Rattaorienteerumise Eesti MV 21.07.2018
Sprint
21.07.2018 Värska (Raul Kudre)
AV 
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
N17  N20  N21  N40  N50 

AVATUD
2930m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  140 Maanus Udam                    JOKA                 EST 8638125  18:01    
  141 2 Vacant                                            EST 8        18:03    
  142 3 Vacant                                            EST 9        18:05    
  143 4 Vacant                                            EST 10       18:07    
  144 5 Vacant                                            EST 11       18:09    
  145 6 Vacant                                            EST 12       18:11    
  146 Tuuli Erm                      Võru                 EST 8622178  18:13    
  149 Elizaveta Bolotova             Orienta-Kyncevo      RUS 8619859  18:15    
  148 Sergei Vorontsov               Malahit              RUS 8619858  18:17    
  147 Yuriy Ekatov                   Orienta-Kyncevo      RUS 8638150  18:19    

M17
4490m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   58 Mihkel Mahla                   Peko                 EST 8638122  18:21    
   49 Robert Sander                  Ilves                EST 8638117  18:23    
   51 Stepan Boleznov                Orienta-Kyncevo      RUS 8638119  18:25    
   53 Raiko Marrandi                 JOKA                 EST 8011227  18:27    
   55 Ronalds Lūkins                 Siguldas sporta skol LAT 8080009  18:29    
   59 Ragnar Rooba                   Rakv                 EST 8638051  18:31    
   60 Sven-Andres Niglas             Jõhvikas             EST 8638123  18:33    
   48 Siim Turban                    Rakv                 EST 8638052  18:35    
   61 Geogii Rumiantsev              Orienta-Kyncevo      RUS 8638124  18:37    
   62 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordik EST 8636866  18:39    
   56 Raul Viitmaa                   Lehola               EST 8662104  18:41    
   47 Alexey Bolotov                 Orienta-Kyncevo      RUS 8638116  18:43    
   57 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik EST 8636864  18:45    
   64 Timo Kudre                     Peko                 EST 8662665  18:47    
   65 Dmitriy Rakovitsa              MOSKOMPAS            RUS 8638126  18:49    
   66 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik EST 8636865  18:51    
   52 Evgeniy Shubin                 MOSKOMPAS            RUS 8638120  18:53    

M20
5310m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   67 Mehis Udam                     JOKA                 EST 8638118  18:32    
   73 Rūdolfs Matīss Vimba           ZVOC                 LAT 8655491  18:34    
   71 Sander Pritsik                 Rakv                 EST 8638055  18:36    
   74 Märten Henrik Pais             West                 EST 8201998  18:38    
   75 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST 8070600  18:40    
   72 Andrey Prozorov                Orienta-Kyncevo      RUS 8022208  18:42    
   68 Māris Heinols                  Burkanciems&co       LAT 8659853  18:44    
   69 Danil Buzovkin                 MOSKOMPAS            RUS 8638127  18:46    
   77 Andres Rõõm                    Ilves                EST 8651943  18:48    
   70 Kristofer Pähklepa             Kobras               EST 8636862  18:50    

M21
6050m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   13 Janis Lacis                    Kurmis               LAT 8646126  18:00    
    1 Kristjan Linnus                Peko                 EST 8647270  18:02    
    9 Dmitry Kasatkin                NiNo                 RUS 8638102  18:04    
    7 Heljus Saks                    Saaremaa OK          EST 8651903  18:06    
    5 Tanel Kalm                     Peko                 EST 8638101  18:08    
   18 Sergey Apatenkov               100x24.RU            RUS 8638105  18:10    
   24 Petr Ryabinin                  Ramenskoe                8638108  18:12    
   22 Evgenii Logvinchuk             Lahden Suunnistajat  RUS 8638107  18:14    
   14 Martti Mikk                    seiklusporr          EST 8110584  18:16    
   15 Virginijus Matulevicius        Dainava OK           LTU 8128888  18:18    
   29 Timo Suppi                     SKM                  EST 8657326  18:20    
   17 Egor Miterev                   Orienta-Kyncevo      RUS 8638104  18:22    
   16 Atis Heinols                                        LAT 8080800  18:24    
    3 Anton Ryzhov                   100x24.RU            RUS 8638100  18:26    
    4 Martins Lasmanis               Auseklis IK          LAT 8007373  18:28    
   11 Erik Frost                     IFK Mora OK          SWE 8028702  18:30    
    6 Taaniel Tooming                Kobras               EST 8647267  18:32    
   20 Anders Blomster                OK Trian             FIN 8629610  18:34    
   10 Rain Eensaar                   EKJ SK               EST 8638103  18:36    
    8 Markus Puusepp                 Võru                 EST 8662097  18:38    
   12 Andreas Kraas                  Tammed               EST 8648693  18:40    
    2 Sander Mirme                   Võru                 EST 8648710  18:42    
   19 Alar Viitmaa                   Lehola               EST 8646122  18:44    
   25 Marek Karm                     SK100                EST 8631404  18:46    
   27 Margus Hallik                  LUS                  EST 8638110  18:48    
   23 Priit Poopuu                   JOKA                 EST 8180880  18:50    
   21 Tõnis Erm                      TAOK                 EST 8201180  18:52    
   26 Riivo Roose                    Comp                 EST 8638109  18:54    
   28 Lauri Malsroos                 Tammed               EST 8639391  18:56    

M40
5320m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   85 Ilmar Udam                     JOKA                 EST 8636981  18:00    
   92 Indrek Mahla                   Peko                 EST 8257777  18:01    
   83 Margus Venelaine               LSF PT               EST 8640103  18:03    
   84 Lauri Beilmann                 Tammed               EST 8001826  18:05    
   91 Indrek Reitsak                 Nõmme                EST 8645017  18:07    
   82 Kuno Rooba                     Rakv                 EST 8636921  18:09    
   88 Margus Marrandi                JOKA                 EST 8171173  18:11    
   79 Stanislav Tarassov             SRD                  EST 8644932  18:13    
   93 Antti Nöps                                              8648679  18:15    
   89 Kaido Nurja                    Nõmme                EST 8640114  18:17    
   86 Aldo Mett                                           EST 8151174  18:19    
   95 Erik Aibast                    Tammed               EST 8647289  18:21    
   87 Mait Mändmets                  Rae                  EST 8150874  18:23    
   94 Vermo Siim                     Nõmme                EST 8622210  18:25    
   80 Magnar Alev                    Otepää               EST 8240372  18:27    

M50
4490m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   96 Eduard Pukkonen                Harju KEK            EST 8638130  18:01    
  105 Tõnu Tänav                     Rae                  EST 8638131  18:03    
  108 Aleksander Pritsik             Rakv                 EST 8638132  18:05    
  107 Raivo Erik                     Rae                  EST 8181181  18:07    
  102 Tiit Tali                      Ilves                EST 8662100  18:09    
  100 Tiit Riisalo                                        EST 8631402  18:11    
   97 Boris Elfimov                  Malahit              RUS 8645026  18:13    
   98 Valdis Kokoriss                Mona                 LAT 8080333  18:15    
  103 Heigo Põld                     Rae                  EST 8662657  18:17    
   99 Aleksandr Logvinchuk           Lahden Suunnistajat  RUS 8638129  18:19    

M60
3730m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  111 1 Vacant                                            EST 3        18:02    
  114 Mati Kallemets                 Okas                 EST 8638136  18:04    
  113 Andis Pirktins                 OK KO                LAT 8638134  18:06    
  119 Kalle Nelk                     Tammed               EST 8638140  18:08    
  115 Riho Männi                     Lehola               EST 8639394  18:10    
  116 Agu Koppa                      Jõhvikas             EST 8645012  18:12    
  120 Harry Veide                    LUS                  EST 8638141  18:14    
  117 Heiki Rammul                   Ilves                EST 8638138  18:16    
  112 Kestutis Kviecinskas           OK "Dainava"         LTU 8260003  18:18    
  118 Tonu Kuusik                    LUS                  EST 8638139  18:20    

N17
4180m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  150 1 Vacant                                            EST 14       18:02    
  154 Veronika Ostalskaya            Orienta-Kyncevo      RUS 8619861  18:04    
  155 Birgit Rõõm                    Ilves                EST 8662089  18:06    
  152 Maria Meskina                  Orienta-Kyncevo      RUS 8619860  18:08    
  158 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik EST 8636863  18:10    
  159 Ekaterina Ekatova              Orienta-Kyncevo      RUS 8619862  18:12    
  151 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik EST 8636861  18:14    
  157 Mari Linnus                    Peko                 EST 8648690  18:16    
  160 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik EST 8636576  18:18    
  153 Greta-Maria Pisarev            Jõhvikas             EST 8662095  18:20    
  156 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik EST 8622189  18:22    

N20
4490m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  122 1 Vacant                                            EST 4        18:55    
  127 Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 8638057  18:57    
  126 Kristel Kõivo                  Peko                 EST 8638144  18:59    
  125 Kelly Vildek                   Rakv                 EST 8638054  19:01    
  124 Emily Raudkepp                 Peko                 EST 8638143  19:03    
  123 Epp Paalberg                   Rakv                 EST 8638071  19:05    

N21
5320m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
   36 Alesia Ryabinina               Ramenskoe            RUS 8638112  18:29    
   30 Kadri Limberg                  LSF PT               EST 8648691  18:31    
   40 Diana Salikhova                100x24.RU            RUS 8638114  18:33    
   38 Vaida Reinartaite              Fortūna              LTU 8653235  18:35    
   32 Maret Vaher                    Kobras               EST 8636860  18:37    
   37 Ramune Kmieliauskaite          Dainava OK           LTU 8211111  18:39    
   39 Alena Aksenova                 Vesta                RUS 8622183  18:41    
   35 Kairi Tuulmägi                 Mercury              EST 8130884  18:43    
   42 Anna Semenova                  Malahit              RUS 8638115  18:45    
   43 Doris Kudre                    Peko                 EST 8662663  18:47    
   33 Susan Pihelgas                 Tammed               EST 8638111  18:49    
   44 Eleri Hirv                     Võru                 EST 8484844  18:51    
   41 Ingrit Kala                    Peko                 EST 8662659  18:53    
   31 Marje Venelaine                Tammed               EST 8645013  18:55    
   34 Daisy Kudre                    Peko                 EST 8662650  18:57    

N40
4180m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  128 1 Vacant                                            EST 5        18:24    
  130 Kadre Maalma                   Jõhvikas             EST 8638145  18:26    
  131 Epp Käpa                       Peko                 EST 8638146  18:28    
  129 Gerda Algre                    JK Paralepa          EST 8358358  18:30    

N50
3730m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg    
  133 1 Vacant                                            EST 6        18:22    
  137 Piret Niglas                   Jõhvikas             EST 8638149  18:24    
  139 Ülle Põldoja                   Ilves                EST 8334122  18:26    
  135 Galina Mitereva                Orienta-Kyncevo      RUS 8645033  18:28    
  136 Saima Värton                   Kobras               EST 8636859  18:30    
  138 Airi Alnek                     Võru                 EST 8636595  18:32    
  134 Pille Illak                    Otepää               EST 8188182  18:34    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com