Eesti MV lühirada 04.06.2022
Eesti MV lühirada
04.06.2022 Korela (Mait Tõnisson)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M14
2490m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Villem Piirimäe           Kobras          00:14.27  00:14.27  
   2. Erik Marten Zernant       Ilves           00:16.15     +1:47  
   3. Kardo Kutti               Harju           00:16.21     +1:54  
   4. Paul Aares Fjodorov       Peko            00:17.01     +2:34  
   5. Stefan Kivil              LSF PT          00:17.06     +2:38  
   6. Karel Kets                Kobras/Põlva sp 00:17.52     +3:25  
   7. Henri Kersna              Ilves           00:18.36     +4:09  
   8. Jan Samorodni             HOK/Hiiumaa Spo 00:19.18     +4:51  
   9. Andres Keernik            Tartu Katoliku  00:20.21     +5:54  
  10. Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 00:23.40     +9:13  
  11. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          00:24.00     +9:32  
  12. Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  00:26.26    +11:59  
  13. Matis Mändmets            Kagu Biathlon   00:26.36    +12:09  
  14. Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo 00:26.37    +12:09  
  15. Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu 00:29.08    +14:41  
  16. Joosep Tali               Harju           00:30.03    +15:35  
  17. Rasmus Olli               LSF PT          00:31.16    +16:48  
  18. Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa Spo 00:32.51    +18:24  
  19. Glen Eric Kokk            SK100/Audentese 00:35.55    +21:28  
  20. Andero-Stig Saarpere      Harju           00:41.33    +27:05  
  21. Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 00:44.43    +30:16  
  22. Ralf Kuusmaa              SK100           00:44.58    +30:30  
  23. Artem Prykhodko           SRD             00:45.27    +31:00  
  24. Eke Ots                   Võru/Võru spord 00:46.55    +32:27  
  25. Reno Robin Rehemets       Kobras/Põlva Sp 00:55.21    +40:53  
  26. Arti Tanel Kiisler        SK100/Audentese 01:02.57    +48:30  
      Oskar Liiver              SK100/Audentese Puuduv KP           
      Martin Samorodni          HOK/Hiiumaa Spo Puuduv KP           
      Rasmus Uibo               Peko            Ei start            
      Uku Joonas                Võru/Võru spord Ei start            
M16
3520m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. August Jakobson           Kobras/Põlva sp 00:19.40  00:19.40  
   2. Markus Kaljur             Harju           00:20.55     +1:14  
   3. Bert Joosep Panker        Ilves           00:21.43     +2:02  
   4. Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  00:22.35     +2:54  
   5. Paul Piirimäe             Kobras          00:23.01     +3:20  
   6. Markus Juhkam             Kobras/Põlva sp 00:24.20     +4:39  
   7. Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 00:26.11     +6:31  
   8. Siim Pello                Mercury         00:26.49     +7:08  
   9. Raiko Alliksaar           JOKA            00:28.11     +8:30  
  10. Robin Olli                LSF PT          00:28.28     +8:47  
  11. Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:28.34     +8:54  
  12. Otto Pluum                Tartu Katoliku  00:29.44    +10:03  
  13. Erik Kersna               Ilves           00:29.57    +10:17  
  14. Indrek Karja              Tartu Katoliku  00:30.30    +10:49  
  15. Juss Leiner               West            00:32.33    +12:52  
  16. Kerto Kaasiku             JOKA            00:34.30    +14:49  
  17. Romet Kriks               LSF PT          00:37.08    +17:27  
  18. Otto Tamkivi              SK100/Audentese 00:48.07    +28:26  
      Karel Jung                Kobras/Põlva sp Puuduv KP           
      Rando Jaaksoo             Kobras          Ei start            
M18
4770m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:23.44  00:23.44  
   2. Chris Marcus Krahv        Tartu Katoliku  00:25.52     +2:08  
   3. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  00:27.19     +3:35  
   4. Emil Eensaar              Ilves           00:27.56     +4:12  
   5. Ossi Priks                Rakv            00:28.11     +4:26  
   6. Nansen Palo               Võru            00:28.17     +4:32  
   7. Timo Kudre                Peko            00:31.29     +7:45  
   8. Ralf Kivil                LSF PT          00:31.59     +8:15  
   9. Kurmet Kutti              Harju           00:33.26     +9:42  
  10. Henri Perillus            JOKA/Türi Spord 00:35.44    +11:59  
  11. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 00:40.46    +17:02  
  12. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord 00:41.28    +17:44  
  13. Ringo-Lehari Purge        JOKA/Türi Spord 00:47.32    +23:47  
  14. Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 00:49.26    +25:41  
  15. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva sp 01:02.23    +38:39  
      Kaspar Mill               Võru/Võru spord Tühist              
M20
5560m 18KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:31.13  00:31.13  
   2. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva sp 00:33.05     +1:52  
   3. Mihkel Mahla              Peko            00:34.31     +3:18  
   4. Jaan Viirmann             Põrgupõhja      00:35.10     +3:56  
   5. Artur Soo                 JOKA/Türi Spord 00:43.47    +12:34  
   6. Vjatseslav Safonov        SRD             00:44.34    +13:20  
   7. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 00:56.44    +25:31  
   8. Karmo Tisler              Võru/Võru spord 00:57.57    +26:44  
      Eric Voolaid              SK100           Katk                
M21
7670m 24KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Kenny Kivikas             Ilves           00:33.41  00:33.41  
   2. Lauri Sild                Võru            00:34.38     +0:56  
   3. Timo Sild                 Võru            00:35.54     +2:12  
   4. Sergei Rjabõškin          Peko            00:37.04     +3:23  
   5. Kristo Heinmann           Peko            00:37.53     +4:11  
   6. Ats Sõnajalg              Harju           00:38.42     +5:01  
   7. Kaarel Vesilind           Ilves           00:39.00     +5:18  
   8. Uku-Laur Tali             Harju           00:39.30     +5:49  
   9. Jaagup Truusalu           Võru            00:39.45     +6:04  
  10. Raiko Marrandi            JOKA            00:40.41     +6:59  
  11. Reigo Teervalt            Peko            00:42.08     +8:27  
  12. Peeter Pihl               Tammed          00:42.20     +8:39  
  13. Martin Simpson            Kobras          00:42.29     +8:48  
  14. Timmo Tammemäe            SK100           00:42.52     +9:11  
  15. Priit Randman             Rakv            00:44.11    +10:30  
  16. Lauri Malsroos            Tammed          00:44.39    +10:58  
  17. Reimo Liiv                SK100           00:45.16    +11:35  
  18. Tõnis Laugesaar           Rakv            00:45.22    +11:41  
  19. Kustu Künnapas            HOK             00:48.01    +14:20  
  20. Sander Pritsik            Rakv            00:49.08    +15:26  
  21. Alar Kume                 Võru            00:50.15    +16:34  
  22. Tauno Tiirats             Ilves           00:51.31    +17:49  
  23. Hannes Kuslap             Ilves           00:52.20    +18:39  
  24. Kiur Erik Eensaar         Tammed          00:52.37    +18:55  
  25. Juho Westerlund           JOKA            00:53.38    +19:57  
  26. Kevin Hallop              Peko            00:53.39    +19:57  
  27. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           00:54.39    +20:58  
  28. Jüri Joonas               Võru            00:54.44    +21:03  
  29. Hannes Poolamets          Tammed          00:55.29    +21:48  
  30. Rasmus Kruusa             Kobras          00:56.04    +22:23  
  31. Sven Oras                 Ilves           00:56.39    +22:57  
  32. Sander Nahkor             TAOK            01:02.18    +28:36  
      Andres Saetalu            Tammed          Ei start            
      Siim Klais                Võru            Ei start            
      Raino Leopard             Peko            Ei start            
      Tiit Toomas                               Ei start            
M35
4770m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Anti Sulavee              SK100           00:27.57  00:27.57  
   2. Janek Kähr                Kobras          00:28.56     +0:59  
   3. Rain Jaaksoo              Kobras          00:32.41     +4:44  
   4. Maido Mäoma               Kape            00:33.31     +5:34  
   5. Marek Mäoma               Kape            00:33.59     +6:02  
   6. Kaarel Kure               Kobras          00:35.21     +7:24  
   7. Jaan Tarmak               SK100           00:35.48     +7:51  
   8. Tanel Kalm                Peko            00:39.52    +11:55  
   9. Jan Birnstock             Võru            00:43.01    +15:04  
  10. Mikhail Raer              SRD             00:44.12    +16:15  
      Meelis Laurimaa                           Puuduv KP           
M40
4550m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Marek Nõmm                Tammed          00:24.44  00:24.44  
   2. Andreas Kraas             Tammed          00:24.56     +0:12  
   3. Olle Kärner               Rakv            00:25.37     +0:52  
   4. Kaarel Kallas             JOKA            00:27.19     +2:34  
   5. Tõnu Lillelaid            Tammed          00:27.20     +2:36  
   6. Tiit Tähnas               JOKA            00:27.54     +3:09  
   7. Sander Mirme              Võru            00:28.15     +3:30  
   8. Madis Osjamets            Saue Tammed     00:29.15     +4:30  
   9. Mati Mägi                 HOK             00:30.14     +5:30  
  10. Arti Albert               Kobras          00:31.42     +6:57  
  11. Kert Lindeberg            TON             00:45.06    +20:21  
  12. Marko Süld                HOK             00:51.29    +26:45  
      Aares Fjodorov            Otepää          Ei start            
M45
4260m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Kaido Hallik              Ilves           00:25.35  00:25.35  
   2. Alar Abram                Tammed          00:26.06     +0:31  
   3. Mati Korrol               Mercury         00:27.02     +1:26  
   4. Tõnis Piirisild           Kobras          00:27.48     +2:13  
   5. Ain Fjodorov              Peko            00:27.49     +2:13  
   6. Arno Ruusalepp            Ilves           00:28.26     +2:50  
   7. Allar Kivil               LSF PT          00:28.36     +3:01  
   8. Kaupo Järve               LSF PT          00:29.40     +4:05  
   9. Lauri Beilmann            Tammed          00:30.18     +4:42  
  10. Erki Kriks                LSF PT          00:30.29     +4:54  
  11. Risto Randma              Põrgupõhja      00:30.46     +5:11  
  12. Meelis Mälter             Harju           00:30.55     +5:20  
  13. Toomas Tiivel             Mercury         00:31.22     +5:47  
  14. Tarmo Klaar               Mercury         00:31.37     +6:01  
  15. Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      00:33.31     +7:56  
  16. Indrek Karolin            Kobras          00:33.45     +8:10  
  17. Danilo Piht               Mercury         00:34.11     +8:35  
  18. Tanel Esta                HOK             00:34.29     +8:54  
  19. Mait Mändmets             Rae             00:35.40    +10:04  
  20. Vallo Vaher               Tartu Katoliku  00:36.22    +10:47  
  21. Lauri Tarlap              LSF PT          00:37.36    +12:01  
  22. Viljar Vainola            Mercury         00:40.47    +15:11  
  23. Rünno Sulg                LSF PT          00:41.49    +16:13  
  24. Jan Aas                   Jõhvikas        00:43.39    +18:03  
  25. Andres Käver              SK100           00:48.23    +22:48  
  26. Tanel Saue                Mercury         00:54.51    +29:15  
  27. Anton Roolaid             TAOK            01:20.51    +55:15  
      Erik Aibast               Tammed          Puuduv KP           
M50
4110m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mati Tiit                 Ilves           00:23.32  00:23.32  
   2. Heiti Hallikma            Võru            00:24.57     +1:25  
   3. Andrei Nikitin            SRD             00:26.51     +3:19  
   4. Aivar Sarap               Tartu           00:30.02     +6:30  
   5. Raivo Erik                Mercury         00:30.14     +6:42  
   6. Meelis Zimmermann         Kape            00:31.29     +7:57  
   7. Viktor Kassatkin          SRD             00:31.52     +8:20  
   8. Kalmer Koosapoeg          Rakv            00:32.00     +8:28  
   9. Rain Lillsoo              Põrgupõhja      00:32.50     +9:18  
  10. Vladislav Pahhomenkov     SRD             00:32.56     +9:24  
  11. Lauri Olli                LSF PT          00:33.01     +9:29  
  12. Raivo Reiman              West            00:33.18     +9:46  
  13. Kuno Rooba                Rakv            00:33.42    +10:10  
  14. Mart Koppel               Tartu Katoliku  00:34.13    +10:41  
      Raul Kangur               Peko            Ei start            
      Kaido Nurja               Nõmme           Ei start            
M55
4110m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Toomas Mast               HOK             00:27.43  00:27.43  
   2. Inno Ling                 Lehola          00:30.28     +2:44  
   3. Andres Viira              Põrgupõhja      00:31.52     +4:09  
   4. Antti Roose               Kobras          00:32.01     +4:18  
   5. Einar Luup                Võru            00:32.05     +4:21  
   6. Priit Överus              Mercury         00:32.25     +4:42  
   7. Ülo Viru                  Orvand          00:34.38     +6:55  
   8. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:34.55     +7:11  
   9. Priit Truusalu            Kape            00:37.08     +9:24  
  10. Lauri Leppik              TAOK            00:38.12    +10:29  
  11. Raivo Panker              Mercury         00:39.58    +12:14  
  12. Tenno Alamaa              JOKA            00:40.36    +12:52  
  13. Rain Vellerind            Põrgupõhja      00:44.19    +16:35  
      Taivo Tali                Harju           Puuduv KP           
M60
3860m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mart Külvik                               00:26.28  00:26.28  
   2. Andres Talver             Mercury         00:27.08     +0:39  
   3. Andrus Rämmann            Koop            00:28.53     +2:24  
   4. Tiit Tali                 Ilves           00:28.59     +2:30  
   5. Mati Preitof              Harju           00:31.08     +4:39  
   6. Aleksander Pritsik                        00:31.32     +5:04  
   7. Urmas Lips                Koop            00:32.55     +6:27  
   8. Ülo Timuska               Rae             00:33.04     +6:36  
   9. Urmas Tammemäe            Orvand          00:33.41     +7:13  
  10. Raul Laas                 JOKA            00:33.58     +7:29  
  11. Raul Olesk                Kobras          00:35.59     +9:30  
  12. Urmas Laev                Mercury         00:38.14    +11:45  
  13. Rein Toomas               Peko            00:39.02    +12:33  
      Maido Kaljur              Harju           Ei start            
M65
3650m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Kaljo Julge               Kape            00:25.16  00:25.16  
   2. Ago Käis                  Kobras          00:34.01     +8:44  
   3. Tauno Kure                Kape            00:36.36    +11:19  
   4. Heini Tammik              Kape            00:37.34    +12:17  
   5. Jaak Jaagus               Saku            00:37.35    +12:19  
   6. Sulev Kõiv                Otepää          00:39.22    +14:06  
   7. Tõnu Sikkal               Kobras          00:39.37    +14:21  
   8. Anti Parik                Otepää          00:40.14    +14:57  
   9. Jüri Merirand             Otepää          00:41.28    +16:12  
  10. Udo Lüüs                  Ilves           00:49.58    +24:41  
      Aigar Pindmaa             Võru            Ei start            
M70
2810m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Rein Unt                  TON             00:23.14  00:23.14  
   2. Tiit Tatter               TON             00:23.38     +0:23  
   3. Kai Willadsen             TON             00:25.18     +2:03  
   4. Arvo Kivikas              Ilves           00:26.16     +3:02  
   5. Riho Männi                Lehola          00:26.56     +3:41  
   6. Rein Kriks                Rakv            00:27.07     +3:52  
   7. Väino Aul                 Jõhvikas        00:28.50     +5:35  
   8. Kalev Õunsaar             Otepää          00:30.25     +7:10  
   9. Lembit Nöps               Ilves           00:33.16    +10:01  
      Toivo Saue                HOK             Puuduv KP           
M75
2600m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mihkel Mälter             Harju           00:26.03  00:26.03  
   2. Rafael Gordon             Võru            00:31.35     +5:31  
   3. Mati Poom                 TON             00:35.29     +9:26  
   4. Elmo Pärna                Lehola          00:49.51    +23:47  
   5. Ants Tamm                 TON             00:50.39    +24:35  
      Enn Aedna                 West            Katk                
M80
2010m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mihhail Taivere           Kape            00:23.33  00:23.33  
   2. Tõnu Raid                 Tammed          00:25.24     +1:51  
   3. Martin Tõrra              Kobras          00:26.26     +2:53  
   4. Lembit Vassil             Ilves           00:28.50     +5:17  
   5. Endel Remmet              Kape            00:43.19    +19:46  
N14
2120m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Anett Liisa Parts         JOKA            00:14.49  00:14.49  
   2. Grete Johanna Korb        Peko            00:16.34     +1:45  
   3. Johanna Oras              Kobras/Põlva sp 00:17.06     +2:17  
   4. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo 00:17.24     +2:35  
   5. Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   00:17.29     +2:40  
   6. Liis-Marie Kaljur         Harju           00:17.59     +3:10  
   7. Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo 00:18.54     +4:05  
   8. Helena Hakk               Kobras/Põlva sp 00:19.31     +4:42  
   9. Maarja Oras               Kobras/Põlva sp 00:20.25     +5:36  
  10. Kaisa Kallas              JOKA            00:21.26     +6:37  
  11. Ketriin Olli              LSF PT          00:22.29     +7:40  
  12. Rebeka Uuemaa             SK100/Audentese 00:24.26     +9:37  
  13. Ebe Hallik                JOKA            00:25.34    +10:44  
  14. Saskia Lätt               Kobras/Põlva sp 00:28.05    +13:16  
  15. Miriam Paesüld            Tammed          00:28.34    +13:45  
  16. Mariel Kriks              LSF PT          00:28.47    +13:58  
  17. Rebeca Roasto             SK100/Audentese 00:29.59    +15:10  
  18. Lisette Kuusmaa           SK100           00:30.32    +15:43  
  19. Miina Raudoja             Peko            00:31.00    +16:11  
  20. Marta Mälberg             Peko/Audentes   00:31.04    +16:15  
  21. Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp 00:31.06    +16:17  
  22. Käti Kudre                Peko            00:32.43    +17:54  
  23. Kaisa Karja               Tartu Katoliku  00:32.56    +18:07  
  24. Maria Kaljur              Harju           00:36.55    +22:06  
  25. Anni Alus                 Peko            00:40.27    +25:38  
  26. Sandra Männik             SK100/Audentese 00:49.23    +34:34  
  27. Liisa Laura Viru          TON             00:49.33    +34:44  
      Susanna Oras              Kobras/Põlva Sp Puuduv KP           
      Iiris Timma               Peko            Ei start            
      Loore Liisa Samuel        Peko            Ei start            
      Kirke Keem                Peko            Ei start            
      Indra Johanson            West/Pärnu Spor Ei start            
N16
3210m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  00:24.22  00:24.22  
   2. Laura-Liis Kaljur         Harju OK        00:26.28     +2:06  
   3. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:28.34     +4:12  
   4. Mariann Zernant           Ilves           00:34.24    +10:01  
   5. Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord 00:39.21    +14:59  
   6. Melora Mikko              West/Pärnu Spor 00:41.17    +16:54  
   7. Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa Spo 00:50.18    +25:56  
   8. Viola Nikitina            SRD             00:53.18    +28:56  
   9. Jolan Aas                 Jõhvikas        00:53.37    +29:15  
  10. Laura Juhanson            JOKA/Türi Spord 01:14.59    +50:37  
  11. Mona Maribel Voolaid      SK100           01:44.38    +80:16  
      Marta Joonas              Võru/Võru spord Puuduv KP           
      Gerda Kivil               LSF PT          Puuduv KP           
N18
3860m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Maria Eller               HOK/Hiiumaa Spo 00:25.23  00:25.23  
   2. Brigitte Panker           Ilves           00:25.59     +0:36  
   3. Geteli Hanni              Kobras/Põlva sp 00:31.39     +6:15  
   4. Liis-Marii Kaso           Rakv            00:33.29     +8:05  
   5. Mari Ann Mahla            Peko            00:33.42     +8:18  
   6. Kris Jette Piht           Mercury         00:33.45     +8:21  
   7. Angela Mõttus             Otepää          00:45.08    +19:44  
      Kersti Põldsalu           Käbi            Ei start            
N20
4550m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Johanna Laanoja           Kobras          00:32.35  00:32.35  
   2. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:33.57     +1:21  
   3. Emma Joonas               Võru/Võru spord 00:40.44     +8:08  
   4. Anete Saar                Kobras          00:42.24     +9:48  
N21
5800m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Evely Kaasiku             JOKA            00:35.44  00:35.44  
   2. Margret Zimmermann        Kape            00:38.24     +2:40  
   3. Sigrid Ruul               JOKA            00:39.20     +3:35  
   4. Eleri Hirv                Võru            00:40.18     +4:33  
   5. Kerstin Uiboupin          Võru            00:40.38     +4:53  
   6. Marianne Haug             Võru            00:41.37     +5:52  
   7. Lorely Kõrvel             Kobras          00:44.27     +8:42  
   8. Emily Raudkepp            Peko            00:46.00    +10:15  
   9. Teele Tšoba               Tammed          00:46.09    +10:24  
  10. Doris Kudre               Peko            00:46.49    +11:04  
  11. Kadri Kadakas             Mercury         00:49.00    +13:16  
  12. Kristel Sibul             Kobras          00:50.49    +15:04  
  13. Piibe Tammemäe            SK100           00:51.34    +15:49  
  14. Grethe-Johanna Ploompuu   Harju           00:54.53    +19:08  
  15. Britta Panker             Ilves           00:59.45    +24:00  
  16. Birgit Russka             Kobras          01:03.41    +27:57  
  17. Kertu Savitsch            SK100           01:05.18    +29:33  
  18. Tiina-Maria Tali          Harju           01:06.34    +30:50  
      Mari Linnus               Peko            Ei start            
N35
3860m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Merike Vanjuk             Kape            00:24.35  00:24.35  
   2. Siiri Mere                SK100           00:27.56     +3:20  
   3. Maris Terno               Tammed          00:28.53     +4:17  
   4. Maret Vaher               Kobras          00:29.57     +5:21  
   5. Kairi Tuulmägi            Mercury         00:30.29     +5:53  
   6. Annika Rihma              Kobras          00:35.37    +11:02  
   7. Mari-Liis Kaljur          Harju           00:42.30    +17:55  
N40
3650m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Helle Hallik              JOKA            00:27.18  00:27.18  
   2. Ülle Hollo                Võru            00:30.45     +3:27  
   3. Külli Leiger              Kape            00:30.55     +3:37  
   4. Kersti Jääger                             00:34.19     +7:01  
   5. Anu Käver                 SK100           00:36.34     +9:16  
   6. Elina Kutti               Harju           00:39.16    +11:58  
   7. Pille Vinne               Kobras          00:40.10    +12:52  
   8. Helina Kolsar             Kobras          00:40.20    +13:02  
   9. Mirja Virve               Kobras          00:41.37    +14:19  
  10. Marjaane Kalf             Mercury         00:44.22    +17:04  
  11. Katrin Lemsalu            Tartu Katoliku  00:44.36    +17:18  
  12. Annika Silde              Mercury         00:56.01    +28:43  
  13. Jaana Karja               Tartu Katoliku  00:58.38    +31:20  
N45
3650m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Elo Saue                  HOK/Hiiumaa Spo 00:24.48  00:24.48  
   2. Ingrid Piht               Mercury         00:29.14     +4:25  
   3. Edith Madalik             Peko            00:29.46     +4:57  
   4. Heleri Kivil              LSF PT          00:31.24     +6:35  
   5. Kirsten Nigul             Kape            00:31.55     +7:06  
   6. Teele Eensaar             Ilves           00:35.20    +10:31  
   7. Kristi Vassil             Ilves           00:35.33    +10:44  
   8. Anneli Pello              Mercury         00:36.51    +12:02  
   9. Kadri Parts               Võru            00:43.02    +18:14  
  10. Heidi Prits               Mercury         00:43.22    +18:33  
  11. Inga Lips                 Koop            01:07.29    +42:41  
      Ruth Esta                 HOK             Ei start            
N50
3520m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Jana Kink                 Kape            00:26.51  00:26.51  
   2. Triin Jaaniste            Ilves           00:28.35     +1:44  
   3. Helen Mast                Jõhvikas        00:30.28     +3:36  
   4. Erika Joonas              Võru            00:32.07     +5:16  
   5. Triina-Britt Preden       TON             00:32.20     +5:28  
   6. Maari Idnurm              TON             00:32.26     +5:35  
   7. Kai Treier                TON             00:32.29     +5:37  
   8. Helge Murutalu            Jõhvikas        00:36.08     +9:16  
   9. Küllike Jaama             Peko            00:38.23    +11:32  
  10. Epp Metsaluik             Kobras          00:45.20    +18:29  
      Minija Pääslane           Ilves           Puuduv KP           
      Marika Jäädmaa            Võru            Ei start            
N55
3210m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Anneli Rämmann            Koop            00:27.23  00:27.23  
   2. Airi Alnek                Võru            00:29.34     +2:10  
   3. Aari Talver               Mercury         00:32.40     +5:16  
   4. Merike Paapson            TON             00:33.35     +6:11  
   5. Riina Laev                Mercury         00:35.43     +8:19  
   6. Rutti Räbovoitra          Mercury         00:36.14     +8:50  
   7. Lea Leppik                TAOK            00:36.34     +9:10  
   8. Epp Voitka                Võru            00:37.31    +10:08  
   9. Helve Kansi               HOK             00:37.48    +10:24  
  10. Meeli Kerem               TON             00:38.15    +10:52  
  11. Maret Viira               Põrgupõhja      00:38.29    +11:05  
  12. Rita Ojala                JOKA            00:39.17    +11:53  
  13. Inger Jalakas             Harju           00:41.06    +13:42  
  14. Esta Tamm                 Võru            00:48.04    +20:40  
N60
2810m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Marje Viirmann            Harju           00:27.22  00:27.22  
   2. Saima Värton              Kobras          00:28.58     +1:35  
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            00:29.30     +2:07  
   4. Tiina Oras                Ilves           00:31.09     +3:47  
   5. Gea Rennel                Harju           00:32.39     +5:17  
   6. Olga Jakovleva            Jõhvikas        00:33.29     +6:06  
   7. Sarmite Sild              Võru            00:34.45     +7:22  
   8. Maire Kure                Kape            00:34.46     +7:23  
   9. Pille Illak               Otepää          00:37.15     +9:52  
  10. Tiina Rillo               Otepää          00:40.16    +12:54  
  11. Ülle Raudsepp             Jõhvikas        00:40.28    +13:05  
  12. Ülle Põldoja              Ilves           00:47.45    +20:22  
N65
2600m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Anne Arold                Ilves           00:27.11  00:27.11  
   2. Siiri Poopuu              JOKA            00:29.16     +2:05  
   3. Tiina Talisoo             Harju           00:29.51     +2:40  
   4. Ülle Kadak                Lehola          00:30.14     +3:03  
   5. Aili Laanjõe              Kobras          00:32.12     +5:00  
   6. Vaike Tomann              Ilves           00:36.22     +9:11  
N70
2010m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Ene Ehrenpreis            Rakvere         00:23.11  00:23.11  
   2. Hille Tasa                Tammed          00:24.14     +1:03  
   3. Leili Prans               Ilves           00:25.48     +2:37  
   4. Tiiu Kaasik               Ilves           00:26.56     +3:45  
   5. Niina Karnit              SRD             00:30.19     +7:08  
   6. Liivi Parik               Otepää          00:35.08    +11:57  
   7. Kersti Mardiste           Harju           00:38.54    +15:43  
   8. Mare Aibast               Harju           00:47.15    +24:04  
   9. Eha Kriks                 Rakv            00:47.52    +24:41  
  10. Juta Virkepuu             Harju           00:49.35    +26:24  
N75
1750m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Liis Lille                Harju           00:33.48  00:33.48  
   2. Kaie Kivila               Ilves           00:34.37     +0:49  
   3. Anne Jundas               Jõhvikas        00:35.33     +1:45  
N80
1550m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Maie Abram                Ilves           00:45.45  00:45.45  
   2. Ilona Vanaveski           Ilves           00:46.23     +0:37  
      Maire Raid                Tammed          Ei start            
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 04.06.2022 18:05:31