Setomaa 3. suusapäevak

18.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M VET I] [M VET II] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21] [M8]
[N VET I] [N VET II] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8] [VABA]
M8 Rada (1): 1 KP 0,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Remi Aljes                Mikitamäe  00:12:51
N8 Rada (1): 1 KP 0,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Annabel Kõiv              Mikitamäe  00:05:28
 2.     0 Nadezda Bolšakova         Mikitamäe  00:08:34 +03:06
M10 Rada (2): 1 KP 0,65KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe  00:04:23
 2.     0 Gabriel Didzus            Mikitamäe  00:04:47 +00:24
N10 Rada (2): 1 KP 0,65KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Emma Uibo                 Värska G   00:05:04
 2.     0 Helen Hunt                Värska G   00:06:29 +01:25
M12 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Imre Timma                Peko       00:06:36
 2.     0 Kaarel Järeveer           Värska G   00:08:50 +02:14
 3.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe  00:11:26 +04:50
 4.     0 Artjom Bolšakov           Mikitamäe  00:12:03 +05:27
 5.     0 Enrico Rumask             Mikitamäe  00:12:45 +06:09
N12 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Iiris Timma               Peko       00:05:17
 2.     0 Loore Liisa Samuel        Peko       00:06:25 +01:08
 3.     0 Kaidi Järveveer           Värska G   00:08:02 +02:45
N14 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Kirke Keem                Peko       00:07:25
 2.     0 Käti Kudre                Peko       00:07:27 +00:02
 3.     0 Miina Raudoja             Peko       00:10:07 +02:42
 4.     0 Vanessa-Maria Suurmets    Mikitamäe  00:22:45 +15:20
N16 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Diana Kuusemets           Mikitamäe  00:21:24
M14 Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Marten Sirendi            Mikitamäe  00:17:53
 2.     0 Magnar Ivanov             Mikitamäe  00:19:59 +02:06
N VET I Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Janika Teervalt           Peko       00:12:25
 2.     0 Maila Hainsoo             Mikitamäe  00:13:03 +00:38
 3.     0 Mari Arund                Mikitamäe  00:15:28 +03:03
N VET II Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Livian Laaneots           Tartu SK   00:07:52
 2.   911 Ingrit Kala               Peko       00:08:35 +00:43
 3.     0 Külliki Kajasalu          Mikitamäe  00:17:33 +09:41
M16 Rada (6): 4 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Meelis Anipai             Mikitamäe  00:10:44
 2.     0 Siim Raidla               Mikitamäe  00:16:30 +05:46
 3.     0 Evert Markus Sirendi      Mikitamäe  00:16:44 +06:00
 4.     0 Timo Raidla               Mikitamäe  00:22:05 +11:21
 5.     0 Juri Pikat                Mikitamäe  00:31:15 +20:31
N21 Rada (7): 5 KP 3,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4448 Doris Kudre               Peko       00:11:26
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:12:01 +00:35
M VET I Rada (8): 6 KP 4,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rainer Pungar             Cyclon     00:13:16
M VET II Rada (8): 6 KP 4,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rein Toomas               Peko       00:13:47
 2.     0 Erki Keel                 Otepää RK  00:14:21 +00:34
 3.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:14:44 +00:57
M21 Rada (9): 7 KP 5,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:12:35
 2.     0 Sten Kraam                Antkruva   00:18:24 +05:49
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Jorgen Oras               Mikitamäe  00:21:18 1p
 2.     0 Karoli Arund              Mikitamäe  00:09:31
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Annabel Kõiv              Mikitamäe N8       00:05:28
 2.     0 Nadezda Bolšakova         Mikitamäe N8       00:08:34 +03:06
 3.     0 Remi Aljes                Mikitamäe M8       00:12:51 +07:23
#2 Rada (M10,N10): 1 KP 0,65KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe M10      00:04:23
 2.     0 Gabriel Didzus            Mikitamäe M10      00:04:47 +00:24
 3.     0 Emma Uibo                 Värska G  N10      00:05:04 +00:41
 4.     0 Helen Hunt                Värska G  N10      00:06:29 +02:06
#3 Rada (M12,N12): 1 KP 1,3KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Iiris Timma               Peko      N12      00:05:17
 2.     0 Loore Liisa Samuel        Peko      N12      00:06:25 +01:08
 3.     0 Imre Timma                Peko      M12      00:06:36 +01:19
 4.     0 Kaidi Järveveer           Värska G  N12      00:08:02 +02:45
 5.     0 Kaarel Järeveer           Värska G  M12      00:08:50 +03:33
 6.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe M12      00:11:26 +06:09
 7.     0 Artjom Bolšakov           Mikitamäe M12      00:12:03 +06:46
 8.     0 Enrico Rumask             Mikitamäe M12      00:12:45 +07:28
#4 Rada (N14,N16): 2 KP 2,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Kirke Keem                Peko      N14      00:07:25
 2.     0 Käti Kudre                Peko      N14      00:07:27 +00:02
 3.     0 Miina Raudoja             Peko      N14      00:10:07 +02:42
 4.     0 Diana Kuusemets           Mikitamäe N16      00:21:24 +13:59
 5.     0 Vanessa-Maria Suurmets    Mikitamäe N14      00:22:45 +15:20
#5 Rada (M14,N18,N VET I,N VET II): 3 KP 2,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Livian Laaneots           Tartu SK  N VET II 00:07:52
 2.   911 Ingrit Kala               Peko      N VET II 00:08:35 +00:43
 3.     0 Janika Teervalt           Peko      N VET I  00:12:25 +04:33
 4.     0 Maila Hainsoo             Mikitamäe N VET I  00:13:03 +05:11
 5.     0 Mari Arund                Mikitamäe N VET I  00:15:28 +07:36
 6.     0 Külliki Kajasalu          Mikitamäe N VET II 00:17:33 +09:41
 7.     0 Marten Sirendi            Mikitamäe M14      00:17:53 +10:01
 8.     0 Magnar Ivanov             Mikitamäe M14      00:19:59 +12:07
#6 Rada (M16): 4 KP 3,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Meelis Anipai             Mikitamäe M16      00:10:44
 2.     0 Siim Raidla               Mikitamäe M16      00:16:30 +05:46
 3.     0 Evert Markus Sirendi      Mikitamäe M16      00:16:44 +06:00
 4.     0 Timo Raidla               Mikitamäe M16      00:22:05 +11:21
 5.     0 Juri Pikat                Mikitamäe M16      00:31:15 +20:31
#7 Rada (N21): 5 KP 3,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  4448 Doris Kudre               Peko      N21      00:11:26
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N21      00:12:01 +00:35
#8 Rada (M18,M VET I,M VET II): 6 KP 4,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Rainer Pungar             Cyclon    M VET I  00:13:16
 2.     0 Rein Toomas               Peko      M VET II 00:13:47 +00:31
 3.     0 Erki Keel                 Otepää RK M VET II 00:14:21 +01:05
 4.   670 Einar Raudkepp            Peko      M VET II 00:14:44 +01:28
#9 Rada (M21): 7 KP 5,2KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko      M21      00:12:35
 2.     0 Sten Kraam                Antkruva  M21      00:18:24 +05:49

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 08.02.2022 19:49:34 SIME