Eesti MV lühirada 04.06.2022
Eesti MV lühirada
04.06.2022 Korela (Mait Tõnisson)
M14
2490m 6KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     1.52\552m   2.34\464m   3.56\264m   4.60\418m   5.61\203m  6.100\355m   F.\159m      
   1. Villem Piirimäe           Kobras          00:14.27  00:14.27    3:28( 1)    5:47( 1)    7:26( 1)   10:17( 1)   11:36( 1)   13:53( 1)   14:27( 1)  
                                                                      3:28[ 1]    2:19[ 1]    1:39[ 1]    2:51[ 3]    1:19[ 2]    2:17[ 9]    0:34[ 9] 
   2. Erik Marten Zernant       Ilves           00:16.15     +1:47    3:30( 2)    6:02( 2)   10:10( 6)   12:59( 5)   14:09( 4)   15:43( 2)   16:15( 2)  
                                                                      3:30[ 2]    2:32[ 2]    4:08[15]    2:49[ 2]    1:10[ 1]    1:34[ 1]    0:32[ 4] 
   3. Kardo Kutti               Harju           00:16.21     +1:54    3:53( 4)    7:27( 5)    9:31( 2)   12:23( 3)   13:52( 3)   15:49( 3)   16:21( 3)  
                                                                      3:53[ 4]    3:34[ 8]    2:04[ 4]    2:52[ 4]    1:29[ 3]    1:57[ 3]    0:32[ 5] 
   4. Paul Aares Fjodorov       Peko            00:17.01     +2:34    3:52( 3)    6:52( 3)    9:31( 2)   12:15( 2)   13:45( 2)   16:26( 4)   17:01( 4)  
                                                                      3:52[ 3]    3:00[ 3]    2:39[ 6]    2:44[ 1]    1:30[ 4]    2:41[14]    0:35[11] 
   5. Stefan Kivil              LSF PT          00:17.06     +2:38    3:53( 4)    7:05( 4)    9:57( 5)   12:50( 4)   14:54( 5)   16:38( 5)   17:06( 5)  
                                                                      3:53[ 4]    3:12[ 4]    2:52[ 9]    2:53[ 5]    2:04[12]    1:44[ 2]    0:28[ 1] 
   6. Karel Kets                Kobras/Põlva sp 00:17.52     +3:25    4:13( 7)    7:56( 8)    9:54( 4)   13:25( 6)   15:19( 6)   17:21( 6)   17:52( 6)  
                                                                      4:13[ 7]    3:43[ 9]    1:58[ 3]    3:31[10]    1:54[ 7]    2:02[ 5]    0:31[ 3] 
   7. Henri Kersna              Ilves           00:18.36     +4:09    4:07( 6)    7:37( 6)   11:02( 8)   13:57( 8)   16:00( 8)   18:01( 7)   18:36( 7)  
                                                                      4:07[ 6]    3:30[ 7]    3:25[11]    2:55[ 6]    2:03[10]    2:01[ 4]    0:35[10] 
   8. Jan Samorodni             HOK/Hiiumaa Spo 00:19.18     +4:51    4:28(11)    7:53( 7)   10:16( 7)   13:35( 7)   15:22( 7)   18:39( 8)   19:18( 8)  
                                                                      4:28[11]    3:25[ 6]    2:23[ 5]    3:19[ 7]    1:47[ 6]    3:17[18]    0:39[13] 
   9. Andres Keernik            Tartu Katoliku  00:20.21     +5:54    4:24( 9)    9:42(11)   11:33( 9)   15:39( 9)   17:42( 9)   19:49( 9)   20:21( 9)  
                                                                      4:24[ 9]    5:18[18]    1:51[ 2]    4:06[12]    2:03[10]    2:07[ 6]    0:32[ 5] 
  10. Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 00:23.40     +9:13    5:43(14)   10:30(13)   14:45(13)   18:22(10)   20:05(10)   22:57(10)   23:40(10)  
                                                                      5:43[14]    4:47[12]    4:15[16]    3:37[11]    1:43[ 5]    2:52[15]    0:43[19] 
  11. Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          00:24.00     +9:32    4:25(10)    9:13( 9)   15:11(14)   18:41(11)   20:42(11)   23:19(11)   24:00(11)  
                                                                      4:25[10]    4:48[13]    5:58[20]    3:30[ 9]    2:01[ 9]    2:37[13]    0:41[16] 
  12. Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  00:26.26    +11:59    6:38(19)   11:44(17)   16:08(16)   20:44(13)   22:58(13)   25:34(12)   26:26(12)  
                                                                      6:38[19]    5:06[15]    4:24[17]    4:36[13]    2:14[16]    2:36[12]    0:52[24] 
  13. Matis Mändmets            Kagu Biathlon   00:26.36    +12:09    4:21( 8)    9:27(10)   13:09(10)   21:07(14)   23:37(14)   25:45(13)   26:36(13)  
                                                                      4:21[ 8]    5:06[15]    3:42[13]    7:58[23]    2:30[20]    2:08[ 7]    0:51[23] 
  14. Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo 00:26.37    +12:09    6:04(16)   10:41(14)   14:21(12)   20:07(12)   22:15(12)   26:04(14)   26:37(14)  
                                                                      6:04[16]    4:37[11]    3:40[12]    5:46[21]    2:08[13]    3:49[23]    0:33[ 8] 
  15. Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu 00:29.08    +14:41    5:20(12)   15:46(22)   20:49(20)   24:18(16)   26:18(15)   28:38(15)   29:08(15)  
                                                                      5:20[12]   10:26[24]    5:03[19]    3:29[ 8]    2:00[ 8]    2:20[10]    0:30[ 2] 
  16. Joosep Tali               Harju           00:30.03    +15:35    7:46(21)   13:00(18)   20:06(18)   24:46(17)   26:58(17)   29:26(16)   30:03(16)  
                                                                      7:46[21]    5:14[17]    7:06[21]    4:40[14]    2:12[15]    2:28[11]    0:37[12] 
  17. Rasmus Olli               LSF PT          00:31.16    +16:48    8:00(23)   15:16(20)   18:21(17)   23:54(15)   26:21(16)   30:20(17)   31:16(17)  
                                                                      8:00[23]    7:16[20]    3:05[10]    5:33[19]    2:27[19]    3:59[25]    0:56[26] 
  18. Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa Spo 00:32.51    +18:24    6:31(17)   10:43(15)   20:26(19)   26:11(18)   28:28(18)   32:10(18)   32:51(18)  
                                                                      6:31[17]    4:12[10]    9:43[24]    5:45[20]    2:17[18]    3:42[22]    0:41[17] 
  19. Glen Eric Kokk            SK100/Audentese 00:35.55    +21:28    6:34(18)   11:34(16)   15:18(15)   30:10(19)   33:13(19)   35:23(19)   35:55(19)  
                                                                      6:34[18]    5:00[14]    3:44[14]   14:52[25]    3:03[22]    2:10[ 8]    0:32[ 7] 
  20. Andero-Stig Saarpere      Harju           00:41.33    +27:05   12:29(26)   21:04(23)   29:09(22)   34:31(20)   37:41(20)   40:52(20)   41:33(20)  
                                                                     12:29[26]    8:35[21]    8:05[23]    5:22[17]    3:10[24]    3:11[17]    0:41[14] 
  21. Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 00:44.43    +30:16   10:07(24)   21:25(24)   25:57(21)   36:16(21)   40:05(21)   43:59(21)   44:43(21)  
                                                                     10:07[24]   11:18[25]    4:32[18]   10:19[24]    3:49[25]    3:54[24]    0:44[20] 
  22. Ralf Kuusmaa              SK100           00:44.58    +30:30    5:54(15)   15:26(21)   32:57(24)   38:26(24)   40:40(22)   44:17(22)   44:58(22)  
                                                                      5:54[15]    9:32[22]   17:31[26]    5:29[18]    2:14[16]    3:37[21]    0:41[14] 
  23. Artem Prykhodko           SRD             00:45.27    +31:00   11:47(25)   25:54(25)   33:22(25)   38:05(23)   41:14(23)   44:39(23)   45:27(23)  
                                                                     11:47[25]   14:07[26]    7:28[22]    4:43[15]    3:09[23]    3:25[19]    0:48[21] 
  24. Eke Ots                   Võru/Võru spord 00:46.55    +32:27   17:34(27)   27:45(26)   30:35(23)   37:38(22)   42:35(24)   46:00(24)   46:55(24)  
                                                                     17:34[27]   10:11[23]    2:50[ 8]    7:03[22]    4:57[26]    3:25[19]    0:55[25] 
  25. Reno Robin Rehemets       Kobras/Põlva Sp 00:55.21    +40:53    5:31(13)   31:02(27)   44:02(27)   49:14(25)   51:24(25)   54:32(25)   55:21(25)  
                                                                      5:31[13]   25:31[27]   13:00[25]    5:12[16]    2:10[14]    3:08[16]    0:49[22] 
  26. Arti Tanel Kiisler        SK100/Audentese 01:02.57    +48:30    7:57(22)   14:06(19)   37:07(26)   54:17(26)   56:57(26)   62:15(26)   62:57(26)  
                                                                      7:57[22]    6:09[19]   23:01[27]   17:10[26]    2:40[21]    5:18[26]    0:42[18] 
      Oskar Liiver              SK100/Audentese Puuduv KP             7:04(20)   10:21(12)   13:09(10)  
                                                                      7:04[20]    3:17[ 5]    2:48[ 7] 
      Martin Samorodni          HOK/Hiiumaa Spo Puuduv KP           
                                                                   
      Rasmus Uibo               Peko            Ei start            
                                                                   
      Uku Joonas                Võru/Võru spord Ei start            
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 04.06.2022 18:05:33