Setomaa O-päevakud 2.etapp

18.04.2024
Korraldaja : OK Peko
Rajameister : Emily Raudkepp
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21] [M45]
[M60] [M8] [MATK] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12]
[N14] [N16] [N18] [N21] [N45] [N60]
[N8]
M21 Rada (1): 23 KP 5780 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko       00:46:57
 2.  2323 Raino Leopard             Peko       01:12:30 +25:33
N16 Rada (3): 15 KP 3440 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:35:59
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       00:37:04 +01:05
N45 Rada (3): 15 KP 3440 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:29:42
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:35:17 +05:35
M60 Rada (3): 15 KP 3440 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2588 Rein Toomas               Peko       00:41:36
MNHARRASTAJAD Rada (3): 15 KP 3440 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rem Sotnikov              Mikitamäe  00:33:19
N14 Rada (4): 10 KP 2330 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 37682 Mireli Koddala            Peko       00:22:00
 2. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:25:04 +03:04
N10 Rada (5): 8 KP 1930 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Marjette Purask           x24        00:32:22
 2.     0 Nadezda Bolsakova         Mikitamäe  00:32:44 +00:22
 3.     0 Romily Tõntsel            Mikitamäe  00:32:49 +00:27
 4.     0 Karola Lea                Mikitamäe  00:33:16 +00:54
 5.     0 Helena Grigorjeva         Mikitamäe  00:34:49 +02:27
M8 Rada (5): 8 KP 1930 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 36663 Rasmus Kalder             Peko       00:25:31
 2.     0 Johann Leetma             Peko       00:26:09 +00:38
 3.     0 Hendrik Kruusamäe         Peko       00:32:37 +07:06
M10 Rada (5): 8 KP 1930 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Remi Aljes                Mikitamäe  00:32:02
 2.     0 Kristofer Raja            Mikitamäe  00:32:38 +00:36
 3.     0 Kristofer Unt             Mikitamäe  00:33:36 +01:34
MATK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Karin Sonts               Mikitamäe  01:11:57 13p
 2.     0 Annika Sirendi            Mikitamäe  01:11:58 13p
 3.     0 Ali Sellal                x13        00:30:13 8p
 4.     0 Marleen Tiitson           x12        00:30:38 8p
 5.     0 Henry Hüsson              Mikitamäe  00:30:51 8p
 6.     0 Tiiu Laane                x23        00:32:11 8p
 7.     0 Mari Arund                Mikitamäe  00:33:38 8p
 8.     0 Annika Sirendi            Mikitamäe  00:33:40 8p
 9.     0 Lisette Oksar             x3         00:18:39 7p
10.     0 Adeele Kull               x2         00:18:40 7p
11.     0 Janette Oksar             x4         00:18:56 7p
12.     0 Artjom Bolsakov           x9         00:22:54 7p
13.     0 Enrico Rumask             x10        00:23:02 7p
14.     0 Eliise Kallari            x5         00:19:33 6p
15.     0 Ketlin Uljak              x6         00:19:40 6p
16.     0 Milana Dizus              x14        00:30:38 6p
17.     0 Getriin Laur              x15        00:30:42 6p
18.     0 Marti Lepp                Mikitamäe  00:24:34 4p
19.     0 Jete Isabel Issak         Peko       00:27:43 4p
20.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:27:47 4p
21.     0 Janika Teervalt           Peko       00:34:54 1p
22. 33929 Elle Tikkop               Peko       00:35:23
23.     0 Helle Michelson           Rõssa      01:01:23
24.     0 Airi Varik                Räpina     01:01:32
#1 Rada (M18,M21): 23 KP 5780 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko      M21      00:46:57
 2.  2323 Raino Leopard             Peko      M21      01:12:30 +25:33
#3 Rada (N16,N45,N60,M14,M60,MNHARRASTAJAD): 15 KP 3440 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko      N45      00:29:42
 2.     0 Rem Sotnikov              Mikitamäe MNHARRAS 00:33:19 +03:37
 3.   359 Erika Joonas              Võru      N45      00:35:17 +05:35
 4. 26278 Kirke Keem                Peko      N16      00:35:59 +06:17
 5. 22396 Käti Kudre                Peko      N16      00:37:04 +07:22
 6.  2588 Rein Toomas               Peko      M60      00:41:36 +11:54
#4 Rada (N12,M12,N14): 10 KP 2330 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 37682 Mireli Koddala            Peko      N14      00:22:00
 2. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N14      00:25:04 +03:04
#5 Rada (N8,N10,M8,M10): 8 KP 1930 m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 36663 Rasmus Kalder             Peko      M8       00:25:31
 2.     0 Johann Leetma             Peko      M8       00:26:09 +00:38
 3.     0 Remi Aljes                Mikitamäe M10      00:32:02 +06:31
 4.     0 Marjette Purask           x24       N10      00:32:22 +06:51
 5.     0 Hendrik Kruusamäe         Peko      M8       00:32:37 +07:06
 6.     0 Kristofer Raja            Mikitamäe M10      00:32:38 +07:07
 7.     0 Nadezda Bolsakova         Mikitamäe N10      00:32:44 +07:13
 8.     0 Romily Tõntsel            Mikitamäe N10      00:32:49 +07:18
 9.     0 Karola Lea                Mikitamäe N10      00:33:16 +07:45
10.     0 Kristofer Unt             Mikitamäe M10      00:33:36 +08:05
11.     0 Helena Grigorjeva         Mikitamäe N10      00:34:49 +09:18

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.04.2024 20:45:31 SIME