XXVII PEKO KEVAD 14.-15.04.2018
Lühendatud tavarada
15.04.2018 Obinitsa (M.Oras)
AVATUD  AVATUD2 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

AVATUD
5040m 12KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  399 Inger Jalakas                  KEKRSK               9200596  10:00    
  400 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          305772   10:00    
  401 Riinu Külvik                                        1395430  10:00    
  402 4 Vacant                                                     10:00    
  403 Lilian Lillemets                                    1395431  10:00    
  404 Jaan Peeter Viljamaa           TON                  335900   10:00    
  405 Tõnis Piirisild                Võru                 9151273  10:00    
  406 Mihkel Abram                   Tammed               2058438  10:00    
  407 Birgit Russka                  Kobras               7206056  10:00    
  408 Mihkel Järveoja                Kobras               9200586  10:00    
  409 5 Vacant                                            36       10:00    
  410 6 Vacant                                            37       10:00    
  411 7 Vacant                                            38       10:00    
  412 8 Vacant                                            39       10:00    
  413 9 Vacant                                            40       10:00    
  414 10 Vacant                                           41       10:00    

AVATUD2
3010m 9KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  415 Triinu Piirisild               Võru                 4501768  10:00    
  416 Karl Jaen Lainevool            Ilves                302819   10:00    
  417 4 Vacant                                            44       10:00    
  418 5 Vacant                                            45       10:00    
  419 1 Vacant                                            46       10:00    
  420 6 Vacant                                            47       10:00    

M10NR
1320m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  344 Marcus-Sebastian Ilumäe        Vastseliina SK/OK Võ 2125807  10:00    
  345 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool 2113343  10:00    
  346 Karl-Mattias Juhkam            Kobras/Põlva Spordik 1411936  10:00    
  347 Karel Markus Kähr              Kobras/Põlva Spordik 4504190  10:00    
  348 Henri Kersna                   Ilves                2067612  10:00    
  350 Tanel Laaneväli                Põlva Spordikool     4504410  10:00    
  351 Romet Paatsi                   Põlva Spordikool     4504185  10:00    
  352 Villem Piirimäe                Kobras               4504207  10:00    
  353 Reno Robin Rehemets            Põlva Spordikool     1413756  10:00    
  354 Lukas Siegert                  Vastseliina SK/OK Võ 2125808  10:00    
  355 Allan Talvik                   Võru                 2115801  10:00    
  356 Anti Tohva                     Põlva Spordikool     4504257  10:00    
  357 Rasmus Uibo                    Peko                 1395440  10:00    
  358 Jasper Uusmaa                  Vastseliina SK/OK Võ 2125809  10:00    
  359 1 Vacant                                            28       10:00    
  349 Stefan Kivil                   LSF PT               980568   -        

M12
2280m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 1 Vacant                                            1        10:00    
   26 Hugo Rüütli                    Haanja O-ring/Haanja 1395439  10:02    
   17 Rando Jaaksoo                  Kobras               7005000  10:04    
   22 Ove-Markus Kasemägi            JOKA                 305152   10:06    
    6 Kaur Kannel                    Rae                  352395   10:08    
   21 Reigo Keem                     Peko                 1395425  10:10    
   23 Jakob Koppel                   Tartu Katoliku SK    2104623  10:12    
    8 Romet Kriks                    LSF PT               2103364  10:14    
   25 Markus Zimmermann              Kape                 503330   10:16    
    3 Ats-Kristjan Kasemägi          JOKA                 305382   10:18    
    9 Roland Johanson                Kobras/Põlva Spordik 4504018  10:20    
   11 Reiko Kallas                   Vastseliina SK/OK Võ 2125810  10:22    
   15 Mihkel Tali                    Tartu Kivilinna Kool 361406   10:24    
   18 Sebastian Paat                 Võru/Võru spordikool 305702   10:26    
    5 Laur-Rogert Sulg               Otepää               2061692  10:28    
   16 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 2115809  10:30    
   13 Bert Joosep Panker             Ilves                1008454  10:32    
   12 Paul Piirimäe                  Kobras               4504039  10:34    
   24 Karel Jung                     Kobras/Põlva Spordik 8421421  10:36    
   20 Markus Kaljur                  KEKRSK               9200587  10:38    
    7 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    997724   10:40    
    4 Erik Kersna                    Ilves                305557   10:42    
    2 Kevin Kasak                    Võru/Võru spordikool 2104648  10:44    
   19 Märt Viidu                     Haanja O-ring/Haanja 428575   10:46    
   10 Maanus Udam                    JOKA                 305824   10:48    
   14 Mehis Moor                     Vastseliina SK/OK Võ 2125802  10:50    

M14
4120m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   27 1 Vacant                                            2        10:01    
   47 Daniel Sibul                   Kobras/Põlva Spordik 1411928  10:03    
   38 Olle Ilmar Jaama               Peko                 9102067  10:05    
   46 Hugo Enrico Pabor              Vastseliina SK/OK Võ 2125800  10:07    
   49 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 4504262  10:09    
   50 Kaspar Mill                    Võru/Võru spordikool 305670   10:11    
   29 Rasmus Saare                   Kobras               4504109  10:13    
   37 Olev Piirisild                 Võru Suusaklubi      1006470  10:15    
   36 Timo Kudre                     Peko                 997728   10:17    
   28 Ranno Kannel                   Rae                  998992   10:19    
   45 Toomas Mattus                  Kobras/Põlva Spordik 1411410  10:21    
   42 Renno Merenäkk                 Tartu Katoliku SK    1009554  10:23    
   41 Kaspar Kimask                  Võru/Võru spordikool 1406474  10:25    
   30 Uku Viispert                   Tartu Katoliku SK    1413761  10:27    
   32 Chris Marcus Krahv             Otepää               2061691  10:29    
   44 Paul Zupping                   Peko                 899198   10:31    
   31 Oliver Kimask                  Võru/Võru spordikool 1410835  10:33    
   39 Henri Perillus                 JOKA                 7210015  10:35    
   33 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 2031724  10:37    
   48 Mehis Udam                     JOKA                 9005041  10:39    
   43 Darius Kostõgov                Põlva Spordikool     4504040  10:41    
   35 Maarius Kotsulim               JOKA                 9570751  10:43    
   34 Emil Eensaar                   Ilves                9101169  -        
   40 Ralf Kivil                     LSF PT               7000363  -        

M16
5620m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   51 1 Vacant                                            3        10:02    
   56 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 8661131  10:04    
   57 Ragnar Rooba                   Rakv                 997905   10:06    
   58 Riko Mäesaar                   Vastseliina SK/OK Võ 2125791  10:08    
   52 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 1406470  10:10    
   64 Mihkel Mahla                   Peko                 8257777  10:12    
   60 Kerdo Männilaan                JOKA                 2102153  10:14    
   53 Jakob Veske                    Tartu Katoliku SK    2115804  10:16    
   67 Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik 2012319  10:18    
   66 Artur Soo                      JOKA                 1166610  10:20    
   63 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik 1398308  10:22    
   62 Vjatšeslav Safonov             SRD                  2110785  10:24    
   59 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 1394138  10:26    
   54 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 2101135  10:28    
   65 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordik 1411409  10:30    
   55 Mairo Tohus                    Otepää               2061693  10:32    
   61 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 305316   10:34    

M18
6870m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   68 1 Vacant                                            4        10:02    
   74 Georg Paal                     JOKA                 2060301  10:04    
   72 Rasmus Kruusa                  Kobras               2058440  10:06    
   79 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool 2073766  10:08    
   75 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 8622192  10:10    
   69 Sander Pritsik                 Rakv                 7201940  10:12    
   76 Raiko Marrandi                 JOKA                 7011227  10:14    
   71 Kaarel Vesilind                SRD                  9010600  10:16    
   77 Kustu Künnapas                 HOK                  8210201  10:18    
   70 Andre Beljaev                  JOKA                 255480   10:20    
   73 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 8645019  10:22    
   78 Rauno Pahapill                 JOKA                 1415230  10:24    

M21A
6620m 18KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   80 1 Vacant                                            5        10:20    
   91 Alar Kume                      Võru                 1008480  10:22    
  101 Mati Tiit                      Ilves                511111   10:24    
   88 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               16712073 10:26    
   86 Reimo Liiv                     Tammed               9200600  10:28    
  102 Hannes Poolamets               Tammed               9101813  10:30    
  100 Andres Rõõm                    Ilves                9200503  10:32    
   99 Tõnis Laugesaar                Rakv                 7206072  10:34    
   92 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  10:36    
   82 Tanel Papp                     Võru                 7206061  10:38    
   96 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 997734   10:40    
   83 Andres Saetalu                 Tammed               682052   10:42    
   87 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 8645020  10:44    
   98 Oliver Kütt                    Ilves                9200501  10:46    
   97 Ragnar Kruusla                 JOKA                 899193   10:48    
   84 Jaagup Truusalu                Võru                 501037   10:50    
   94 Olle Kärner                    Rakv                 7207454  10:52    
   93 Jonatan Karjus                 Võru                 8647259  10:54    
   89 Reigo Teervalt                 Peko                 1602774  10:56    
   95 Kenny Kivikas                  Ilves                8640116  10:58    
   81 Jaan Tarmak                    SK100                850629   -        
   85 Rain Eensaar                   EKJ SK               9959599  -        
   90 Kiur Erik Eensaar              Ilves                7206053  -        

M21B
5180m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  103 1 Vacant                                            6        10:01    
  109 Vallo Männiste                 Kobras               350029   10:03    
  110 Kevin Hallop                   Peko                 997736   10:05    
  107 Timmo Tohus                    Otepää               2037307  10:07    
  108 Andres Aruots                  Peko                 2006428  10:09    
  105 Toomas Telgma                  Voller               8648702  10:11    
  106 Kristjan Linnus                Peko                 8647270  10:13    
  104 Oleg Koshik                    SRD                  7007775  -        
  111 Ragnar Kruusla                 JOKA                 89919    -        

M35
7400m 22KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  112 Kristjan Karabelnik            -                    682495   10:02    
  119 Kaarel Kallas                  JOKA                 1303015  10:04    
  129 Riho Enni                      HOK                  349699   10:06    
  130 Marko Külaots                  Tammed               980556   10:08    
  115 Taivo Tali                     KEKRSK               7208108  10:10    
  123 Heiti Hallikma                 Võru                 8040370  10:12    
  131 Taivo Timmusk                  HOK                  8644108  10:14    
  121 Sander Mirme                   Võru                 8648710  10:16    
  117 Ain Fjodorov                   Peko                 8091272  10:18    
  127 Ott Rakkaselg                  HOK                  7771666  10:20    
  113 Alar Alajaan                                        1285050  10:22    
  116 Erko Jakobson                  Kobras               255873   10:24    
  125 Mati Mägi                      HOK                  7122217  10:26    
  118 Janek Kähr                     Kobras               8636593  10:28    
  124 Tiit Tähnas                    JOKA                 7200492  10:30    
  122 Kaarel Piirimäe                Kobras               2076629  10:32    
  126 Rain Jaaksoo                   Kobras               8005000  10:34    
  114 Tanel Kannel                   Rae                  9101942  10:36    
  120 Lauri Teder                    Kobras               9102077  10:38    
  128 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   -        

M40
6870m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  132 Taavi Tatsi                    LUS                  305089   10:26    
  135 Koit Kolsar                    Kobras               1399809  10:28    
  141 Erki Kriks                     LSF PT               8217313  10:30    
  144 Sixten Sild                    Võru                 1008466  10:32    
  142 Andres Vesilind                SRD                  1952600  10:34    
  133 Ando Viispert                  Ants Piibu bridžiklu 7208296  10:36    
  145 Arthur Raichmann               LSF PT               7205548  10:38    
  138 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  10:40    
  137 Ilmar Udam                     JOKA                 8636981  10:42    
  136 Kaupo Järve                    LSF PT               899068   10:44    
  143 Vallo Vaher                    JOKA                 2102155  10:46    
  140 Meelis Mälter                  KEKRSK               305294   10:48    
  139 Raivo Pellja                   JOKA                 1390526  10:50    
  134 Allar Kivil                    LSF PT               8044339  -        

M45
6010m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  146 1 Vacant                                            9        10:01    
  162 Kristjan Leiger                Kape                 9201519  10:03    
  151 Alexander Khalyapin                                 7204672  10:05    
  160 Mart Koppel                                         9102072  10:07    
  161 Väino Ellamik                  Suusahullud          8640106  10:09    
  157 Lauri Olli                     LSF PT               500440   10:11    
  150 Raul Kangur                    Peko                 2043859  10:13    
  153 Alar Abram                     Tammed               7200505  10:15    
  156 Margus Klementsov              Mercury              8200572  10:17    
  147 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  2110800  10:19    
  158 Tarvo Avaste                   Tammed               1006383  10:21    
  159 Kuno Rooba                     Rakv                 980559   10:23    
  154 Aare Huik                      Võru                 1406471  10:25    
  152 Rait Lille                     KEKRSK               227537   10:27    
  155 Antti Roose                    Kobras               7682249  10:29    
  149 Rünno Sulg                     LSF PT               7202375  10:31    
  148 Tarmo Raidma                                        2012347  -        

M50
6010m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  163 1 Vacant                                            10       10:33    
  169 Inno Ling                      Lehola               351660   10:35    
  166 Toomas Voolaid                                      7201935  10:37    
  167 Andrei Nikitin                 SRD                  681111   10:39    
  164 Madis Haug                     Võru                 2043908  10:41    
  168 Meelis Zimmermann              Kape                 9680826  10:43    
  165 Raivo Erik                     Rae                  8181181  10:45    

M55
5220m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  170 1 Vacant                                            11       10:31    
  181 Raul Laas                      JOKA                 1396086  10:33    
  184 Mati Preitof                   KEKRSK               505075   10:35    
  177 Rein Toomas                    Peko                 1008435  10:37    
  176 Tiit Tali                      Ilves                886244   10:39    
  183 Aleksander Pritsik             Rakv                 889117   10:41    
  174 Mart Külvik                                         2060316  10:43    
  173 Andrus Rämmann                 Koop                 504931   10:45    
  182 Maido Kaljur                   KEKRSK               8047332  10:47    
  171 Jaanus Viljamaa                TON                  889108   10:49    
  180 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               897418   10:51    
  179 Sergei Iudov                   PskovRUS             682269   10:53    
  178 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   10:55    
  172 Juha Heikkinen                 Pihkaniskat          1395421  10:57    
  175 Jaak Rohtsalu                  Rakv                 305537   -        

M60
4720m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  185 1 Vacant                                            12       10:02    
  190 Eero Nevalainen                Pihkaniskat          7207422  10:04    
  186 Udo Lüüs                       Ilves                7550824  10:06    
  187 Jüri Merirand                  Otepää               361409   10:08    
  191 Rein Rooni                     Orvand               998985   10:10    
  192 Tuomo Puustinen                Pihkaniskat          1201058  10:12    
  189 Tõnu Sikkal                    Kobras               305332   10:14    
  188 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          30577    -        

M65
4720m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  193 1 Vacant                                            13       10:16    
  196 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  10:18    
  197 Koit Paasma                    Lehola               1008458  10:20    
  198 Jüri Rokko                     SK RT                682491   10:22    
  195 Heini Tammik                   Kape                 305282   10:24    
  194 Tiit Ploompuu                  Jõhvikas             8645018  10:26    
  199 Rein Unt                       TON                  750750   10:28    

M70
3350m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  200 1 Vacant                                            14       10:14    
  211 Kalju Toomas                   Joka                 1415614  10:16    
  208 Rafael Gordon                  Võru                 1396774  10:18    
  207 Erkki Kivistö                  Pihkaniskat          1395428  10:20    
  201 Mati Poom                      TON                  510444   10:22    
  202 Mihkel Mälter                  KEKRSK               305293   10:24    
  209 Peep Koppel                    Koop                 1405601  10:26    
  210 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  10:28    
  206 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  10:30    
  204 Tõnu Nurm                      Kobras               9200597  10:32    
  203 Sergei Miasnikov               PskovRUS             2088790  10:34    
  205 Agu Koppa                      Jõhvikas             9102228  10:36    

M75
2550m 8KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  212 1 Vacant                                            15       10:10    
  215 Endel Remmet                   Kape                 1401218  10:12    
  216 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             1411932  10:14    
  217 Mihhail Taivere                Kape                 2088111  10:16    
  214 Ants Tamm                      TON                  305123   10:18    
  213 Vaabo Annus                    Orion                433269   10:20    

M8NR
1320m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  360 Hendrik Avaste                 Tammed               305658   10:00    
  361 Aksel Avaste                   Tammed               305394   10:00    
  363 Manivald Jakobson              Põlva Spordikool     4504054  10:00    
  364 Atso Kesküla                   HOK                  2044905  10:00    
  365 Kaspar Linnus                  Peko                 682028   10:00    
  366 Aleks Siegert                  Vastseliina SK/OK Võ 2125801  10:00    
  367 Joosep Tali                    KEKRSK               255910   10:00    
  368 Justus Udam                    JOKA                 211475   10:00    
  369 Ville Tell                                          997726   10:00    
  362 Henrik Erm                                          305745   -        

N10NR
1320m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  371 Jette-Ly Assor                 Kobras/Põlva Spordik 1413757  10:00    
  372 Hele Jakobson                  Põlva Spordikool     4504482  10:00    
  373 Liis-Marie Kaljur              KEKRSK               305286   10:00    
  374 Kirke Keem                     Peko                 1395433  10:00    
  375 Käti Kudre                     Peko                 997730   10:00    
  376 Liisa Kunnus                   Vastseliina SK/OK Võ 2125806  10:00    
  377 Eliisabet Leiger               Tartu Katoliku SK    351667   10:00    
  378 Katariina Leiger               Tartu Katoliku SK    351666   10:00    
  379 Marta Maripuu                  HOK                  1012009  10:00    
  380 Triin Neeno                    Põlva Spordikool     4504208  10:00    
  381 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordik 1415239  10:00    
  382 Johanna Oras                   Kobras/Põlva Spordik 4504499  10:00    
  383 Maarja Oras                    Kobras/Põlva Spordik 4504063  10:00    
  384 Eva Piirisild                  Võru Suusaklubi      4501767  10:00    
  385 Miina Raudoja                  Peko                 1395427  10:00    
  386 Mirtel Vaher                   Tartu Katoliku SK    2102157  10:00    
  387 Linda Viispert                 VK Janika            2108970  10:00    
  388 Grete Johanna Korb             XT Sport             504934   10:00    
  389 Karolin Möller                 Kobras               4504082  10:00    

N12
2280m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  218 1 Vacant                                            16       10:52    
  222 Liisi Koppel                   HOK                  2044901  10:54    
  229 Eva Maria Kandla               Tartu Katoliku SK    305240   10:56    
  223 Laura Liis Kaljur              KEKRSK               255974   10:58    
  226 Age-Anett Laanejõe             Võru                 1404452  11:00    
  228 Helisa Tartu                   HOK                  338103   11:02    
  225 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    2101104  11:04    
  224 Herta Kesküla                  HOK                  2076646  11:06    
  221 Anni Linnus                    Peko                 2006421  11:08    
  220 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    350022   11:10    
  219 Iris Abram                     Tammed               889111   11:12    
  227 Gerda Kivil                    LSF PT               9101262  -        

N14
3060m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  230 1 Vacant                                            17       10:01    
  236 Viktoria Misnik                Võru/Võru spordikool 2118305  10:03    
  237 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 1411924  10:05    
  234 Kaidi Piirisild                Võru                 2115796  10:07    
  233 Liis Vesilind                  SRD                  428620   10:09    
  232 Brigitte Panker                Ilves                8004030  10:11    
  231 Maria Eller                    HOK                  9102080  10:13    
  235 Karoliina Kets                 Kobras/Põlva Spordik 4504067  -        

N16
4120m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  238 1 Vacant                                            18       10:45    
  247 Eliise Kesküla                 HOK                  9663313  10:47    
  246 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva Spordik 255773   10:49    
  245 Siiri Talts                    HOK                  9021120  10:51    
  239 Liis Musta                     Võru                 2115799  10:53    
  240 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 8622189  10:55    
  241 Helena Maripuu                 HOK                  1090502  10:57    
  242 Greta-Maria Pisarev            Jõhvikas             1404105  10:59    
  243 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 998988   11:01    
  244 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 8661130  11:03    

N18
5620m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  253 Paula Liis Viljamaa            Tammed               8631755  10:36    
  250 Triin Helimets                 HOK                  2076624  10:38    
  254 Lorely Kõrvel                  Kobras               8636869  10:40    
  252 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  8646124  10:42    
  251 Teele Telgma                   Tammed               8648678  10:44    
  249 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik 2115345  10:46    
  248 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool 1409453  10:48    

N21A
4970m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  255 1 Vacant                                            19       10:15    
  264 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 7200491  10:17    
  263 Laura Joonas                   Võru                 9969999  10:19    
  261 2 Vacant                                            20       10:21    
  260 Emily Raudkepp                 Peko                 997732   10:23    
  259 Eleri Hirv                     Võru                 504034   10:25    
  265 Kaisa Rooba                    Rakv                 681646   10:27    
  257 Kristel Kõivo                  Peko                 2006424  10:29    
  256 Triinu Rooni                   SK100                886246   10:31    
  258 Margret Zimmermann             Kape                 9950412  10:33    
  262 Elo Saue                       Ilves                1391146  -        

N21B
4110m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  266 Kelli Marie Jaama              Peko                 218937   10:34    
  277 Karin Pai                                           1414488  10:36    
  274 Maie Tali                      Tartumaa             335601   10:38    
  268 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  10:40    
  267 Maigi Mäela                    Kobras               4504209  10:42    
  272 Katrin Linnus                  West                 1006468  10:44    
  275 Tiina- Maria Tali              KEKRSK               7211276  10:46    
  269 Ade Timmusk                    HOK                  1394136  10:48    
  270 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               9005117  10:50    
  276 Meeli Mets                                          1028600  10:52    
  273 Merilin Vahtra                 KEKRSK               7208291  10:54    
  271 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 720049   -        

N35
5220m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  278 Merike Vanjuk                  Kape                 760603   10:01    
  283 Maret Vaher                    Kobras               505506   10:03    
  281 Piia Avaste                    Tammed               1000010  10:05    
  282 Inga Siegert                   Vastseliina SK/OK Võ 7000707  10:07    
  280 Kairi Luigelaht-Teder          Kobras               1009543  10:09    
  279 Külli Leiger                   Kape                 9201520  10:11    
  284 Tuuli Erm                      OK Võru              1008482  -        

N40
5220m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  285 1 Vacant                                            21       10:13    
  295 Raili Rooba                    Rakv                 1391139  10:15    
  291 Kristi Luigelaht               Kobras               255877   10:17    
  294 Triin Jaaniste                 Ilves                7200979  10:19    
  288 Maret Hallikma                 Võru                 8150713  10:21    
  293 Edit Kannel                    Norma                889120   10:23    
  286 Heli Haug                      Võru                 1008473  10:25    
  290 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  10:27    
  287 Jana Kink                      Kape                 500732   10:29    
  289 Heleri Kivil                   LSF PT               889107   -        
  292 Teele Eensaar                  Ilves                500577   -        

N45
4110m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  296 Kadri Parts                    Võru                 2006230  10:02    
  297 Kristi Heilman                 HOK                  2076625  10:04    
  299 Piret Kaasik                   Ilves                305200   10:06    
  304 Erika Joonas                   Võru                 7206067  10:08    
  298 Maari Idnurm                   TON                  8647288  10:10    
  300 Marika Jäädmaa                 Võru                 1401238  10:12    
  301 Mari Punab                                          7202379  -        
  302 Made Vares                     Suusahullud          7201237  -        
  303 Küllike Jaama                  Peko                 7204952  -        

N50
4110m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  305 2 Vacant                                                     10:14    
  315 Helve Kansi                    Viljandi             2108961  10:16    
  311 Lea Leppik                     TAOK                 651116   10:18    
  306 Anneli Rämmann                 Koop                 505074   10:20    
  308 Epp Voitka                     Võru                 1395607  10:22    
  309 Merike Paapson                 TON                  660309   10:24    
  310 Airi Alnek                     Võru                 1008474  10:26    
  312 Rita Ojala                     JOKA                 302858   10:28    
  314 Anu Järv                       MARU                 8639465  10:30    
  307 Ülle Pellja                    JOKA                 7210018  10:32    
  313 Ellen Lembra                   Kape                 7204949  -        

N55
3680m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  316 1 Vacant                                            24       10:01    
  322 Tiina Rillo                    -                    305374   10:03    
  320 Saima Värton                   OK PÕLVA Kobras      1391856  10:05    
  318 Merike Mändsoo                 TON                  223650   10:07    
  324 Pille Illak                    Otepää               222114   10:09    
  317 Ülle Raudsepp                  Okas                 1404069  10:11    
  321 Tiina Oras                     Ilves                305759   10:13    
  323 Marika Kirsspuu                TAOK                 7071003  10:15    
  319 Aino Koser                     Ilves                222148   -        

N60
3350m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  325 1 Vacant                                            25       10:02    
  330 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  10:04    
  331 Heli Viks                      Võru                 1008489  10:06    
  329 Gea Rennel                     KEKRSK               1007292  10:08    
  327 Ülle Kadak                     Lehola               1000007  10:10    
  326 Tiina Talisoo                  KEKRSK               9101170  10:12    
  328 Anne Arold                     Ilves                899196   -        

N65
3060m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  332 1 Vacant                                            26       10:15    
  337 Niina Karnit                   SRD                  9200495  10:17    
  336 Tiiu Kaasik                    Ilves                1401219  10:19    
  333 Hille Tasa                     Tammed               681651   10:21    
  338 Leili Prans                    Ilves                1401172  10:23    
  335 Anu Saue                       HOK                  2007531  10:25    
  334 Riina Kivikas                  Ilves                1401239  10:27    

N70
2550m 8KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  339 1 Vacant                                            27       10:02    
  343 Juta Virkepuu                  KEKRSK               305303   10:04    
  342 Maie Abram                     Ilves                1411940  10:06    
  341 Liis Lille                     KEKRSK               9101171  10:08    
  340 Ilona Vanaveski                Ilves                1398311  -        

N8NR
1320m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  370 Matilda Piirimäe               Kobras               4504017  10:00    
  391 Miina-Liisa Juhkam             Kobras               4504447  10:00    
  392 Maria Kaljur                   KEKRSK               305285   10:00    
  393 Mariel Kriks                   LSF PT               350023   10:00    
  394 Karmen Kund                    Vastseliina SK/OK Võ 2125804  10:00    
  395 Laura Vesilind                 SRD                  8107004  10:00    
  396 Linda Zupping                  Peko                 1395434  10:00    
  397 Anni Alus                      Peko                 9102234  10:00    
  398 Liisa Boom                     Võru/Vastseliin SK   2125803  10:00    
  390 Helena Erm                                          820118   -        

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com