:03( 4)   16:33( 6)   18:33( 6)   19:06( 6)  
                                                                      1:11[ 4]    2:18[ 3]    4:34[ 4]    8:30[ 7]    2:00[ 3]    0:33[ 3] 
   7. Liisa Laura Viru          TON             00:19.52     +5:29    1:13( 6)    4:00( 7)    9:48( 6)   17:15( 7)   19:18( 7)   19:52( 7)  
                                                                      1:13[ 6]    2:47[ 7]    5:48[ 6]    7:27[ 6]    2:03[ 5]    0:34[ 6] 
   8. Miina Raudoja             Peko            00:23.39     +9:16    1:32(10)    4:23( 8)   10:35( 8)   20:39( 9)   23:04( 8)   23:39( 8)  
                                                                      1:32[10]    2:51[ 8]    6:12[ 7]   10:04[10]    2:25[ 8]    0:35[ 8] 
   9. Käti Kudre                Peko            00:27.09    +12:46    2:14(11)    5:43(11)   14:20(11)   23:38(10)   26:28( 9)   27:09( 9)  
                                                                      2:14[11]    3:29[10]    8:37[11]    9:18[ 9]    2:50[ 9]    0:41[10] 
  10. Merilin Laanjõe           Põlva Spordikoo 00:28.46    +14:23    1:26( 8)    5:31(10)   13:28(10)   25:13(11)   28:07(10)   28:46(10)  
                                                                      1:26[ 8]    4:05[11]    7:57[10]   11:45[11]    2:54[10]    0:39[ 9] 
  11. Adele Brit Kivipalu       LSF PT          00:34.52    +20:29    1:28( 9)    4:23( 8)   10:39( 9)   19:13( 8)   34:10(11)   34:52(11)  
                                                                      1:28[ 9]    2:55[ 9]    6:16[ 9]    8:34[ 8]   14:57[11]    0:42[11] 
      Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp DNS                 
                                                                   
      Helena Hakk               Põlva Spordikoo DNS                 
                                                                   
      1 Vacant                                  DNS                 
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com 18.09.2019 13:22:28