Tavarada
15.04.2023 Voropi (Rein Zaitsev)
Lühirada
16.04.2023 Voropi (Rein Zaitsev)
Indeks
1. Piibe Tammemäe SK100 01:23.01 00:45.23(3) 00:37.38(1)
2. Sixten Sild Võru 01:41.39 00:51.43(5) 00:49.56(5)
3. Harriet Koppel Tartu Katoliku 02:08.16 01:10.38(7) 00:57.38(8)
4. Marje Zernant Ilves 02:48.16 01:28.48(9) 01:19.28(10
5. Katre Kuusik Tammed 03:17.38 01:26.35(8) 01:51.03(11
Sander Linnus Peko Katk 00:33.54(1) Ei start
Silja Olesk Kobras Katk 00:49.20(4) Ei start
Eero Joonas Võru Katk 00:55.58(6) Ei start
Birgit Poolamets - Katk Ei start 00:55.58(7)
Enn Jaama Peko Katk Ei start 00:43.38(3)
Ken Raav Võru Katk Ei start 00:47.53(4)
Küllike Jaama Peko Katk Ei start 01:02.30(9)
Even Toomas Peko Katk Ei start 00:40.00(2)
Eva-Maria Truusalu Võru Katk Ei start 00:50.47(6)
Annes Naan Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Lola-Liis Naan Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Heimo Jumppanen Pihkaniskat Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Uku Tomingas Mercury Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Kristjan Linnus Peko Tühist 00:42.11(2) Puuduv KP
Helena Jumppanen Pihkaniskat Tühist Puuduv KP Ei start
Indeks
1. Egert Laanjõe Põlva 00:29.18 00:11.32(1) 00:17.46(2)
2. Kaspar Linnus Peko 00:32.25 00:12.46(3) 00:19.39(3)
2. Oliver Poopuu JOKA 00:32.25 00:12.37(2) 00:19.48(4)
4. Ricardo Kruuse Tartu Katoliku 00:33.58 00:13.49(5) 00:20.09(5)
5. Levar Land Võru/Võru spord 00:36.51 00:13.44(4) 00:23.07(6)
6. August Truusalu Võru 00:37.39 00:22.55(6) 00:14.44(1)
Sten Veskimägi Audentese SK Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Marko Unt SK100/Audentese 00:44.50 00:23.43(1) 00:21.07(1)
2. Lukas Lillelaid Tammed 00:48.02 00:26.39(2) 00:21.23(2)
3. Albert Vidder Kobras/Põlva Sp 00:52.01 00:30.11(3) 00:21.50(3)
4. Ats Ots Võru/Võru spord 00:57.53 00:33.03(4) 00:24.50(4)
5. Oliver Jüris JOKA 01:04.09 00:35.17(6) 00:28.52(6)
6. Joonatan Truusalu Võru 01:04.22 00:34.52(5) 00:29.30(7)
7. Christofer Valang JOKA 01:12.11 00:35.33(7) 00:36.38(9)
8. Hardi Arulepp JOKA 01:24.04 00:47.31(9) 00:36.33(8)
9. Kerret Matto Kobras/Põlva Sp 01:32.38 00:53.05(10 00:39.33(10
10. Rico Hanimägi Võru/Võru spord 01:59.09 01:00.31(12 00:58.38(12
11. Joosep Adamson Võru/Võru spord 02:08.11 01:14.00(13 00:54.11(11
Holger Frey Võru/Võru spord Katk 00:53.40(11 Ei start
Sten Veskimägi Audentes Katk 00:37.29(8) Ei start
Sebastian Veesaar Võru/Võru spord Katk Ei start 00:26.41(5)
Joosep Tali Harju Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Erik Marten Zernant Ilves 00:57.29 00:33.01(1) 00:24.28(1)
2. Karel Kets Kobras/Põlva Sp 01:06.00 00:37.19(2) 00:28.41(3)
3. Andres Keernik Tartu Katoliku 01:17.19 00:44.06(3) 00:33.13(6)
4. Henri Kersna Ilves 01:17.56 00:48.38(5) 00:29.18(4)
5. Oskar Liiver SK100/Audentese 01:18.47 00:46.41(4) 00:32.06(5)
6. Joosep Esta HOK/Hiiumaa Spo 01:45.09 01:05.58(8) 00:39.11(8)
7. Koit Hallik JOKA 01:45.10 00:55.42(6) 00:49.28(11
8. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 01:45.51 01:00.47(7) 00:45.04(9)
9. Rasmus Olli LSF PT 02:02.42 01:09.47(10 00:52.55(12
10. Eke Ots Võru/Võru spord 02:03.41 01:17.04(11 00:46.37(10
11. Atso Kesküla HOK/Hiiumaa Spo 02:13.02 01:18.07(12 00:54.55(13
Rasmus Uibo Peko Katk 01:06.48(9) Ei start
Lars Anders Luiks Ilves Katk Ei start 00:24.59(2)
Timo Poopuu JOKA Katk Ei start 01:38.58(14
Marten Hanimägi Võru/Võru spord Tühist Ei start Puuduv KP
Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 00:39.07(7)
Thomas Kruusmaa Rakv Ei start Ei start Ei start
Arti Tanel Kiisler SK100/Audentese Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Pärtel Külvik Tartu Katoliku 01:11.11 00:42.42(1) 00:28.29(1)
2. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 01:16.14 00:44.26(2) 00:31.48(3)
3. Villem Piirimäe Kobras 01:19.07 00:48.49(4) 00:30.18(2)
4. Karel Jung Kobras/Põlva Sp 01:21.32 00:47.38(3) 00:33.54(4)
5. Kardo Kutti Harju 01:26.13 00:51.45(5) 00:34.28(5)
6. Erik Kersna Ilves 01:31.58 00:52.23(6) 00:39.35(7)
7. Siim Pello Mercury 01:37.23 01:00.33(7) 00:36.50(6)
8. Märt Viidu Võru/Võru spord 01:44.00 01:03.06(8) 00:40.54(9)
9. Paul Aares Fjodorov Peko 01:47.25 01:07.29(11 00:39.56(8)
10. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord 01:49.37 01:07.12(10 00:42.25(10
11. Indrek Karja Tartu Katoliku 01:51.39 01:06.06(9) 00:45.33(11
12. Robin Olli LSF PT 02:08.59 01:19.44(12 00:49.15(12
13. Raimond Messing Audentese SK 03:09.54 01:52.30(13 01:17.24(13
Romet Kriks LSF PT Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Ossi Priks Rakv 01:18.07 00:48.24(1) 00:29.43(1)
2. Chris Marcus Krahv Tartu Katoliku 01:23.15 00:52.06(2) 00:31.09(2)
3. Bert Joosep Panker Ilves 01:32.35 00:59.44(3) 00:32.51(3)
4. Timo Kudre Peko 01:35.40 01:02.03(5) 00:33.37(4)
5. Kurmet Kutti Harju 01:37.41 01:01.32(4) 00:36.09(5)
6. Markus Kaljur Harju 01:40.51 01:02.57(6) 00:37.54(7)
7. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 01:43.41 01:05.52(7) 00:37.49(6)
8. Otto Pluum Tartu Katoliku 01:55.25 01:15.10(8) 00:40.15(8)
9. Maarius Kotsulim JOKA 02:00.39 01:17.39(9) 00:43.00(9)
10. Henri Perillus JOKA 02:12.52 01:27.38(11 00:45.14(10
11. Kristjan Maiste JOKA 02:14.33 01:21.38(10 00:52.55(12
12. Laur-Rogert Sulg Otepää 02:17.34 01:29.58(12 00:47.36(11
Markel Hanimägi Võru/Võru spord Tühist Puuduv KP 01:40.44(13
Indeks
1. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:43.46 01:08.03(1) 00:35.43(1)
2. Uku-Laur Tali Harju 01:49.32 01:10.08(2) 00:39.24(3)
3. Jaagup Truusalu Võru 02:01.31 01:17.56(4) 00:43.35(4)
4. Emil Eensaar Ilves 02:01.45 01:17.11(3) 00:44.34(6)
5. Reigo Teervalt Peko 02:04.44 01:20.04(6) 00:44.40(7)
6. Hando Allmann Võru 02:05.16 01:21.20(7) 00:43.56(5)
7. Raiko Marrandi JOKA 02:07.54 01:22.16(8) 00:45.38(8)
8. Alar Kume Võru 02:10.05 01:22.33(9) 00:47.32(15
9. Sven Oras Ilves 02:14.42 01:25.01(11 00:49.41(16
10. Kevin Hallop Peko 02:15.05 01:28.21(12 00:46.44(13
11. Kristjan Karabelnik OKH 02:17.43 01:24.33(10 00:53.10(18
12. Kiur Erik Eensaar Tammed 02:21.38 01:35.18(14 00:46.20(12
13. Kaido Hallik Ilves 02:44.10 01:45.54(15 00:58.16(19
14. Ott-Kaarel Kalm Ilves 03:23.28 02:12.31(16 01:10.57(20
Hannes Poolamets Tammed Katk Ei start 00:46.01(11
Tarmo Siimsaare Võru Katk 01:19.51(5) Ei start
Sander Linnus Peko Katk Ei start 00:45.41(9)
Siim Klais Võru Katk 01:28.38(13 Ei start
Kustu Künnapas HOK Katk Ei start 00:50.54(17
Markus Puusepp Võru Katk Ei start 00:47.04(14
Ats Sõnajalg Harju Katk Ei start 00:39.11(2)
Kaarel Hendrik Zernant Ilves Katk Ei start 00:46.00(10
Raino Leopard Peko Ei start Ei start Ei start
Mihkel Järveoja Kobras Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Vjatseslav Safonov SRD 01:38.08 00:55.14(1) 00:42.54(1)
2. Kaspar Mill Võru/Võru spord 02:13.50 01:15.52(2) 00:57.58(2)
3. Artem Prykhodko SRD 03:05.02 02:05.41(3) 00:59.21(3)
Indeks
1. Lauri Ruberg JOKA 02:12.20 01:21.53(1) 00:50.27(2)
2. Mikhail Raer SRD 02:20.26 01:29.00(2) 00:51.26(3)
3. Lauri Beilmann Tammed 02:22.16 01:33.15(3) 00:49.01(1)
Andrew Kruuse Tühist Puuduv KP 01:24.07(4)
Indeks
1. Andreas Kraas Tammed 01:20.29 00:49.46(1) 00:30.43(2)
2. Tõnu Lillelaid Tammed 01:23.00 00:53.39(2) 00:29.21(1)
3. Janek Kähr Kobras 01:32.05 00:58.11(4) 00:33.54(4)
4. Aares Fjodorov Peko 01:33.15 00:58.00(3) 00:35.15(8)
5. Kaarel Kallas JOKA 01:33.51 00:59.26(5) 00:34.25(6)
6. Erko Jakobson Kobras 01:43.27 01:05.22(6) 00:38.05(9)
Ken Raav Võru Katk 01:40.27(8) Ei start
Arti Albert Kobras Katk Ei start 00:33.59(5)
Olle Kärner Rakv Katk Ei start 00:31.47(3)
Sander Mirme Võru Katk Ei start 00:34.51(7)
Marko Külaots Tammed Tühist 01:18.34(7) Puuduv KP
Indeks
1. Martin Kaup LSF PT 01:26.54 00:50.23(1) 00:36.31(1)
2. Kaupo Järve LSF PT 01:31.42 00:52.53(3) 00:38.49(2)
3. Toomas Tiivel Mercury 01:33.03 00:53.05(4) 00:39.58(4)
4. Meelis Mälter Harju 01:33.24 00:53.06(5) 00:40.18(5)
5. Erki Kriks LSF PT 01:39.49 00:52.49(2) 00:47.00(9)
6. Tarmo Klaar Mercury 01:40.48 00:57.35(6) 00:43.13(6)
7. Vallo Vaher Tartu Katoliku 01:43.11 00:58.12(7) 00:44.59(8)
8. Lauri Tarlap LSF PT 01:49.39 01:05.22(8) 00:44.17(7)
Tõnis Piirisild Kobras Katk Ei start 00:39.12(3)
Indeks
1. Alar Abram Tammed 01:20.50 00:45.22(1) 00:35.28(4)
2. Tanel Kannel Rae 01:24.25 00:50.15(2) 00:34.10(3)
3. Mati Tiit Ilves 01:24.38 00:52.07(5) 00:32.31(2)
4. Ain Fjodorov Peko 01:25.24 00:53.26(6) 00:31.58(1)
5. Priit Talu West 01:30.16 00:50.44(3) 00:39.32(6)
6. Martin Aunin 01:32.10 00:53.41(7) 00:38.29(5)
7. Mart Koppel Tartu Katoliku 01:33.58 00:51.10(4) 00:42.48(10
8. Dmitri Shved SRD 01:34.54 00:54.56(8) 00:39.58(7)
9. Indrek Karolin Kobras 01:37.35 00:56.45(9) 00:40.50(9)
10. Vladislav Pahhomenkov SRD 01:42.11 01:01.44(10 00:40.27(8)
11. Kuno Rooba Rakv 01:50.13 01:02.34(11 00:47.39(12
12. Lauri Olli LSF PT 01:54.49 01:06.13(12 00:48.36(13
13. Igors Bogdanovs SRD 01:59.34 01:06.34(13 00:53.00(15
14. Rünno Sulg LSF PT 02:05.36 01:13.39(14 00:51.57(14
15. Raivo Mitt 02:42.43 01:22.30(15 01:20.13(16
Kristjan Leiger Kape Katk Ei start 00:46.21(11
Indeks
1. Andrei Nikitin SRD 01:08.42 00:38.05(1) 00:30.37(1)
2. Priit Pääslane Ilves 01:12.51 00:40.12(2) 00:32.39(2)
3. Taivo Tali Harju 01:19.37 00:42.55(3) 00:36.42(3)
4. Rain Vellerind Põrgupõhja 01:23.17 00:44.51(4) 00:38.26(4)
5. Inno Ling Lehola 01:36.33 00:54.23(5) 00:42.10(5)
6. Madis Haug Võru 01:46.15 00:56.14(7) 00:50.01(8)
7. Sergei Shved SRD 01:50.26 01:03.10(9) 00:47.16(6)
8. Toomas Telgma Voller 01:50.42 01:01.12(8) 00:49.30(7)
9. Lauri Leppik TAOK 02:01.58 01:05.34(10 00:56.24(10
Meelis Atonen Lehola Tühist Puuduv KP 00:53.34(9)
Raivo Panker Mercury Tühist 00:55.22(6) Puuduv KP
Indeks
1. Mart Külvik 01:07.23 00:35.07(1) 00:32.16(1)
2. Tiit Tali Ilves 01:14.11 00:39.43(2) 00:34.28(2)
3. Maido Kaljur Harju 01:17.04 00:40.22(3) 00:36.42(3)
4. Mati Preitof Harju 01:26.39 00:44.07(5) 00:42.32(5)
5. Rein Toomas Peko 01:26.51 00:46.44(8) 00:40.07(4)
6. Raul Laas JOKA 01:30.10 00:44.17(6) 00:45.53(7)
7. Priit Truusalu Kape 01:31.00 00:46.32(7) 00:44.28(6)
8. Kalev Ruberg JOKA 01:44.23 00:54.51(10 00:49.32(8)
9. Juha Heikkinen Pihkaniskat 01:46.56 00:55.24(11 00:51.32(9)
10. Andrus Sipsaka Harju 02:04.37 01:07.08(12 00:57.29(10
Eduard Pukkonen Harju OK Katk 00:42.20(4) Ei start
Raul Olesk Kobras Katk 00:53.17(9) Ei start
Indeks
1. Kaljo Julge Kape 01:20.15 00:42.30(1) 00:37.45(1)
2. Eero Nevalainen Pihkaniskat 01:31.17 00:48.10(2) 00:43.07(2)
3. Tuomo Puustinen Pihkaniskat 01:36.30 00:50.12(3) 00:46.18(3)
4. Jüri Merirand Otepää 01:43.31 00:52.36(4) 00:50.55(5)
5. Arne Sammel Lehola 01:44.17 00:56.42(6) 00:47.35(4)
6. Sulev Kõiv Otepää 01:53.29 00:59.18(7) 00:54.11(6)
Aigar Pindmaa Võru Katk 00:55.22(5) Ei start
Indeks
1. Rein Unt TON 01:13.46 00:39.00(1) 00:34.46(2)
2. Jüri Rokko Jõhvikas 01:14.24 00:41.10(2) 00:33.14(1)
3. Arvo Kivikas Ilves 01:17.09 00:41.57(3) 00:35.12(3)
4. Koit Paasma Lehola 01:21.01 00:44.56(5) 00:36.05(4)
5. Heini Tammik Kape 01:21.10 00:43.45(4) 00:37.25(5)
6. Lembit Nöps Ilves 01:34.39 00:56.15(7) 00:38.24(6)
7. Kalle Nelk Tammed 01:35.37 00:52.56(6) 00:42.41(7)
Indeks
1. Mihkel Mälter Harju 01:17.13 00:42.17(1) 00:34.56(1)
2. Peep Koppel Koop 01:20.39 00:44.27(2) 00:36.12(2)
3. Erkki Kivistö Pihkaniskat 01:32.42 00:54.04(3) 00:38.38(3)
4. Elmo Pärna Lehola 02:09.01 01:14.58(4) 00:54.03(4)
5. Jaakko Teppo GIF 03:05.29 01:41.03(5) 01:24.26(5)
Indeks
1. Robin Kaljur Harju 00:29.55 00:13.34(1) 00:16.21(2)
2. Romet Kaljur Harju 00:30.24 00:15.46(3) 00:14.38(1)
3. Joosep Kraas Tartu 00:33.43 00:14.46(2) 00:18.57(4)
4. Kasper Vaher 00:42.19 00:24.07(5) 00:18.12(3)
5. Oliver Vidder Vastse-Kuuste L 00:46.51 00:20.31(4) 00:26.20(5)
6. Ilmar Linnus Peko 01:30.14 00:30.07(6) 01:00.07(11
7. Tristen Toomas 01:43.05 00:44.17(7) 00:58.48(10
8. Urmo Vidder Vastse-Kuuste 01:44.52 00:54.56(9) 00:49.56(7)
9. Oskar Linnus Peko 01:53.53 00:59.42(10 00:54.11(9)
10. Kiur Hallik Tartu 02:07.11 01:15.53(11 00:51.18(8)
Stig Veesaar Võru Katk Ei start 00:36.16(6)
Kerten Pärnak Katk 00:47.31(8) Ei start
Indeks
1. Tõnu Raid Tammed 01:26.24 00:50.10(1) 00:36.14(1)
2. Mihhail Taivere Kape 01:30.12 00:50.38(2) 00:39.34(2)
3. Ants Tamm TON 02:17.35 01:24.18(3) 00:53.17(3)
Indeks
1. Miina Kesküla HOK/Hiiumaa Spo 00:27.42 00:11.48(1) 00:15.54(1)
2. Marit Vaher Tartu Katoliku 00:37.40 00:16.11(2) 00:21.29(2)
Indeks
1. Marta Mälberg Peko/Audentes 00:54.08 00:29.42(2) 00:24.26(2)
2. Ketriin Olli LSF PT 00:55.27 00:27.43(1) 00:27.44(5)
3. Susanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:55.38 00:32.20(6) 00:23.18(1)
4. Maria Kaljur Harju 00:57.17 00:31.07(5) 00:26.10(4)
5. Saskia Lätt Kobras/Põlva Sp 00:58.36 00:33.19(7) 00:25.17(3)
6. Mariel Kriks LSF PT 01:02.40 00:34.10(8) 00:28.30(6)
7. Matilda Piirimäe Kobras 01:04.26 00:29.43(3) 00:34.43(10
8. Roberta Aibast Tartu Katoliku 01:08.03 00:31.00(4) 00:37.03(11
9. Karoliine Oja Kobras/Põlva Sp 01:16.03 00:44.02(11 00:32.01(9)
10. Marit Vaikmaa SK100/Audentese 01:18.17 00:49.45(12 00:28.32(7)
11. Emma Uibo Peko 01:26.36 00:41.14(10 00:45.22(12
12. Jete Kraas LSF PT 01:40.13 01:08.35(15 00:31.38(8)
13. Gerty-Ly Lebedev Otepää 01:42.31 00:50.58(13 00:51.33(13
Helen Hunt Peko Katk 00:40.59(9) Ei start
Laura-Liisa Laas Otepää Tühist 01:06.40(14 Puuduv KP
Indeks
1. Anna Mia Atonen JOKA 00:46.23 00:22.51(1) 00:23.32(2)
2. Anett Liisa Parts JOKA 00:48.46 00:26.00(3) 00:22.46(1)
3. Mia Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:51.29 00:25.39(2) 00:25.50(3)
4. Grete Johanna Korb Peko 00:54.10 00:27.49(4) 00:26.21(4)
5. Helena Hakk Kobras/Põlva Sp 01:02.18 00:32.23(6) 00:29.55(5)
6. Liis-Marie Kaljur Harju 01:04.24 00:33.49(7) 00:30.35(6)
7. Kaisa Kallas JOKA 01:04.42 00:32.09(5) 00:32.33(7)
8. Käti Kudre Peko 01:08.03 00:34.11(8) 00:33.52(9)
9. Kaisa Karja Tartu Katoliku 01:08.49 00:35.17(10 00:33.32(8)
10. Kirke Keem Peko 01:09.38 00:35.16(9) 00:34.22(10
11. Iiris Timma Peko 01:15.49 00:38.01(11 00:37.48(12
12. Miina Raudoja Peko 01:25.18 00:48.25(12 00:36.53(11
Maarja Mirali Riga SK100/Audentese Tühist Puuduv KP 00:44.13(13
Marta Maripuu HOK/Hiiumaa Spo Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Liise Lillelaid Tammed 01:05.08 00:35.33(1) 00:29.35(1)
2. Mariann Zernant Ilves 01:14.22 00:40.31(2) 00:33.51(3)
3. Viola Nikitina SRD 01:14.35 00:40.58(3) 00:33.37(2)
4. Laura-Liis Kaljur Harju 01:20.06 00:43.59(4) 00:36.07(6)
5. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 01:24.32 00:49.55(5) 00:34.37(4)
6. Laura Juhanson JOKA 01:43.19 00:56.26(6) 00:46.53(8)
7. Ebe Hallik JOKA 01:44.47 01:02.24(7) 00:42.23(7)
Maarja Oras Kobras Katk Ei start 00:35.45(5)
Indeks
1. Maria Eller HOK 01:29.53 00:53.29(1) 00:36.24(1)
2. Marta Joonas Võru/Võru spord 01:37.41 00:54.59(2) 00:42.42(2)
3. Mari Ann Mahla Peko 01:45.34 01:00.00(3) 00:45.34(3)
4. Mareli Vaher Tartu Katoliku 01:54.05 01:06.46(4) 00:47.19(4)
5. Sandra Arak SK100/Audentese 02:15.00 01:21.14(5) 00:53.46(5)
Anni Linnus Peko Tühist Puuduv KP Ei start
Hanna Arulepp JOKA Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Annika Rihma Kobras 01:36.59 01:01.48(1) 00:35.11(1)
2. Kadri Kadakas Mercury 01:47.39 01:07.34(3) 00:40.05(3)
3. Brigitte Panker Ilves 01:47.52 01:05.32(2) 00:42.20(4)
4. Kirti Rebane Mercury 01:53.34 01:09.02(4) 00:44.32(6)
5. Grethe-Johanna Ploompuu Harju 02:11.45 01:23.31(5) 00:48.14(9)
6. Anita Laanejõe Võru 02:19.59 01:33.43(6) 00:46.16(7)
Emily Raudkepp Peko Katk Ei start 00:48.41(10
Margret Zimmermann Kape Katk Ei start 00:38.17(2)
Emma Joonas Võru/Võru spord Katk Ei start 00:43.08(5)
Lorely Kõrvel Kobras Katk Ei start 00:46.57(8)
Eleri Hirv Võru Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Katrin Linnus West 01:22.56 00:45.33(1) 00:37.23(1)
2. Merilin Vahtra Harju 01:38.44 00:58.34(2) 00:40.10(2)
3. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:53.47 01:04.47(3) 00:49.00(3)
4. Olha Kulinich SRD 03:06.14 01:38.40(4) 01:27.34(4)
Indeks
1. Maigi Kähr Kobras 01:43.57 01:01.02(3) 00:42.55(1)
2. Monika Tomingas Mercury 01:45.57 00:59.00(1) 00:46.57(2)
3. Mari-Liis Kaljur Harju 01:47.10 00:59.26(2) 00:47.44(3)
4. Elina Kutti Harju 02:11.05 01:12.38(4) 00:58.27(4)
Indeks
1. Merike Vanjuk Kape 01:15.37 00:41.48(1) 00:33.49(1)
2. Pille Vinne Kobras 01:22.09 00:44.06(2) 00:38.03(2)
3. Maret Vaher Kobras 01:30.16 00:52.08(5) 00:38.08(3)
4. Ülle Hollo Võru 01:32.28 00:50.16(4) 00:42.12(4)
5. Kadri Limberg LSF PT 01:34.25 00:48.40(3) 00:45.45(6)
6. Riina Laanjõe Kobras 01:43.24 00:59.03(6) 00:44.21(5)
Külli Leiger Kape Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Elo Saue HOK/Hiiumaa Spo 01:12.10 00:40.06(1) 00:32.04(1)
2. Edith Madalik Peko 01:19.14 00:44.34(2) 00:34.40(2)
3. Edit Kannel Norma 01:26.41 00:45.04(3) 00:41.37(3)
4. Teele Eensaar Ilves 01:36.33 00:51.11(4) 00:45.22(4)
5. Heli Haug Võru 02:08.50 01:13.37(5) 00:55.13(5)
Indeks
1. Triin Jaaniste Ilves 01:26.14 00:46.43(1) 00:39.31(2)
2. Anneli Pello Mercury 01:39.37 00:55.14(2) 00:44.23(3)
3. Maari Idnurm TON 01:41.19 00:56.30(3) 00:44.49(4)
4. Epp Metsaluik Kobras 01:54.14 01:05.41(4) 00:48.33(6)
5. Ella Shved SRD 02:06.39 01:10.04(5) 00:56.35(7)
6. Jaana Shved SRD 02:17.33 01:15.01(6) 01:02.32(8)
Minija Pääslane Ilves Katk Ei start 00:47.03(5)
Jana Kink Kape Tühist Puuduv KP 00:35.02(1)
Indeks
1. Marika Jäädmaa Võru 01:23.44 00:46.10(1) 00:37.34(2)
2. Airi Alnek Võru 01:24.00 00:47.30(2) 00:36.30(1)
3. Epp Voitka Võru 01:31.31 00:53.55(5) 00:37.36(3)
4. Lea Leppik TAOK 01:33.13 00:49.38(3) 00:43.35(5)
5. Maie Tali Tartu Ülikool 01:36.49 00:51.26(4) 00:45.23(7)
6. Rutti Räbovoitra Mercury 01:39.31 00:59.50(7) 00:39.41(4)
7. Inger Jalakas Harju 01:40.41 00:55.42(6) 00:44.59(6)
8. Helve Kansi HOK 01:49.06 00:59.57(8) 00:49.09(8)
9. Esta Tamm Võru 02:02.54 01:07.08(9) 00:55.46(9)
10. Anu Talu West 02:28.32 01:18.47(10 01:09.45(10
Indeks
1. Marje Viirmann Harju 01:14.34 00:39.51(1) 00:34.43(1)
2. Marika Kirsspuu TAOK 01:19.25 00:42.12(2) 00:37.13(3)
3. Kersti Ehala JOKA 01:19.40 00:44.11(3) 00:35.29(2)
4. Tiina Oras Ilves 01:28.02 00:49.14(4) 00:38.48(4)
5. Tiina Rillo Otepää 01:57.29 01:04.46(6) 00:52.43(5)
6. Pille Illak Otepää 01:58.34 01:04.03(5) 00:54.31(6)
Indeks
1. Siiri Poopuu JOKA 01:11.39 00:40.33(1) 00:31.06(1)
2. Saima Värton Kobras 01:14.09 00:41.37(2) 00:32.32(2)
3. Anne Arold Ilves 01:17.47 00:43.45(3) 00:34.02(3)
4. Tiina Talisoo Harju 01:27.54 00:49.22(5) 00:38.32(7)
5. Aili Laanjõe Kobras 01:28.12 00:50.39(7) 00:37.33(4)
6. Ülle Kadak Lehola 01:28.13 00:50.38(6) 00:37.35(5)
7. Gea Rennel Harju 01:29.15 00:49.19(4) 00:39.56(8)
8. Kirsti Kattilakoski KOS 01:29.21 00:51.23(8) 00:37.58(6)
9. Ülle Põldoja Ilves 01:53.03 01:01.43(9) 00:51.20(9)
Indeks
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:21.11 00:48.46(2) 00:32.25(1)
2. Ene Ehrenpreis Rakv 01:21.14 00:46.46(1) 00:34.28(2)
3. Mare Leis Ilves 01:26.10 00:51.25(3) 00:34.45(3)
4. Anu Saue HOK/Hiiumaa Spo 01:30.37 00:53.36(4) 00:37.01(4)
5. Riina Kivikas Ilves 01:36.19 00:55.01(5) 00:41.18(5)
6. Mare Aibast Harju 02:03.50 01:11.52(6) 00:51.58(6)
Indeks
1. Liis Lille Harju 01:43.43 00:59.39(1) 00:44.04(1)
2. Maire Raid Tammed 01:52.38 01:04.35(2) 00:48.03(2)
3. Kaie Kivila Ilves 02:09.56 01:16.55(3) 00:53.01(4)
4. Ilona Vanaveski Ilves 02:11.49 01:22.13(4) 00:49.36(3)
5. Maie Abram Ilves 02:24.21 01:23.49(5) 01:00.32(5)
Juta Virkepuu Harju Ei start Ei start Ei start
Indeks
1. Marie Mälberg Peko 01:25.31 00:39.47(1) 00:45.44(2)
Iida Klaara Klais - Katk 00:52.57(2) Ei start
Jette Isabel issak Peko Katk Ei start 00:40.14(1)
PEKO