26. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE LÜHIRAJAL 29.01.2022
26. EESTI MV SO LÜHIRAJAL
29.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N40  N50  N60 

M14
3850m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:30.22   
   2. Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:31.05   
   3. Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu EST 00:35.08   
   4. Karel Kets                Kobras/Põlva Sp EST 00:36.30   
   5. Audun Palo                Võru/Võru spord EST 00:37.09   
   6. Paul Aares Fjodorov       Peko            EST 00:37.13   
    - Aleksas Murenas           OK Medeina / SM LTU 00:37.43   
   7. Henri Kersna              Ilves           EST 00:38.43   
   8. Uku Joonas                Võru/Võru spord EST 01:01.08   
   9. Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo EST 01:04.58   
  10. Juhan Mahla               Peko            EST 01:15.56   
      Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp EST Puuduv KP  
      Justus Udam               JOKA            EST Ei start   
M16
4860m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Maanus Udam               JOKA            EST 00:34.37   
   2. Raiko Alliksaar           JOKA            EST 00:40.34   
   3. Erik Kersna               Ilves           EST 00:40.56   
   4. Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  EST 00:42.39   
   5. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp EST 00:43.40   
   6. Karel Jung                Kobras/Põlva Sp EST 00:51.00   
   7. Kerto Kaasiku             JOKA            EST 00:53.33   
   8. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:55.51   
   9. Rando Jaaksoo             Kobras          EST 00:56.13   
  10. Paul Piirimäe             Kobras          EST 01:06.18   
  11. Roland Johanson           Kobras/Põlva Sp EST 01:12.00   
  12. Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord EST 01:17.34   
      Bert Joosep Panker        Ilves           EST Puuduv KP  
M18
6020m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Timo Kudre                Peko            EST 00:34.33   
    - Audris Odo Vitolinš       Ogre OK/SC      LAT 00:36.54   
   2. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:37.50   
    - Davis Vintišs             OK Arona/Madona LAT 00:38.36   
   3. Nansen Palo               Võru/Võru spord EST 00:39.17   
    - Gustavs Stana             IK Auseklis     LAT 00:39.33   
    - Kasparas Murenas          OK Medeina / SM LTU 00:42.29   
    - Lukass Silinš             Ogre OK/SC      LAT 00:44.29   
   4. Ossi Priks                Rakv            EST 00:55.13   
   5. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST 01:19.42   
   6. Kaspar Mill               Võru/Võru spord EST 01:22.45   
   7. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord EST 01:23.32   
   8. Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp EST 01:32.58   
   9. Henri Perillus            JOKA/Türi Spord EST 01:35.57   
    - Artjoms Ivanovs           OK Stiga        LAT 01:37.10   
      Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp EST Puuduv KP  
      Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Puuduv KP  
      Ritvars Lepeškins         OK Arona/Madona LAT Ei start   
M20
6020m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:39.12   
   2. Mihkel Mahla              Peko            EST 00:55.06   
   3. Artur Soo                 JOKA/Türi Spord EST 00:58.26   
   4. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp EST 01:11.41   
M21
7410m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Kevin Hallop              Peko            EST 00:39.28   
   2. Kaarel Vesilind           Ilves           EST 00:41.20   
    - Gion Schnyder             Peko            SUI 00:41.23   
    - Raivo Kivlenieks          Ogre OK/SC      LAT 00:43.34   
   3. Sander Pritsik            Rakv            EST 00:43.44   
   4. Rimmo Rõõm                Ilves           EST 00:44.06   
   5. Andres Rõõm               Ilves           EST 00:44.44   
    - Nauris Neimanis           Ogre OK/SC      LAT 00:46.20   
   6. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 00:47.35   
   7. Priit Randman             Rakv            EST 00:49.08   
    - Andris Sarksna            Ogre OK/SC      LAT 00:51.03   
    - Rolandas Backys           Igtisa SK       LTU 00:53.45   
    - Janis Baunis              OK Arona/Madona LAT 00:54.56   
   8. Reigo Teervalt            Peko            EST 01:04.25   
   9. Siim Turban               Rakv            EST 01:08.08   
  10. Aleksandr Shved           SRD             EST 01:09.38   
    - Mattias Johansson         Umea            SWE 01:10.26   
      Mattis Jaama              Peko            EST Puuduv KP  
M35
6020m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Kaarel Kallas             JOKA            EST 00:41.35   
   2. Kuno Rooba                Rakv            EST 00:52.39   
   3. Magnar Alev               Otepää          EST 00:54.26   
   4. Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      EST 00:54.51   
    - Aurimas Murenas           OK Medeina      LTU 00:57.57   
   5. Rain Jaaksoo              Kobras          EST 01:07.08   
   6. Roland Jairus             Põrgupõhja      EST 01:13.59   
      Arti Albert               Kobras          EST Puuduv KP  
M45
4860m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Ilmar Udam                JOKA            EST 00:34.36   
   2. Erik Aibast               Tammed          EST 00:36.24   
   3. Kaido Nurja               Rae             EST 00:40.00   
   4. Vallo Vaher               Tartu Katoliku  EST 00:41.11   
   5. Priit Rooden              Alpiklubi Firn  EST 00:42.44   
   6. Margus Kirotar            Peko            EST 00:43.17   
   7. Meelis Mälberg            Peko            EST 00:47.51   
   8. Lauri Beilmann            Tammed          EST 00:52.56   
   9. Kalmer Koosapoeg          Rakv            EST 00:54.58   
    - Edgars Bremze             Ogre OK/SC      LAT 00:55.00   
  10. Jan Aas                   Jõhvikas        EST 01:04.02   
  11. Sulev Koidu               Saue            EST 01:08.07   
  12. Tarmo Tarlap              Porter Racing   EST 01:13.44   
  13. Tanel Esta                HOK             EST 01:18.05   
      Antti Nöps                KOSMOSEKAITSE   EST Ei start   
M55
4940m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Tõnu Tänav                Rae             EST 00:37.34   
   2. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        EST 00:40.11   
   3. Priit Pääslane            Ilves           EST 00:42.13   
   4. Vladimir Savinov          SRD             EST 00:43.36   
   5. Taivo Tali                Harju OK        EST 00:44.05   
   6. Urmas Tammemäe            Orvand          EST 00:47.08   
   7. Ülo Viru                  Orvand          EST 00:48.08   
   8. Toomas Mast               HOK             EST 00:49.26   
   9. Aleksander Pritsik        Rakv            EST 00:51.17   
  10. Andres Viira              Põrgupõhja      EST 00:52.13   
  11. Margus Sarap              Ilves           EST 01:22.01   
      Tiit Tali                 Ilves           EST Ei start   
M65
4260m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Riho Männi                Lehola          EST 00:37.42   
   2. Toivo Saue                HOK             EST 00:38.42   
   3. Jüri Rokko                Jõhvikas        EST 00:42.18   
   4. Tiit Tatter               TON             EST 00:47.29   
   5. Sulev Kõiv                Otepää          EST 00:59.24   
   6. Lembit Nöps               Ilves           EST 01:00.37   
   7. Kalmer Keevend            JOKA            EST 01:10.10   
   8. Ago Käis                  Kobras          EST 01:19.11   
N14
2840m 8KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST 00:23.58   
    - Liene Riekstina           OK Arona/Madona LAT 00:24.53   
   2. Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:28.08   
   3. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp EST 00:30.27   
   4. Kirke Keem                Peko            EST 00:31.35   
   5. Käti Kudre                Peko            EST 00:31.39   
   6. Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:32.58   
    - Anete Vintiša             OK Arona/Madona LAT 00:33.00   
   7. Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo EST 00:35.27   
   8. Johanna Oras              Kobras/Põlva sp EST 00:36.54   
   9. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo EST 00:38.51   
  10. Iiris Timma               Peko            EST 00:40.21   
  11. Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp EST 00:41.00   
  12. Kaisa Karja               Tartu Katoliku  EST 00:42.15   
  13. Liisa Laura Viru          TON             EST 00:43.37   
  14. Marta Mälberg             Peko/Audentes   EST 00:45.16   
  15. Miina Raudoja             Peko            EST 00:45.49   
    - Elma Bremze               Ogre OK/SC      LAT 00:46.52   
  16. Loore Liisa Samuel        Peko            EST 01:10.29   
      Helena Hakk               Kobras/Põlva Sp EST Ei start   
N16
3850m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:33.21   
   2. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:34.25   
   3. Anna-Liisa Leiten         JOKA            EST 00:39.57   
   4. Sandra Arak               SK100           EST 00:48.26   
   5. Marta Joonas              Võru/Võru spord EST 00:57.48   
   6. Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord EST 01:03.52   
   7. Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa Spo EST 01:26.32   
N18
4940m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
    - Anete Strauta             OK Arona/Madona LAT 00:32.33   
    - Eliza Madsena             OK Arona/Madona LAT 00:35.58   
    - Elize Bremze              Ogre OK/SC      LAT 00:41.53   
    - Nadežda Fedotova          OK Stiga        LAT 00:47.53   
    - Polina Nevedomska         OK Stiga        LAT 00:53.50   
   1. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:54.19   
   2. Geteli Hanni              Kobras          EST 00:55.14   
    - Arina Grigorjeva          OK Stiga        LAT 00:59.57   
   3. Mari Ann Mahla            Peko            EST 01:10.31   
   4. Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp EST 01:16.36   
      Liis-Marii Kaso           Rakv            EST Ei start   
N20
4940m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
    - Emilija Tamoseviciute     Azuolas OK      LTU 00:37.50   
   1. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:37.53   
   2. Laura Lään                Rakv            EST 00:43.26   
   3. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 00:47.38   
   4. Johanna Laanoja           Kobras          EST 01:01.40   
   5. Anete Saar                Kobras          EST 01:05.48   
N21
6330m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Daisy Kudre               Peko            EST 00:31.45   
   2. Doris Kudre               Peko            EST 00:35.23   
   3. Epp Paalberg              Rakv            EST 00:37.50   
   4. Mari Linnus               Peko            EST 00:42.07   
   5. Maret Vaher               Kobras          EST 00:44.10   
   6. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 00:50.57   
   7. Marili Zimmermann         Kape            EST 01:01.58   
   8. Triinu Rooni              SK100           EST 01:03.49   
   9. Britta Panker             Ilves           EST 01:05.45   
  10. Kairiin Märtson           Kobras          EST 01:16.46   
N40
4940m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Kadri Limberg             LSF PT          EST 00:41.45   
   2. Elo Saue                  HOK/Hiiumaa Spo EST 00:43.52   
   3. Katre Palo                Võru            EST 00:56.21   
   4. Pille Vinne               Kobras          EST 01:07.44   
   5. Küllike Jaama             Peko            EST 01:09.54   
   6. Jaana Karja               Tartu Katoliku  EST 01:10.52   
      Kirsten Nigul             Kape            EST Ei start   
N50
4670m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Ingrit Kala               Peko            EST 00:37.04   
   2. Jana Kink                 Kape            EST 00:45.50   
   3. Minija Pääslane           Ilves           EST 00:49.31   
   4. Inga Karu                 HOK             EST 00:54.34   
   5. Piret Niglas              Jõhvikas        EST 00:56.03   
   6. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 00:58.11   
   7. Ella Shved                SRD             EST 01:06.20   
   8. Elina Lasseron            JOKA            EST 01:07.15   
   9. Kaja Ligi                 Peko            EST 01:15.44   
  10. Helen Mast                Jõhvikas        EST 01:17.41   
  11. Helge Murutalu            Jõhvikas        EST 01:19.47   
  12. Rita Ojala                JOKA            EST 01:22.25   
      Margit Rõõm               Rakv            EST Puuduv KP  
N60
4260m 12KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1. Marje Viirmann            Harju           EST 00:36.53   
   2. Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:43.07   
   3. Saima Värton              Kobras          EST 00:46.35   
   4. Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:05.49   
   5. Pille Illak               Otepää          EST 01:07.20   
   6. Ülle Raudsepp             Jõhvikas        EST 01:19.09   
      Leili Prans               Ilves           EST Katk       
      Anu Saue                  HOK             EST Puuduv KP  
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 29.01.2022 17:55:17