Setomaa O-päevakud 1.etapp

04.06.2020
Korraldaja : Peko
Rajameister : Reigo Teervalt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [21A]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M45]
[M60] [M8] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N45] [N60] [N8]
[VALIK]
21A Rada (1): 11 KP 7100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:50:48
 2.   492 Raul Kudre                Peko       01:12:22 +21:34
 3.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:13:20 +22:32
 4.  1938 Raul Kangur               Peko       01:18:26 +27:38
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:35:29 +44:41
N18 Rada (2): 10 KP 5140 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:50:48
N21 Rada (2): 10 KP 5140 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3902 Katrin Linnus             West       00:56:00
 2.   359 Erika Joonas              Võru       01:07:18 +11:18
 3. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:15:42 +19:42
 4. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:21:24 +25:24
M16 Rada (2): 10 KP 5140 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:54:13
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:01:35 +07:22
M45 Rada (2): 10 KP 5140 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:52:50
 2.  3449 Eero Joonas               Võru       00:54:30 +01:40
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:56:24 +03:34
 4. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru       01:03:48 +10:58
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:09:43 +16:53
N16 Rada (3): 7 KP 3180 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:53:00
N45 Rada (3): 7 KP 3180 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:32:58
 2. 21336 Kaja Ligi                 Peko       00:43:10 +10:12
 3.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:48:20 +15:22
M14 Rada (3): 7 KP 3180 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:53:41
 2. 19487 Romet Paatsi              Kobras     01:17:47 +24:06
 3. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Põlva Spor 01:18:20 +24:39
N12 Rada (4): 7 KP 1950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:33:28
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       00:37:00 +03:32
 3. 27225 Miina Raudoja             Peko       00:39:26 +05:58
M12 Rada (4): 7 KP 1950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:42:44
N8 Rada (5): 5 KP 1430 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:29:49
N10 Rada (5): 5 KP 1430 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:47:01
M8 Rada (5): 5 KP 1430 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25649 Kaspar Linnus                        00:47:54
 2. 29700 Ilmar Linnus                         00:47:58 +00:04
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:54:16 10p
 2. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko       01:07:00 10p
 3. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:07:19 10p
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:14:13 9p
 5. 27726 Karl-Kristjan Ilus        Viluste Põ 00:58:43 7p
 6. 19533 Kerret Matto              Kobras     01:12:31 7p
 7. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:46:12 6p
 8. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 01:01:31 5p
 9. 18296 Kaur Kenk                 Põlva Spor 01:01:35 5p
10. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:07:01 5p
11. 24478 Reigo Keem                Peko       00:58:44 3p
12. 27163 Kadri Palo-Juhkam         Kõlleste   00:06:20 1p
#1 Rada (M18,21A): 11 KP 7100 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     21A      00:50:48
 2.   492 Raul Kudre                Peko      21A      01:12:22 +21:34
 3.  5147 Emily Raudkepp            Peko      21A      01:13:20 +22:32
 4.  1938 Raul Kangur               Peko      21A      01:18:26 +27:38
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      21A      01:35:29 +44:41
#2 Rada (N18,N21,M16,M45): 10 KP 5140 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras    N18      00:50:48
 2.  2337 Airet Kolk                Kobras    M45      00:52:50 +02:02
 3. 17351 Timo Kudre                Peko      M16      00:54:13 +03:25
 4.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      00:54:30 +03:42
 5.  3902 Katrin Linnus             West      N21      00:56:00 +05:12
 6. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    M45      00:56:24 +05:36
 7. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M16      01:01:35 +10:47
 8. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru      M45      01:03:48 +13:00
 9.   359 Erika Joonas              Võru      N21      01:07:18 +16:30
10.  2005 Pear Post                 Kobras    M45      01:09:43 +18:55
11. 11646 Küllike Jaama             Peko      N21      01:15:42 +24:54
12. 25764 Birgit Pokk               Kobras    N21      01:21:24 +30:36
#3 Rada (N16,N45,N60,M14,M60,MNHARRASTAJAD): 7 KP 3180 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko      N45      00:32:58
 2. 21336 Kaja Ligi                 Peko      N45      00:43:10 +10:12
 3.  6111 Esta Tamm                 Tartu     N45      00:48:20 +15:22
 4. 14785 Johanna Oras              Kobras    N16      00:53:00 +20:02
 5. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14      00:53:41 +20:43
 6. 19487 Romet Paatsi              Kobras    M14      01:17:47 +44:49
 7. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Põlva SporM14      01:18:20 +45:22
#4 Rada (N12,M12,N14): 7 KP 1950 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko      N12      00:33:28
 2. 22396 Käti Kudre                Peko      N12      00:37:00 +03:32
 3. 27225 Miina Raudoja             Peko      N12      00:39:26 +05:58
 4. 24457 Rasmus Uibo               Peko      M12      00:42:44 +09:16
#5 Rada (N8,N10,M8,M10): 5 KP 1430 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras    N8       00:29:49
 2. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N10      00:47:01 +17:12
 3. 25649 Kaspar Linnus                       M8       00:47:54 +18:05
 4. 29700 Ilmar Linnus                        M8       00:47:58 +18:09

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 12.06.2020 07:40:52 SIME