Baltic Orienteering Championships 2023 27.05.2023
Tavarada/Long
27.05.2023 Kitsemäed/Värska (Mait Tõnisson)
M14E  M16E  M18E  M20E  MEN 
W14E  W16E  W18E  W20E  WOMEN 

M14E
6120m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Erik Marten Zernant       Estonia         EST 00:44.25  00:44.25   
   2. Miks Graudums             LATVIA          LAT 00:48.22     +3:57   
   3. Lars Anders Luiks         LATVIA          LAT 00:52.20     +7:55   
   4. Andres Keernik            Estonia         EST 00:57.39    +13:14   
   5. Povilas Papreckis         Lithuania       LTU 00:58.23    +13:58   
   6. Vincas Balciunas          Lithuania       LTU 01:01.31    +17:06   
   7. Gustavs Millers           LATVIA          LAT 01:01.39    +17:14   
   8. Henri Kersna              Estonia         EST 01:01.52    +17:27   
   9. Matas Stankunas           Lithuania       LTU 01:06.44    +22:19   
  10. Aleksas Murenas           Lithuania       LTU 01:07.17    +22:52   
  11. Guido Maiste              Estonia         EST 01:08.41    +24:16   
      Jekabs Graudums           LATVIA          LAT Puuduv KP            
M16E
9090m 11KP
Etapid - Tulemused TÜHISTATUD Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Niklavs Dravants          LATVIA          LAT 01:20.21  01:20.21   
   2. Kardo Kutti               Estonia         EST 01:30.33    +10:12   
      Domas Juknevicius         Lithuania       LTU Puuduv KP            
      Pärtel Külvik             Estonia         EST Puuduv KP            
      Rudolfs Graudinš          LATVIA          LAT Puuduv KP            
      Ralfs Praulinš            LATVIA          LAT Puuduv KP            
      Renars Grasis             LATVIA          LAT Puuduv KP            
      Martinš Cirulis           LATVIA          LAT Puuduv KP            
      Lukass Silinš             LATVIA          LAT Puuduv KP            
      Markus Juhkam             Estonia         EST Puuduv KP            
      Tijus Jokubauskis         Lithuania       LTU Puuduv KP            
      Siim Pello                Estonia         EST Puuduv KP            
      Deivis Tarulis            Lithuania       LTU Puuduv KP            
      Villem Piirimäe           Estonia         EST Puuduv KP            
      Karel Jung                Estonia         EST Puuduv KP            
      Matas Janavicius          Lithuania       LTU Puuduv KP            
      Kerto Kaasiku             Estonia         EST Puuduv KP            
      Vitas Subatkis            Lithuania       LTU Puuduv KP            
M18E
11110m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Edvards Zvirgzdinš        LATVIA          LAT 00:59.28  00:59.28   
   2. Algirdas Dienys           Lithuania       LTU 01:01.30     +2:02   
   3. Chris Marcus Krahv        Estonia         EST 01:03.51     +4:23   
   4. Ossi Rasmus Priks         Estonia         EST 01:05.42     +6:14   
   5. Martinš Dzenitis          LATVIA          LAT 01:06.10     +6:42   
   6. Ritvars Lepeškins         LATVIA          LAT 01:06.59     +7:31   
   7. Kasparas Murenas          Lithuania       LTU 01:08.44     +9:16   
   8. Renno Merenäkk            Estonia         EST 01:08.58     +9:30   
   9. Roberts Arnicans          LATVIA          LAT 01:10.23    +10:55   
  10. August Jakobson           Estonia         EST 01:14.50    +15:22   
  11. Emils Saulite             LATVIA          LAT 01:17.11    +17:43   
  12. Salvijus Strole           Lithuania       LTU 01:17.29    +18:01   
  13. Davis Vintišs             LATVIA          LAT 01:20.05    +20:37   
  14. Tadas Mackevicius         Lithuania       LTU 01:21.30    +22:02   
  15. Jokubas Karašauskas       Lithuania       LTU 01:42.06    +42:38   
      Ralf Kivil                Estonia         EST Puuduv KP            
      Kurmet Kutti              Estonia         EST Ei start             
M20E
13880m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jürgen Joonas             Estonia         EST 01:15.11  01:15.11   
   2. Jekabs Locmelis           LATVIA          LAT 01:21.05     +5:54   
   3. Tadas Dementavicius       Lithuania       LTU 01:22.23     +7:12   
   4. Gustavs Stana             LATVIA          LAT 01:23.01     +7:50   
   5. Matiss Timermanis         LATVIA          LAT 01:23.06     +7:55   
   6. Matiss Saulite            LATVIA          LAT 01:25.20    +10:09   
   7. Tautvydas Rimkus          Lithuania       LTU 01:25.50    +10:39   
   8. Austris Kalninš           LATVIA          LAT 01:27.27    +12:16   
   9. Adomas Casas              Lithuania       LTU 01:28.43    +13:32   
  10. Emils Lazdans             LATVIA          LAT 01:31.19    +16:08   
  11. Adomas Traubas            Lithuania       LTU 01:36.00    +20:49   
  12. Emil Eensaar              Estonia         EST 01:36.43    +21:32   
  13. Mihkel Mahla              Estonia         EST 01:39.14    +24:03   
  14. Timo Kudre                Estonia         EST 01:51.39    +36:28   
MEN
17900m 29KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Algirdas Bartkevicius     Lithuanian Orie LTU 01:29.36  01:29.36   
   2. Uldis Upitis              Latvian Oriente LAT 01:31.09     +1:33   
   3. Vilius Aleliunas          Lithuanian Orie LTU 01:39.31     +9:55   
   4. Leonas Mockunas           Lithuanian Orie LTU 01:39.49    +10:13   
   5. Kevinas Olisauskis        Lithuanian Orie LTU 01:40.00    +10:24   
   6. Ats Sonajalg              Estonian Orient EST 01:42.07    +12:31   
   7. Jekabs Niklavs Janovs     Latvian Oriente LAT 01:42.13    +12:37   
   8. Valters Reneslacis        Latvian Oriente LAT 01:42.30    +12:54   
   9. Andris Jubelis            Latvian Oriente LAT 01:43.15    +13:39   
  10. Ilgvars Caune             Latvian Oriente LAT 01:44.22    +14:46   
  11. Martins Sirmais           Latvian Oriente LAT 01:44.27    +14:51   
  12. Rihards Krumins           Latvian Oriente LAT 01:44.34    +14:58   
  13. Jaagup Truusalu           Estonian Orient EST 01:44.39    +15:03   
  14. Martynas Stanys           Lithuanian Orie LTU 01:44.42    +15:06   
  15. Ainars Lupikis            Latvian Oriente LAT 01:44.48    +15:12   
  16. Uku Laur Tali             Estonian Orient EST 01:48.34    +18:58   
  17. Pranas Germanavicius      Lithuanian Orie LTU 01:49.43    +20:07   
  18. Janis Kums                Latvian Oriente LAT 01:51.17    +21:41   
  19. Dominykas Dulius          Lithuanian Orie LTU 01:55.39    +26:03   
  20. Reigo Teervalt            Estonian Orient EST 01:56.53    +27:17   
  21. Raiko Marrandi            Estonian Orient EST 01:57.37    +28:01   
  22. Marek Karm                SK100           EST 02:00.51    +31:15   
  23. Rimvydas Alminas          Lithuanian Orie LTU 02:01.53    +32:17   
  24. Hando Allmann             Estonian Orient EST 02:06.31    +36:55   
  25. Kiur Erik Eensaar         Estonian Orient EST 02:06.50    +37:14   
  26. Jaan Viirmann             Estonian Orient EST 02:08.55    +39:19   
  27. Nazar Levitsky            KSO IF Deaf     UKR 02:09.48    +40:12   
  28. Kaarel Vesilind           Estonian Orient EST 02:11.56    +42:20   
  29. Alar Kume                 Võru            EST 02:13.42    +44:06   
  30. Andris Svilans            Latvian Oriente LAT 02:20.03    +50:27   
  31. Sergei Rjaboshkin         Estonian Orient EST 02:22.54    +53:18   
      Rokas Barauskas           Lithuanian Orie LTU Puuduv KP            
      Edgars Bertuks            Latvian Oriente LAT Ei start             
      Lauri Sild                Estonian Orient EST Ei start             
      Arturas Liubartas         OK Perkunas     LTU Ei start             
W14E
4340m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anna Mia Atonen           Estonia         EST 00:40.49  00:40.49   
   2. Krista Grantskalna        LATVIA          LAT 00:42.24     +1:35   
   3. Anett Liisa Parts         Estonia         EST 00:43.27     +2:38   
   4. Gabija Minciauskyte       Lithuania       LTU 00:45.22     +4:33   
   5. Rugile Subatkyte          Lithuania       LTU 00:45.25     +4:36   
   6. Luize Plone               LATVIA          LAT 00:47.11     +6:22   
   7. Lauma Liva Saklaure       LATVIA          LAT 00:48.22     +7:33   
   8. Gerda Mikalauskaite       Lithuania       LTU 00:51.47    +10:58   
   9. Anele Naruševiciute       Lithuania       LTU 00:52.07    +11:18   
  10. Melanija Rožukalne        LATVIA          LAT 00:53.13    +12:24   
  11. Mia Esta                  Estonia         EST 00:58.00    +17:11   
      Susanna Oras              Estonia         EST Puuduv KP            
W16E
5990m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Margarita Dienyte         Lithuania       LTU 00:44.42  00:44.42   
   2. Ilze Jumike               LATVIA          LAT 00:51.04     +6:22   
   3. Saule Traubaite           Lithuania       LTU 00:51.30     +6:48   
   4. Lauma Janelsina           LATVIA          LAT 00:52.48     +8:06   
   5. Viktorija Berzina         LATVIA          LAT 00:52.58     +8:16   
   6. Liise Lillelaid           Estonia         EST 00:53.03     +8:21   
   7. Lillija Brice             LATVIA          LAT 00:53.29     +8:47   
   8. Viola Nikitina            Estonia         EST 00:54.45    +10:03   
   9. Eliza Odrina              LATVIA          LAT 00:55.41    +10:59   
  10. Gabija Stankeviciute      Lithuania       LTU 00:56.56    +12:14   
  11. Barbora Balciunaite       Lithuania       LTU 00:57.23    +12:41   
  12. Sandija Rumba             LATVIA          LAT 00:57.31    +12:49   
  13. Laura Krumina             LATVIA          LAT 00:58.45    +14:03   
  14. Mariann Zernant           Estonia         EST 00:58.52    +14:10   
  15. Erika Matulionyte         Lithuania       LTU 01:03.17    +18:35   
  16. Gerda Kivil               Estonia         EST 01:03.50    +19:08   
  17. Laura-Liis Kaljur         Estonia         EST 01:07.29    +22:47   
  18. Maarja Oras               Estonia         EST 01:11.06    +26:24   
  19. Johanna Oras              Estonia         EST 01:14.37    +29:55   
W18E
7210m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Sanda Lapina              LATVIA          LAT 00:52.46  00:52.46   
   1. Goda Ziaziulyte           Lithuania       LTU 00:52.46     +0:00   
   3. Harriet Koppel            Estonia         EST 00:53.54     +1:08   
   4. Maria Eller               Estonia         EST 00:56.01     +3:15   
   5. Neda Davidaviciute        Lithuania       LTU 00:56.11     +3:25   
   6. Aiga Strazdina            LATVIA          LAT 00:57.00     +4:14   
   7. Anete Strauta             LATVIA          LAT 01:01.16     +8:30   
   8. Elize Bremze              LATVIA          LAT 01:02.00     +9:14   
   9. Migle Cicikaite           Lithuania       LTU 01:04.53    +12:07   
  10. Ruta Dabolina             LATVIA          LAT 01:07.02    +14:16   
  11. Mareli Vaher              Estonia         EST 01:11.45    +18:59   
  12. Elada Zasciurinskaite     Lithuania       LTU 01:11.54    +19:08   
  13. Mari Ann Mahla            Estonia         EST 01:12.55    +20:09   
  14. Emilija Staišiunaite      Lithuania       LTU 01:13.08    +20:22   
  15. Marta Joonas              Estonia         EST 01:17.03    +24:17   
W20E
8160m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Leonarda Baltina          LATVIA          LAT 01:00.28  01:00.28   
   2. Agnese Jaunmuktane        LATVIA          LAT 01:03.20     +2:52   
   3. Emilija Tamoševiciute     Lithuania       LTU 01:04.36     +4:08   
   4. Laura Berke               LATVIA          LAT 01:06.21     +5:53   
   5. Ugne Skucaite             Lithuania       LTU 01:07.19     +6:51   
   6. Beatrice Karlonaite       Lithuania       LTU 01:08.41     +8:13   
   7. Una Undine Dzerve         LATVIA          LAT 01:09.41     +9:13   
   8. Brigitte Panker           Estonia         EST 01:15.56    +15:28   
   9. Birgit Rõõm               Estonia         EST 01:16.28    +16:00   
  10. Brigita Drazdauskaite     Lithuania       LTU 01:19.51    +19:23   
  11. Laura Elisabeth Christel  Estonia         EST 01:24.35    +24:07   
  12. Vilte Kanapinskaite       Lithuania       LTU 01:32.59    +32:31   
  13. Sandra Arak               Estonia         EST 01:38.28    +38:00   
WOMEN
12350m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Elza Kuze                 Latvian Oriente LAT 01:22.44  01:22.44   
   2. Annika Rihma              Estonian Orient EST 01:23.55     +1:11   
   3. Laura Vike                Latvian Oriente LAT 01:25.36     +2:52   
   4. Gabija Razaityte Saunorie Lithuanian Orie LTU 01:25.55     +3:11   
   5. Irita Pukite              Latvian Oriente LAT 01:28.52     +6:08   
   6. Margret Zimmermann        Estonian Orient EST 01:29.36     +6:52   
   7. Laura Joonas              Estonian Orient EST 01:31.01     +8:17   
   8. Signe Sirma               Latvian Oriente LAT 01:31.14     +8:30   
   9. Sigrid Ruul               Estonian Orient EST 01:32.19     +9:35   
  10. Laura Pukite              Latvian Oriente LAT 01:35.15    +12:31   
  11. Kadri Kadakas             Estonian Orient EST 01:37.17    +14:33   
  12. Ieva Ruksane              Latvian Oriente LAT 01:37.35    +14:51   
  13. Kirti Rebane              Estonian Orient EST 01:39.29    +16:45   
  14. Teele Tsoba               Estonian Orient EST 01:39.39    +16:55   
  15. Vilija Gvildiene          Lithuanian Orie LTU 01:41.01    +18:17   
  16. Indre Beliune             Lithuanian Orie LTU 01:45.42    +22:58   
  17. Emily Raudkepp            Estonian Orient EST 01:45.47    +23:03   
  18. Migle Susinskaite         Lithuanian Orie LTU 01:46.53    +24:09   
  19. Kristine Berke            Latvian Oriente LAT 01:47.41    +24:57   
  20. Malvina Girinskyte        Lithuanian Orie LTU 01:49.34    +26:50   
  21. Gerda Veikutyte           Lithuanian Orie LTU 01:51.27    +28:43   
  22. Adrija Atgalaine          Lithuanian Orie LTU 01:54.07    +31:23   
  23. Gedvile Dirziute          Lithuanian Orie LTU 01:55.21    +32:37   
  24. Anita Laanejoe            Estonian Orient EST 02:01.43    +38:59   
  25. Magda Cigle               Latvian Oriente LAT 02:04.34    +41:50   
      Lorely Korvel             Estonian Orient EST Ei start             
      Sandra Grosberga          Latvian Oriente LAT Ei start             
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 27.05.2023 18:01:03