Eesti MV lühirada 04.06.2022
Eesti MV lühirada
04.06.2022 Korela (Mait Tõnisson)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M14
2490m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   61 1 Vacant                                           14:01    
   62 Uku Joonas                Võru/Võru spord 8144806  14:03    
   63 Arti Tanel Kiisler        SK100/Audentese 8333808  14:05    
   64 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          8020461  14:07    
   65 Artem Prykhodko           SRD             8080528  14:09    
   66 Henri Kersna              Ilves           8003315  14:11    
   67 Eke Ots                   Võru/Võru spord 8645021  14:13    
   68 Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 8622176  14:15    
   69 Stefan Kivil              LSF PT          980568   14:17    
   70 Joosep Tali               Harju           7208108  14:19    
   71 Rasmus Uibo               Peko            2006427  14:21    
   72 Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  8619884  14:23    
   73 Rasmus Olli               LSF PT          305095   14:25    
   74 Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu          14:27    
   75 Paul Aares Fjodorov       Peko            8000366  14:29    
   76 Andres Keernik            Tartu Katoliku  8404042  14:31    
   77 Jan Samorodni             HOK/Hiiumaa Spo 8003317  14:33    
   78 Kardo Kutti               Harju           8371637  14:35    
   79 Glen Eric Kokk            SK100/Audentese 8333810  14:37    
   80 Martin Samorodni          HOK/Hiiumaa Spo 8003320  14:39    
   81 Ralf Kuusmaa              SK100           7200977  14:41    
   82 Erik Marten Zernant       Ilves           8002960  14:43    
   83 Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 8665482  14:45    
   84 Oskar Liiver              SK100/Audentese 8333806  14:47    
   85 Reno Robin Rehemets       Kobras/Põlva Sp 1413756  14:49    
   86 Matis Mändmets            Kagu Biathlon   8020254  14:51    
   87 Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa Spo 8101099  14:53    
   88 Karel Kets                Kobras/Põlva sp 8519714  14:55    
   89 Andero-Stig Saarpere      Harju           1425036  14:57    
   90 Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo 8517934  14:59    
   91 Villem Piirimäe           Kobras          8638082  15:01    

M16
3520m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   92 1 Vacant                                           15:03    
   93 Karel Jung                Kobras/Põlva sp 8638075  15:05    
   94 Romet Kriks               LSF PT          8006776  15:07    
   95 Paul Piirimäe             Kobras          8638094  15:09    
   96 Markus Kaljur             Harju           8206063  15:11    
   97 Laur-Rogert Sulg          Otepää          8668784  15:13    
   98 August Jakobson           Kobras/Põlva sp 8622175  15:15    
   99 Siim Pello                Mercury         8014415  15:17    
  100 Indrek Karja              Tartu Katoliku  8667285  15:19    
  101 Robin Olli                LSF PT          8400444  15:21    
  102 Kerto Kaasiku             JOKA            8625033  15:23    
  103 Juss Leiner               West            2130673  15:25    
  104 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 8003792  15:27    
  105 Otto Tamkivi              SK100/Audentese 8237676  15:29    
  106 Bert Joosep Panker        Ilves           8277727  15:31    
  107 Otto Pluum                Tartu Katoliku  8668774  15:33    
  108 Rando Jaaksoo             Kobras          8638110  15:35    
  109 Erik Kersna               Ilves           8623660  15:37    
  110 Raiko Alliksaar           JOKA            8657268  15:39    
  111 Markus Juhkam             Kobras/Põlva sp 8054103  15:41    
  112 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  8104194  15:43    

M18
4770m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  113 1 Vacant                                           14:02    
  114 Kurmet Kutti              Harju           8017115  14:04    
  115 Ringo-Lehari Purge        JOKA/Türi Spord 8009392  14:06    
  116 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 8003791  14:08    
  117 Ralf Kivil                LSF PT          8003304  14:10    
  118 Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord 8625060  14:12    
  119 Emil Eensaar              Ilves           8668769  14:14    
  120 Henri Perillus            JOKA/Türi Spord 8625051  14:16    
  121 Kaspar Mill               Võru/Võru spord 8661128  14:18    
  122 Timo Kudre                Peko            8662665  14:20    
  123 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva sp 8638090  14:22    
  124 Nansen Palo               Võru            8662257  14:24    
  125 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 8636899  14:26    
  126 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  8648699  14:28    
  127 Ossi Priks                Rakv            8636921  14:30    
  128 Chris Marcus Krahv        Tartu Katoliku  8668779  14:32    
  129 Olle Ilmar Jaama          Peko            8005081  14:34    

M20
5560m 18KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  130 1 Vacant                                           14:02    
  131 Jaan Viirmann             Põrgupõhja      8662102  14:04    
  132 Samuel Kolsar             Kobras/Põlva sp 8619872  14:06    
  133 Vjatseslav Safonov        SRD             8421108  14:08    
  134 Karmo Tisler              Võru/Võru spord 8005069  14:10    
  135 Eric Voolaid              SK100           7201936  14:12    
  136 Artur Soo                 JOKA/Türi Spord 8200007  14:14    
  137 Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 8638144  14:16    
  138 Mihkel Mahla              Peko            8257777  14:18    
  139 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 8661131  14:20    

M21
7670m 24KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
    1 1 Vacant                                           15:01    
    2 Sander Nahkor             TAOK            8035508  15:03    
    3 Raino Leopard             Peko                     15:05    
    4 Siim Klais                Võru            8001853  15:07    
    5 Rasmus Kruusa             Kobras          8118810  15:09    
    6 Kevin Hallop              Peko            8001854  15:11    
    7 Sander Pritsik            Rakv            8662666  15:13    
    8 Alar Kume                 Võru            8636578  15:15    
    9 Kustu Künnapas            HOK             8210201  15:17    
   10 Andres Saetalu            Tammed          8000369  15:19    
   11 Jüri Joonas               Võru            8005065  15:21    
   12 Hannes Poolamets          Tammed          8002241  15:23    
   13 Juho Westerlund           JOKA            8625047  15:25    
   14 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           8070600  15:27    
   15 Martin Simpson            Kobras          8638078  15:29    
   16 Tõnis Laugesaar           Rakv            8008691  15:31    
   17 Tauno Tiirats             Ilves           1303022  15:33    
   18 Priit Randman             Rakv            8005070  15:35    
   19 Sven Oras                 Ilves           1303021  15:37    
   20 Peeter Pihl               Tammed          8085194  15:39    
   21 Hannes Kuslap             Ilves           8054141  15:41    
   22 Tiit Toomas                               890205   15:43    
   23 Kiur Erik Eensaar         Tammed          8667297  15:45    
   24 Reimo Liiv                SK100           8661139  15:47    
   25 Reigo Teervalt            Peko            8001855  15:49    
   26 Raiko Marrandi            JOKA            8011227  15:51    
   27 Lauri Malsroos            Tammed          8639391  15:53    
   28 Timmo Tammemäe            SK100           8104190  15:55    
   29 Uku-Laur Tali             Harju           8664187  15:57    
   30 Kaarel Vesilind           Ilves           8107004  15:59    
   31 Sergei Rjabõškin          Peko            8001488  16:01    
   32 Kristo Heinmann           Peko            8645022  16:03    
   33 Jaagup Truusalu           Võru            8000370  16:05    
   34 Ats Sõnajalg              Harju           8662098  16:07    
   35 Kenny Kivikas             Ilves           8640116  16:09    
   36 Lauri Sild                Võru            8639392  16:11    
   37 Timo Sild                 Võru            8004745  16:13    

M35
4770m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  140 1 Vacant                                           14:36    
  141 Anti Sulavee              SK100           8024695  14:38    
  142 Mikhail Raer              SRD             8239239  14:40    
  143 Tanel Kalm                Peko            8665501  14:42    
  144 Maido Mäoma               Kape            8667293  14:44    
  145 Jaan Tarmak               SK100           8636874  14:46    
  146 Jan Birnstock             Võru            8337338  14:48    
  147 Janek Kähr                Kobras          8636576  14:50    
  148 Marek Mäoma               Kape            8667295  14:52    
  149 Rain Jaaksoo              Kobras          8005000  14:54    
  150 Meelis Laurimaa                           8099105  14:56    
  151 Kaarel Kure               Kobras          8277092  14:58    

M40
4550m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  152 Marko Süld                HOK             8500000  15:26    
  153 Kert Lindeberg            TON             8108001  15:28    
  154 Tõnu Lillelaid            Tammed          8044348  15:30    
  155 Arti Albert               Kobras          8008697  15:32    
  156 Madis Osjamets            Saue Tammed     8009351  15:34    
  157 Kaarel Kallas             JOKA            8009382  15:36    
  158 Aares Fjodorov            Otepää          8083080  15:38    
  159 Sander Mirme              Võru            8648710  15:40    
  160 Marek Nõmm                Tammed          8144802  15:42    
  161 Tiit Tähnas               JOKA            8667294  15:44    
  162 Olle Kärner               Rakv            8011646  15:46    
  163 Mati Mägi                 HOK             8001921  15:48    
  164 Andreas Kraas             Tammed          9200492  15:50    

M45
4260m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  165 1 Vacant                                           14:02    
  166 Anton Roolaid             TAOK            771013   14:04    
  167 Rünno Sulg                LSF PT          8104175  14:06    
  168 Tanel Esta                HOK             8000378  14:08    
  169 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  8668771  14:10    
  170 Mait Mändmets             Rae             8150874  14:12    
  171 Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      8005074  14:14    
  172 Lauri Beilmann            Tammed          8001826  14:16    
  173 Tõnis Piirisild           Kobras          8151273  14:18    
  174 Kaido Hallik              Ilves           8647261  14:20    
  175 Viljar Vainola            Mercury         8260175  14:22    
  176 Kaupo Järve               LSF PT          8645011  14:24    
  177 Meelis Mälter             Harju           8680056  14:26    
  178 Allar Kivil               LSF PT          8044339  14:28    
  179 Risto Randma              Põrgupõhja      8024744  14:30    
  180 Lauri Tarlap              LSF PT          8123030  14:32    
  181 Arno Ruusalepp            Ilves           8003327  14:34    
  182 Erki Kriks                LSF PT          8217313  14:36    
  183 Tarmo Klaar               Mercury         8123456  14:38    
  184 Erik Aibast               Tammed          8647289  14:40    
  185 Ain Fjodorov              Peko            8120972  14:42    
  186 Mati Korrol               Mercury         8001313  14:44    
  187 Jan Aas                   Jõhvikas        8204441  14:46    
  188 Danilo Piht               Mercury         8089099  14:48    
  189 Andres Käver              SK100           8651972  14:50    
  190 Tanel Saue                Mercury         8120574  14:52    
  191 Indrek Karolin            Kobras          8619888  14:54    
  192 Toomas Tiivel             Mercury         8006777  14:56    
  193 Alar Abram                Tammed          8662088  14:58    

M50
4110m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  194 1 Vacant                                           14:22    
  195 Aivar Sarap               Tartu           305212   14:24    
  196 Raivo Erik                Mercury         8181181  14:26    
  197 Vladislav Pahhomenkov     SRD             8200671  14:28    
  198 Rain Lillsoo              Põrgupõhja      8012089  14:30    
  199 Kalmer Koosapoeg          Rakv            8163720  14:32    
  200 Viktor Kassatkin          SRD             8150871  14:34    
  201 Heiti Hallikma            Võru            8040370  14:36    
  202 Lauri Olli                LSF PT          8006781  14:38    
  203 Raul Kangur               Peko            8670423  14:40    
  204 Kaido Nurja               Nõmme           8001303  14:42    
  205 Andrei Nikitin            SRD             8200468  14:44    
  206 Kuno Rooba                Rakv            8638055  14:46    
  207 Meelis Zimmermann         Kape            8518865  14:48    
  208 Mart Koppel               Tartu Katoliku  8144831  14:50    
  209 Raivo Reiman              West            8518333  14:52    
  210 Mati Tiit                 Ilves           8100004  14:54    

M55
4110m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  211 1 Vacant                                           14:56    
  212 Rain Vellerind            Põrgupõhja      8003775  14:58    
  213 Lauri Leppik              TAOK            8414119  15:00    
  214 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        998987   15:02    
  215 Raivo Panker              Mercury         1417174  15:04    
  216 Andres Viira              Põrgupõhja      8400609  15:06    
  217 Priit Truusalu            Kape            8026601  15:08    
  218 Tenno Alamaa              JOKA            504939   15:10    
  219 Antti Roose               Kobras          8638092  15:12    
  220 Ülo Viru                  Orvand          8488833  15:14    
  221 Toomas Mast               HOK             8636864  15:16    
  222 Priit Överus              Mercury         8130366  15:18    
  223 Inno Ling                 Lehola          7211143  15:20    
  224 Einar Luup                Võru            7211277  15:22    
  225 Taivo Tali                Harju           8066775  15:24    

M60
3860m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  226 Rein Toomas               Peko            1008435  15:34    
  227 Urmas Tammemäe            Orvand          8011360  15:36    
  228 Mati Preitof              Harju           8200052  15:38    
  229 Ülo Timuska               Rae             8005079  15:40    
  230 Aleksander Pritsik                        8657198  15:42    
  231 Raul Laas                 JOKA            8004558  15:44    
  232 Urmas Laev                Mercury         351674   15:46    
  233 Raul Olesk                Kobras          1000004  15:48    
  234 Urmas Lips                Koop            8005072  15:50    
  235 Andres Talver             Mercury         8041260  15:52    
  236 Andrus Rämmann            Koop            8001133  15:54    
  237 Mart Külvik                               8008701  15:56    
  238 Maido Kaljur              Harju           8047332  15:58    
  239 Tiit Tali                 Ilves           8662100  16:00    

M65
3650m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  240 1 Vacant                                           14:56    
  241 Jaak Jaagus               Saku            428179   14:58    
  242 Ago Käis                  Kobras          8638146  15:00    
  243 Jüri Merirand             Otepää          8664193  15:02    
  244 Tõnu Sikkal               Kobras          8517122  15:04    
  245 Sulev Kõiv                Otepää          8622186  15:06    
  246 Aigar Pindmaa             Võru            8111657  15:08    
  247 Heini Tammik              Kape            305282   15:10    
  248 Udo Lüüs                  Ilves           7550824  15:12    
  249 Tauno Kure                Kape            8000357  15:14    
  250 Anti Parik                Otepää          1303011  15:16    
  251 Kaljo Julge               Kape            8619865  15:18    

M70
2810m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  252 1 Vacant                                           15:10    
  253 Kai Willadsen             TON             9102226  15:12    
  254 Kalev Õunsaar             Otepää          2009628  15:14    
  255 Rein Kriks                Rakv            1405608  15:16    
  256 Lembit Nöps               Ilves           8237743  15:18    
  257 Väino Aul                 Jõhvikas        1410832  15:20    
  258 Riho Männi                Lehola          8639394  15:22    
  259 Tiit Tatter               TON             8719050  15:24    
  260 Toivo Saue                HOK             8003328  15:26    
  261 Rein Unt                  TON             8518866  15:28    
  262 Arvo Kivikas              Ilves           8662648  15:30    

M75
2600m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  263 1 Vacant                                           15:13    
  264 Ants Tamm                 TON             2139274  15:15    
  265 Elmo Pärna                Lehola          1398310  15:17    
  266 Rafael Gordon             Võru            1396774  15:19    
  267 Mati Poom                 TON             8150444  15:21    
  268 Mihkel Mälter             Harju           8012022  15:23    
  269 Enn Aedna                 West            2031719  15:25    

M80
2010m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  270 1 Vacant                                           14:10    
  271 Lembit Vassil             Ilves           305460   14:12    
  272 Martin Tõrra              Kobras          8638093  14:14    
  273 Mihhail Taivere           Kape            2088111  14:16    
  274 Tõnu Raid                 Tammed          9200598  14:18    
  275 Endel Remmet              Kape            8619863  14:20    

N14
2120m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  276 1 Vacant                                           15:02    
  277 Ebe Hallik                JOKA            8008696  15:04    
  278 Susanna Oras              Kobras/Põlva Sp 8246530  15:06    
  279 Käti Kudre                Peko            9001861  15:08    
  280 Lisette Kuusmaa           SK100           255820   15:10    
  281 Liis-Marie Kaljur         Harju           8002962  15:12    
  282 Anett Liisa Parts         JOKA            8002561  15:14    
  283 Sandra Männik             SK100/Audentese 8333801  15:16    
  284 Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp 1410838  15:18    
  285 Kaisa Kallas              JOKA            8176677  15:20    
  286 Indra Johanson            West/Pärnu Spor 2009612  15:22    
  287 Anni Alus                 Peko            8009363  15:24    
  288 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  8000379  15:26    
  289 Marta Mälberg             Peko/Audentes   9005251  15:28    
  290 Mariel Kriks              LSF PT          8015297  15:30    
  291 Johanna Oras              Kobras/Põlva sp 8312302  15:32    
  292 Loore Liisa Samuel        Peko            8001857  15:34    
  293 Maria Kaljur              Harju           8003314  15:36    
  294 Rebeka Uuemaa             SK100/Audentese 8333803  15:38    
  295 Ketriin Olli              LSF PT          8250666  15:40    
  296 Kirke Keem                Peko            8001864  15:42    
  297 Rebeca Roasto             SK100/Audentese 8333805  15:44    
  298 Saskia Lätt               Kobras/Põlva sp 8636863  15:46    
  299 Iiris Timma               Peko            8001859  15:48    
  300 Miriam Paesüld            Tammed          8180810  15:50    
  301 Miina Raudoja             Peko            8001856  15:52    
  302 Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo 8003776  15:54    
  303 Liisa Laura Viru          TON             8516161  15:56    
  304 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo 8091181  15:58    
  305 Helena Hakk               Kobras/Põlva sp 8636905  16:00    
  306 Grete Johanna Korb        Peko            8104181  16:02    
  307 Maarja Oras               Kobras/Põlva sp 8636855  16:04    
  308 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   8670418  16:06    

N16
3210m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  309 1 Vacant                                           14:01    
  310 Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa Spo 8047265  14:03    
  311 Marta Joonas              Võru/Võru spord 8103043  14:05    
  312 Laura Juhanson            JOKA/Türi Spord 8009387  14:07    
  313 Melora Mikko              West/Pärnu Spor 1450753  14:09    
  314 Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord 8013430  14:11    
  315 Jolan Aas                 Jõhvikas        417949   14:13    
  316 Viola Nikitina            SRD             8100246  14:15    
  317 Mariann Zernant           Ilves           8000367  14:17    
  318 Mona Maribel Voolaid      SK100                    14:19    
  319 Gerda Kivil               LSF PT          9101262  14:21    
  320 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  8668775  14:23    
  321 Laura-Liis Kaljur         Harju OK        8111168  14:25    
  322 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  8657236  14:27    

N18
3860m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  323 1 Vacant                                           15:16    
  324 Kris Jette Piht           Mercury         8270404  15:18    
  325 Geteli Hanni              Kobras/Põlva sp 8290289  15:20    
  326 Liis-Marii Kaso           Rakv            2088782  15:22    
  327 Kersti Põldsalu           Käbi            8668767  15:24    
  328 Mari Ann Mahla            Peko            8003787  15:26    
  329 Angela Mõttus             Otepää          8668781  15:28    
  330 Maria Eller               HOK/Hiiumaa Spo 8080605  15:30    
  331 Brigitte Panker           Ilves           8004030  15:32    

N20
4550m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  332 1 Vacant                                           15:52    
  333 Anete Saar                Kobras          8636588  15:54    
  334 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 8661130  15:56    
  335 Johanna Laanoja           Kobras          8636857  15:58    
  336 Emma Joonas               Võru/Võru spord 8048040  16:00    

N21
5800m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   38 1 Vacant                                           14:31    
   39 Kertu Savitsch            SK100           8636982  14:33    
   40 Tiina-Maria Tali          Harju           7211276  14:35    
   41 Birgit Russka             Kobras          8638080  14:37    
   42 Mari Linnus               Peko            8648690  14:39    
   43 Grethe-Johanna Ploompuu   Harju           8237757  14:41    
   44 Kristel Sibul             Kobras          8622187  14:43    
   45 Kadri Kadakas             Mercury         8120600  14:45    
   46 Doris Kudre               Peko            8001865  14:47    
   47 Britta Panker             Ilves           8648708  14:49    
   48 Lorely Kõrvel             Kobras          8636914  14:51    
   49 Emily Raudkepp            Peko            8622192  14:53    
   50 Kerstin Uiboupin          Võru            8080192  14:55    
   51 Piibe Tammemäe            SK100           8009349  14:57    
   52 Marianne Haug             Võru            8144822  14:59    
   53 Sigrid Ruul               JOKA            8625049  15:01    
   54 Eleri Hirv                Võru            8484844  15:03    
   55 Margret Zimmermann        Kape            8517565  15:05    
   56 Teele Tšoba               Tammed          7204945  15:07    
   57 Evely Kaasiku             JOKA            8625055  15:09    

N35
3860m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  337 1 Vacant                                           15:00    
  338 Kairi Tuulmägi            Mercury         8130884  15:02    
  339 Maris Terno               Tammed          8290182  15:04    
  340 Siiri Mere                SK100           8100484  15:06    
  341 Maret Vaher               Kobras          8636860  15:08    
  342 Merike Vanjuk             Kape            8009342  15:10    
  343 Mari-Liis Kaljur          Harju           8167200  15:12    
  344 Annika Rihma              Kobras          8406146  15:14    

N40
3650m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  345 1 Vacant                                           14:02    
  346 Kersti Jääger                             8661127  14:04    
  347 Mirja Virve               Kobras          7200987  14:06    
  348 Helle Hallik              JOKA            8638147  14:08    
  349 Jaana Karja               Tartu Katoliku  1021237  14:10    
  350 Annika Silde              Mercury         8008202  14:12    
  351 Külli Leiger              Kape            8516565  14:14    
  352 Anu Käver                 SK100           8646109  14:16    
  353 Marjaane Kalf             Mercury         8003782  14:18    
  354 Katrin Lemsalu            Tartu Katoliku  8418019  14:20    
  355 Elina Kutti               Harju           338140   14:22    
  356 Pille Vinne               Kobras          8638100  14:24    
  357 Ülle Hollo                Võru            7202376  14:26    
  358 Helina Kolsar             Kobras          8636584  14:28    

N45
3650m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  359 1 Vacant                                           14:30    
  360 Anneli Pello              Mercury         8310373  14:32    
  361 Kristi Vassil             Ilves           1006500  14:34    
  362 Inga Lips                 Koop            8006785  14:36    
  363 Kirsten Nigul             Kape            8645023  14:38    
  364 Edith Madalik             Peko            8003133  14:40    
  365 Ruth Esta                 HOK             8104172  14:42    
  366 Teele Eensaar             Ilves           8085201  14:44    
  367 Heidi Prits               Mercury         7207578  14:46    
  368 Heleri Kivil              LSF PT          8277094  14:48    
  369 Ingrid Piht               Mercury         8087077  14:50    
  370 Kadri Parts               Võru            8666188  14:52    
  371 Elo Saue                  HOK/Hiiumaa Spo 8516945  14:54    

N50
3520m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  372 1 Vacant                                           15:45    
  373 Epp Metsaluik             Kobras          8638081  15:47    
  374 Helge Murutalu            Jõhvikas        8204442  15:49    
  375 Triin Jaaniste            Ilves           8000364  15:51    
  376 Küllike Jaama             Peko            8008756  15:53    
  377 Maari Idnurm              TON             8647288  15:55    
  378 Minija Pääslane           Ilves           2012366  15:57    
  379 Kai Treier                TON             8123336  15:59    
  380 Marika Jäädmaa            Võru            8517124  16:01    
  381 Triina-Britt Preden       TON             8208278  16:03    
  382 Erika Joonas              Võru            8104184  16:05    
  383 Helen Mast                Jõhvikas        8204440  16:07    
  384 Jana Kink                 Kape            8516165  16:09    

N55
3210m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  385 1 Vacant                                           14:29    
  386 Epp Voitka                Võru            8300466  14:31    
  387 Riina Laev                Mercury         351679   14:33    
  388 Merike Paapson            TON             8090366  14:35    
  389 Maret Viira               Põrgupõhja      8225850  14:37    
  390 Anneli Rämmann            Koop            8001144  14:39    
  391 Inger Jalakas             Harju           8013458  14:41    
  392 Rita Ojala                JOKA            8719033  14:43    
  393 Lea Leppik                TAOK            8012041  14:45    
  394 Helve Kansi               HOK             7210022  14:47    
  395 Meeli Kerem               TON             8456667  14:49    
  396 Esta Tamm                 Võru            8670421  14:51    
  397 Rutti Räbovoitra          Mercury         8033555  14:53    
  398 Airi Alnek                Võru            8636595  14:55    
  399 Aari Talver               Mercury         8180665  14:57    

N60
2810m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  400 1 Vacant                                           14:44    
  401 Tiina Rillo               Otepää          8664199  14:46    
  402 Maire Kure                Kape            8000459  14:48    
  403 Gea Rennel                Harju           8484330  14:50    
  404 Olga Jakovleva            Jõhvikas        1406430  14:52    
  405 Pille Illak               Otepää          8188182  14:54    
  406 Saima Värton              Kobras          8651962  14:56    
  407 Ülle Põldoja              Ilves           8334122  14:58    
  408 Sarmite Sild              Võru            1406470  15:00    
  409 Tiina Oras                Ilves           8011238  15:02    
  410 Marika Kirsspuu           TAOK            7071003  15:04    
  411 Marje Viirmann            Harju           8003322  15:06    
  412 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        8100044  15:08    

N65
2600m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  413 1 Vacant                                           14:59    
  414 Siiri Poopuu              JOKA            8625050  15:01    
  415 Aili Laanjõe              Kobras          682262   15:03    
  416 Ülle Kadak                Lehola          8000363  15:05    
  417 Vaike Tomann              Ilves           8000454  15:07    
  418 Tiina Talisoo             Harju           8280756  15:09    
  419 Anne Arold                Ilves           8111628  15:11    

N70
2010m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  420 1 Vacant                                           14:22    
  421 Liivi Parik               Otepää          1000006  14:24    
  422 Mare Aibast               Harju           2063445  14:26    
  423 Leili Prans               Ilves           1401172  14:28    
  424 Hille Tasa                Tammed          8664600  14:30    
  425 Eha Kriks                 Rakv            8181251  14:32    
  426 Niina Karnit              SRD             8662656  14:34    
  427 Tiiu Kaasik               Ilves           8664186  14:36    
  428 Kersti Mardiste           Harju           8144815  14:38    
  429 Ene Ehrenpreis            Rakvere         1415625  14:40    
  430 Juta Virkepuu             Harju           305303   14:42    

N75
1750m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  431 1 Vacant                                           15:27    
  432 Anne Jundas               Jõhvikas        1395672  15:29    
  433 Kaie Kivila               Ilves           1398559  15:31    
  434 Liis Lille                Harju           8101171  15:33    

N80
1550m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  435 1 Vacant                                           14:02    
  436 Maie Abram                Ilves           8517567  14:04    
  437 Maire Raid                Tammed          681652   14:06    
  438 Ilona Vanaveski           Ilves           8516445  14:08    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com