40. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE TAVARAJAL 30.01.2022
40. EESTI MV SO TAVARAJAL
30.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
M18
10550m 16KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     1.32\754m   2.33\504m   3.34\338m   4.57\221m   5.49\292m   6.64\750m   7.38\227m   8.51\509m  9.58\1144m  10.54\907m  11.50\571m  12.47\736m  13.53\1320m 14.40\935m  15.56\384m  16.100\734m  F.\93m       
   1.    56 Timo Kudre                Peko            EST 01:04.01     3:29( 1)    5:05( 1)    8:40( 1)   10:05( 1)   11:58( 1)   14:24( 1)   15:39( 1)   19:56( 1)   29:07( 1)   37:00( 3)   40:32( 3)   45:56( 3)   54:31( 2)   57:59( 2)   60:35( 1)   63:47( 1)   64:01( 1)  
                                                                       3:29[ 1]    1:36[ 1]    3:35[ 1]    1:25[ 2]    1:53[ 4]    2:26[ 1]    1:15[ 2]    4:17[ 1]    9:11[ 7]    7:53[ 7]    3:32[ 3]    5:24[ 7]    8:35[ 2]    3:28[ 1]    2:36[ 2]    3:12[ 1]    0:14[ 1] 
   2.    54 Nansen Palo               Võru/Võru spord EST 01:05.00     3:55( 5)    5:46( 4)   10:10( 7)   11:39( 3)   13:34( 4)   16:13( 4)   17:35( 3)   22:02( 3)   29:16( 2)   36:46( 2)   40:18( 1)   45:35( 2)   54:35( 3)   58:37( 3)   61:21( 2)   64:45( 2)   65:00( 2)  
                                                                       3:55[ 5]    1:51[ 4]    4:24[ 7]    1:29[ 3]    1:55[ 5]    2:39[ 4]    1:22[ 3]    4:27[ 2]    7:14[ 2]    7:30[ 6]    3:32[ 3]    5:17[ 5]    9:00[ 5]    4:02[ 7]    2:44[ 4]    3:24[ 2]    0:15[ 4] 
    -    66 Audris Odo Vitolinš       Ogre OK/SC      LAT 01:05.15     3:45( 3)    5:36( 3)    9:51( 4)   12:01( 6)   13:49( 5)   16:48( 7)   18:15( 7)   22:55( 4)   30:55( 5)   37:58( 5)   41:01( 5)   46:15( 4)   55:13( 4)   59:01( 4)   61:36( 3)   65:01( 3)   65:15( 3)  
                                                                       3:45[ 3]    1:51[ 4]    4:15[ 6]    2:10[ 8]    1:48[ 3]    2:59[ 7]    1:27[ 6]    4:40[ 4]    8:00[ 3]    7:03[ 4]    3:03[ 1]    5:14[ 4]    8:58[ 4]    3:48[ 6]    2:35[ 1]    3:25[ 3]    0:14[ 1] 
    -    63 Davis Vintišs             OK Arona/Madona LAT 01:05.54     3:40( 2)    5:28( 2)    9:26( 2)   10:49( 2)   12:45( 2)   15:30( 2)   16:54( 2)   21:24( 2)   30:10( 4)   37:21( 4)   40:54( 4)   46:15( 4)   55:34( 5)   59:15( 5)   62:11( 4)   65:40( 4)   65:54( 4)  
                                                                       3:40[ 2]    1:48[ 2]    3:58[ 4]    1:23[ 1]    1:56[ 6]    2:45[ 5]    1:24[ 4]    4:30[ 3]    8:46[ 5]    7:11[ 5]    3:33[ 5]    5:21[ 6]    9:19[ 6]    3:41[ 3]    2:56[ 5]    3:29[ 5]    0:14[ 1] 
   3.    59 Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 01:06.48     3:45( 3)    6:09( 7)    9:49( 3)   12:18( 7)   14:03( 7)   16:34( 5)   17:47( 4)   23:00( 5)   30:06( 3)   36:41( 1)   40:25( 2)   45:22( 1)   53:39( 1)   57:19( 1)   62:46( 5)   66:31( 5)   66:48( 5)  
                                                                       3:45[ 3]    2:24[ 9]    3:40[ 2]    2:29[10]    1:45[ 1]    2:31[ 2]    1:13[ 1]    5:13[ 6]    7:06[ 1]    6:35[ 2]    3:44[ 7]    4:57[ 1]    8:17[ 1]    3:40[ 2]    5:27[ 9]    3:45[ 6]    0:17[ 6] 
    -    62 Lukass Silinš             Ogre OK/SC      LAT 01:07.54     4:10( 7)    5:58( 5)   10:08( 6)   11:40( 4)   13:27( 3)   16:05( 3)   17:49( 5)   23:19( 7)   31:57( 7)   38:26( 6)   41:38( 6)   46:44( 6)   57:01( 7)   60:46( 7)   63:29( 6)   67:39( 6)   67:54( 6)  
                                                                       4:10[ 7]    1:48[ 2]    4:10[ 5]    1:32[ 4]    1:47[ 2]    2:38[ 3]    1:44[ 9]    5:30[ 8]    8:38[ 4]    6:29[ 1]    3:12[ 2]    5:06[ 2]   10:17[ 7]    3:45[ 4]    2:43[ 3]    4:10[ 7]    0:15[ 4] 
    -    51 Gustavs Stana             IK Auseklis     LAT 01:07.57     3:59( 6)    6:06( 6)    9:58( 5)   11:56( 5)   13:55( 6)   16:47( 6)   18:12( 6)   23:02( 6)   31:53( 6)   38:43( 7)   42:41( 7)   47:52( 7)   56:43( 6)   60:28( 6)   64:11( 7)   67:39( 6)   67:57( 7)  
                                                                       3:59[ 6]    2:07[ 7]    3:52[ 3]    1:58[ 7]    1:59[ 7]    2:52[ 6]    1:25[ 5]    4:50[ 5]    8:51[ 6]    6:50[ 3]    3:58[ 8]    5:11[ 3]    8:51[ 3]    3:45[ 4]    3:43[ 7]    3:28[ 4]    0:18[ 7] 
   4.    58 Ossi Priks                Rakv            EST 01:19.03     4:30( 9)    6:46( 9)   11:16( 8)   13:02( 8)   15:07( 8)   18:22( 8)   19:53( 8)   25:17( 8)   37:28( 9)   45:34( 8)   49:16( 8)   55:57( 8)   66:21( 8)   70:48( 8)   74:10( 8)   78:44( 8)   79:03( 8)  
                                                                       4:30[ 9]    2:16[ 8]    4:30[ 8]    1:46[ 6]    2:05[ 8]    3:15[ 9]    1:31[ 7]    5:24[ 7]   12:11[ 9]    8:06[ 8]    3:42[ 6]    6:41[ 9]   10:24[ 8]    4:27[ 8]    3:22[ 6]    4:34[ 9]    0:19[ 8] 
    -    50 Kasparas Murenas          OK Medeina / SM LTU 01:22.05     4:25( 8)    6:24( 8)   12:01( 9)   13:33( 9)   15:51( 9)   18:52( 9)   20:25( 9)   26:14( 9)   37:10( 8)   46:32( 9)   50:32( 9)   56:58( 9)   68:39( 9)   73:31( 9)   77:19( 9)   81:46( 9)   82:05( 9)  
                                                                       4:25[ 8]    1:59[ 6]    5:37[10]    1:32[ 4]    2:18[ 9]    3:01[ 8]    1:33[ 8]    5:49[ 9]   10:56[ 8]    9:22[ 9]    4:00[ 9]    6:26[ 8]   11:41[ 9]    4:52[ 9]    3:48[ 8]    4:27[ 8]    0:19[ 8] 
   5.    49 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp EST 01:48.19     5:44(10)    8:29(10)   14:10(11)   16:50(11)   19:56(11)   24:09(11)   30:26(11)   39:09(11)   53:18(11)   63:32(10)   68:39(10)   76:35(10)   90:20(10)   96:46(10)  102:55(10)  107:59(10)  108:19(10)  
                                                                       5:44[10]    2:45[10]    5:41[11]    2:40[12]    3:06[10]    4:13[11]    6:17[14]    8:43[10]   14:09[10]   10:14[10]    5:07[10]    7:56[10]   13:45[10]    6:26[10]    6:09[10]    5:04[10]    0:20[10] 
   6.    65 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp EST 02:18.33    10:08(14)   14:11(14)   22:50(13)   25:16(13)   29:02(13)   34:25(13)   37:03(13)   46:12(13)   62:07(12)   76:02(12)   85:18(12)   95:30(12)  113:35(11)  122:18(11)  129:30(11)  138:00(11)  138:33(11)  
                                                                      10:08[14]    4:03[13]    8:39[12]    2:26[ 9]    3:46[14]    5:23[14]    2:38[11]    9:09[12]   15:55[11]   13:55[11]    9:16[12]   10:12[12]   18:05[11]    8:43[13]    7:12[11]    8:30[13]    0:33[13] 
   7.    55 Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord EST 02:28.23     7:29(12)   10:45(12)   20:22(12)   23:43(12)   27:18(12)   31:41(12)   35:08(12)   44:15(12)   66:10(13)   82:24(13)   93:12(13)  105:41(13)  126:20(12)  133:33(12)  141:07(12)  147:57(12)  148:23(12)  
                                                                       7:29[12]    3:16[12]    9:37[13]    3:21[13]    3:35[12]    4:23[13]    3:27[13]    9:07[11]   21:55[14]   16:14[13]   10:48[14]   12:29[13]   20:39[13]    7:13[12]    7:34[12]    6:50[12]    0:26[12] 
   8.    53 Henri Perillus            JOKA/Türi Spord EST 02:32.25     7:41(13)   12:47(13)   23:57(14)   27:48(14)   31:29(14)   35:51(14)   38:40(14)   49:43(14)   70:18(14)   86:40(14)   97:08(14)  109:52(14)  130:28(13)  137:37(13)  145:37(13)  152:02(13)  152:25(13)  
                                                                       7:41[13]    5:06[14]   11:10[14]    3:51[14]    3:41[13]    4:22[12]    2:49[12]   11:03[14]   20:35[13]   16:22[14]   10:28[13]   12:44[14]   20:36[12]    7:09[11]    8:00[13]    6:25[11]    0:23[11] 
         61 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST Puuduv KP    5:53(11)    8:41(11)   13:41(10)   16:15(10)   19:24(10)   23:27(10)   25:37(10)   35:10(10)   52:34(10)   67:26(11)   74:27(11)   84:04(11)  
                                                                       5:53[11]    2:48[11]    5:00[ 9]    2:34[11]    3:09[11]    4:03[10]    2:10[10]    9:33[13]   17:24[12]   14:52[12]    7:01[11]    9:37[11] 
         60 Renars Grasis             Ogre OK/SC      LAT Ei start   
                                                                    
         64 Bruno Šterns              Ogre OK/SC      LAT Ei start   
                                                                    
         52 Ritvars Lepeškins         OK Arona/Madona LAT Ei start   
                                                                    
         57 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Ei start   
                                                                    
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 30.01.2022 14:19:13