Race result
Index
1. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:18.43 00:18.43 3:12( 2) 6:05( 1) 8:16( 1) 11:20( 1) 14:17( 1) 15:46( 1) 17:28( 1) 18:19( 1) 18:43( 1)
3:12[ 2] 2:53[ 2] 2:11[ 1] 3:04[ 1] 2:57[ 7] 1:29[ 1] 1:42[ 2] 0:51[ 1] 0:24[ 1]
2. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:23.17 +4:34 3:53( 6) 8:03( 8) 11:06( 8) 15:22( 7) 17:53( 6) 19:54( 2) 21:50( 2) 22:50( 2) 23:17( 2)
3:53[ 6] 4:10[11] 3:03[ 9] 4:16[ 8] 2:31[ 5] 2:01[ 4] 1:56[ 5] 1:00[ 8] 0:27[ 5]
3. Niklavs Dravants Meridians 00:23.33 +4:50 3:24( 3) 6:30( 4) 9:04( 4) 13:16( 3) 15:45( 3) 20:21( 4) 22:09( 4) 23:05( 3) 23:33( 3)
3:24[ 3] 3:06[ 4] 2:34[ 4] 4:12[ 7] 2:29[ 4] 4:36[16] 1:48[ 4] 0:56[ 5] 0:28[ 6]
4. Siim Pello Mercury 00:23.40 +4:57 4:16( 8) 7:59( 7) 10:58( 7) 14:56( 6) 17:43( 5) 20:01( 3) 22:05( 3) 23:06( 4) 23:40( 4)
4:16[ 8] 3:43[ 8] 2:59[ 7] 3:58[ 6] 2:47[ 6] 2:18[ 5] 2:04[ 6] 1:01[ 9] 0:34[11]
5. Kardo Kutti Harju 00:24.01 +5:18 3:40( 5) 6:55( 5) 9:24( 5) 12:43( 2) 15:10( 2) 20:52( 5) 22:37( 5) 23:30( 5) 24:01( 5)
3:40[ 5] 3:15[ 6] 2:29[ 3] 3:19[ 2] 2:27[ 3] 5:42[18] 1:45[ 3] 0:53[ 3] 0:31[ 8]
6. Karel Jung Kobras/Põlva Sp 00:24.54 +6:11 3:11( 1) 6:16( 2) 9:02( 3) 14:33( 5) 16:46( 4) 20:55( 6) 23:34( 6) 24:28( 6) 24:54( 6)
3:11[ 1] 3:05[ 3] 2:46[ 6] 5:31[15] 2:13[ 2] 4:09[15] 2:39[14] 0:54[ 4] 0:26[ 3]
7. Audun Palo Võru OK/Võru sp 00:25.49 +7:06 7:01(14) 10:27(13) 12:47(10) 16:29( 8) 19:46( 7) 21:44( 7) 24:03( 7) 25:14( 7) 25:49( 7)
7:01[14] 3:26[ 7] 2:20[ 2] 3:42[ 4] 3:17[10] 1:58[ 3] 2:19[12] 1:11[14] 0:35[13]
8. Stefan Kivil LSF PT 00:26.08 +7:25 3:31( 4) 6:18( 3) 8:53( 2) 19:43(12) 21:54(10) 23:29( 8) 24:50( 8) 25:42( 8) 26:08( 8)
3:31[ 4] 2:47[ 1] 2:35[ 5] 10:50[20] 2:11[ 1] 1:35[ 2] 1:21[ 1] 0:52[ 2] 0:26[ 3]
9. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord 00:28.20 +9:37 4:37( 9) 9:24(10) 12:37( 9) 17:18( 9) 20:21( 8) 24:26( 9) 26:44( 9) 27:49( 9) 28:20( 9)
4:37[ 9] 4:47[19] 3:13[10] 4:41[11] 3:03[ 9] 4:05[14] 2:18[11] 1:05[10] 0:31[ 8]
10. Romet Paatsi Kobras/Põlva Sp 00:28.48 +10:05 5:05(10) 9:15( 9) 13:28(11) 18:25(11) 21:52( 9) 24:30(10) 27:04(10) 28:16(10) 28:48(10)
5:05[10] 4:10[11] 4:13[14] 4:57[14] 3:27[11] 2:38[ 6] 2:34[13] 1:12[15] 0:32[10]
11. Magnar Mõttus Otepää 00:30.08 +11:25 7:23(15) 11:43(15) 16:11(14) 20:38(14) 23:35(11) 26:14(11) 28:31(11) 29:40(11) 30:08(11)
7:23[15] 4:20[13] 4:28[18] 4:27[10] 2:57[ 7] 2:39[ 7] 2:17[10] 1:09[11] 0:28[ 6]
12. Erik Kersna Ilves 00:33.10 +14:27 6:53(13) 11:35(14) 16:12(15) 22:09(15) 25:49(13) 28:40(13) 31:36(12) 32:35(12) 33:10(12)
6:53[13] 4:42[17] 4:37[19] 5:57[17] 3:40[13] 2:51[ 8] 2:56[15] 0:59[ 6] 0:35[13]
13. Reigo Keem Peko 00:33.37 +14:54 5:28(11) 10:00(11) 14:24(13) 20:03(13) 24:36(12) 28:19(12) 31:49(13) 32:59(13) 33:37(13)
5:28[11] 4:32[15] 4:24[17] 5:39[16] 4:33[15] 3:43[13] 3:30[18] 1:10[12] 0:38[17]
14. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo 00:35.02 +16:19 11:11(18) 15:18(17) 19:38(17) 24:27(17) 28:05(14) 30:57(14) 33:11(14) 34:26(14) 35:02(14)
11:11[18] 4:07[10] 4:20[15] 4:49[13] 3:38[12] 2:52[ 9] 2:14[ 9] 1:15[16] 0:36[15]
15. Jeremy Donner OK77 00:37.56 +19:13 11:58(19) 16:03(18) 19:55(18) 27:06(19) 31:06(15) 34:02(15) 36:13(15) 37:31(15) 37:56(15)
11:58[19] 4:05[ 9] 3:52[13] 7:11[19] 4:00[14] 2:56[10] 2:11[ 7] 1:18[17] 0:25[ 2]
16. Hugo Rüütli Haanja O-ring 00:39.10 +20:27 13:09(20) 17:44(20) 20:45(19) 25:05(18) 32:17(16) 35:26(16) 37:37(16) 38:36(16) 39:10(16)
13:09[20] 4:35[16] 3:01[ 8] 4:20[ 9] 7:12[17] 3:09[12] 2:11[ 7] 0:59[ 6] 0:34[11]
17. Sander Lepp Võru/Võru spord 00:43.09 +24:26 11:09(17) 17:26(19) 21:49(20) 27:59(20) 33:00(17) 37:55(17) 41:11(17) 42:30(17) 43:09(17)
11:09[17] 6:17[20] 4:23[16] 6:10[18] 5:01[16] 4:55[17] 3:16[17] 1:19[18] 0:39[18]
18. Hannes Tammiste Rakv 00:52.25 +33:42 8:25(16) 13:10(16) 18:27(16) 22:21(16) 44:26(18) 47:24(18) 50:39(18) 51:49(18) 52:25(18)
8:25[16] 4:45[18] 5:17[20] 3:54[ 5] 22:05[18] 2:58[11] 3:15[16] 1:10[12] 0:36[15]
Tymoteusz Pachucki BKS Wataha Wars MP 4:05( 7) 7:18( 6) 10:36( 6) 13:58( 4)
4:05[ 7] 3:13[ 5] 3:18[12] 3:22[ 3]
Tauri Tammor OK Käbi MP 5:59(12) 10:19(12) 13:35(12) 18:19(10)
5:59[12] 4:20[13] 3:16[11] 4:44[12]
Märt Viidu Haanja O-ring DNS
Robin Tammor OK Käbi DNS
Kiur Kaldmaa Tartu Katoliku DNS
Romet Kriks LSF PT DNS