40. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE TAVARAJAL 30.01.2022
40. EESTI MV SO TAVARAJAL
30.01.2022 Kääriku (R.Kudre)
N14
4000m 7KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus     1.33\559m   2.31\507m   3.43\439m   4.55\710m   5.41\353m   6.56\480m  7.100\734m   F.\93m       
   1.   148 Anett Liisa Parts         JOKA            EST 00:29.58     4:24( 1)    8:36( 1)   12:37( 1)   17:43( 1)   21:16( 1)   25:08( 1)   29:39( 1)   29:58( 1)  
                                                                       4:24[ 1]    4:12[ 1]    4:01[ 1]    5:06[ 1]    3:33[ 1]    3:52[ 1]    4:31[ 1]    0:19[ 1] 
    -   150 Elma Bremze               Ogre OK/SC      LAT 00:42.08     5:55( 4)   11:49( 4)   17:34( 3)   24:12( 2)   29:07( 2)   34:23( 2)   41:42( 2)   42:08( 2)  
                                                                       5:55[ 4]    5:54[ 5]    5:45[ 3]    6:38[ 2]    4:55[ 4]    5:16[ 2]    7:19[ 4]    0:26[ 7] 
    -   141 Anete Vintiša             OK Arona/Madona LAT 00:42.19     5:32( 2)   10:17( 2)   15:35( 2)   26:07( 4)   30:11( 3)   35:31( 3)   41:58( 3)   42:19( 3)  
                                                                       5:32[ 2]    4:45[ 2]    5:18[ 2]   10:32[11]    4:04[ 2]    5:20[ 3]    6:27[ 2]    0:21[ 3] 
   2.   135 Anna Mia Atonen           JOKA/Audentes   EST 00:46.47     6:43( 6)   12:21( 5)   18:12( 4)   25:49( 3)   32:24( 4)   38:52( 5)   46:20( 4)   46:47( 4)  
                                                                       6:43[ 6]    5:38[ 4]    5:51[ 4]    7:37[ 8]    6:35[ 5]    6:28[ 7]    7:28[ 5]    0:27[ 9] 
   3.   137 Grete Johanna Korb        Peko            EST 00:47.46     6:59( 8)   13:50( 6)   20:21( 5)   27:42( 5)   32:36( 5)   38:27( 4)   47:19( 5)   47:46( 5)  
                                                                       6:59[ 8]    6:51[ 7]    6:31[ 7]    7:21[ 5]    4:54[ 3]    5:51[ 5]    8:52[12]    0:27[ 9] 
   4.   139 Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:53.35     6:36( 5)   14:50( 9)   23:12( 8)   30:22( 6)   37:26( 6)   43:50( 6)   53:11( 6)   53:35( 6)  
                                                                       6:36[ 5]    8:14[10]    8:22[10]    7:10[ 3]    7:04[ 7]    6:24[ 6]    9:21[13]    0:24[ 6] 
   5.   138 Mia Esta                  HOK/Hiiumaa Spo EST 00:55.52     8:30(12)   16:55(11)   25:18(10)   32:35( 8)   39:31( 7)   46:35( 7)   55:23( 7)   55:52( 7)  
                                                                       8:30[12]    8:25[11]    8:23[11]    7:17[ 4]    6:56[ 6]    7:04[13]    8:48[11]    0:29[12] 
   6.   144 Käti Kudre                Peko            EST 00:57.27     8:29(11)   15:34(10)   23:42( 9)   34:15( 9)   42:15( 8)   49:12( 8)   57:01( 8)   57:27( 8)  
                                                                       8:29[11]    7:05[ 8]    8:08[ 9]   10:33[12]    8:00[10]    6:57[11]    7:49[ 7]    0:26[ 7] 
   7.   142 Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp EST 01:00.56     7:03( 9)   21:42(12)   27:50(11)   35:15(10)   45:18( 9)   52:07( 9)   60:33( 9)   60:56( 9)  
                                                                       7:03[ 9]   14:39[12]    6:08[ 6]    7:25[ 6]   10:03[12]    6:49[ 9]    8:26[10]    0:23[ 4] 
   8.   151 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa Spo EST 01:04.45     6:55( 7)   14:01( 7)   20:43( 6)   41:25(11)   49:07(10)   55:41(10)   63:15(10)   64:45(10)  
                                                                       6:55[ 7]    7:06[ 9]    6:42[ 8]   20:42[13]    7:42[ 8]    6:34[ 8]    7:34[ 6]    1:30[13] 
   9.   140 Kirke Keem                Peko            EST 01:04.54     8:01(10)   14:27( 8)   23:00( 7)   31:08( 7)   50:17(11)   57:14(11)   64:26(11)   64:54(11)  
                                                                       8:01[10]    6:26[ 6]    8:33[12]    8:08[ 9]   19:09[13]    6:57[11]    7:12[ 3]    0:28[11] 
    -   147 Liene Riekstina           OK Arona/Madona LAT 01:10.50     5:40( 3)   11:14( 3)   40:18(13)   49:16(13)   57:11(12)   62:35(12)   70:30(12)   70:50(12)  
                                                                       5:40[ 3]    5:34[ 3]   29:04[13]    8:58[10]    7:55[ 9]    5:24[ 4]    7:55[ 8]    0:20[ 2] 
  10.   136 Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp EST 01:12.55    18:59(15)   33:53(13)   39:56(12)   47:26(12)   57:27(13)   64:19(13)   72:32(13)   72:55(13)  
                                                                      18:59[15]   14:54[13]    6:03[ 5]    7:30[ 7]   10:01[11]    6:52[10]    8:13[ 9]    0:23[ 4] 
        149 Iiris Timma               Peko            EST Puuduv KP   12:37(13)  
                                                                      12:37[13] 
        146 Marta Mälberg             Peko/Audentes   EST Puuduv KP   18:42(14)  
                                                                      18:42[14] 
        143 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  EST Puuduv KP  
                                                                    
        132 Loore Liisa Samuel        Peko            EST Ei start   
                                                                    
        145 Johanna Oras              Kobras/Põlva sp EST Ei start   
                                                                    
        133 Helena Hakk               Kobras/Põlva Sp EST Ei start   
                                                                    
        134 Miina Raudoja             Peko            EST Ei start   
                                                                    
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 30.01.2022 14:19:13