Setomaa 1. suusapäevak

11.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M VET I]
[M VET II] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21] [M8] [MATK] [N VET I] [N VET II] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21] [N8]

N8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Daisy Savik               Värska G   00:14:48
 2.     0 Iti-Triin Madaloja        Värska G   00:17:16 +02:28
 3.     0 Julianne Balanenkova      Värska G   00:22:36 +07:48
 4.     0 Varvara Ahosepp           Värska G   00:31:02 +16:14
M10 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe  00:06:21
 2.     0 Johann Leetma             Värska G   00:21:48 +15:27
 3.     0 Saveli Saljaev            Värska G   00:31:49 +25:28
N10 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Helen Hunt                Värska G   00:11:42
 2.     0 Emma Uibo                 Värska G   00:12:30 +00:48
M12 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Mõtus Valk                Värska G   00:09:59
 2.     0 Imre Timma                Peko       00:10:32 +00:33
 3.     0 Stefan-Mathias Nestra     Värska G   00:11:37 +01:38
 4.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe  00:14:12 +04:13
 5.     0 Gregor Karro              Värska G   00:21:20 +11:21
N12 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Iiris Timma               Peko       00:07:40
 2.     0 Kaidi Järveveer           Värska G   00:15:25 +07:45
 3.     0 Milana Didzus             Mikitamäe  00:28:56 +21:16
N VET II Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    17 Livian Laaneots           Tartu Suus 00:04:59
 2.     0 Ingrit Kala               Peko       00:05:17 +00:18
 3.     0 Erika Joonas              OK Võru    00:06:36 +01:37
N14 Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Kirke Keem                Peko       00:14:37
 2.     0 Käti Kudre                Peko       00:14:59 +00:22
 3.     0 Miina Raudoja             Peko       00:22:35 +07:58
 4.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Värska G   00:23:18 +08:41
 5.     0 Elizaveta Varusina        Mikitamäe  00:32:01 +17:24
N VET I Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     5 Janika Teervalt           OK Peko    00:17:25
 2.     0 Mari Arund                Värska     00:27:02 +09:37
M14 Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rasmus Uibo               Peko       00:14:48
 2.     0 Hugo Hunt                 Värska G   00:33:37 +18:49
 3.     0 Renet Raiv                Värska G   00:34:33 +19:45
N21 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Doris Kudre               Peko       00:15:11
 2.     0 Maarja Uibokand           Antrukva   00:27:12 +12:01
M VET II Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Raul Kudre                Peko       00:15:09
 2.     0 Rein Toomas               Peko       00:16:16 +01:07
 3.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:18:06 +02:57
M21 Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Timo Kudre                Peko       00:16:47
M VET I Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rainer Pungar             Cyclon     00:19:55
 2.     0 Sten Kraam                Antkruva   00:24:16 +04:21
 3.     0 Raino Leopard             Peko       00:34:00 +14:05
MATK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Olver Kaljuvee            Valgamaa K 00:21:29
 2.     0 Karin Sonts               Mikitamäe  00:24:54
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Daisy Savik               Värska G  N8       00:14:48
 2.     0 Iti-Triin Madaloja        Värska G  N8       00:17:16 +02:28
 3.     0 Julianne Balanenkova      Värska G  N8       00:22:36 +07:48
 4.     0 Varvara Ahosepp           Värska G  N8       00:31:02 +16:14
#2 Rada (M10,N10,M12,N12,N VET II): 1 KP 1,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.    17 Livian Laaneots           Tartu SuusN VET II 00:04:59
 2.     0 Ingrit Kala               Peko      N VET II 00:05:17 +00:18
 3.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe M10      00:06:21 +01:22
 4.     0 Erika Joonas              OK Võru   N VET II 00:06:36 +01:37
 5.     0 Iiris Timma               Peko      N12      00:07:40 +02:41
 6.     0 Mõtus Valk                Värska G  M12      00:09:59 +05:00
 7.     0 Imre Timma                Peko      M12      00:10:32 +05:33
 8.     0 Stefan-Mathias Nestra     Värska G  M12      00:11:37 +06:38
 9.     0 Helen Hunt                Värska G  N10      00:11:42 +06:43
10.     0 Emma Uibo                 Värska G  N10      00:12:30 +07:31
11.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe M12      00:14:12 +09:13
12.     0 Kaidi Järveveer           Värska G  N12      00:15:25 +10:26
13.     0 Gregor Karro              Värska G  M12      00:21:20 +16:21
14.     0 Johann Leetma             Värska G  M10      00:21:48 +16:49
15.     0 Milana Didzus             Mikitamäe N12      00:28:56 +23:57
16.     0 Saveli Saljaev            Värska G  M10      00:31:49 +26:50
#3 Rada (N14,N16,N18,N VET I,M14): 1 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Kirke Keem                Peko      N14      00:14:37
 2.     0 Rasmus Uibo               Peko      M14      00:14:48 +00:11
 3.     0 Käti Kudre                Peko      N14      00:14:59 +00:22
 4.     5 Janika Teervalt           OK Peko   N VET I  00:17:25 +02:48
 5.     0 Miina Raudoja             Peko      N14      00:22:35 +07:58
 6.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Värska G  N14      00:23:18 +08:41
 7.     0 Mari Arund                Värska    N VET I  00:27:02 +12:25
 8.     0 Elizaveta Varusina        Mikitamäe N14      00:32:01 +17:24
 9.     0 Hugo Hunt                 Värska G  M14      00:33:37 +19:00
10.     0 Renet Raiv                Värska G  M14      00:34:33 +19:56
#4 Rada (N21,M16,M18,M VET II): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Raul Kudre                Peko      M VET II 00:15:09
 2.     0 Doris Kudre               Peko      N21      00:15:11 +00:02
 3.     0 Rein Toomas               Peko      M VET II 00:16:16 +01:07
 4.   670 Einar Raudkepp            Peko      M VET II 00:18:06 +02:57
 5.     0 Maarja Uibokand           Antrukva  N21      00:27:12 +12:03
#5 Rada (M21,M VET I): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Timo Kudre                Peko      M21      00:16:47
 2.     0 Rainer Pungar             Cyclon    M VET I  00:19:55 +03:08
 3.     0 Sten Kraam                Antkruva  M VET I  00:24:16 +07:29
 4.     0 Raino Leopard             Peko      M VET I  00:34:00 +17:13

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 11.01.2022 19:41:59 SIME