26. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE LÜHIRAJAL 29.01.2022
26. EESTI MV SO LÜHIRAJAL
29.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
N14
2840m 8KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     1.50\191m   2.51\524m   3.52\569m   4.55\342m   5.56\474m   6.53\245m   7.54\183m  8.100\164m   F.\66m       
   1. Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST 00:23.58     1:42( 1)    5:53( 2)   11:12( 2)   13:52( 2)   18:56( 1)   21:27( 1)   22:50( 1)   23:38( 1)   23:58( 1)  
                                                                 1:42[ 1]    4:11[ 3]    5:19[ 2]    2:40[ 1]    5:04[ 1]    2:31[ 3]    1:23[ 2]    0:48[ 2]    0:20[ 1] 
    - Liene Riekstina           OK Arona/Madona LAT 00:24.53     2:00( 2)    5:43( 1)   10:37( 1)   13:49( 1)   19:07( 2)   22:11( 2)   23:40( 2)   24:33( 2)   24:53( 2)  
                                                                 2:00[ 2]    3:43[ 1]    4:54[ 1]    3:12[ 5]    5:18[ 3]    3:04[ 9]    1:29[ 3]    0:53[ 5]    0:20[ 1] 
   2. Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:28.08     2:46( 9)    8:16(10)   15:14( 8)   17:54( 4)   23:02( 4)   25:24( 3)   26:54( 3)   27:45( 3)   28:08( 3)  
                                                                 2:46[ 9]    5:30[ 9]    6:58[ 7]    2:40[ 1]    5:08[ 2]    2:22[ 1]    1:30[ 4]    0:51[ 3]    0:23[ 5] 
   3. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp EST 00:30.27     3:13(11)    7:35( 8)   13:00( 4)   15:47( 3)   22:05( 3)   27:18( 4)   29:00( 4)   30:02( 4)   30:27( 4)  
                                                                 3:13[11]    4:22[ 4]    5:25[ 4]    2:47[ 3]    6:18[ 9]    5:13[15]    1:42[11]    1:02[ 9]    0:25[ 8] 
   4. Kirke Keem                Peko            EST 00:31.35     2:19( 3)    7:04( 5)   14:51( 7)   19:05( 6)   25:37( 5)   28:08( 5)   29:46( 5)   31:10( 5)   31:35( 5)  
                                                                 2:19[ 3]    4:45[ 8]    7:47[ 9]    4:14[ 7]    6:32[10]    2:31[ 3]    1:38[ 9]    1:24[19]    0:25[ 8] 
   5. Käti Kudre                Peko            EST 00:31.39     2:36( 7)    7:10( 6)   15:53( 9)   18:59( 5)   25:53( 6)   28:48( 6)   30:24( 6)   31:17( 6)   31:39( 6)  
                                                                 2:36[ 7]    4:34[ 6]    8:43[11]    3:06[ 4]    6:54[12]    2:55[ 8]    1:36[ 7]    0:53[ 5]    0:22[ 3] 
   6. Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:32.58     2:42( 8)    7:21( 7)   12:41( 3)   21:13( 8)   27:24( 9)   30:12( 7)   31:47( 8)   32:34( 7)   32:58( 7)  
                                                                 2:42[ 8]    4:39[ 7]    5:20[ 3]    8:32[16]    6:11[ 7]    2:48[ 6]    1:35[ 6]    0:47[ 1]    0:24[ 7] 
    - Anete Vintiša             OK Arona/Madona LAT 00:33.00     2:24( 5)    6:15( 3)   13:53( 6)   21:46(10)   27:10( 8)   30:15( 8)   31:45( 7)   32:37( 8)   33:00( 8)  
                                                                 2:24[ 5]    3:51[ 2]    7:38[ 8]    7:53[15]    5:24[ 4]    3:05[10]    1:30[ 4]    0:52[ 4]    0:23[ 5] 
   7. Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo EST 00:35.27     3:34(14)    9:32(12)   16:26(10)   20:01( 7)   26:35( 7)   31:48( 9)   33:52( 9)   35:05( 9)   35:27( 9)  
                                                                 3:34[14]    5:58[13]    6:54[ 6]    3:35[ 6]    6:34[11]    5:13[15]    2:04[15]    1:13[15]    0:22[ 3] 
   8. Johanna Oras              Kobras/Põlva sp EST 00:36.54     2:23( 4)    8:07( 9)   17:02(11)   21:39( 9)   27:33(10)   33:44(10)   35:24(10)   36:29(10)   36:54(10)  
                                                                 2:23[ 4]    5:44[11]    8:55[13]    4:37[ 9]    5:54[ 5]    6:11[18]    1:40[10]    1:05[12]    0:25[ 8] 
   9. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo EST 00:38.51     3:08(10)    8:47(11)   20:49(15)   26:00(14)   33:24(13)   36:06(11)   37:22(11)   38:24(11)   38:51(11)  
                                                                 3:08[10]    5:39[10]   12:02[17]    5:11[11]    7:24[14]    2:42[ 5]    1:16[ 1]    1:02[ 9]    0:27[13] 
  10. Iiris Timma               Peko            EST 00:40.21     3:53(15)   10:37(15)   21:13(17)   25:28(11)   32:45(12)   36:20(12)   38:39(12)   39:52(12)   40:21(12)  
                                                                 3:53[15]    6:44[15]   10:36[16]    4:15[ 8]    7:17[13]    3:35[12]    2:19[16]    1:13[15]    0:29[15] 
  11. Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp EST 00:41.00     6:30(19)   12:16(18)   21:00(16)   25:44(13)   31:47(11)   37:41(13)   39:30(13)   40:34(13)   41:00(13)  
                                                                 6:30[19]    5:46[12]    8:44[12]    4:44[10]    6:03[ 6]    5:54[17]    1:49[13]    1:04[11]    0:26[11] 
  12. Kaisa Karja               Tartu Katoliku  EST 00:42.15     4:01(16)   10:08(13)   18:27(12)   25:35(12)   33:53(14)   38:04(14)   40:33(14)   41:43(14)   42:15(14)  
                                                                 4:01[16]    6:07[14]    8:19[10]    7:08[14]    8:18[15]    4:11[14]    2:29[18]    1:10[14]    0:32[16] 
  13. Liisa Laura Viru          TON             EST 00:43.37     3:32(13)   11:00(16)   20:36(13)   26:24(15)   35:39(15)   39:12(15)   41:38(15)   43:01(15)   43:37(15)  
                                                                 3:32[13]    7:28[17]    9:36[14]    5:48[12]    9:15[17]    3:33[11]    2:26[17]    1:23[17]    0:36[18] 
  14. Marta Mälberg             Peko/Audentes   EST 00:45.16     4:28(18)   12:08(17)   24:21(18)   33:11(18)   39:27(17)   42:15(16)   43:52(16)   44:49(16)   45:16(16)  
                                                                 4:28[18]    7:40[18]   12:13[18]    8:50[18]    6:16[ 8]    2:48[ 6]    1:37[ 8]    0:57[ 7]    0:27[13] 
  15. Miina Raudoja             Peko            EST 00:45.49     3:23(12)   10:17(14)   20:36(13)   29:09(16)   38:42(16)   42:22(17)   44:09(17)   45:16(17)   45:49(17)  
                                                                 3:23[12]    6:54[16]   10:19[15]    8:33[17]    9:33[18]    3:40[13]    1:47[12]    1:07[13]    0:33[17] 
    - Elma Bremze               Ogre OK/SC      LAT 00:46.52     2:31( 6)    7:00( 4)   13:48( 5)   32:53(17)   41:13(18)   43:36(18)   45:25(18)   46:26(18)   46:52(18)  
                                                                 2:31[ 6]    4:29[ 5]    6:48[ 5]   19:05[19]    8:20[16]    2:23[ 2]    1:49[13]    1:01[ 8]    0:26[11] 
  16. Loore Liisa Samuel        Peko            EST 01:10.29     4:05(17)   12:26(19)   40:19(19)   46:48(19)   57:42(19)   65:32(19)   68:27(19)   69:50(19)   70:29(19)  
                                                                 4:05[17]    8:21[19]   27:53[19]    6:29[13]   10:54[19]    7:50[19]    2:55[19]    1:23[17]    0:39[19] 
      Helena Hakk               Kobras/Põlva Sp EST Ei start   
                                                              
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 29.01.2022 17:55:18