40. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE TAVARAJAL 30.01.2022
40. EESTI MV SO TAVARAJAL
30.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N40  N50  N60 

M14
5150m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    21 Audun Palo                Võru/Võru spord EST 00:40.51   
   2.    28 Henri Kersna              Ilves           EST 00:42.22   
   3.    23 Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:43.31   
   4.    25 Erik Marten Zernant       Ilves           EST 00:45.48   
   5.    26 Karel Kets                Kobras/Põlva Sp EST 00:46.35   
   6.    30 Hugo Rüütli               Võru/Haanja suu EST 00:46.53   
    -    22 Aleksas Murenas           OK Medeina / SM LTU 00:50.12   
   7.    24 Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp EST 00:51.59   
   8.    31 Paul Aares Fjodorov       Peko            EST 00:54.21   
   9.    32 Uku Joonas                Võru/Võru spord EST 01:06.20   
  10.    20 Andres Keernik            Tartu Katoliku  EST 01:11.39   
  11.    29 Joosep Esta               HOK/Hiiumaa Spo EST 01:45.36   
  12.    27 Justus Udam               JOKA            EST 01:52.04   
         19 Juhan Mahla               Peko            EST Katk       
M16
8420m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    46 Maanus Udam               JOKA            EST 00:59.21   
   2.    42 Raiko Alliksaar           JOKA            EST 01:08.51   
   3.    40 Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp EST 01:10.52   
   4.    35 Kerto Kaasiku             JOKA            EST 01:13.10   
   5.    45 Bert Joosep Panker        Ilves           EST 01:14.57   
   6.    44 Rando Jaaksoo             Kobras          EST 01:19.39   
   7.    37 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  EST 01:21.53   
   8.    34 Erik Kersna               Ilves           EST 01:25.07   
    -    43 Artjoms Ivanovs           OK Stiga        LAT 01:28.42   
   9.    47 August Jakobson           Kobras/Põlva Sp EST 01:29.09   
  10.    41 Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 01:34.00   
  11.    36 Karel Jung                Kobras/Põlva Sp EST 01:42.09   
  12.    38 Paul Piirimäe             Kobras          EST 01:44.00   
         39 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord EST Ei start   
M18
10550m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    56 Timo Kudre                Peko            EST 01:04.01   
   2.    54 Nansen Palo               Võru/Võru spord EST 01:05.00   
    -    66 Audris Odo Vitolinš       Ogre OK/SC      LAT 01:05.15   
    -    63 Davis Vintišs             OK Arona/Madona LAT 01:05.54   
   3.    59 Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 01:06.48   
    -    62 Lukass Silinš             Ogre OK/SC      LAT 01:07.54   
    -    51 Gustavs Stana             IK Auseklis     LAT 01:07.57   
   4.    58 Ossi Priks                Rakv            EST 01:19.03   
    -    50 Kasparas Murenas          OK Medeina / SM LTU 01:22.05   
   5.    49 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp EST 01:48.19   
   6.    65 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp EST 02:18.33   
   7.    55 Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord EST 02:28.23   
   8.    53 Henri Perillus            JOKA/Türi Spord EST 02:32.25   
         61 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST Puuduv KP  
         60 Renars Grasis             Ogre OK/SC      LAT Ei start   
         64 Bruno Šterns              Ogre OK/SC      LAT Ei start   
         52 Ritvars Lepeškins         OK Arona/Madona LAT Ei start   
         57 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Ei start   
M20
10550m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    70 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 01:11.41   
   2.    68 Artur Soo                 JOKA/Türi Spord EST 01:43.54   
   3.    69 Mihkel Mahla              Peko            EST 01:57.11   
   4.    71 Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp EST 02:09.08   
M21
13570m 23KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    16 Mattis Jaama              Peko            EST 01:09.48   
    -    18 Gion Schnyder             Peko            SUI 01:17.15   
   2.    13 Sander Pritsik            Rakv            EST 01:17.23   
    -     9 Raivo Kivlenieks          Ogre OK/SC      LAT 01:18.18   
   3.    15 Andres Rõõm               Ilves           EST 01:19.30   
    -    10 Janis Baunis              OK Arona/Madona LAT 01:21.13   
    -     5 Nauris Neimanis           Ogre OK/SC      LAT 01:22.56   
   4.    14 Kevin Hallop              Peko            EST 01:23.04   
   5.    17 Rimmo Rõõm                Ilves           EST 01:27.20   
   6.    11 Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 01:27.30   
   7.     7 Lauri Malsroos            Tammed          EST 01:33.44   
    -     3 Rolandas Backys           Igtisa SK       LTU 01:35.25   
   8.    12 Kaarel Vesilind           Ilves           EST 01:40.28   
    -     2 Andris Sarksna            Ogre OK/SC      LAT 01:44.39   
    -     4 Regimantas Januskevicius  Fortuna         LTU 02:05.10   
   9.     8 Siim Turban               Rakv            EST 02:05.54   
          6 Priit Randman             Rakv            EST Ei start   
M35
10550m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    79 Kaarel Kallas             JOKA            EST 01:13.01   
   2.    75 Kuno Rooba                Rakv            EST 01:13.19   
   3.    81 Arti Albert               Kobras          EST 01:23.02   
   4.    73 Rain Jaaksoo              Kobras          EST 01:28.08   
   5.    74 Indrek Lillsoo            Põrgupõhja      EST 01:28.46   
   6.    78 Magnar Alev               Otepää          EST 01:36.44   
    -    77 Aurimas Murenas           OK Medeina      LTU 01:36.53   
   7.    76 Roland Jairus             Põrgupõhja      EST 01:43.53   
   8.    80 Erko Jakobson             Kobras          EST 01:47.36   
M45
8420m 16KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.    98 Ain Fjodorov              Peko            EST 00:57.16   
   2.    93 Erik Aibast               Tammed          EST 00:57.48   
   3.    89 Ilmar Udam                JOKA            EST 00:59.44   
   4.    87 Priit Rooden              Alpiklubi Firn  EST 01:03.30   
   5.    84 Kaido Nurja               Rae             EST 01:05.42   
   6.    94 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  EST 01:08.09   
   7.    82 Enn Jaama                 Peko            EST 01:08.17   
   8.    96 Kalmer Koosapoeg          Rakv            EST 01:08.29   
   9.    92 Meelis Mälberg            Peko            EST 01:12.00   
  10.    95 Margus Kirotar            Peko            EST 01:14.04   
    -    99 Edgars Bremze             Ogre OK/SC      LAT 01:15.07   
  11.    91 Indrek Karolin            Kobras          EST 01:18.34   
  12.    97 Lauri Beilmann            Tammed          EST 01:27.59   
  13.    83 Jan Aas                   Jõhvikas        EST 01:38.40   
  14.    90 Tarmo Tarlap              Porter Racing   EST 01:42.02   
  15.    86 Tanel Esta                HOK             EST 01:55.20   
         88 Antti Nöps                KOSMOSEKAITSE   EST Ei start   
         85 Sulev Koidu               Saue Tammed     EST Ei start   
M55
7900m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   114 Tõnu Tänav                Rae             EST 01:04.03   
    -   122 Juris Kokins              SKIO            LAT 01:04.17   
   2.   113 Vladimir Savinov          SRD             EST 01:09.45   
   3.   117 Mihkel Nahkur             Jõhvikas        EST 01:10.56   
   4.   116 Andres Viira              Põrgupõhja      EST 01:11.12   
   5.   121 Toomas Mast               HOK             EST 01:13.55   
   6.   120 Urmas Tammemäe            Orvand          EST 01:16.25   
   7.   118 Taivo Tali                Harju OK        EST 01:16.50   
    -   111 Haris Lacars              SKIO            LAT 01:16.59   
   8.   112 Ülo Viru                  Orvand          EST 01:27.57   
        115 Aleksander Pritsik        Rakv            EST Puuduv KP  
        119 Tiit Tali                 Ilves           EST Ei start   
M65
5030m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   128 Jüri Rokko                Jõhvikas        EST 00:47.30   
   2.   127 Riho Männi                Lehola          EST 00:48.31   
   3.   130 Toivo Saue                HOK             EST 00:58.54   
   4.   129 Lembit Nöps               Ilves           EST 01:00.30   
   5.   125 Sulev Kõiv                Otepää          EST 01:08.33   
   6.   124 Ago Käis                  Kobras          EST 01:11.03   
        126 Tiit Tatter               TON             EST Ei start   
N14
4000m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   148 Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:29.58   
    -   150 Elma Bremze               Ogre OK/SC      LAT 00:42.08   
    -   141 Anete Vintiša             OK Arona/Madona LAT 00:42.19   
   2.   135 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST 00:46.47   
   3.   137 Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:47.46   
   4.   139 Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:53.35   
   5.   138 Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo EST 00:55.52   
   6.   144 Käti Kudre                Peko            EST 00:57.27   
   7.   142 Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp EST 01:00.56   
   8.   151 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo EST 01:04.45   
   9.   140 Kirke Keem                Peko            EST 01:04.54   
    -   147 Liene Riekstina           OK Arona/Madona LAT 01:10.50   
  10.   136 Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp EST 01:12.55   
        149 Iiris Timma               Peko            EST Puuduv KP  
        146 Marta Mälberg             Peko/Audentes   EST Puuduv KP  
        143 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  EST Puuduv KP  
        132 Loore Liisa Samuel        Peko            EST Ei start   
        145 Johanna Oras              Kobras/Põlva sp EST Ei start   
        133 Helena Hakk               Kobras/Põlva Sp EST Ei start   
        134 Miina Raudoja             Peko            EST Ei start   
N16
5150m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   157 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:41.28   
   2.   155 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:45.57   
   3.   153 Anna-Liisa Leiten         JOKA            EST 00:50.52   
   4.   154 Marta Joonas              Võru/Võru spord EST 01:05.32   
   5.   152 Age-Anett Laanejõe        Võru            EST 01:09.43   
        156 Kätlin Mast               HOK             EST Ei start   
N18
7900m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
    -   163 Eliza Madsena             OK Arona/Madona LAT 00:57.30   
    -   168 Anete Strauta             OK Arona/Madona LAT 00:57.49   
    -   159 Elize Bremze              Ogre OK/SC      LAT 01:09.17   
   1.   162 Brigitte Panker           Ilves           EST 01:17.33   
    -   169 Polina Nevedomska         OK Stiga        LAT 01:18.18   
    -   167 Nade˛da Fedotova          OK Stiga        LAT 01:22.31   
    -   165 Arina Grigorjeva          OK Stiga        LAT 01:26.27   
   2.   166 Geteli Hanni              Kobras          EST 01:32.18   
   3.   160 Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp EST 01:52.24   
        164 ˇozefine Zavjalova        Ogre OK/SC      LAT Ei start   
        161 Liis-Marii Kaso           Rakv            EST Ei start   
N20
7900m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   173 Birgit Rõõm               Ilves           EST 01:04.48   
    -   174 Emilija Tamoseviciute     Azuolas OK      LTU 01:07.00   
   2.   175 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 01:14.14   
   3.   171 Laura Lään                Rakv            EST 01:16.46   
        172 Johanna Laanoja           Kobras          EST Ei start   
N21
10870m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   109 Daisy Kudre               Peko            EST 01:01.42   
   2.   107 Doris Kudre               Peko            EST 01:07.56   
   3.   106 Epp Paalberg              Rakv            EST 01:13.36   
   4.   105 Mari Linnus               Peko            EST 01:17.23   
    -   102 Asta Januskeviciene       Fortuna         LTU 01:34.28   
   5.   104 Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 01:39.16   
   6.   103 Britta Panker             Ilves           EST 01:56.49   
        108 Judita Traubaite          Fortuna         LTU Ei start   
N40
7900m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   180 Heleri Kivil              LSF PT          EST 00:59.23   
   2.   186 Maret Vaher               Kobras          EST 01:04.09   
   3.   178 Kadri Limberg             LSF PT          EST 01:16.59   
   4.   183 Elo Saue                  HOK/Hiiumaa Spo EST 01:17.55   
   5.   177 Katre Palo                Võru            EST 01:30.07   
   6.   181 Pille Vinne               Kobras          EST 01:45.02   
   7.   179 Küllike Jaama             Peko            EST 01:48.59   
   8.   182 Jaana Karja               Tartu Katoliku  EST 01:56.54   
        185 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko            EST Puuduv KP  
        184 Kirsten Nigul             Kape            EST Ei start   
N50
6040m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   193 Ingrit Kala               Peko            EST 00:48.37   
   2.   191 Piret Niglas              Jõhvikas        EST 01:04.42   
   3.   195 Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:08.37   
   4.   189 Kaja Ligi                 Peko            EST 01:08.40   
   5.   194 Helen Mast                Jõhvikas        EST 01:10.40   
   6.   188 Inga Karu                 HOK             EST 01:10.42   
   7.   192 Rita Ojala                JOKA            EST 01:14.50   
   8.   196 Helge Murutalu            Jõhvikas        EST 01:17.13   
   9.   190 Elina Lasseron            JOKA            EST 01:25.34   
N60
5030m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus      
   1.   205 Siiri Poopuu              JOKA            EST 00:49.12   
   2.   204 Saima Värton              Kobras          EST 00:50.42   
   3.   202 Marje Viirmann            Harju           EST 00:55.01   
   4.   201 Pille Illak               Otepää          EST 01:19.14   
   5.   198 Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:24.48   
   6.   200 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        EST 01:55.35   
        203 Leili Prans               Ilves           EST Ei start   
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 30.01.2022 14:19:12