Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu lühirajal 18.05.2019
EMV lühirada
18.05.2019 Vitipalu (Madis Oras)
N14
1720m 7KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.31\101m   2.47\449m   3.50\271m   4.42\205m   5.57\125m   6.59\163m  7.100\181m   F.\150m      
   1. Herta Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  00:19.29     1:46( 8)    7:54( 4)   10:53( 3)   13:08( 3)   15:06( 1)   16:48( 1)   18:51( 1)   19:29( 1)  
                                                             1:46[ 8]    6:08[ 5]    2:59[ 3]    2:15[ 3]    1:58[ 1]    1:42[ 3]    2:03[ 6]    0:38[ 9] 
   2. Maria Eller               HOK/Hiiumaa SK  00:19.38     1:10( 1)    7:00( 2)   10:58( 4)   12:40( 2)   16:11( 2)   17:29( 2)   19:03( 2)   19:38( 2)  
                                                             1:10[ 1]    5:50[ 3]    3:58[ 7]    1:42[ 2]    3:31[ 4]    1:18[ 1]    1:34[ 2]    0:35[ 3] 
   3. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  00:20.27     1:15( 2)    5:52( 1)    8:41( 1)   10:20( 1)   16:15( 3)   17:48( 3)   19:51( 3)   20:27( 3)  
                                                             1:15[ 2]    4:37[ 1]    2:49[ 1]    1:39[ 1]    5:55[12]    1:33[ 2]    2:03[ 6]    0:36[ 6] 
   4. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:21.43     1:46( 8)    7:17( 3)   10:26( 2)   13:21( 4)   16:58( 5)   19:11( 4)   21:04( 4)   21:43( 4)  
                                                             1:46[ 8]    5:31[ 2]    3:09[ 4]    2:55[ 9]    3:37[ 5]    2:13[ 5]    1:53[ 3]    0:39[10] 
   5. Hele Jakobson             Põlva Spordikoo 00:21.57     1:43( 6)    7:56( 5)   11:50( 5)   14:32( 5)   16:54( 4)   19:23( 5)   21:20( 5)   21:57( 5)  
                                                             1:43[ 6]    6:13[ 6]    3:54[ 6]    2:42[ 8]    2:22[ 3]    2:29[ 8]    1:57[ 4]    0:37[ 8] 
   6. Angela Mõttus             Otepää          00:25.35     1:33( 4)   10:11(10)   13:04( 7)   16:21( 8)   21:09( 7)   23:32( 8)   25:03( 6)   25:35( 6)  
                                                             1:33[ 4]    8:38[13]    2:53[ 2]    3:17[12]    4:48[10]    2:23[ 6]    1:31[ 1]    0:32[ 1] 
   7. Anni Linnus               Peko            00:25.56     2:04(14)    9:04( 8)   12:41( 6)   15:41( 6)   20:02( 6)   23:07( 6)   25:23( 7)   25:56( 7)  
                                                             2:04[14]    7:00[ 8]    3:37[ 5]    3:00[10]    4:21[ 8]    3:05[13]    2:16[ 8]    0:33[ 2] 
   8. Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa SK  00:26.49     2:01(12)    9:21( 9)   13:26( 8)   15:42( 7)   21:35( 8)   23:28( 7)   25:59( 8)   26:49( 8)  
                                                             2:01[12]    7:20[11]    4:05[ 8]    2:16[ 4]    5:53[11]    1:53[ 4]    2:31[11]    0:50[16] 
   9. Lisette Kuusmaa           SK100           00:29.22     4:45(18)   11:58(15)   16:15(11)   18:56(12)   23:12(10)   26:15( 9)   28:40( 9)   29:22( 9)  
                                                             4:45[18]    7:13[ 9]    4:17[ 9]    2:41[ 7]    4:16[ 7]    3:03[12]    2:25[ 9]    0:42[12] 
  10. Viktoria Misnik           Võru/Võru spord 00:32.14     2:03(13)   10:25(11)   14:44(10)   18:21(10)   22:48( 9)   26:23(10)   31:23(10)   32:14(10)  
                                                             2:03[13]    8:22[12]    4:19[10]    3:37[15]    4:27[ 9]    3:35[15]    5:00[18]    0:51[17] 
  11. Melani Väits              Võru            00:32.32     1:31( 3)   10:37(13)   16:19(12)   18:43(11)   25:25(11)   29:14(12)   31:48(11)   32:32(11)  
                                                             1:31[ 3]    9:06[16]    5:42[12]    2:24[ 6]    6:42[13]    3:49[16]    2:34[12]    0:44[14] 
  12. Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 00:33.52     1:45( 7)    9:02( 7)   17:38(15)   22:08(15)   25:45(12)   28:31(11)   33:09(12)   33:52(12)  
                                                             1:45[ 7]    7:17[10]    8:36[17]    4:30[17]    3:37[ 5]    2:46[ 9]    4:38[16]    0:43[13] 
  13. Laura-Liis Kaljur         Harju           00:35.32     4:33(17)   13:36(16)   19:21(16)   21:37(14)   28:23(13)   32:13(13)   34:47(13)   35:32(13)  
                                                             4:33[17]    9:03[15]    5:45[13]    2:16[ 4]    6:46[15]    3:50[17]    2:34[12]    0:45[15] 
  14. Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp 00:35.51     1:53(10)    7:59( 6)   13:36( 9)   17:04( 9)   30:04(15)   32:51(15)   35:16(14)   35:51(14)  
                                                             1:53[10]    6:06[ 4]    5:37[11]    3:28[14]   13:00[17]    2:47[11]    2:25[ 9]    0:35[ 3] 
  15. Age-Anett Laanejõe        Võru            00:38.16     1:59(11)   10:50(14)   16:39(14)   22:12(16)   28:57(14)   32:27(14)   37:24(15)   38:16(15)  
                                                             1:59[11]    8:51[14]    5:49[14]    5:33[18]    6:45[14]    3:30[14]    4:57[17]    0:52[18] 
  16. Marta Joonas              Võru/Võru spord 00:42.23     3:39(16)   10:26(12)   16:26(13)   19:45(13)   36:23(17)   39:09(16)   41:47(16)   42:23(16)  
                                                             3:39[16]    6:47[ 7]    6:00[15]    3:19[13]   16:38[18]    2:46[ 9]    2:38[14]    0:36[ 6] 
  17. Karmen Tugedam            Võru/Võru spord 00:43.36     2:44(15)   14:19(17)   21:06(17)   25:35(17)   32:28(16)   39:46(17)   42:57(17)   43:36(17)  
                                                             2:44[15]   11:35[17]    6:47[16]    4:29[16]    6:53[16]    7:18[18]    3:11[15]    0:39[10] 
  18. Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:43.50     1:40( 5)   17:47(18)   33:37(18)   36:45(18)   38:51(18)   41:15(18)   43:15(18)   43:50(18)  
                                                             1:40[ 5]   16:07[18]   15:50[18]    3:08[11]    2:06[ 2]    2:24[ 7]    2:00[ 5]    0:35[ 3] 
      1 Vacant                                  Ei start   
                                                          
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com 18.05.2019 19:00:18