Setomaa 2. suusapäevak

18.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M21] [M8] [N VET I] [N VET II] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21] [N8]
[VABA]
M8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Johann Leetma             00:08:22 16:19:48             08:22  1 00:08:22
       0 Värska G                  M8                               
                                                                    

N8 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iti Triin Madaloja        00:09:25 16:13:08             09:25  1 00:09:25
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 2. Varvara Ahosepp           00:53:11 16:21:29             53:11  2 00:53:11
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    

M10 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Timofey Kourov            00:10:08 16:23:11             10:08  1 00:10:08
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 2. Saveli Salyaev            00:10:53 16:25:16             10:53  2 00:10:53
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    

N10 Rada (1): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Juliana Balanenkova       00:50:21 16:24:10             50:21  1 00:50:21
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

M12 Rada (2): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Andre Leopard             00:05:33 16:22:30             05:33  1 00:05:33
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 2. Mõtus Valk                00:06:46 16:12:14             06:46  2 00:06:46
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 3. Imre Timma                00:07:01 16:45:17             07:01  3 00:07:01
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 4. Kevin Kõdala              00:09:58 16:11:24             09:58  4 00:09:58
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    

N12 Rada (2): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:25 16:07:59             05:25  1 00:05:25
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 2. Loore Liisa Samuel        00:08:00 16:15:42             08:00  2 00:08:00
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 3. Kaidi Järveveer           00:08:54 16:14:21             08:54  3 00:08:54
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Käti Kudre                00:09:58 16:04:28   04:57  1  09:58  1 00:09:58
       0 Peko                      N14            04:57  1  05:01  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kirke Keem                00:10:18 16:20:51   05:02  2  10:18  2 00:10:18
       0 Peko                      N14            05:02  2  05:16  2
                                                  00:05     00:15   
 3. Miina Raudoja             00:13:56 15:58:59             13:56  3 00:13:56
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 4. Katarina-Lee Saarekivi    00:15:49 15:59:38                      00:15:49
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       04:57     05:01   00:09:58

N VET II Rada (3): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:07:55 16:42:22             07:55  1 00:07:55
       0 Tartu SK                  N VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:08:20 16:27:59   04:04  1  08:20  2 00:08:20
       0 Peko                      N VET II       04:04  1  04:16  1
                                                           -100:01   
Ideaalaeg :                                       04:04     04:16   00:08:20

M16 Rada (4): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Egert Prost               00:19:20 16:26:46   06:22  1  12:44  1  19:20  1 00:19:20
       0 Värska G                  M16            06:22  1  06:22  1  06:36  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       06:22     06:22     06:36   00:19:20

N21 Rada (5): 3 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Daisy Kudre               00:12:58 16:48:38   03:12  1  06:28  1  09:44  1  12:58  1 00:12:58
    1405 Peko                      N21            03:12  1  03:16  1  03:16  1  03:14  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Doris Kudre               00:14:20 16:49:24   03:28  2  07:06  2  10:50  2  14:20  2 00:14:20
    4448 Peko                      N21            03:28  2  03:38  2  03:44  2  03:30  2
                                                  00:16     00:22     00:28     00:16   
 3. Emily Raudkepp            00:16:48 17:01:46   04:10  3  08:23  3  12:39  3  16:48  3 00:16:48
    5147 Peko                      N21            04:10  3  04:13  3  04:16  3  04:09  3
                                                  00:58     00:57     01:00     00:55   
 4. Maarja Uibokand           00:25:33 17:31:10   06:39  4  13:01  4  19:21  4  25:33  4 00:25:33
       0 Antkruva                  N21            06:39  4  06:22  4  06:20  4  06:12  4
                                                  03:27     03:06     03:04     02:58   
Ideaalaeg :                                       03:12     03:16     03:16     03:14   00:12:58

M VET II Rada (5): 3 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:14:24 17:07:04   03:28  1  07:08  1  10:47  1  14:24  1 00:14:24
     492 Peko                      M VET II       03:28  1  03:40  1  03:39  1  03:37  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Rein Toomas               00:15:47 16:27:25                                          00:15:47
       0 Peko                      M VET II                                             
                                                                                        
 3. Erki Keel                 00:16:22 16:37:14             08:10  2  12:10  2  16:22  2 00:16:22
       0 Otepää RK                 M VET II                                     04:12  2
                                                                                00:35   
 4. Einar Raudkepp            00:17:31 16:30:22   04:09  2  08:34  3  13:01  3  17:31  3 00:17:31
     670 Peko                      M VET II       04:09  2  04:25  2  04:27  3  04:30  3
                                                  00:41     00:45     00:48     00:53   
Ideaalaeg :                                       03:28     03:40     03:39     03:37   00:14:24

M21 Rada (6): 4 KP 6,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:17:07 16:36:59   03:08  1  06:40  1  10:11  1  13:42  1  17:07  1 00:17:07
   17351 Peko                      M21            03:08  1  03:32  1  03:31  1  03:31  1  03:25  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Reigo Teervalt            00:19:21 17:27:42             07:42  2  11:38  2  15:33  2  19:21  2 00:19:21
    5140 Peko                      M21                                          03:55  2  03:48  2
                                                                                00:24     00:23   
Ideaalaeg :                                       03:08     03:32     03:31     03:31     03:25   00:17:07

M VET I Rada (6): 4 KP 6,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)  Finish              
 1. Rainer Pungar             00:19:35 16:17:24   03:45  1  07:37  1  11:34  1  15:34  1  19:35  1 00:19:35
       0 Cyclon                    M VET I        03:45  1  03:52  1  03:57  1  04:00  1  04:01  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Sten Kraam                00:22:14 16:55:37   04:26  2  08:56  2  13:29  2  18:05  2  22:14  2 00:22:14
       0 Antkruva                  M VET I        04:26  2  04:30  2  04:33  2  04:36  2  04:09  2
                                                  00:41     00:38     00:36     00:36     00:08   
 3. Raino Leopard             00:28:28 16:59:57   05:14  3  11:50  3            23:00  3  28:28  3 00:28:28
    2323 Peko                      M VET I        05:14  3  06:36  3                              
                                                  01:29     02:44                                 
Ideaalaeg :                                       03:45     03:52     03:57     04:00     04:01   00:19:35

#1 Rada (M8,N8,M10,N10): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Johann Leetma             00:08:22 16:19:48             08:22  1 00:08:22
       0 Värska G                  M8                               
                                                                    
 2. Iti Triin Madaloja        00:09:25 16:13:08             09:25  2 00:09:25
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
 3. Timofey Kourov            00:10:08 16:23:11             10:08  3 00:10:08
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 4. Saveli Salyaev            00:10:53 16:25:16             10:53  4 00:10:53
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 5. Juliana Balanenkova       00:50:21 16:24:10             50:21  5 00:50:21
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 6. Varvara Ahosepp           00:53:11 16:21:29             53:11  6 00:53:11
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    

#2 Rada (M12,N12): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:25 16:07:59             05:25  1 00:05:25
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 2. Andre Leopard             00:05:33 16:22:30             05:33  2 00:05:33
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 3. Mõtus Valk                00:06:46 16:12:14             06:46  3 00:06:46
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 4. Imre Timma                00:07:01 16:45:17             07:01  4 00:07:01
       0 Peko                      M12                              
                                                                    
 5. Loore Liisa Samuel        00:08:00 16:15:42             08:00  5 00:08:00
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 6. Kaidi Järveveer           00:08:54 16:14:21             08:54  6 00:08:54
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 7. Kevin Kõdala              00:09:58 16:11:24             09:58  7 00:09:58
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    

#3 Rada (N14,N16,M14,N VET II): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:07:55 16:42:22             07:55  1 00:07:55
       0 Tartu SK                  N VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:08:20 16:27:59   04:04  1  08:20  2 00:08:20
       0 Peko                      N VET II       04:04  1  04:16  1
                                                           -100:01   
 3. Käti Kudre                00:09:58 16:04:28   04:57  2  09:58  3 00:09:58
       0 Peko                      N14            04:57  2  05:01  2
                                                           -100:16   
 4. Kirke Keem                00:10:18 16:20:51   05:02  3  10:18  4 00:10:18
       0 Peko                      N14            05:02  3  05:16  3
                                                           -100:01   
 5. Miina Raudoja             00:13:56 15:58:59             13:56  5 00:13:56
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 6. Katarina-Lee Saarekivi    00:15:49 15:59:38                      00:15:49
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       04:04     04:16   00:08:20

#4 Rada (M16,N18,N VET I): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Egert Prost               00:19:20 16:26:46   06:22  1  12:44  1  19:20  1 00:19:20
       0 Värska G                  M16            06:22  1  06:22  1  06:36  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       06:22     06:22     06:36   00:19:20

#5 Rada (N21,M18,M VET II): 3 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Daisy Kudre               00:12:58 16:48:38   03:12  1  06:28  1  09:44  1  12:58  1 00:12:58
    1405 Peko                      N21            03:12  1  03:16  1  03:16  1  03:14  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Doris Kudre               00:14:20 16:49:24   03:28  2  07:06  2  10:50  3  14:20  2 00:14:20
    4448 Peko                      N21            03:28  2  03:38  2  03:44  3  03:30  2
                                                  00:16     00:22     00:28     00:16   
 3. Raul Kudre                00:14:24 17:07:04   03:28  2  07:08  3  10:47  2  14:24  3 00:14:24
     492 Peko                      M VET II       03:28  2  03:40  3  03:39  2  03:37  3
                                                  00:16     00:24     00:23     00:23   
 4. Rein Toomas               00:15:47 16:27:25                                          00:15:47
       0 Peko                      M VET II                                             
                                                                                        
 5. Erki Keel                 00:16:22 16:37:14             08:10  4  12:10  4  16:22  4 00:16:22
       0 Otepää RK                 M VET II                                     04:12  5
                                                                                00:58   
 6. Emily Raudkepp            00:16:48 17:01:46   04:10  5  08:23  5  12:39  5  16:48  5 00:16:48
    5147 Peko                      N21            04:10  5  04:13  4  04:16  5  04:09  4
                                                  00:58     00:57     01:00     00:55   
 7. Einar Raudkepp            00:17:31 16:30:22   04:09  4  08:34  6  13:01  6  17:31  6 00:17:31
     670 Peko                      M VET II       04:09  4  04:25  5  04:27  6  04:30  6
                                                  00:57     01:09     01:11     01:16   
 8. Maarja Uibokand           00:25:33 17:31:10   06:39  6  13:01  7  19:21  7  25:33  7 00:25:33
       0 Antkruva                  N21            06:39  6  06:22  6  06:20  7  06:12  7
                                                  03:27     03:06     03:04     02:58   
Ideaalaeg :                                       03:12     03:16     03:16     03:14   00:12:58

#6 Rada (M21,M VET I): 4 KP 6,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:17:07 16:36:59   03:08  1  06:40  1  10:11  1  13:42  1  17:07  1 00:17:07
   17351 Peko                      M21            03:08  1  03:32  1  03:31  1  03:31  1  03:25  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Reigo Teervalt            00:19:21 17:27:42             07:42  3  11:38  3  15:33  2  19:21  2 00:19:21
    5140 Peko                      M21                                          03:55  2  03:48  2
                                                                                00:24     00:23   
 3. Rainer Pungar             00:19:35 16:17:24   03:45  2  07:37  2  11:34  2  15:34  3  19:35  3 00:19:35
       0 Cyclon                    M VET I        03:45  2  03:52  2  03:57  3  04:00  3  04:01  3
                                                  00:37     00:20     00:26     00:29     00:36   
 4. Sten Kraam                00:22:14 16:55:37   04:26  3  08:56  4  13:29  4  18:05  4  22:14  4 00:22:14
       0 Antkruva                  M VET I        04:26  3  04:30  3  04:33  4  04:36  4  04:09  4
                                                  01:18     00:58     01:02     01:05     00:44   
 5. Raino Leopard             00:28:28 16:59:57   05:14  4  11:50  5            23:00  5  28:28  5 00:28:28
    2323 Peko                      M VET I        05:14  4  06:36  4                              
                                                  02:06     03:04                                 
Ideaalaeg :                                       03:08     03:32     03:31     03:31     03:25   00:17:07


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.01.2022 19:44:59 SIME