Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games 14.09.-15.09.2019
Tavarada
15.09.2019 Vitipalu (Madis Oras)
N65
2990m 13CP
Race result Total Index
Rank  Name                      Club            Result    Behind     1.81\199m   2.33\184m   3.34\165m   4.86\252m   5.42\271m   6.46\185m   7.51\319m   8.52\135m   9.44\260m  10.43\107m  11.56\331m  12.87\125m  13.100\93m   F.\117m      
   1. Gunta Lebedoka            KURMIS OK       00:41.29  00:41.29    4:41( 2)    7:13( 1)   10:31( 2)   13:33( 2)   16:22( 1)   19:13( 1)   23:16( 1)   25:09( 1)   31:53( 1)   33:44( 1)   38:08( 1)   39:51( 1)   40:59( 1)   41:29( 1)  
                                                                      4:41[ 2]    2:32[ 1]    3:18[ 8]    3:02[ 1]    2:49[ 1]    2:51[ 1]    4:03[ 1]    1:53[ 1]    6:44[ 8]    1:51[ 4]    4:24[ 3]    1:43[ 1]    1:08[ 6]    0:30[ 3] 
   2. Inara Gipsle              KURMIS OK       00:47.39     +6:10    5:55( 5)    8:55( 3)   11:46( 4)   15:45( 4)   19:02( 2)   22:28( 2)   28:13( 2)   30:43( 3)   35:14( 2)   37:46( 2)   43:04( 2)   45:42( 2)   47:06( 2)   47:39( 2)  
                                                                      5:55[ 5]    3:00[ 2]    2:51[ 7]    3:59[ 6]    3:17[ 4]    3:26[ 4]    5:45[ 8]    2:30[ 6]    4:31[ 1]    2:32[ 6]    5:18[ 5]    2:38[ 8]    1:24[ 9]    0:33[ 6] 
   3. Anne Arold                Ilves           00:50.53     +9:24    4:35( 1)    7:40( 2)    9:40( 1)   12:44( 1)   20:38( 3)   23:43( 3)   28:16( 3)   30:21( 2)   42:08( 3)   43:25( 3)   47:39( 3)   49:25( 3)   50:24( 3)   50:53( 3)  
                                                                      4:35[ 1]    3:05[ 3]    2:00[ 1]    3:04[ 2]    7:54[11]    3:05[ 2]    4:33[ 4]    2:05[ 2]   11:47[10]    1:17[ 1]    4:14[ 1]    1:46[ 2]    0:59[ 3]    0:29[ 2] 
   4. Maire Limberg             Rakv            00:55.03    +13:34    5:23( 3)    9:42( 4)   11:45( 3)   14:50( 3)   28:16( 5)   32:03( 5)   36:21( 4)   39:08( 4)   44:35( 4)   46:54( 4)   51:21( 4)   53:24( 4)   54:35( 4)   55:03( 4)  
                                                                      5:23[ 3]    4:19[ 7]    2:03[ 2]    3:05[ 3]   13:26[14]    3:47[ 5]    4:18[ 2]    2:47[ 7]    5:27[ 3]    2:19[ 5]    4:27[ 4]    2:03[ 3]    1:11[ 7]    0:28[ 1] 
   5. Tiiu Kaasik               Ilves           00:59.04    +17:35    9:25(11)   12:56( 7)   18:45( 7)   25:25( 7)   30:02( 6)   36:00( 6)   40:18( 6)   43:21( 6)   48:27( 6)   51:02( 6)   55:19( 5)   57:27( 5)   58:34( 5)   59:04( 5)  
                                                                      9:25[11]    3:31[ 4]    5:49[14]    6:40[11]    4:37[ 7]    5:58[ 7]    4:18[ 2]    3:03[ 9]    5:06[ 2]    2:35[ 7]    4:17[ 2]    2:08[ 5]    1:07[ 5]    0:30[ 3] 
   6. Hille Tasa                Tammed          01:00.14    +18:45    5:48( 4)   10:27( 5)   14:25( 5)   19:04( 5)   23:39( 4)   31:34( 4)   37:05( 5)   40:05( 5)   46:47( 5)   49:57( 5)   56:03( 6)   58:25( 6)   59:40( 6)   60:14( 6)  
                                                                      5:48[ 4]    4:39[ 8]    3:58[12]    4:39[ 7]    4:35[ 6]    7:55[ 9]    5:31[ 7]    3:00[ 8]    6:42[ 7]    3:10[ 9]    6:06[ 9]    2:22[ 6]    1:15[ 8]    0:34[ 9] 
   7. Aili Laanjõe              Kobras          01:12.30    +31:01   15:25(13)   33:57(14)   36:12(13)   39:32(11)   42:38( 8)   46:39( 8)   51:42( 8)   54:00( 8)   59:39( 7)   61:24( 7)   66:47( 7)   70:53( 7)   71:57( 7)   72:30( 7)  
                                                                     15:25[13]   18:32[13]    2:15[ 4]    3:20[ 4]    3:06[ 3]    4:01[ 6]    5:03[ 5]    2:18[ 5]    5:39[ 5]    1:45[ 2]    5:23[ 7]    4:06[11]    1:04[ 4]    0:33[ 6] 
   8. Alina Kazntseva           Novgorod        01:19.00    +37:31   23:23(15)   41:59(15)   44:10(15)   47:31(15)   50:32(13)   53:52(11)   59:44(11)   61:59(10)   67:34( 9)   69:20( 8)   75:06( 8)   77:32( 8)   78:30( 8)   79:00( 8)  
                                                                     23:23[15]   18:36[14]    2:11[ 3]    3:21[ 5]    3:01[ 2]    3:20[ 3]    5:52[ 9]    2:15[ 4]    5:35[ 4]    1:46[ 3]    5:46[ 8]    2:26[ 7]    0:58[ 1]    0:30[ 3] 
   9. Mare Leis                 Ilves           01:22.09    +40:40   14:57(12)   18:38(10)   22:14(10)   27:24( 8)   31:05( 7)   44:11( 7)   49:28( 7)   51:36( 7)   65:55( 8)   73:13( 9)   78:33( 9)   80:38( 9)   81:36( 9)   82:09( 9)  
                                                                     14:57[12]    3:41[ 5]    3:36[10]    5:10[ 9]    3:41[ 5]   13:06[12]    5:17[ 6]    2:08[ 3]   14:19[11]    7:18[11]    5:20[ 6]    2:05[ 4]    0:58[ 1]    0:33[ 6] 
  10. Riina Kivikas             Ilves           01:46.50    +65:21    9:05( 9)   17:49( 9)   21:26( 9)   30:34( 9)   42:49(10)   49:09( 9)   59:21(10)   63:28(11)   86:56(11)   90:51(10)  100:20(10)  103:27(10)  105:37(10)  106:50(10)  
                                                                      9:05[ 9]    8:44[12]    3:37[11]    9:08[13]   12:15[13]    6:20[ 8]   10:12[13]    4:07[12]   23:28[12]    3:55[10]    9:29[11]    3:07[ 9]    2:10[11]    1:13[11] 
  11. Tatjana Sumilo            Jõhvikas        01:51.03    +69:34   48:28(16)   53:35(16)   56:55(16)   61:46(16)   69:10(15)   78:39(13)   84:44(13)   88:49(13)   95:30(12)   98:19(11)  105:21(11)  108:40(11)  110:26(11)  111:03(11)  
                                                                     48:28[16]    5:07[ 9]    3:20[ 9]    4:51[ 8]    7:24[ 9]    9:29[11]    6:05[10]    4:05[11]    6:41[ 6]    2:49[ 8]    7:02[10]    3:19[10]    1:46[10]    0:37[10] 
      Kersti Ploom              Jõhvikas        DNF                   7:22( 8)   11:30( 6)   21:12( 8)   35:09(10)   42:40( 9)   51:37(10)   57:42( 9)   60:57( 9)   70:08(10)  
                                                                      7:22[ 8]    4:08[ 6]    9:42[16]   13:57[15]    7:31[10]    8:57[10]    6:05[10]    3:15[10]    9:11[ 9] 
      Liivi Parik               Otepää          MP                    6:18( 7)   13:24( 8)   16:12( 6)   24:45( 6)   47:23(11)  
                                                                      6:18[ 7]    7:06[11]    2:48[ 6]    8:33[12]   22:38[15] 
      Aime Mõik                 Jõhvikas        MP                    9:11(10)   28:23(13)   38:03(14)   44:23(13)   49:06(12)  
                                                                      9:11[10]   19:12[15]    9:40[15]    6:20[10]    4:43[ 8] 
      Eha Kriks                 Rakv            MP                    6:17( 6)   26:16(11)   28:39(11)   45:13(14)  
                                                                      6:17[ 6]   19:59[16]    2:23[ 5]   16:34[16] 
      Irma Ahonkivi             Raska           MP                   20:24(14)   26:56(12)   32:42(12)   43:26(12)   51:42(14)   65:23(12)   74:00(12)   84:28(12)  
                                                                     20:24[14]    6:32[10]    5:46[13]   10:44[14]    8:16[12]   13:41[13]    8:37[12]   10:28[13] 
      Epp Kroon                 Ilves           DNS                 
                                                                   
      Rudite Šterna             OK Sigulda      DNS                 
                                                                   
      Inta Tabaka               KURMIS OK       DNS                 
                                                                   
      Hannele Sivén             Ähtärin Urheili DNS                 
                                                                   
      Eliisa Ryynänen           Pihkaniskat     DNS                 
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2019 www.tak-soft.com 18.09.2019 13:22:29