Eesti MV lühirada 04.06.2022
Eesti MV lühirada
04.06.2022 Korela (Mait Tõnisson)
N14
2120m 6KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus     1.52\552m   2.36\289m   3.59\308m   4.60\185m   5.61\203m  6.100\355m   F.\159m      
   1. Anett Liisa Parts         JOKA            00:14.49  00:14.49    3:45( 1)    5:44( 1)    9:09( 1)   10:33( 1)   12:23( 1)   14:14( 1)   14:49( 1)  
                                                                      3:45[ 1]    1:59[ 1]    3:25[ 7]    1:24[ 1]    1:50[ 8]    1:51[ 1]    0:35[ 3] 
   2. Grete Johanna Korb        Peko            00:16.34     +1:45    4:14( 2)    6:20( 2)    9:35( 2)   11:50( 2)   13:29( 2)   15:56( 2)   16:34( 2)  
                                                                      4:14[ 2]    2:06[ 2]    3:15[ 3]    2:15[16]    1:39[ 1]    2:27[ 5]    0:38[10] 
   3. Johanna Oras              Kobras/Põlva sp 00:17.06     +2:17    4:31( 5)    6:59( 5)   10:33( 4)   12:07( 3)   13:47( 3)   16:29( 3)   17:06( 3)  
                                                                      4:31[ 5]    2:28[ 5]    3:34[10]    1:34[ 4]    1:40[ 3]    2:42[10]    0:37[ 5] 
   4. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo 00:17.24     +2:35    4:44( 7)    7:38( 6)   11:11( 6)   12:37( 5)   14:21( 5)   16:43( 4)   17:24( 4)  
                                                                      4:44[ 7]    2:54[ 9]    3:33[ 9]    1:26[ 2]    1:44[ 7]    2:22[ 3]    0:41[17] 
   5. Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   00:17.29     +2:40    4:40( 6)    6:53( 4)   10:08( 3)   12:25( 4)   14:05( 4)   16:56( 5)   17:29( 5)  
                                                                      4:40[ 6]    2:13[ 4]    3:15[ 3]    2:17[18]    1:40[ 3]    2:51[13]    0:33[ 2] 
   6. Liis-Marie Kaljur         Harju           00:17.59     +3:10    5:43(14)    7:55( 7)   11:21( 7)   12:53( 6)   14:52( 6)   17:14( 6)   17:59( 6)  
                                                                      5:43[14]    2:12[ 3]    3:26[ 8]    1:32[ 3]    1:59[13]    2:22[ 3]    0:45[23] 
   7. Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo 00:18.54     +4:05    4:14( 2)    8:14( 8)   11:28( 8)   13:07( 7)   15:11( 7)   18:16( 7)   18:54( 7)  
                                                                      4:14[ 2]    4:00[14]    3:14[ 2]    1:39[11]    2:04[15]    3:05[19]    0:38[11] 
   8. Helena Hakk               Kobras/Põlva sp 00:19.31     +4:42    5:40(13)    8:23( 9)   11:39( 9)   13:57( 8)   15:39( 8)   18:45( 8)   19:31( 8)  
                                                                      5:40[13]    2:43[ 8]    3:16[ 5]    2:18[19]    1:42[ 5]    3:06[20]    0:46[25] 
   9. Maarja Oras               Kobras/Põlva sp 00:20.25     +5:36    4:17( 4)    6:45( 3)   10:41( 5)   14:33( 9)   16:15( 9)   19:46( 9)   20:25( 9)  
                                                                      4:17[ 4]    2:28[ 5]    3:56[14]    3:52[23]    1:42[ 5]    3:31[25]    0:39[14] 
  10. Kaisa Kallas              JOKA            00:21.26     +6:37    5:28(11)    9:06(12)   14:41(12)   16:15(10)   18:08(10)   20:54(10)   21:26(10)  
                                                                      5:28[11]    3:38[12]    5:35[19]    1:34[ 4]    1:53[ 9]    2:46[11]    0:32[ 1] 
  11. Ketriin Olli              LSF PT          00:22.29     +7:40    4:54( 9)   11:19(16)   15:17(13)   16:53(12)   18:47(11)   21:49(11)   22:29(11)  
                                                                      4:54[ 9]    6:25[19]    3:58[15]    1:36[ 8]    1:54[10]    3:02[16]    0:40[15] 
  12. Rebeka Uuemaa             SK100/Audentese 00:24.26     +9:37    7:08(23)   13:17(18)   17:20(14)   18:55(13)   20:50(13)   23:47(12)   24:26(12)  
                                                                      7:08[23]    6:09[18]    4:03[16]    1:35[ 7]    1:55[11]    2:57[15]    0:39[13] 
  13. Ebe Hallik                JOKA            00:25.34    +10:44    6:44(19)   15:52(21)   19:16(15)   20:50(14)   22:49(14)   24:50(13)   25:34(13)  
                                                                      6:44[19]    9:08[21]    3:24[ 6]    1:34[ 4]    1:59[13]    2:01[ 2]    0:44[21] 
  14. Saskia Lätt               Kobras/Põlva sp 00:28.05    +13:16    5:36(12)   16:17(23)   19:59(17)   21:35(15)   23:52(15)   27:21(14)   28:05(14)  
                                                                      5:36[12]   10:41[24]    3:42[12]    1:36[ 8]    2:17[19]    3:29[24]    0:44[22] 
  15. Miriam Paesüld            Tammed          00:28.34    +13:45    6:18(17)    8:59(11)   21:37(20)   23:52(18)   25:31(17)   27:59(15)   28:34(15)  
                                                                      6:18[17]    2:41[ 7]   12:38[28]    2:15[16]    1:39[ 1]    2:28[ 6]    0:35[ 4] 
  16. Mariel Kriks              LSF PT          00:28.47    +13:58    7:13(24)   11:49(17)   20:28(18)   23:32(16)   25:30(16)   28:02(16)   28:47(16)  
                                                                      7:13[24]    4:36[17]    8:39[23]    3:04[22]    1:58[12]    2:32[ 7]    0:45[24] 
  17. Rebeca Roasto             SK100/Audentese 00:29.59    +15:10    7:45(26)   18:15(24)   22:01(21)   23:38(17)   26:00(18)   29:19(17)   29:59(17)  
                                                                      7:45[26]   10:30[23]    3:46[13]    1:37[10]    2:22[20]    3:19[21]    0:40[16] 
  18. Lisette Kuusmaa           SK100           00:30.32    +15:43    4:55(10)   15:44(20)   22:02(22)   24:02(19)   26:33(19)   29:53(18)   30:32(18)  
                                                                      4:55[10]   10:49[25]    6:18[22]    2:00[14]    2:31[22]    3:20[22]    0:39[12] 
  19. Miina Raudoja             Peko            00:31.00    +16:11    6:16(16)   10:21(14)   14:34(11)   16:27(11)   18:57(12)   30:13(19)   31:00(19)  
                                                                      6:16[16]    4:05[15]    4:13[17]    1:53[13]    2:30[21]   11:16[27]    0:47[26] 
  20. Marta Mälberg             Peko/Audentes   00:31.04    +16:15    9:20(27)   13:54(19)   22:42(23)   25:18(21)   27:31(20)   30:23(20)   31:04(20)  
                                                                      9:20[27]    4:34[16]    8:48[25]    2:36[20]    2:13[17]    2:52[14]    0:41[20] 
  21. Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp 00:31.06    +16:17    7:17(25)   11:15(15)   20:55(19)   24:54(20)   27:50(21)   30:28(21)   31:06(21)  
                                                                      7:17[25]    3:58[13]    9:40[27]    3:59[24]    2:56[25]    2:38[ 9]    0:38[ 8] 
  22. Käti Kudre                Peko            00:32.43    +17:54    6:55(21)   10:11(13)   19:46(16)   25:47(22)   28:20(22)   32:02(22)   32:43(22)  
                                                                      6:55[21]    3:16[11]    9:35[26]    6:01[27]    2:33[23]    3:42[26]    0:41[19] 
  23. Kaisa Karja               Tartu Katoliku  00:32.56    +18:07    6:59(22)   15:52(21)   24:33(24)   27:12(23)   29:28(23)   32:18(23)   32:56(23)  
                                                                      6:59[22]    8:53[20]    8:41[24]    2:39[21]    2:16[18]    2:50[12]    0:38[ 7] 
  24. Maria Kaljur              Harju           00:36.55    +22:06   16:28(28)   26:18(26)   29:29(26)   31:08(24)   33:13(24)   36:17(24)   36:55(24)  
                                                                     16:28[28]    9:50[22]    3:11[ 1]    1:39[11]    2:05[16]    3:04[18]    0:38[ 8] 
  25. Anni Alus                 Peko            00:40.27    +25:38    6:45(20)   22:21(25)   28:37(25)   33:50(26)   37:13(25)   39:50(25)   40:27(25)  
                                                                      6:45[20]   15:36[26]    6:16[20]    5:13[26]    3:23[26]    2:37[ 8]    0:37[ 6] 
  26. Sandra Männik             SK100/Audentese 00:49.23    +34:34    6:22(18)   30:22(27)   36:39(27)   41:48(27)   45:17(27)   48:42(27)   49:23(26)  
                                                                      6:22[18]   24:00[27]    6:17[21]    5:09[25]    3:29[27]    3:25[23]    0:41[18] 
  27. Liisa Laura Viru          TON             00:49.33    +34:44    4:47( 8)   37:11(28)   40:45(28)   42:56(28)   45:39(28)   48:41(26)   49:33(27)  
                                                                      4:47[ 8]   32:24[28]    3:34[10]    2:11[15]    2:43[24]    3:02[16]    0:52[27] 
      Susanna Oras              Kobras/Põlva Sp Puuduv KP             6:01(15)    8:55(10)   14:05(10)   33:04(25)   38:15(26)  
                                                                      6:01[15]    2:54[ 9]    5:10[18]   18:59[28]    5:11[28] 
      Iiris Timma               Peko            Ei start            
                                                                   
      Loore Liisa Samuel        Peko            Ei start            
                                                                   
      Kirke Keem                Peko            Ei start            
                                                                   
      Indra Johanson            West/Pärnu Spor Ei start            
                                                                   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 04.06.2022 18:05:33