Setomaa O-päevakud 4.etapp

17.09.2020
Korraldaja : Peko
Rajameister : Kristel Kõivo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M45]
[M60] [M8] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N45] [N60] [N8]
[VALIK]
M21A Rada (1): 19 KP 7200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:14:33
M16 Rada (2): 15 KP 5790 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:56:51
M45 Rada (2): 15 KP 5790 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko       00:58:38
N45 Rada (3): 11 KP 4610 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:54:34
 2.   359 Erika Joonas              Võru       01:07:07 +12:33
M14 Rada (3): 11 KP 4610 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18296 Kaur Kenk                 Kobras     01:20:37
M60 Rada (3): 11 KP 4610 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:29:52
MNHARRASTAJAD Rada (3): 11 KP 4610 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:49:08
N12 Rada (4): 8 KP 2410 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:55:01
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       01:02:28 +07:27
N14 Rada (4): 8 KP 2410 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko       00:31:03
N10 Rada (5): 4 KP 1350 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:17:17
 2. 31314 Iiris Timma               Värska G   00:21:13 +03:56
 3. 28811 Saskia Lätt               Kobras     01:16:51 +59:34
 3. 27118 Susanna Oras              Kobras     01:16:51 +59:34
M10 Rada (5): 4 KP 1350 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31315 Imre Timma                Värska G   00:26:28
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16600 Rasmus Saare              Kobras     02:07:03 12p
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:54:00 8p
 3. 10315 Mari Linnus               Peko       01:01:18 8p
 4. 10558 Joosep Loost              TÜ         01:09:03 7p
 5.   493 Rein Zaitsev              Peko       01:10:22 7p
 6. 34813 Grettel Karsna            Räpina     00:36:41 6p
 7. 34811 Annika Ðturmov            Räpina     00:36:44 6p
 8. 34812 Kurmet Karsna             Räpina     00:36:45 6p
 9. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:22:15 5p
10. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:55:03 4p
#1 Rada (M18,M21A): 19 KP 7200 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko      M21A     01:14:33
#2 Rada (N18,N21,M16,M45): 15 KP 5790 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko      M16      00:56:51
 2.   492 Raul Kudre                Peko      M45      00:58:38 +01:47
#3 Rada (N16,N45,N60,M14,M60,MNHARRASTAJAD): 11 KP 4610 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko      MNHARRAS 00:49:08
 2.   911 Ingrit Kala               Peko      N45      00:54:34 +05:26
 3.   359 Erika Joonas              Võru      N45      01:07:07 +17:59
 4. 18296 Kaur Kenk                 Kobras    M14      01:20:37 +31:29
 5. 21266 Rein Lani                 Võru      M60      01:29:52 +40:44
#4 Rada (N12,M12,N14): 8 KP 2410 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko      N14      00:31:03
 2. 26278 Kirke Keem                Peko      N12      00:55:01 +23:58
 3. 22396 Käti Kudre                Peko      N12      01:02:28 +31:25
#5 Rada (N8,N10,M8,M10): 4 KP 1350 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N10      00:17:17
 2. 31314 Iiris Timma               Värska G  N10      00:21:13 +03:56
 3. 31315 Imre Timma                Värska G  M10      00:26:28 +09:11
 4. 28811 Saskia Lätt               Kobras    N10      01:16:51 +59:34
 4. 27118 Susanna Oras              Kobras    N10      01:16:51 +59:34

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 17.09.2020 23:29:23 SIME