40. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE TAVARAJAL 30.01.2022
40. EESTI MV SO TAVARAJAL
30.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
Avatud 
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N40  N50  N60 

Avatud
6040m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
    0 1 Vacant                                           -        
    0 2 Vacant                                           -        
    0 3 Vacant                                           -        
    0 4 Vacant                                           -        
    0 5 Vacant                                           -        

M14
5150m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   19 Juhan Mahla               Peko            8001868  11:21    
   20 Andres Keernik            Tartu Katoliku  8404042  11:23    
   21 Audun Palo                Võru/Võru spord 8648692  11:25    
   22 Aleksas Murenas           OK Medeina / SM 8261351  11:27    
   23 Villem Piirimäe           Kobras          8638082  11:29    
   24 Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 8622177  11:31    
   25 Erik Marten Zernant       Ilves           8002960  11:33    
   26 Karel Kets                Kobras/Põlva Sp 8519714  11:35    
   27 Justus Udam               JOKA            8625046  11:37    
   28 Henri Kersna              Ilves           8003315  11:39    
   29 Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo 8517934  11:41    
   30 Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu 8644108  11:43    
   31 Paul Aares Fjodorov       Peko            8000366  11:45    
   32 Uku Joonas                Võru/Võru spord 8144806  11:47    

M16
8420m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   33 1 Vacant                                           11:01    
   34 Erik Kersna               Ilves           8623660  11:03    
   35 Kerto Kaasiku             JOKA            8625037  11:05    
   36 Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 8638075  11:07    
   37 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  8104194  11:09    
   38 Paul Piirimäe             Kobras          8638094  11:11    
   39 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 8003792  11:13    
   40 Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 8636591  11:15    
   41 Laur-Rogert Sulg          Otepää          8668784  11:17    
   42 Raiko Alliksaar           JOKA            8657268  11:19    
   43 Artjoms Ivanovs           OK Stiga        8665893  11:21    
   44 Rando Jaaksoo             Kobras          8638110  11:23    
   45 Bert Joosep Panker        Ilves           8277727  11:25    
   46 Maanus Udam               JOKA            8625045  11:27    
   47 August Jakobson           Kobras/Põlva Sp 8636586  11:29    

M18
10550m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   48 1 Vacant                                           11:12    
   49 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 8638090  11:14    
   50 Kasparas Murenas          OK Medeina / SM 8667558  11:16    
   51 Gustavs Stana             IK Auseklis     8006008  11:18    
   52 Ritvars Lepeškins         OK Arona/Madona 8642304  11:20    
   53 Henri Perillus            JOKA/Türi Spord 8625040  11:22    
   54 Nansen Palo               Võru/Võru spord 8662257  11:24    
   55 Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord 8625051  11:26    
   56 Timo Kudre                Peko            8662665  11:28    
   57 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 8003791  11:30    
   58 Ossi Priks                Rakv            8638072  11:32    
   59 Chris Marcus Krahv        Otepää          8668779  11:34    
   60 Renars Grasis             Ogre OK/SC      8665900  11:36    
   61 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  8648699  11:38    
   62 Lukass Silinš             Ogre OK/SC      8665899  11:40    
   63 Davis Vintišs             OK Arona/Madona 8642305  11:42    
   64 Bruno Šterns              Ogre OK/SC      8661466  11:44    
   65 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 8636899  11:46    
   66 Audris Odo Vitolinš       Ogre OK/SC      8661465  11:48    

M20
10550m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   67 1 Vacant                                           11:02    
   68 Artur Soo                 JOKA/Türi Spord 8200007  11:04    
   69 Mihkel Mahla              Peko            8257777  11:06    
   70 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 8661131  11:08    
   71 Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 8638144  11:10    

M21
13570m 23KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
    1 1 Vacant                                           11:36    
    2 Andris Sarksna            Ogre OK/SC      8661464  11:38    
    3 Rolandas Backys           Igtisa SK       8638434  11:40    
    4 Regimantas Januskevicius  Fortuna         8244416  11:42    
    5 Nauris Neimanis           Ogre OK/SC      8661462  11:44    
    6 Priit Randman             Rakv            8005070  11:46    
    7 Lauri Malsroos            Tammed          8639391  11:48    
    8 Siim Turban               Rakv            8636930  11:50    
    9 Raivo Kivlenieks          Ogre OK/SC      8661463  11:52    
   10 Janis Baunis              OK Arona/Madona 8061500  11:54    
   11 Tõnis Laugesaar           Rakv            8008691  11:56    
   12 Kaarel Vesilind           Ilves           8003308  11:58    
   13 Sander Pritsik            Rakv            8662666  12:00    
   14 Kevin Hallop              Peko            8005087  12:02    
   15 Andres Rõõm               Ilves           8005086  12:04    
   16 Mattis Jaama              Peko            8640105  12:06    
   17 Rimmo Rõõm                Ilves           8005085  12:08    
   18 Gion Schnyder             Peko            8198618  12:10    

M35
10550m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   72 1 Vacant                                           11:50    
   73 Rain Jaaksoo              Kobras          8005000  11:52    
   74 Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      8005074  11:54    
   75 Kuno Rooba                Rakv            8638055  11:56    
   76 Roland Jairus             Põrgupõhja      8017747  11:58    
   77 Aurimas Murenas           OK Medeina      8237747  12:00    
   78 Magnar Alev               Otepää          8240372  12:02    
   79 Kaarel Kallas             JOKA            8009382  12:04    
   80 Erko Jakobson             Kobras          8636865  12:06    
   81 Arti Albert               Kobras          8008697  12:08    

M45
8420m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
   82 1 Vacant                                           11:31    
   83 Jan Aas                   Jõhvikas        8204441  11:33    
   84 Kaido Nurja               Rae             8001303  11:35    
   85 Sulev Koidu               Saue Tammed     8005089  11:37    
   86 Tanel Esta                HOK             8000378  11:39    
   87 Priit Rooden              Alpiklubi Firn  8223444  11:41    
   88 Antti Nöps                KOSMOSEKAITSE   8648679  11:43    
   89 Ilmar Udam                JOKA            8636981  11:45    
   90 Tarmo Tarlap              Porter Racing   8009360  11:47    
   91 Indrek Karolin            Kobras          8619888  11:49    
   92 Meelis Mälberg            Peko            8001398  11:51    
   93 Erik Aibast               Tammed          8647289  11:53    
   94 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  8668771  11:55    
   95 Margus Kirotar            Peko            8380007  11:57    
   96 Kalmer Koosapoeg          Rakv            8163720  11:59    
   97 Lauri Beilmann            Tammed          8001826  12:01    
   98 Ain Fjodorov              Peko            8120972  12:03    
   99 Edgars Bremze             Ogre OK/SC      8024754  12:05    

M55
7900m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  110 1 Vacant                                           12:00    
  111 Haris Lacars              SKIO            8150087  12:02    
  112 Ülo Viru                  Orvand          8488833  12:04    
  113 Vladimir Savinov          SRD             8645016  12:06    
  114 Tõnu Tänav                Rae             8670210  12:08    
  115 Aleksander Pritsik        Rakv            8657198  12:10    
  116 Andres Viira              Põrgupõhja      8400609  12:12    
  117 Mihkel Nahkur             Jõhvikas        8300555  12:14    
  118 Taivo Tali                Harju OK        8066775  12:16    
  119 Tiit Tali                 Ilves           8662100  12:18    
  120 Urmas Tammemäe            Orvand          8011360  12:20    
  121 Toomas Mast               HOK             8636864  12:22    
  122 Juris Kokins              SKIO            8642050  12:24    

M65
5030m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  123 1 Vacant                                           11:02    
  124 Ago Käis                  Kobras          8638146  11:04    
  125 Sulev Kõiv                Otepää          8188183  11:06    
  126 Tiit Tatter               TON             8719050  11:08    
  127 Riho Männi                Lehola          8639394  11:10    
  128 Jüri Rokko                Jõhvikas        8645012  11:12    
  129 Lembit Nöps               Ilves           8237743  11:14    
  130 Toivo Saue                HOK             8003317  11:16    

N14
4000m 7KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  131 1 Vacant                                           11:15    
  132 Loore Liisa Samuel        Peko            8001860  11:17    
  133 Helena Hakk               Kobras/Põlva Sp 8636905  11:19    
  134 Miina Raudoja             Peko            8001862  11:21    
  135 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   8670418  11:23    
  136 Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp 8619886  11:25    
  137 Grete Johanna Korb        Peko            8104181  11:27    
  138 Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo 8003776  11:29    
  139 Kaisa Kallas              JOKA            8176677  11:31    
  140 Kirke Keem                Peko            8001864  11:33    
  141 Anete Vintiša             OK Arona/Madona 8642314  11:35    
  142 Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 8619859  11:37    
  143 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  8667285  11:39    
  144 Käti Kudre                Peko            8001861  11:41    
  145 Johanna Oras              Kobras/Põlva sp 8622176  11:43    
  146 Marta Mälberg             Peko/Audentes   8123776  11:45    
  147 Liene Riekstina           OK Arona/Madona 8642318  11:47    
  148 Anett Liisa Parts         JOKA            8002561  11:49    
  149 Iiris Timma               Peko            8001863  11:51    
  150 Elma Bremze               Ogre OK/SC      8661469  11:53    
  151 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo 8091181  11:55    

N16
5150m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  152 Age-Anett Laanejõe        Võru            8013430  11:49    
  153 Anna-Liisa Leiten         JOKA            8237649  11:51    
  154 Marta Joonas              Võru/Võru spord 8103043  11:53    
  155 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  8657236  11:55    
  156 Kätlin Mast               HOK             8636586  11:57    
  157 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  8668775  11:59    

N18
7900m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  158 1 Vacant                                           11:14    
  159 Elize Bremze              Ogre OK/SC      8661467  11:16    
  160 Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 8346578  11:18    
  161 Liis-Marii Kaso           Rakv            8638071  11:20    
  162 Brigitte Panker           Ilves           8004030  11:22    
  163 Eliza Madsena             OK Arona/Madona 8642309  11:24    
  164 Žozefine Zavjalova        Ogre OK/SC      8080018  11:26    
  165 Arina Grigorjeva          OK Stiga        8338102  11:28    
  166 Geteli Hanni              Kobras          8290289  11:30    
  167 Nadežda Fedotova          OK Stiga        8338101  11:32    
  168 Anete Strauta             OK Arona/Madona 8642311  11:34    
  169 Polina Nevedomska         OK Stiga        8338103  11:36    

N20
7900m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  170 1 Vacant                                           11:02    
  171 Laura Lään                Rakv            8638060  11:04    
  172 Johanna Laanoja           Kobras          8636857  11:06    
  173 Birgit Rõõm               Ilves           8005088  11:08    
  174 Emilija Tamoseviciute     Azuolas OK      8030513  11:10    
  175 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 8661130  11:12    

N21
10870m 19KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  101 1 Vacant                                           12:07    
  102 Asta Januskeviciene       Fortuna         8644896  12:09    
  103 Britta Panker             Ilves           8009329  12:11    
  104 Jonne Rooma               Jõhvikas        8277066  12:13    
  105 Mari Linnus               Peko            8648690  12:15    
  106 Epp Paalberg              Rakv            8144810  12:17    
  107 Doris Kudre               Peko            8005090  12:19    
  108 Judita Traubaite          Fortuna         8339999  12:21    
  109 Daisy Kudre               Peko            8662659  12:23    

N40
7900m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  176 1 Vacant                                           11:38    
  177 Katre Palo                Võru            8111175  11:40    
  178 Kadri Limberg             LSF PT          8648691  11:42    
  179 Küllike Jaama             Peko            8005093  11:44    
  180 Heleri Kivil              LSF PT          8277094  11:46    
  181 Pille Vinne               Kobras          8638100  11:48    
  182 Jaana Karja               Tartu Katoliku  8000379  11:50    
  183 Elo Saue                  HOK/Hiiumaa Spo 8516945  11:52    
  184 Kirsten Nigul             Kape            8645023  11:54    
  185 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko            8009346  11:56    
  186 Maret Vaher               Kobras          8636860  11:58    

N50
6040m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  187 1 Vacant                                           11:01    
  188 Inga Karu                 HOK             8640119  11:03    
  189 Kaja Ligi                 Peko            8665444  11:05    
  190 Elina Lasseron            JOKA            8642294  11:07    
  191 Piret Niglas              Jõhvikas        8277060  11:09    
  192 Rita Ojala                JOKA            8719033  11:11    
  193 Ingrit Kala               Peko            8668783  11:13    
  194 Helen Mast                Jõhvikas        8204440  11:15    
  195 Rutti Räbovoitra          Mercury         8648708  11:17    
  196 Helge Murutalu            Jõhvikas        8204442  11:19    

N60
5030m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                      Klubi           Kiip     S.aeg    
  197 1 Vacant                                           11:18    
  198 Ülle Põldoja              Ilves           8334122  11:20    
  199 Anu Saue                  HOK             8003320  11:22    
  200 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        8100044  11:24    
  201 Pille Illak               Otepää          8188182  11:26    
  202 Marje Viirmann            Harju           8003322  11:28    
  203 Leili Prans               Ilves           8005092  11:30    
  204 Saima Värton              Kobras          8651962  11:32    
  205 Siiri Poopuu              JOKA            8625050  11:34    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com