Setomaa 3. suusapäevak

18.01.2022
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rain Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M VET I] [M VET II] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21] [M8]
[N VET I] [N VET II] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8] [VABA]
M8 Rada (1): 1 KP 0,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Remi Aljes                00:12:51 14:25:05             12:51  1 00:12:51
       0 Mikitamäe Kool            M8                               
                                                                    

N8 Rada (1): 1 KP 0,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Annabel Kõiv              00:05:28 14:25:46             05:28  1 00:05:28
       0 Mikitamäe Kool            N8                               
                                                                    
 2. Nadezda Bolšakova         00:08:34 14:27:21             08:34  2 00:08:34
       0 Mikitamäe Kool            N8                               
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 0,65KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:04:23 14:16:05             04:23  1 00:04:23
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    
 2. Gabriel Didzus            00:04:47 14:17:23             04:47  2 00:04:47
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 0,65KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Emma Uibo                 00:05:04 16:34:51             05:04  1 00:05:04
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Helen Hunt                00:06:29 16:35:57             06:29  2 00:06:29
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

M12 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Imre Timma                00:06:36 16:33:44   03:21  1  06:36  1 00:06:36
       0 Peko                      M12            03:21  1  03:15  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kaarel Järeveer           00:08:50 16:07:59   04:08  2  08:50  2 00:08:50
       0 Värska G                  M12            04:08  2  04:42  2
                                                  00:47     01:27   
 3. Kris Molodõk              00:11:26 14:29:50   05:27  3  11:26  3 00:11:26
       0 Mikitamäe Kool            M12            05:27  3  05:59  3
                                                  02:06     02:44   
 4. Artjom Bolšakov           00:12:03 14:24:11             12:03  4 00:12:03
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
 5. Enrico Rumask             00:12:45 14:19:49             12:45  5 00:12:45
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       03:21     03:15   00:06:36

N12 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:17 16:31:52   02:42  1  05:17  1 00:05:17
       0 Peko                      N12            02:42  1  02:35  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Loore Liisa Samuel        00:06:25 16:49:36   03:08  2  06:25  2 00:06:25
       0 Peko                      N12            03:08  2  03:17  2
                                                  00:26     00:42   
 3. Kaidi Järveveer           00:08:02 16:07:07   03:52  3  08:02  3 00:08:02
       0 Värska G                  N12            03:52  3  04:10  3
                                                  01:10     01:35   
Ideaalaeg :                                       02:42     02:35   00:05:17

N14 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:07:25 16:57:25   02:17  1  04:48  1  07:25  1 00:07:25
       0 Peko                      N14            02:17  1  02:31  2  02:37  2
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Käti Kudre                00:07:27 16:34:39   02:29  2  04:59  2  07:27  2 00:07:27
       0 Peko                      N14            02:29  2  02:30  1  02:28  1
                                                  00:12    -00:01    -00:09   
 3. Miina Raudoja             00:10:07 16:31:15   03:08  3  06:32  3  10:07  3 00:10:07
       0 Peko                      N14            03:08  3  03:24  3  03:35  3
                                                  00:51     00:53     00:58   
 4. Vanessa-Maria Suurmets    00:22:45 14:18:56   07:14  4  14:46  4  22:45  4 00:22:45
       0 Mikitamäe Kool            N14            07:14  4  07:32  4  07:59  4
                                                  04:57     05:01     05:22   
Ideaalaeg :                                       02:17     02:30     02:28   00:07:15

N16 Rada (4): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Diana Kuusemets           00:21:24 14:18:48             10:43  1  21:24  1 00:21:24
       0 Mikitamäe Kool            N16                                        
                                                                              

M14 Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Marten Sirendi            00:17:53 14:21:07   04:12  1  08:32  1            17:53  1 00:17:53
       0 Mikitamäe Kool            M14            04:12  1  04:20  1                    
                                                  00:00     00:00                       
 2. Magnar Ivanov             00:19:59 14:14:37   04:21  2  09:44  2  15:11  1  19:59  2 00:19:59
       0 Mikitamäe Kool            M14            04:21  2  05:23  2  05:27  1  04:48  1
                                                  00:09     01:03              -874:12   
Ideaalaeg :                                       04:12     04:20     05:27     04:48   00:18:47

N VET I Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Janika Teervalt           00:12:25 14:37:30   03:10  2  06:18  1  09:19  1  12:25  1 00:12:25
       0 Peko                      N VET I        03:10  2  03:08  1  03:01  1  03:06  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Maila Hainsoo             00:13:03 15:15:06   03:08  1  06:29  2            13:03  2 00:13:03
       0 Mikitamäe Kool            N VET I        03:08  1  03:21  2                    
                                                 -00:02     00:13                       
 3. Mari Arund                00:15:28 14:52:18             07:38  3  11:37  2  15:28  3 00:15:28
       0 Mikitamäe Kool            N VET I                                      03:51  2
                                                                                00:45   
Ideaalaeg :                                       03:08     03:08     03:01     03:06   00:12:23

N VET II Rada (5): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:07:52 16:26:24   01:59  1            05:57  1  07:52  1 00:07:52
       0 Tartu SK                  N VET II       01:59  1                              
                                                  00:00                                 
 2. Ingrit Kala               00:08:35 16:58:02   02:03  2  04:16  1  06:27  2  08:35  2 00:08:35
     911 Peko                      N VET II       02:03  2  02:13  1  02:11  1  02:08  2
                                                  00:04                         00:13   
 3. Külliki Kajasalu          00:17:33 16:21:23   04:19  3  08:54  2  13:21  3  17:33  3 00:17:33
       0 Mikitamäe Kool            N VET II       04:19  3  04:35  2  04:27  2  04:12  3
                                                  02:20                         02:17   
Ideaalaeg :                                       01:59     02:13     02:11     01:55   00:08:18

M16 Rada (6): 4 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)  Finish              
 1. Meelis Anipai             00:10:44 14:59:15   01:57  1  04:08  1  06:20  1  08:35  1  10:44  1 00:10:44
       0 Mikitamäe Kool            M16            01:57  1  02:11  1  02:12  1  02:15  1  02:09  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Siim Raidla               00:16:30 14:13:49   03:11  2  06:32  2  09:50  2  13:11  2  16:30  2 00:16:30
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:11  2  03:21  2  03:18  2  03:21  2  03:19  3
                                                  01:14     01:10     01:06     01:06     01:10   
 3. Evert Markus Sirendi      00:16:44 14:40:55   03:13  3  06:42  3  10:08  3  13:39  3  16:44  3 00:16:44
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:13  3  03:29  3  03:26  3  03:31  3  03:05  2
                                                  01:16     01:18     01:14     01:16     00:56   
 4. Timo Raidla               00:22:05 14:21:40   03:36  4  07:55  4  12:37  4  17:33  4  22:05  4 00:22:05
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:36  4  04:19  4  04:42  4  04:56  4  04:32  4
                                                  01:39     02:08     02:30     02:41     02:23   
 5. Juri Pikat                00:31:15 14:23:00                       16:13  5            31:15  5 00:31:15
       0 Mikitamäe Kool            M16                                                            
                                                                                                  
Ideaalaeg :                                       01:57     02:11     02:12     02:15     02:09   00:10:44

N21 Rada (7): 5 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)  Finish              
 1. Doris Kudre               00:11:26 16:45:41   01:53  1  03:48  1  05:42  1  07:38  1  09:32  1  11:26  1 00:11:26
    4448 Peko                      N21            01:53  1  01:55  1  01:54  1  01:56  1  01:54  1  01:54  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Emily Raudkepp            00:12:01 16:56:44             04:01  2                      10:06  2  12:01  2 00:12:01
    5147 Peko                      N21                                                                      
                                                                                                            
Ideaalaeg :                                       01:53     01:55     01:54     01:56     01:54     01:54   00:11:26

M VET I Rada (8): 6 KP 4,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)   6.( 31)  Finish              
 1. Rainer Pungar             00:13:16 16:10:20   01:51  1  03:47  1  05:43  1  07:37  1  09:31  1  11:25  1  13:16  1 00:13:16
       0 Cyclon                    M VET I        01:51  1  01:56  1  01:56  1  01:54  1  01:54  1  01:54  1  01:51  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       01:51     01:56     01:56     01:54     01:54     01:54     01:51   00:13:16

M VET II Rada (8): 6 KP 4,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)   6.( 31)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:13:47 16:24:32             03:58  1            07:48  1  09:49  1  11:50  1  13:47  1 00:13:47
       0 Peko                      M VET II                                                         02:01  1  01:57  1
                                                                                                    00:00     00:00   
 2. Erki Keel                 00:14:21 16:43:53   01:59  1  04:03  2  06:09  1  08:12  2  10:15  2  12:19  2  14:21  2 00:14:21
       0 Otepää RK                 M VET II       01:59  1  02:04  1  02:06  1  02:03  1  02:03  2  02:04  2  02:02  3
                                                                                          00:02     00:03     00:05   
 3. Einar Raudkepp            00:14:44 16:37:18   02:07  2  04:17  3  06:29  2  08:36  3  10:40  3  12:45  3  14:44  3 00:14:44
     670 Peko                      M VET II       02:07  2  02:10  2  02:12  2  02:07  2  02:04  3  02:05  3  01:59  2
                                                                                          00:03     00:04     00:02   
Ideaalaeg :                                       01:59     02:04     02:06     02:03     02:01     02:01     01:57   00:14:11

M21 Rada (9): 7 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)   6.( 31)   7.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:12:35 16:47:07   01:25  1  03:02  1  04:34  1  06:10  1  07:47  1  09:26  1  11:05  1  12:35  1 00:12:35
   17351 Peko                      M21            01:25  1  01:37  1  01:32  1  01:36  1  01:37  1  01:39  1  01:39  1  01:30  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Sten Kraam                00:18:24 17:25:16   02:16  2  04:36  2  06:56  2  09:15  2  11:32  2  13:52  2  16:12  2  18:24  2 00:18:24
       0 Antkruva                  M21            02:16  2  02:20  2  02:20  2  02:19  2  02:17  2  02:20  2  02:20  2  02:12  2
                                                  00:51     00:43     00:48     00:43     00:40     00:41     00:41     00:42   
Ideaalaeg :                                       01:25     01:37     01:32     01:36     01:37     01:39     01:39     01:30   00:12:35

VABA ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Jorgen Oras               00:21:18 14:55:09          06:14  09:14  12:12  21:18 00:21:18 1p
       0 Mikitamäe Kool            VABA                                02:58  09:06
                                                  [31 ]  [31 ]  [31 ]  [31 ]Finish     =1
 2. Karoli Arund              00:09:31 14:29:02         00:09:31
       0 Mikitamäe Kool            VABA                
                                                Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Annabel Kõiv              00:05:28 14:25:46             05:28  1 00:05:28
       0 Mikitamäe Kool            N8                               
                                                                    
 2. Nadezda Bolšakova         00:08:34 14:27:21             08:34  2 00:08:34
       0 Mikitamäe Kool            N8                               
                                                                    
 3. Remi Aljes                00:12:51 14:25:05             12:51  3 00:12:51
       0 Mikitamäe Kool            M8                               
                                                                    

#2 Rada (M10,N10): 1 KP 0,65KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:04:23 14:16:05             04:23  1 00:04:23
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    
 2. Gabriel Didzus            00:04:47 14:17:23             04:47  2 00:04:47
       0 Mikitamäe Kool            M10                              
                                                                    
 3. Emma Uibo                 00:05:04 16:34:51             05:04  3 00:05:04
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 4. Helen Hunt                00:06:29 16:35:57             06:29  4 00:06:29
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

#3 Rada (M12,N12): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:17 16:31:52   02:42  1  05:17  1 00:05:17
       0 Peko                      N12            02:42  1  02:35  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Loore Liisa Samuel        00:06:25 16:49:36   03:08  2  06:25  2 00:06:25
       0 Peko                      N12            03:08  2  03:17  3
                                                  00:26     00:42   
 3. Imre Timma                00:06:36 16:33:44   03:21  3  06:36  3 00:06:36
       0 Peko                      M12            03:21  3  03:15  2
                                                  00:39     00:40   
 4. Kaidi Järveveer           00:08:02 16:07:07   03:52  4  08:02  4 00:08:02
       0 Värska G                  N12            03:52  4  04:10  4
                                                  01:10     01:35   
 5. Kaarel Järeveer           00:08:50 16:07:59   04:08  5  08:50  5 00:08:50
       0 Värska G                  M12            04:08  5  04:42  5
                                                  01:26     02:07   
 6. Kris Molodõk              00:11:26 14:29:50   05:27  6  11:26  6 00:11:26
       0 Mikitamäe Kool            M12            05:27  6  05:59  6
                                                  02:45     03:24   
 7. Artjom Bolšakov           00:12:03 14:24:11             12:03  7 00:12:03
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
 8. Enrico Rumask             00:12:45 14:19:49             12:45  8 00:12:45
       0 Mikitamäe Kool            M12                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       02:42     02:35   00:05:17

#4 Rada (N14,N16): 2 KP 2,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:07:25 16:57:25   02:17  1  04:48  1  07:25  1 00:07:25
       0 Peko                      N14            02:17  1  02:31  2  02:37  2
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Käti Kudre                00:07:27 16:34:39   02:29  2  04:59  2  07:27  2 00:07:27
       0 Peko                      N14            02:29  2  02:30  1  02:28  1
                                                  00:12    -00:01    -00:09   
 3. Miina Raudoja             00:10:07 16:31:15   03:08  3  06:32  3  10:07  3 00:10:07
       0 Peko                      N14            03:08  3  03:24  3  03:35  3
                                                  00:51     00:53     00:58   
 4. Diana Kuusemets           00:21:24 14:18:48             10:43  4  21:24  4 00:21:24
       0 Mikitamäe Kool            N16                                        
                                                                              
 5. Vanessa-Maria Suurmets    00:22:45 14:18:56   07:14  4  14:46  5  22:45  5 00:22:45
       0 Mikitamäe Kool            N14            07:14  4  07:32  4  07:59  4
                                                  04:57     05:01     05:22   
Ideaalaeg :                                       02:17     02:30     02:28   00:07:15

#5 Rada (M14,N18,N VET I,N VET II): 3 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)  Finish              
 1. Livian Laaneots           00:07:52 16:26:24   01:59  1            05:57  1  07:52  1 00:07:52
       0 Tartu SK                  N VET II       01:59  1                              
                                                  00:00                                 
 2. Ingrit Kala               00:08:35 16:58:02   02:03  2  04:16  1  06:27  2  08:35  2 00:08:35
     911 Peko                      N VET II       02:03  2  02:13  1  02:11  1  02:08  2
                                                  00:04                         00:13   
 3. Janika Teervalt           00:12:25 14:37:30   03:10  4  06:18  2  09:19  3  12:25  3 00:12:25
       0 Peko                      N VET I        03:10  4  03:08  2  03:01  2  03:06  3
                                                  01:11                         01:11   
 4. Maila Hainsoo             00:13:03 15:15:06   03:08  3  06:29  3            13:03  4 00:13:03
       0 Mikitamäe Kool            N VET I        03:08  3  03:21  3                    
                                                  01:09                                 
 5. Mari Arund                00:15:28 14:52:18             07:38  4  11:37  4  15:28  5 00:15:28
       0 Mikitamäe Kool            N VET I                                      03:51  4
                                                                                01:56   
 6. Külliki Kajasalu          00:17:33 16:21:23   04:19  6  08:54  6  13:21  5  17:33  6 00:17:33
       0 Mikitamäe Kool            N VET II       04:19  6  04:35  5  04:27  4  04:12  5
                                                  02:20                         02:17   
 7. Marten Sirendi            00:17:53 14:21:07   04:12  5  08:32  5            17:53  7 00:17:53
       0 Mikitamäe Kool            M14            04:12  5  04:20  4                    
                                                  02:13                                 
 8. Magnar Ivanov             00:19:59 14:14:37   04:21  7  09:44  7  15:11  6  19:59  8 00:19:59
       0 Mikitamäe Kool            M14            04:21  7  05:23  6  05:27  5  04:48  6
                                                  02:22                         02:53   
Ideaalaeg :                                       01:59     02:13     02:11     01:55   00:08:18

#6 Rada (M16): 4 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)  Finish              
 1. Meelis Anipai             00:10:44 14:59:15   01:57  1  04:08  1  06:20  1  08:35  1  10:44  1 00:10:44
       0 Mikitamäe Kool            M16            01:57  1  02:11  1  02:12  1  02:15  1  02:09  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Siim Raidla               00:16:30 14:13:49   03:11  2  06:32  2  09:50  2  13:11  2  16:30  2 00:16:30
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:11  2  03:21  2  03:18  2  03:21  2  03:19  3
                                                  01:14     01:10     01:06     01:06     01:10   
 3. Evert Markus Sirendi      00:16:44 14:40:55   03:13  3  06:42  3  10:08  3  13:39  3  16:44  3 00:16:44
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:13  3  03:29  3  03:26  3  03:31  3  03:05  2
                                                  01:16     01:18     01:14     01:16     00:56   
 4. Timo Raidla               00:22:05 14:21:40   03:36  4  07:55  4  12:37  4  17:33  4  22:05  4 00:22:05
       0 Mikitamäe Kool            M16            03:36  4  04:19  4  04:42  4  04:56  4  04:32  4
                                                  01:39     02:08     02:30     02:41     02:23   
 5. Juri Pikat                00:31:15 14:23:00                       16:13  5            31:15  5 00:31:15
       0 Mikitamäe Kool            M16                                                            
                                                                                                  
Ideaalaeg :                                       01:57     02:11     02:12     02:15     02:09   00:10:44

#7 Rada (N21): 5 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)  Finish              
 1. Doris Kudre               00:11:26 16:45:41   01:53  1  03:48  1  05:42  1  07:38  1  09:32  1  11:26  1 00:11:26
    4448 Peko                      N21            01:53  1  01:55  1  01:54  1  01:56  1  01:54  1  01:54  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Emily Raudkepp            00:12:01 16:56:44             04:01  2                      10:06  2  12:01  2 00:12:01
    5147 Peko                      N21                                                                      
                                                                                                            
Ideaalaeg :                                       01:53     01:55     01:54     01:56     01:54     01:54   00:11:26

#8 Rada (M18,M VET I,M VET II): 6 KP 4,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)   6.( 31)  Finish              
 1. Rainer Pungar             00:13:16 16:10:20   01:51  1  03:47  1  05:43  1  07:37  1  09:31  1  11:25  1  13:16  1 00:13:16
       0 Cyclon                    M VET I        01:51  1  01:56  1  01:56  1  01:54  1  01:54  1  01:54  1  01:51  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Rein Toomas               00:13:47 16:24:32             03:58  2            07:48  2  09:49  2  11:50  2  13:47  2 00:13:47
       0 Peko                      M VET II                                                         02:01  2  01:57  2
                                                                                                    00:07     00:06   
 3. Erki Keel                 00:14:21 16:43:53   01:59  2  04:03  3  06:09  2  08:12  3  10:15  3  12:19  3  14:21  3 00:14:21
       0 Otepää RK                 M VET II       01:59  2  02:04  2  02:06  2  02:03  2  02:03  3  02:04  3  02:02  4
                                                  00:08     00:08     00:10     00:09     00:09     00:10     00:11   
 4. Einar Raudkepp            00:14:44 16:37:18   02:07  3  04:17  4  06:29  3  08:36  4  10:40  4  12:45  4  14:44  4 00:14:44
     670 Peko                      M VET II       02:07  3  02:10  3  02:12  3  02:07  3  02:04  4  02:05  4  01:59  3
                                                  00:16     00:14     00:16     00:13     00:10     00:11     00:08   
Ideaalaeg :                                       01:51     01:56     01:56     01:54     01:54     01:54     01:51   00:13:16

#9 Rada (M21): 7 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 31)   3.( 31)   4.( 31)   5.( 31)   6.( 31)   7.( 31)  Finish              
 1. Timo Kudre                00:12:35 16:47:07   01:25  1  03:02  1  04:34  1  06:10  1  07:47  1  09:26  1  11:05  1  12:35  1 00:12:35
   17351 Peko                      M21            01:25  1  01:37  1  01:32  1  01:36  1  01:37  1  01:39  1  01:39  1  01:30  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Sten Kraam                00:18:24 17:25:16   02:16  2  04:36  2  06:56  2  09:15  2  11:32  2  13:52  2  16:12  2  18:24  2 00:18:24
       0 Antkruva                  M21            02:16  2  02:20  2  02:20  2  02:19  2  02:17  2  02:20  2  02:20  2  02:12  2
                                                  00:51     00:43     00:48     00:43     00:40     00:41     00:41     00:42   
Ideaalaeg :                                       01:25     01:37     01:32     01:36     01:37     01:39     01:39     01:30   00:12:35


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 08.02.2022 19:49:40 SIME