Setomaa 2. suusapäevak

18.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21] [M8] [N VET I] [N VET II] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21] [N8]
[VABA]
M8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Johann Leetma             Värska G   00:08:22
N8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Iti Triin Madaloja        Värska G   00:09:25
 2.     0 Varvara Ahosepp           Värska G   00:53:11 +43:46
M10 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Timofey Kourov            Värska G   00:10:08
 2.     0 Saveli Salyaev            Värska G   00:10:53 +00:45
N10 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Juliana Balanenkova       Värska G   00:50:21
M12 Rada (2): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Andre Leopard             Peko       00:05:33
 2.     0 Mõtus Valk                Värska G   00:06:46 +01:13
 3.     0 Imre Timma                Peko       00:07:01 +01:28
 4.     0 Kevin Kõdala              Värska G   00:09:58 +04:25
N12 Rada (2): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Iiris Timma               Peko       00:05:25
 2.     0 Loore Liisa Samuel        Peko       00:08:00 +02:35
 3.     0 Kaidi Järveveer           Värska G   00:08:54 +03:29
N14 Rada (3): 1 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Käti Kudre                Peko       00:09:58
 2.     0 Kirke Keem                Peko       00:10:18 +00:20
 3.     0 Miina Raudoja             Peko       00:13:56 +03:58
 4.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Värska G   00:15:49 +05:51
N VET II Rada (3): 1 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Livian Laaneots           Tartu SK   00:07:55
 2.     0 Ingrit Kala               Peko       00:08:20 +00:25
M16 Rada (4): 2 KP 3,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Egert Prost               Värska G   00:19:20
N21 Rada (5): 3 KP 5,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1405 Daisy Kudre               Peko       00:12:58
 2.  4448 Doris Kudre               Peko       00:14:20 +01:22
 3.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:16:48 +03:50
 4.     0 Maarja Uibokand           Antkruva   00:25:33 +12:35
M VET II Rada (5): 3 KP 5,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko       00:14:24
 2.     0 Rein Toomas               Peko       00:15:47 +01:23
 3.     0 Erki Keel                 Otepää RK  00:16:22 +01:58
 4.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:17:31 +03:07
M21 Rada (6): 4 KP 6,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:17:07
 2.  5140 Reigo Teervalt            Peko       00:19:21 +02:14
M VET I Rada (6): 4 KP 6,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rainer Pungar             Cyclon     00:19:35
 2.     0 Sten Kraam                Antkruva   00:22:14 +02:39
 3.  2323 Raino Leopard             Peko       00:28:28 +08:53
#1 Rada (M8,N8,M10,N10): 1 KP 0,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Johann Leetma             Värska G  M8       00:08:22
 2.     0 Iti Triin Madaloja        Värska G  N8       00:09:25 +01:03
 3.     0 Timofey Kourov            Värska G  M10      00:10:08 +01:46
 4.     0 Saveli Salyaev            Värska G  M10      00:10:53 +02:31
 5.     0 Juliana Balanenkova       Värska G  N10      00:50:21 +41:59
 6.     0 Varvara Ahosepp           Värska G  N8       00:53:11 +44:49
#2 Rada (M12,N12): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Iiris Timma               Peko      N12      00:05:25
 2.     0 Andre Leopard             Peko      M12      00:05:33 +00:08
 3.     0 Mõtus Valk                Värska G  M12      00:06:46 +01:21
 4.     0 Imre Timma                Peko      M12      00:07:01 +01:36
 5.     0 Loore Liisa Samuel        Peko      N12      00:08:00 +02:35
 6.     0 Kaidi Järveveer           Värska G  N12      00:08:54 +03:29
 7.     0 Kevin Kõdala              Värska G  M12      00:09:58 +04:33
#3 Rada (N14,N16,M14,N VET II): 1 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Livian Laaneots           Tartu SK  N VET II 00:07:55
 2.     0 Ingrit Kala               Peko      N VET II 00:08:20 +00:25
 3.     0 Käti Kudre                Peko      N14      00:09:58 +02:03
 4.     0 Kirke Keem                Peko      N14      00:10:18 +02:23
 5.     0 Miina Raudoja             Peko      N14      00:13:56 +06:01
 6.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Värska G  N14      00:15:49 +07:54
#4 Rada (M16,N18,N VET I): 2 KP 3,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Egert Prost               Värska G  M16      00:19:20
#5 Rada (N21,M18,M VET II): 3 KP 5,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1405 Daisy Kudre               Peko      N21      00:12:58
 2.  4448 Doris Kudre               Peko      N21      00:14:20 +01:22
 3.   492 Raul Kudre                Peko      M VET II 00:14:24 +01:26
 4.     0 Rein Toomas               Peko      M VET II 00:15:47 +02:49
 5.     0 Erki Keel                 Otepää RK M VET II 00:16:22 +03:24
 6.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N21      00:16:48 +03:50
 7.   670 Einar Raudkepp            Peko      M VET II 00:17:31 +04:33
 8.     0 Maarja Uibokand           Antkruva  N21      00:25:33 +12:35
#6 Rada (M21,M VET I): 4 KP 6,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko      M21      00:17:07
 2.  5140 Reigo Teervalt            Peko      M21      00:19:21 +02:14
 3.     0 Rainer Pungar             Cyclon    M VET I  00:19:35 +02:28
 4.     0 Sten Kraam                Antkruva  M VET I  00:22:14 +05:07
 5.  2323 Raino Leopard             Peko      M VET I  00:28:28 +11:21

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.01.2022 19:50:18 SIME