Etapi tulemus
Summa
Indeks
1. Erik Marten Zernant Ilves 00:29.28 00:29.28 2:41( 1) 6:36( 1) 9:02( 1) 12:22( 1) 15:46( 1) 17:21( 1) 21:08( 1) 23:05( 1) 29:12( 1) 29:28( 1)
2:41[ 1] 3:55[ 1] 2:26[ 1] 3:20[ 1] 3:24[ 1] 1:35[ 1] 3:47[ 1] 1:57[ 1] 6:07[15] 0:16[ 3]
2. Karel Kets Kobras/Põlva sp 00:31.47 +2:19 3:30( 4) 8:25( 2) 11:26( 2) 15:18( 3) 19:51( 2) 22:00( 2) 27:03( 2) 29:50( 2) 31:32( 2) 31:47( 2)
3:30[ 4] 4:55[ 2] 3:01[ 3] 3:52[ 3] 4:33[ 2] 2:09[ 4] 5:03[ 3] 2:47[ 4] 1:42[ 1] 0:15[ 2]
3. Paul Aares Fjodorov Peko 00:33.21 +3:52 3:10( 2) 8:47( 3) 11:33( 3) 15:17( 2) 20:11( 3) 22:01( 3) 27:04( 3) 29:52( 3) 33:00( 3) 33:21( 3)
3:10[ 2] 5:37[ 4] 2:46[ 2] 3:44[ 2] 4:54[ 5] 1:50[ 2] 5:03[ 3] 2:48[ 5] 3:08[ 8] 0:21[11]
4. Kardo Kutti Harju 00:36.05 +6:37 4:34( 8) 9:59( 4) 13:18( 4) 17:45( 4) 22:37( 4) 25:01( 4) 30:46( 4) 33:43( 4) 35:46( 4) 36:05( 4)
4:34[ 8] 5:25[ 3] 3:19[ 5] 4:27[ 5] 4:52[ 4] 2:24[ 6] 5:45[ 5] 2:57[ 7] 2:03[ 2] 0:19[ 7]
5. Andres Keernik Tartu Katoliku 00:37.37 +8:08 3:37( 5) 10:10( 5) 13:48( 5) 18:27( 5) 23:55( 5) 26:15( 5) 32:17( 5) 35:11( 6) 37:18( 5) 37:37( 5)
3:37[ 5] 6:33[ 6] 3:38[ 7] 4:39[ 7] 5:28[ 6] 2:20[ 5] 6:02[ 6] 2:54[ 6] 2:07[ 4] 0:19[ 6]
6. Henri Kersna Ilves 00:38.03 +8:35 3:13( 3) 13:30( 8) 16:38( 8) 21:06( 7) 25:54( 7) 28:00( 6) 32:24( 6) 34:52( 5) 37:47( 6) 38:03( 6)
3:13[ 3] 10:17[11] 3:08[ 4] 4:28[ 6] 4:48[ 3] 2:06[ 3] 4:24[ 2] 2:28[ 2] 2:55[ 6] 0:16[ 5]
7. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:40.32 +11:03 3:59( 7) 11:18( 7) 15:15( 6) 20:07( 6) 25:51( 6) 28:19( 7) 34:58( 7) 37:59( 7) 40:11( 7) 40:32( 7)
3:59[ 7] 7:19[ 7] 3:57[ 8] 4:52[ 8] 5:44[ 7] 2:28[ 7] 6:39[ 7] 3:01[ 8] 2:12[ 5] 0:21[12]
8. Eke Ots Võru/Võru spord 00:44.49 +15:20 4:54( 9) 11:14( 6) 15:49( 7) 22:37( 9) 28:43( 8) 31:19( 8) 39:02( 8) 42:20( 8) 44:26( 8) 44:49( 8)
4:54[ 9] 6:20[ 5] 4:35[ 9] 6:48[10] 6:06[ 8] 2:36[ 8] 7:43[ 8] 3:18[ 9] 2:06[ 3] 0:23[13]
9. Hugo Rüütli Võru / Haanja S 00:48.15 +18:46 3:51( 6) 14:03( 9) 17:27( 9) 21:50( 8) 29:49( 9) 33:01( 9) 41:39( 9) 44:25( 9) 48:01( 9) 48:15( 9)
3:51[ 6] 10:12[10] 3:24[ 6] 4:23[ 4] 7:59[11] 3:12[10] 8:38[ 9] 2:46[ 3] 3:36[ 9] 0:14[ 1]
10. Artem Prikhodko SRD 01:04.20 +34:52 5:02(10) 19:39(11) 26:17(12) 32:33(11) 39:35(10) 43:43(10) 53:10(10) 58:49(10) 64:00(10) 64:20(10)
5:02[10] 14:37[13] 6:38[13] 6:16[ 9] 7:02[ 9] 4:08[14] 9:27[10] 5:39[14] 5:11[13] 0:20[ 8]
11. Raimond Messing Audentese SK 01:09.18 +39:50 7:25(14) 18:01(10) 22:55(10) 32:23(10) 43:27(11) 46:24(11) 56:02(11) 63:17(11) 68:58(11) 69:18(11)
7:25[14] 10:36[12] 4:54[10] 9:28[15] 11:04[13] 2:57[ 9] 9:38[12] 7:15[15] 5:41[14] 0:20[ 9]
12. Anti Tohva Kobras/Põlva sp 01:12.17 +42:49 20:17(17) 30:00(15) 35:18(15) 42:26(15) 49:47(14) 55:59(15) 65:33(13) 69:06(12) 72:01(12) 72:17(12)
20:17[17] 9:43[ 9] 5:18[12] 7:08[11] 7:21[10] 6:12[15] 9:34[11] 3:33[10] 2:55[ 6] 0:16[ 3]
13. Rasmus Olli LSF PT 01:14.34 +45:05 11:28(16) 20:44(13) 25:44(11) 34:39(12) 44:32(12) 48:08(12) 64:28(12) 69:42(13) 74:00(13) 74:34(13)
11:28[16] 9:16[ 8] 5:00[11] 8:55[14] 9:53[12] 3:36[11] 16:20[15] 5:14[13] 4:18[11] 0:34[15]
14. Rasmus Uibo Peko 01:17.44 +48:15 5:10(11) 20:36(12) 28:14(13) 36:06(13) 48:48(13) 52:29(13) 68:03(14) 72:54(14) 77:23(14) 77:44(14)
5:10[11] 15:26[14] 7:38[15] 7:52[12] 12:42[14] 3:41[13] 15:34[13] 4:51[11] 4:29[12] 0:21[10]
15. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 01:19.08 +49:39 7:09(13) 22:37(14) 30:13(14) 38:06(14) 50:52(15) 54:31(14) 70:06(15) 75:04(15) 78:42(15) 79:08(15)
7:09[13] 15:28[15] 7:36[14] 7:53[13] 12:46[15] 3:39[12] 15:35[14] 4:58[12] 3:38[10] 0:26[14]
Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva sp Puuduv KP 7:50(15)
7:50[15]
Simmo Hendrik Sisask Kobras/Põlva sp Puuduv KP 5:28(12)
5:28[12]
Oskar Liiver SK100/Audentese Puuduv KP 31:16(18)
31:16[18]
Glen Eric Kokk SK100/Audentese Ei start
Reno Robin Rehemets Kobras/Põlva sp Ei start
Villem Piirimäe Kobras Ei start