Setomaa 1. suusapäevak

11.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [M VET I]
[M VET II] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21] [M8] [MATK] [N VET I] [N VET II] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21] [N8]

N8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Daisy Savik               00:14:48 16:22:09             14:48  1 00:14:48
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 2. Iti-Triin Madaloja        00:17:16 16:15:43             17:16  2 00:17:16
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 3. Julianne Balanenkova      00:22:36 16:22:56             22:36  3 00:22:36
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 4. Varvara Ahosepp           00:31:02 16:14:39             31:02  4 00:31:02
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:06:21 15:56:07             06:21  1 00:06:21
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    
 2. Johann Leetma             00:21:48 16:15:16             21:48  2 00:21:48
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 3. Saveli Saljaev            00:31:49 16:25:02             31:49  3 00:31:49
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Helen Hunt                00:11:42 16:37:55             11:42  1 00:11:42
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Emma Uibo                 00:12:30 16:36:41             12:30  2 00:12:30
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

M12 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Mõtus Valk                00:09:59 16:16:36             09:59  1 00:09:59
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 2. Imre Timma                00:10:32 16:35:26             10:32  2 00:10:32
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 3. Stefan-Mathias Nestra     00:11:37 16:17:19             11:37  3 00:11:37
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 4. Kris Molodõk              00:14:12 16:01:09             14:12  4 00:14:12
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
 5. Gregor Karro              00:21:20 16:18:27             21:20  5 00:21:20
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    

N12 Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:07:40 15:57:41             07:40  1 00:07:40
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 2. Kaidi Järveveer           00:15:25 16:18:34             15:25  2 00:15:25
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 3. Milana Didzus             00:28:56 15:58:52             28:56  3 00:28:56
       0 Mikitamäe Kool            N12                              
                                                                    

N VET II Rada (2): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:04:59 16:20:29                      00:04:59
      17 Tartu Suusaklubi          N VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:05:17 16:41:08             05:17  1 00:05:17
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
 3. Erika Joonas              00:06:36 16:39:41             06:36  2 00:06:36
       0 OK Võru                   N VET II                         
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:14:37 16:38:09   07:08  1  14:37  1 00:14:37
       0 Peko                      N14            07:08  1  07:29  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Käti Kudre                00:14:59 16:53:44   07:20  2  14:59  2 00:14:59
       0 Peko                      N14            07:20  2  07:39  2
                                                  00:12     00:10   
 3. Miina Raudoja             00:22:35 16:19:59                      00:22:35
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 4. Katarina-Lee Saarekivi    00:23:18 16:19:46                      00:23:18
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 5. Elizaveta Varusina        00:32:01 15:58:34                      00:32:01
       0 Mikitamäe Kool            N14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       07:08     07:29   00:14:37

N VET I Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Janika Teervalt           00:17:25 16:01:31   08:53  1  17:25  1 00:17:25
       5 OK Peko                   N VET I        08:53  1  08:32  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Mari Arund                00:27:02 16:26:31                      00:27:02
       0 Värska                    N VET I                          
                                                                    
Ideaalaeg :                                       08:53     08:32   00:17:25

M14 Rada (3): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:14:48 16:28:58                      00:14:48
       0 Peko                      M14                              
                                                                    
 2. Hugo Hunt                 00:33:37 16:31:07                      00:33:37
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    
 3. Renet Raiv                00:34:33 16:30:14                      00:34:33
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    

N21 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Doris Kudre               00:15:11 16:54:24   05:04  1  10:14  1  15:11  1 00:15:11
       0 Peko                      N21            05:04  1  05:10  1  04:57  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Maarja Uibokand           00:27:12 16:50:19                                00:27:12
       0 Antrukva                  N21                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       05:04     05:10     04:57   00:15:11

M VET II Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:15:09 16:54:26   05:03  1  10:12  1  15:09  1 00:15:09
       0 Peko                      M VET II       05:03  1  05:09  1  04:57  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Rein Toomas               00:16:16 16:44:59                                00:16:16
       0 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
 3. Einar Raudkepp            00:18:06 16:11:45   05:51  2  12:04  2  18:06  2 00:18:06
     670 Peko                      M VET II       05:51  2  06:13  2  06:02  2
                                                  00:48     01:04     01:05   
Ideaalaeg :                                       05:03     05:09     04:57   00:15:09

M21 Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:16:47 17:05:34             08:14  1  12:38  1  16:47  1 00:16:47
       0 Peko                      M21                                          04:09  1
                                                                                00:00   

M VET I Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Rainer Pungar             00:19:55 16:42:34   04:52  1  09:56  1                     00:19:55
       0 Cyclon                    M VET I        04:52  1  05:04  1                    
                                                  00:00     00:00                       
 2. Sten Kraam                00:24:16 16:51:39   05:58  2  12:17  2  18:26  1  24:16  1 00:24:16
       0 Antkruva                  M VET I        05:58  2  06:19  2  06:09  1  05:50  1
                                                  01:06     01:15              -14:05   
 3. Raino Leopard             00:34:00 17:15:39   07:42  3  16:19  3  26:05  2  34:00  2 00:34:00
       0 Peko                      M VET I        07:42  3  08:37  3  09:46  2  07:55  2
                                                  02:50     03:33              -12:00   
Ideaalaeg :                                       04:52     05:04     06:09     05:50   00:21:55

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Olver Kaljuvee            00:21:29 16:23:34         00:21:29
       0 Valgamaa Korvpalliklubi   MATK                
                                                Finish    
 2. Karin Sonts               00:24:54 16:05:01         00:24:54
       0 Mikitamäe Kool            MATK                
                                                Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Daisy Savik               00:14:48 16:22:09             14:48  1 00:14:48
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 2. Iti-Triin Madaloja        00:17:16 16:15:43             17:16  2 00:17:16
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 3. Julianne Balanenkova      00:22:36 16:22:56             22:36  3 00:22:36
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 4. Varvara Ahosepp           00:31:02 16:14:39             31:02  4 00:31:02
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    

#2 Rada (M10,N10,M12,N12,N VET II): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:04:59 16:20:29                      00:04:59
      17 Tartu Suusaklubi          N VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:05:17 16:41:08             05:17  1 00:05:17
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
 3. Tauri Ivanov              00:06:21 15:56:07             06:21  2 00:06:21
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    
 4. Erika Joonas              00:06:36 16:39:41             06:36  3 00:06:36
       0 OK Võru                   N VET II                         
                                                                    
 5. Iiris Timma               00:07:40 15:57:41             07:40  4 00:07:40
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 6. Mõtus Valk                00:09:59 16:16:36             09:59  5 00:09:59
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 7. Imre Timma                00:10:32 16:35:26             10:32  6 00:10:32
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 8. Stefan-Mathias Nestra     00:11:37 16:17:19             11:37  7 00:11:37
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 9. Helen Hunt                00:11:42 16:37:55             11:42  8 00:11:42
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
10. Emma Uibo                 00:12:30 16:36:41             12:30  9 00:12:30
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
11. Kris Molodõk              00:14:12 16:01:09             14:12 10 00:14:12
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
12. Kaidi Järveveer           00:15:25 16:18:34             15:25 11 00:15:25
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
13. Gregor Karro              00:21:20 16:18:27             21:20 12 00:21:20
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
14. Johann Leetma             00:21:48 16:15:16             21:48 13 00:21:48
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
15. Milana Didzus             00:28:56 15:58:52             28:56 14 00:28:56
       0 Mikitamäe Kool            N12                              
                                                                    
16. Saveli Saljaev            00:31:49 16:25:02             31:49 15 00:31:49
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    

#3 Rada (N14,N16,N18,N VET I,M14): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:14:37 16:38:09   07:08  1  14:37  1 00:14:37
       0 Peko                      N14            07:08  1  07:29  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Rasmus Uibo               00:14:48 16:28:58                      00:14:48
       0 Peko                      M14                              
                                                                    
 3. Käti Kudre                00:14:59 16:53:44   07:20  2  14:59  2 00:14:59
       0 Peko                      N14            07:20  2  07:39  2
                                                  00:12     00:10   
 4. Janika Teervalt           00:17:25 16:01:31   08:53  3  17:25  3 00:17:25
       5 OK Peko                   N VET I        08:53  3  08:32  3
                                                  01:45     01:03   
 5. Miina Raudoja             00:22:35 16:19:59                      00:22:35
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 6. Katarina-Lee Saarekivi    00:23:18 16:19:46                      00:23:18
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 7. Mari Arund                00:27:02 16:26:31                      00:27:02
       0 Värska                    N VET I                          
                                                                    
 8. Elizaveta Varusina        00:32:01 15:58:34                      00:32:01
       0 Mikitamäe Kool            N14                              
                                                                    
 9. Hugo Hunt                 00:33:37 16:31:07                      00:33:37
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    
10. Renet Raiv                00:34:33 16:30:14                      00:34:33
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       07:08     07:29   00:14:37

#4 Rada (N21,M16,M18,M VET II): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:15:09 16:54:26   05:03  1  10:12  1  15:09  1 00:15:09
       0 Peko                      M VET II       05:03  1  05:09  1  04:57  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Doris Kudre               00:15:11 16:54:24   05:04  2  10:14  2  15:11  2 00:15:11
       0 Peko                      N21            05:04  2  05:10  2  04:57  1
                                                  00:01     00:01     00:00   
 3. Rein Toomas               00:16:16 16:44:59                                00:16:16
       0 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
 4. Einar Raudkepp            00:18:06 16:11:45   05:51  3  12:04  3  18:06  3 00:18:06
     670 Peko                      M VET II       05:51  3  06:13  3  06:02  3
                                                  00:48     01:04     01:05   
 5. Maarja Uibokand           00:27:12 16:50:19                                00:27:12
       0 Antrukva                  N21                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       05:03     05:09     04:57   00:15:09

#5 Rada (M21,M VET I): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:16:47 17:05:34             08:14  1  12:38  1  16:47  1 00:16:47
       0 Peko                      M21                                          04:09  1
                                                                                00:00   
 2. Rainer Pungar             00:19:55 16:42:34   04:52  1  09:56  2                     00:19:55
       0 Cyclon                    M VET I        04:52  1  05:04  1                    
                                                                                        
 3. Sten Kraam                00:24:16 16:51:39   05:58  2  12:17  3  18:26  2  24:16  2 00:24:16
       0 Antkruva                  M VET I        05:58  2  06:19  2  06:09  2  05:50  2
                                                                      01:45     01:41   
 4. Raino Leopard             00:34:00 17:15:39   07:42  3  16:19  4  26:05  3  34:00  3 00:34:00
       0 Peko                      M VET I        07:42  3  08:37  3  09:46  3  07:55  3
                                                                      05:22     03:46   
Ideaalaeg :                                       04:52     05:04     04:24     04:09   00:18:29


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 11.01.2022 19:41:23 SIME