XXVII PEKO KEVAD 14.-15.04.2018
Tavarada
14.04.2018 Obinitsa (M.Oras)
AVATUD  AVATUD2 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

AVATUD - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
5050m 10KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  399 Inger Jalakas                  KEKRSK               9200596  13:00    
  401 Riinu Külvik                                        1395430  13:00    
  402 Karl Jaen Lainevool            Ilves                302819   13:00    
  403 Lilian Lillemets                                    1395431  13:00    
  404 Jaan Peeter Viljamaa           TON                  335900   13:00    
  405 1 Vacant                                            32       13:00    
  406 2 Vacant                                            33       13:00    
  407 3 Vacant                                            34       13:00    
  408 4 Vacant                                            35       13:00    
  409 5 Vacant                                            36       13:00    
  410 6 Vacant                                            37       13:00    
  411 7 Vacant                                            38       13:00    
  412 8 Vacant                                            39       13:00    
  413 9 Vacant                                            40       13:00    
  414 10 Vacant                                           41       13:00    
  400 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          305772   -        

AVATUD2 - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
3080m 7KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  415 2 Vacant                                            42       13:00    
  416 3 Vacant                                            43       13:00    
  417 4 Vacant                                            44       13:00    
  418 5 Vacant                                            45       13:00    
  419 1 Vacant                                            46       13:00    
  420 6 Vacant                                            47       13:00    

M10NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1580m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  344 Marcus-Sebastian Ilumäe        Vastseliina SK/OK Võ 2125807  13:00    
  345 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool 2113343  13:00    
  346 Karl-Mattias Juhkam            Kobras/Põlva Spordik 1411936  13:00    
  347 Karel Markus Kähr              Kobras/Põlva Spordik 4504190  13:00    
  348 Henri Kersna                   Ilves                2067612  13:00    
  349 Stefan Kivil                   LSF PT               980568   13:00    
  350 Tanel Laaneväli                Põlva Spordikool     4504410  13:00    
  351 Romet Paatsi                   Põlva Spordikool     4504185  13:00    
  352 Villem Piirimäe                Kobras               4504207  13:00    
  353 Reno Robin Rehemets            Põlva Spordikool     1413756  13:00    
  354 Lukas Siegert                  Vastseliina SK/OK Võ 2125808  13:00    
  355 Allan Talvik                   Võru                 2115801  13:00    
  356 Anti Tohva                     Põlva Spordikool     4504257  13:00    
  357 Rasmus Uibo                    Peko                 1395440  13:00    
  358 Jasper Uusmaa                  Vastseliina SK/OK Võ 2125809  13:00    
  359 1 Vacant                                            28       13:00    

M12
2680m 9KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 1 Vacant                                            1        13:01    
    2 Kevin Kasak                    Võru/Võru spordikool 2104648  13:03    
    3 Ats-Kristjan Kasemägi          JOKA                 305382   13:05    
    4 Erik Kersna                    Ilves                305557   13:07    
    5 Laur-Rogert Sulg               Otepää               2061692  13:09    
    6 Kaur Kannel                    Rae                  352395   13:11    
    7 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    255662   13:13    
    8 Romet Kriks                    LSF PT               2103364  13:15    
    9 Roland Johanson                Kobras/Põlva Spordik 4504189  13:17    
   10 Maanus Udam                    JOKA                 305824   13:19    
   11 Reiko Kallas                   Vastseliina SK/OK Võ 2125810  13:21    
   12 Paul Piirimäe                  Kobras               4504039  13:23    
   13 Bert Joosep Panker             Ilves                1008454  13:25    
   14 Mehis Moor                     Vastseliina SK/OK Võ 2125802  13:27    
   15 Mihkel Tali                    Tartu Kivilinna Kool 361406   13:29    
   16 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 2115809  13:31    
   17 Rando Jaaksoo                  Kobras               7005000  13:33    
   18 Sebastian Paat                 Võru/Võru spordikool 305702   13:35    
   19 Märt Viidu                     Haanja O-ring/Haanja 428575   13:37    
   20 Markus Kaljur                  KEKRSK               9200587  13:39    
   21 Reigo Keem                     Peko                 1395425  13:41    
   22 Ove-Markus Kasemägi            JOKA                 305152   13:43    
   23 Jakob Koppel                   Tartu Katoliku SK    2104623  13:45    
   24 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordik 8421421  13:47    
   25 Markus Zimmermann              Kape                 503330   13:49    
   26 Hugo Rüütli                    Haanja O-ring/Haanja 1395439  -        

M14
5150m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   27 1 Vacant                                            2        13:01    
   28 Ranno Kannel                   Rae                  998992   13:03    
   29 Rasmus Saare                   Kobras               4504109  13:05    
   30 Uku Viispert                   Tartu Katoliku SK    1413761  13:07    
   31 Oliver Kimask                  Võru/Võru spordikool 1410835  13:09    
   32 Chris Marcus Krahv             Otepää               2061691  13:11    
   33 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 2031724  13:13    
   34 Emil Eensaar                   Ilves                9101169  13:15    
   35 Maarius Kotsulim               JOKA                 9570751  13:17    
   36 Timo Kudre                     Peko                 997728   13:19    
   37 Olev Piirisild                 Võru Suusaklubi      1006470  13:21    
   38 Olle Ilmar Jaama               Peko                 9102067  13:23    
   39 Henri Perillus                 JOKA                 7210015  13:25    
   40 Ralf Kivil                     LSF PT               7000363  13:27    
   41 Kaspar Kimask                  Võru/Võru spordikool 1406474  13:29    
   42 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK    1009554  13:31    
   43 Darius Kostõgov                Põlva Spordikool     4504040  13:33    
   44 Paul Zupping                   Peko                 899198   13:35    
   45 Toomas Mattus                  Kobras/Põlva Spordik 1411410  13:37    
   46 Hugo Enrico Pabor              Vastseliina SK/OK Võ 2125800  13:39    
   47 Daniel Sibul                   Kobras/Põlva Spordik 1411928  13:41    
   48 Mehis Udam                     JOKA                 9005041  13:43    
   49 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 4504113  13:45    
   50 Kaspar Mill                    Võru/Võru spordikool 305670   -        

M16
7080m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   51 1 Vacant                                            3        13:02    
   52 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 1406470  13:04    
   53 Jakob Veske                    Tartu Katoliku SK    2115804  13:06    
   54 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 2101135  13:08    
   55 Mairo Tohus                    Otepää               2061693  13:10    
   56 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 8661131  13:12    
   57 Ragnar Rooba                   Rakv                 997905   13:14    
   58 Riko Mäesaar                   Vastseliina SK/OK Võ 2125791  13:16    
   59 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 1394138  13:18    
   60 Kerdo Männilaan                JOKA                 2102153  13:20    
   61 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 305316   13:22    
   62 Vjatšeslav Safonov             SRD                  2110785  13:24    
   63 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik 1398308  13:26    
   64 Mihkel Mahla                   Peko                 1602002  13:28    
   65 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordik 1411409  13:30    
   66 Artur Soo                      JOKA                 1166610  13:32    
   67 Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik 2012319  13:34    

M18
8080m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   68 1 Vacant                                            4        13:02    
   69 Sander Pritsik                 Rakv                 7201940  13:04    
   70 Andre Beljaev                  JOKA                 255480   13:06    
   71 Kaarel Vesilind                SRD                  9010600  13:08    
   72 Rasmus Kruusa                  Kobras               2058440  13:10    
   73 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 8645019  13:12    
   74 Georg Paal                     JOKA                 2060301  13:14    
   75 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 8622192  13:16    
   76 Raiko Marrandi                 JOKA                 7011227  13:18    
   77 Kustu Künnapas                 HOK                  8210201  13:20    
   78 Rauno Pahapill                 JOKA                 1415230  13:22    
   79 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool 2073766  -        

M21A
12110m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   80 1 Vacant                                            5        13:31    
   81 Jaan Tarmak                    SK100                850629   13:33    
   82 Tanel Papp                     Võru                 7206061  13:35    
   83 Andres Saetalu                 Tammed               682052   13:37    
   84 Jaagup Truusalu                Võru                 501037   13:39    
   85 Rain Eensaar                   EKJ SK               9959599  13:41    
   86 Reimo Liiv                     Tammed               9200600  13:43    
   87 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 8645020  13:45    
   88 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               16712073 13:47    
   89 Reigo Teervalt                 Peko                 1602774  13:49    
   90 Kiur Erik Eensaar              Ilves                7206053  13:51    
   91 Alar Kume                      Võru                 1008480  13:53    
   92 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  13:55    
   93 Jonatan Karjus                 Võru                 8647259  -        
   94 Olle Kärner                    Rakv                 7207454  -        
   95 Kenny Kivikas                  Ilves                8640116  -        
   96 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 997734   -        
   97 Ragnar Kruusla                 JOKA                 899193   -        
   98 Oliver Kütt                    Ilves                9200501  -        
   99 Tõnis Laugesaar                Rakv                 7206072  -        
  100 Andres Rõõm                    Ilves                9200503  -        
  101 Mati Tiit                      Ilves                511111   -        
  102 Hannes Poolamets               Tammed               9101813  -        

M21B
6550m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  103 1 Vacant                                            6        13:01    
  104 Oleg Koshik                    SRD                  7007775  13:03    
  105 Toomas Telgma                  Voller               8648702  13:05    
  106 Kristjan Linnus                Peko                 8647270  13:07    
  107 Timmo Tohus                    Otepää               2037307  13:09    
  108 Andres Aruots                  Peko                 2006428  13:11    
  109 Vallo Männiste                 Kobras               350029   13:13    
  110 Kevin Hallop                   Peko                 997736   13:15    
  111 Ragnar Kruusla                 JOKA                 899193   13:17    

M35
9480m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  112 1 Vacant                                            7        13:02    
  113 Alar Alajaan                                        1285050  13:04    
  114 Tanel Kannel                   Rae                  9101942  13:06    
  115 Taivo Tali                     KEKRSK               7208108  13:08    
  116 Erko Jakobson                  Kobras               255873   13:10    
  117 Ain Fjodorov                   Peko                 8091272  13:12    
  118 Janek Kähr                     Kobras               8636593  13:14    
  119 Kaarel Kallas                  JOKA                 1303015  13:16    
  120 Lauri Teder                    Kobras               9102077  13:18    
  121 Sander Mirme                   Võru                 8648710  13:20    
  122 Kaarel Piirimäe                Kobras               2076629  13:22    
  123 Heiti Hallikma                 Võru                 8040370  13:24    
  124 Tiit Tähnas                    JOKA                 7200492  13:26    
  125 Mati Mägi                      HOK                  7122217  13:28    
  126 Rain Jaaksoo                   Kobras               8005000  13:30    
  127 Ott Rakkaselg                  HOK                  7771666  13:32    
  128 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   13:34    
  129 Riho Enni                      HOK                  349699   13:36    
  130 Marko Külaots                  Tammed               980556   13:38    
  131 Taivo Timmusk                  HOK                  8644108  13:40    

M40
8080m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  132 1 Vacant                                            8        13:24    
  133 Ando Viispert                  Ants Piibu bridžiklu 7208296  13:26    
  134 Allar Kivil                    LSF PT               8044339  13:28    
  135 Koit Kolsar                    Kobras               1399809  13:30    
  136 Kaupo Järve                    LSF PT               899068   13:32    
  137 Ilmar Udam                     JOKA                 8636981  13:34    
  138 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  13:36    
  139 Raivo Pellja                   JOKA                 1390526  13:38    
  140 Meelis Mälter                  KEKRSK               305294   13:40    
  141 Erki Kriks                     LSF PT               8217313  13:42    
  142 Andres Vesilind                SRD                  1952600  13:44    
  143 Vallo Vaher                    JOKA                 2102155  13:46    
  144 Sixten Sild                    Võru                 1008466  13:48    
  145 Arthur Raichmann               LSF PT               7205548  13:50    

M45
7020m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  146 1 Vacant                                            9        13:01    
  147 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  2110800  13:03    
  148 Tarmo Raidma                                        1395422  13:05    
  149 Rünno Sulg                     LSF PT               7202375  13:07    
  150 Raul Kangur                    Peko                 2043859  13:09    
  151 Alexander Khalyapin                                 7204672  13:11    
  152 Rait Lille                     KEKRSK               227537   13:13    
  153 Alar Abram                     Tammed               7200505  13:15    
  154 Aare Huik                      Võru                 1406471  13:17    
  155 Antti Roose                    Kobras               7682249  13:19    
  156 Margus Klementsov              Mercury              8200572  13:21    
  157 Lauri Olli                     LSF PT               500440   13:23    
  158 Tarvo Avaste                   Tammed               1006383  13:25    
  159 Kuno Rooba                     Rakv                 980559   13:27    
  160 Mart Koppel                                         9102072  13:29    
  161 Väino Ellamik                  Suusahullud          8640106  13:31    
  162 Kristjan Leiger                Kape                 9201519  -        

M50
7020m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  163 1 Vacant                                            10       13:33    
  164 Madis Haug                     Võru                 2043908  13:35    
  165 Raivo Erik                     Rae                  8181181  13:37    
  166 Toomas Voolaid                                      7201935  13:39    
  167 Andrei Nikitin                 SRD                  681111   13:41    
  168 Meelis Zimmermann              Kape                 9680826  13:43    
  169 Inno Ling                      Lehola               351660   13:45    

M55
6360m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  170 1 Vacant                                            11       13:15    
  171 Jaanus Viljamaa                TON                  889108   13:17    
  172 Juha Heikkinen                 Pihkaniskat          1395421  13:19    
  173 Andrus Rämmann                 Koop                 504931   13:21    
  174 Mart Külvik                                         2060316  13:23    
  175 Jaak Rohtsalu                  Rakv                 305537   13:25    
  176 Tiit Tali                      Ilves                886244   13:27    
  177 Rein Toomas                    Peko                 1008435  13:29    
  178 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   13:31    
  179 Sergei Iudov                   PskovRUS             682269   13:33    
  180 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               897418   13:35    
  181 Raul Laas                      JOKA                 1396086  13:37    
  182 Maido Kaljur                   KEKRSK               8047332  13:39    
  183 Aleksander Pritsik             Rakv                 889117   13:41    
  184 Mati Preitof                   KEKRSK               505075   13:43    

M60
5900m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  185 1 Vacant                                            12       13:01    
  186 Udo Lüüs                       Ilves                7550824  13:03    
  187 Jüri Merirand                  Otepää               361409   13:05    
  188 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          305772   13:07    
  189 Tõnu Sikkal                    Kobras               305332   13:09    
  190 Eero Nevalainen                Pihkaniskat          7207422  13:11    
  191 Rein Rooni                     Orvand               998985   13:13    
  192 Tuomo Puustinen                Pihkaniskat          1201058  13:15    

M65
5900m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  193 1 Vacant                                            13       13:17    
  194 Tiit Ploompuu                  Jõhvikas             8645018  13:19    
  195 Heini Tammik                   Kape                 305282   13:21    
  196 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  13:23    
  197 Koit Paasma                    Lehola               1008458  13:25    
  198 Jüri Rokko                     SK RT                682491   13:27    
  199 Rein Unt                       TON                  750750   13:29    

M70
4330m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  200 1 Vacant                                            14       13:14    
  201 Mati Poom                      TON                  510444   13:16    
  202 Mihkel Mälter                  KEKRSK               305293   13:18    
  203 Sergei Miasnikov               PskovRUS             2088790  13:20    
  204 Tõnu Nurm                      Kobras               9200597  13:22    
  205 Agu Koppa                      Jõhvikas             9102228  13:24    
  206 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  13:26    
  207 Erkki Kivistö                  Pihkaniskat          1395428  13:28    
  208 Rafael Gordon                  Võru                 1396774  13:30    
  209 Peep Koppel                    Koop                 1405601  13:32    
  210 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  13:34    
  211 Kalju Toomas                   Joka                 1415614  13:36    

M75
3450m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  212 1 Vacant                                            15       13:12    
  213 Vaabo Annus                    Orion                433269   13:14    
  214 Ants Tamm                      TON                  305123   13:16    
  215 Endel Remmet                   Kape                 1401218  13:18    
  216 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             1411932  13:20    
  217 Mihhail Taivere                Kape                 2088111  13:22    

M8NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1580m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  360 Hendrik Avaste                 Tammed               305658   13:00    
  361 Aksel Avaste                   Tammed               305394   13:00    
  362 Henrik Erm                                          305745   13:00    
  363 Manivald Jakobson              Põlva Spordikool     4504054  13:00    
  364 Atso Kesküla                   HOK                  2044905  13:00    
  365 Kaspar Linnus                  Peko                 682028   13:00    
  366 Aleks Siegert                  Vastseliina SK/OK Võ 2125801  13:00    
  367 Joosep Tali                    KEKRSK               255910   13:00    
  368 Justus Udam                    JOKA                 211475   13:00    
  369 Ville Tell                                          1395437  13:00    
  370 1 Vacant                                            29       13:00    

N10NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1580m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  371 Jette-Ly Assor                 Kobras/Põlva Spordik 1413757  13:00    
  373 Liis-Marie Kaljur              KEKRSK               305286   13:00    
  374 Kirke Keem                     Peko                 1395433  13:00    
  375 Käti Kudre                     Peko                 997730   13:00    
  376 Liisa Kunnus                   Vastseliina SK/OK Võ 2125806  13:00    
  377 Eliisabet Leiger               Tartu Katoliku SK    351667   13:00    
  378 Katariina Leiger               Tartu Katoliku SK    351666   13:00    
  379 Marta Maripuu                  HOK                  1012009  13:00    
  380 Triin Neeno                    Põlva Spordikool     4504208  13:00    
  381 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordik 1415239  13:00    
  382 Johanna Oras                   Kobras/Põlva Spordik 4504499  13:00    
  383 Maarja Oras                    Kobras/Põlva Spordik 4504063  13:00    
  385 Miina Raudoja                  Peko                 1395427  13:00    
  386 Mirtel Vaher                   Tartu Katoliku SK    2102157  13:00    
  388 Grete Johanna Korb             XT Sport             504934   13:00    
  389 1 Vacant                                            30       13:00    
  372 Hele Jakobson                  Põlva Spordikool     4504482  -        
  384 Eva Piirisild                  Võru Suusaklubi      4501767  -        
  387 Linda Viispert                 VK Janika            2108970  -        

N12
2680m 9KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  218 1 Vacant                                            16       13:51    
  219 Iris Abram                     Tammed               889111   13:53    
  220 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    350022   13:55    
  221 Anni Linnus                    Peko                 305484   13:57    
  222 Liisi Koppel                   HOK                  2044901  13:59    
  223 Laura Liis Kaljur              KEKRSK               255974   14:01    
  224 Herta Kesküla                  HOK                  2076646  14:03    
  225 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    2101104  14:05    
  226 Age-Anett Laanejõe             Võru                 1404452  14:07    
  227 Gerda Kivil                    LSF PT               9101262  14:09    
  228 Helisa Tartu                   HOK                  338103   14:11    
  229 Eva Maria Kandla               Tartu Katoliku SK    305240   14:13    

N14
3820m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  230 1 Vacant                                            17       13:02    
  231 Maria Eller                    HOK                  9102080  13:04    
  232 Brigitte Panker                Ilves                8004030  13:06    
  233 Liis Vesilind                  SRD                  428620   13:08    
  234 Kaidi Piirisild                Võru                 2115796  13:10    
  235 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordik 4504067  13:12    
  236 Viktoria Misnik                Võru/Võru spordikool 2118305  13:14    
  237 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 1411924  13:16    

N16
5150m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  238 1 Vacant                                            18       13:47    
  239 Liis Musta                     Võru                 2115799  13:49    
  240 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 8622189  13:51    
  241 Helena Maripuu                 HOK                  1090502  13:53    
  242 Greta-Maria Pisarev            Jõhvikas             1395435  13:55    
  243 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 998988   13:57    
  244 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 8661130  13:59    
  245 Siiri Talts                    HOK                  9021120  14:01    
  246 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva Spordik 255773   14:03    
  247 Eliise Kesküla                 HOK                  9663313  14:05    

N18
7080m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  248 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool 1409453  13:36    
  249 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik 1404057  13:38    
  250 Triin Helimets                 HOK                  2076624  13:40    
  251 Teele Telgma                   Tammed               8648678  13:42    
  252 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  8646124  13:44    
  253 Paula Liis Viljamaa            Tammed               8631755  13:46    
  254 Lorely Kõrvel                  Kobras               8636869  13:48    

N21A
8930m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  255 1 Vacant                                            19       13:19    
  256 Triinu Rooni                   SK100                886246   13:21    
  257 Kristel Kõivo                  Peko                 2006424  13:23    
  258 Margret Zimmermann             Kape                 9950412  13:25    
  259 Eleri Hirv                     Võru                 504034   13:27    
  260 Emily Raudkepp                 Peko                 997732   13:29    
  261 2 Vacant                                            20       13:31    
  262 Elo Saue                       Ilves                1391146  13:33    
  263 Laura Joonas                   Võru                 9969999  13:35    
  264 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 7200491  -        
  265 Kaisa Rooba                    Rakv                 681646   -        

N21B
5280m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  266 Kelli Marie Jaama              Peko                 218937   13:01    
  267 Maigi Mäela                    Kobras               4504111  13:03    
  268 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  13:05    
  269 Ade Timmusk                    HOK                  1394136  13:07    
  270 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               9005117  13:09    
  271 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 7200491  13:11    
  272 Katrin Linnus                  West                 1006468  13:13    
  273 Merilin Vahtra                 KEKRSK               7208291  13:15    
  274 Maie Tali                      Tartumaa             335601   13:17    
  275 Tiina- Maria Tali              KEKRSK               7211276  13:19    
  276 Meeli Mets                                          1028600  -        
  277 Karin Pai                                           1414488  -        

N35
6360m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  278 Merike Vanjuk                  Kape                 760603   13:01    
  279 Külli Leiger                   Kape                 9201520  13:03    
  280 Kairi Luigelaht-Teder          Kobras               1009543  13:05    
  281 Piia Avaste                    Tammed               1000010  13:07    
  282 Inga Siegert                   Vastseliina SK/OK Võ 7000707  13:09    
  283 Maret Vaher                    Kobras               505506   13:11    
  284 Tuuli Erm                      OK Võru              1008482  13:13    

N40
6360m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  285 1 Vacant                                            21       13:45    
  286 Heli Haug                      Võru                 1008473  13:47    
  287 Jana Kink                      Kape                 500732   13:49    
  288 Maret Hallikma                 Võru                 8150713  13:51    
  289 Heleri Kivil                   LSF PT               889107   13:53    
  290 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  13:55    
  291 Kristi Luigelaht               Kobras               255877   13:57    
  292 Teele Eensaar                  Ilves                500577   13:59    
  293 Edit Kannel                    Norma                889120   14:01    
  294 Triin Jaaniste                 Ilves                7200979  14:03    
  295 Raili Rooba                    Rakv                 1391139  14:05    

N45
5280m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  296 1 Vacant                                            22       13:21    
  297 Kristi Heilman                 HOK                  2076625  13:23    
  298 Maari Idnurm                   TON                  8647288  13:25    
  299 Piret Kaasik                   Ilves                305200   13:27    
  300 Marika Jäädmaa                 Võru                 1401238  13:29    
  301 Mari Punab                                          7202379  13:31    
  302 Made Vares                     Suusahullud          1395426  13:33    
  303 Küllike Jaama                  Peko                 7204952  13:35    
  304 Erika Joonas                   Võru                 7206067  13:37    

N50
5280m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  305 1 Vacant                                            23       13:39    
  306 Anneli Rämmann                 Koop                 505074   13:41    
  307 Ülle Pellja                    JOKA                 7210018  13:43    
  308 Epp Voitka                     Võru                 1395607  13:45    
  309 Merike Paapson                 TON                  660309   13:47    
  310 Airi Alnek                     Võru                 1008474  13:49    
  311 Lea Leppik                     TAOK                 651116   13:51    
  312 Rita Ojala                     JOKA                 302858   13:53    
  313 Ellen Lembra                   Kape                 7204949  13:55    
  314 Anu Järv                       MARU                 8639465  13:57    
  315 Helve Kansi                    Viljandi             2108961  13:59    

N55
4700m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  316 1 Vacant                                            24       13:01    
  317 Ülle Raudsepp                  Okas                 1404069  13:03    
  318 Merike Mändsoo                 TON                  223650   13:05    
  319 Aino Koser                     Ilves                222148   13:07    
  320 Saima Värton                   OK PÕLVA Kobras      1391856  13:09    
  321 Tiina Oras                     Ilves                305759   13:11    
  322 Tiina Rillo                    -                    305374   13:13    
  323 Marika Kirsspuu                TAOK                 7071003  13:15    
  324 Pille Illak                    Otepää               222114   13:17    

N60
4330m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  325 1 Vacant                                            25       13:02    
  326 Tiina Talisoo                  KEKRSK               9101170  13:04    
  327 Ülle Kadak                     Lehola               1000007  13:06    
  328 Anne Arold                     Ilves                899196   13:08    
  329 Gea Rennel                     KEKRSK               1007292  13:10    
  330 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  13:12    
  331 Heli Viks                      Võru                 1008489  -        

N65
3820m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  332 1 Vacant                                            26       13:18    
  333 Hille Tasa                     Tammed               681651   13:20    
  334 Riina Kivikas                  Ilves                1401239  13:22    
  335 Anu Saue                       HOK                  2007531  13:24    
  336 Tiiu Kaasik                    Ilves                1401219  13:26    
  337 Niina Karnit                   SRD                  9200495  13:28    
  338 Leili Prans                    Ilves                1401172  13:30    

N70
3450m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  339 1 Vacant                                            27       13:02    
  340 Ilona Vanaveski                Ilves                1398311  13:04    
  341 Liis Lille                     KEKRSK               9101171  13:06    
  342 Maie Abram                     Ilves                1411940  13:08    
  343 Juta Virkepuu                  KEKRSK               305303   13:10    

N8NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1580m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  390 Helena Erm                                          820118   13:00    
  391 Miina-Liisa Juhkam             Kobras               4504043  13:00    
  392 Maria Kaljur                   KEKRSK               305285   13:00    
  393 Mariel Kriks                   LSF PT               1395438  13:00    
  394 Karmen Kund                    Vastseliina SK/OK Võ 2125804  13:00    
  395 Laura Vesilind                 SRD                  8107004  13:00    
  396 Linda Zupping                  Peko                 1395434  13:00    
  397 Anni Alus                      Peko                 9102234  13:00    
  398 1 Vacant                                            31       13:00    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com