Setomaa 2. suusapäevak

17.01.2023
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M8] [MATK] [N VET I]
[N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8]
N8 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Jete Isabel Issak         Värska G   00:06:08
N10 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Iti-Triin Madaloja        Värska G   00:03:09
 2.     0 Annabel Kõiv              Värska G   00:03:14 +00:05
 3.     0 Eliis Päkk                Värska G   00:03:41 +00:32
 4.     0 Iida Palolill             Mikitamäe  00:03:56 +00:47
 5.     0 Hanna Hainsoo             Värska G   00:04:01 +00:52
 6.     0 Daisy Savik               Värska G   00:04:16 +01:07
 7.     0 Kaisa Vako                Värska G   00:04:18 +01:09
 8.     0 Miina-Johanna Viskar      Värska G   00:04:19 +01:10
 9.     0 Nadezda Bolshakova        Mikitamäe  00:04:26 +01:17
10.     0 Brita Põld                Värska G   00:05:25 +02:16
11.     0 Karola Ivanov             Mikitamäe  00:05:27 +02:18
12.     0 Varvara Ahosepp           Värska G   00:05:34 +02:25
13.     0 Julianna Balanenkova      Värska G   00:05:40 +02:31
M10 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe  00:02:39
 2.     0 Otto-Gerret Tõntsel       Värska G   00:03:22 +00:43
 3.     0 Silver Hainsoo            Värska G   00:03:40 +01:01
 3.     0 Ats Madaloja              Värska G   00:03:40 +01:01
 5.     0 Robin Saar                Värska G   00:03:41 +01:02
 6.     0 Saveli Salyaev            Värska G   00:03:42 +01:03
 7.     0 Johann Leetma             Värska G   00:03:44 +01:05
 8.     0 Simo Päkk                 Värska G   00:03:47 +01:08
 9.     0 Markus Nestra             Värska G   00:03:54 +01:15
10.     0 Rico Kõdala               Värska G   00:04:09 +01:30
11.     0 Remi Aljes                Mikitamäe  00:04:30 +01:51
12.     0 Timofej Kourov            Värska G   00:08:09 +05:30
M12 Rada (2): 1 KP 1,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31315 Imre Timma                Värska G   00:05:17
 2.     0 Andre Leopard             Värska G   00:05:53 +00:36
 3.     0 Rasmus Kingsepp           Värska G   00:05:58 +00:41
 4.     0 Kevin Kõdala              Värska G   00:06:08 +00:51
 5.    44 Mõtus Valk                Värska G   00:06:28 +01:11
 6.     0 Kristjan Viilipus         Värska G   00:06:32 +01:15
 7.     0 Sander Kodas              Värska G   00:06:49 +01:32
 8.     0 Gert Tõntsel              Mikitamäe  00:07:13 +01:56
 9.     0 Kaarel Järveveer          Värska G   00:07:42 +02:25
10.     0 Martin Lombiots           Värska G   00:08:23 +03:06
11.     0 Trevor Viilver            Värska G   00:09:10 +03:53
12.     0 Marten Hüsson             Värska G   00:09:13 +03:56
13.     0 Lennart Palolill          Mikitamäe  00:10:30 +05:13
14.     0 Gregor Kallari            Mikitamäe  00:18:33 +13:16
15.     0 Rain Hainsoo              Mikitamäe  00:20:54 +15:37
N12 Rada (2): 1 KP 1,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33301 Emma Uibo                 Värska G   00:04:55
 2.     0 Marta Raiv                Värska G   00:05:22 +00:27
 3.     0 Kaidi Järveveer           Värska G   00:05:32 +00:37
 4.     0 Helen Hunt                Värska G   00:05:49 +00:54
 5.     0 Helin-Marii Viskar        Värska G   00:06:45 +01:50
 6.     0 Käret Ostik               Värska G   00:08:15 +03:20
N14 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:07:18
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       00:07:30 +00:12
 3.     0 Iiris Timma               Peko       00:07:56 +00:38
 4.     0 Miina Raudoja             Värska G   00:08:33 +01:15
 5. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:08:46 +01:28
 6.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Meremäe ko 00:11:08 +03:50
 7.     0 Ketriin Tuik              Värska G   00:12:59 +05:41
 8.     0 Virginia Käst             Meremäe ko 00:14:03 +06:45
 9.     0 Sandra Toomik             Meremäe ko 00:19:50 +12:32
10.     0 Arabella Vahtramäe        Värska G   00:29:07 +21:49
11.     0 Rianne Rahuelu            VG         00:38:11 +30:53
12.     0 Anna-Maria Virro          VG         00:39:50 +32:32
13.     0 Sandra Hõbenik            VG         00:39:57 +32:39
N18 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko       00:07:13
 2.     0 Kersti Savimägi           Värska G   00:08:07 +00:54
M14 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rasmus Uibo               Värska G   00:08:06
 2.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe  00:13:01 +04:55
 3.     0 Luka Hermann              Värska G   00:14:43 +06:37
 4.     0 Renet Raiv                VG         00:18:50 +10:44
 5.     0 Gregor Markus Karro       Värska G   00:20:37 +12:31
 6.     0 Mihkel Murutoom           Värska G   00:20:39 +12:33
N VET II Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:06:34
M VET III Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Rein Toomas               Peko       00:05:51
 2.     0 Jaan Olesk                Tonja      00:16:04 +10:13
M16 Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Hendri Toobre             Värska G   00:13:55
 2.     0 Rem Sotnikov              Mikiamäe k 00:14:35 +00:40
 3.     0 Reigo Keem                Värska G   00:17:59 +04:04
M18 Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30819 Rain Oper                 Värska G   00:12:49
 2.     0 Hans Slik                 Värska G   00:14:34 +01:45
 3.     0 Toni-Marten Riik          Värska G   00:15:51 +03:02
 4.     0 Kevin Kerdt               Värska G   00:16:25 +03:36
 5.     0 Rain-Rihard Koppel        Värska G   00:17:32 +04:43
M VET II Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko       00:08:19
 2.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:09:19 +01:00
 3.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:10:36 +02:17
N21 Rada (5): 3 KP 3,7KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:11:31
N VET I Rada (5): 3 KP 3,7KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Helen Külvik              Obinitsa   00:15:02
 2.     0 Maila Hainsoo             Mikitamäe  00:20:18 +05:16
 3.     0 Maret Utsal               Meremäe ko 00:21:56 +06:54
M21 Rada (6): 4 KP 4,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Norman Pulk               Pärnu      00:26:42
 2.     0 Andrus Sild               Värska G   00:39:32 +12:50
M VET I Rada (6): 4 KP 4,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Andres Koppel             Koeru      00:12:29
 2.     0 Siim Verrev               Meremäe    00:15:52 +03:23
MATK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Reimo Teervalt            Värska     00:06:11
 2.     0 Joonas Laanetu            VG         00:12:43
 3.     0 Andre Prost               VG         00:13:28
 4.     0 Marten Raiv               VG         00:13:33
 5.     0 Hugo Hunt                 VG         00:14:09
#1 Rada (M8,N8,N10,M10): 1 KP 0,5KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Tauri Ivanov              Mikitamäe M10      00:02:39
 2.     0 Iti-Triin Madaloja        Värska G  N10      00:03:09 +00:30
 3.     0 Annabel Kõiv              Värska G  N10      00:03:14 +00:35
 4.     0 Otto-Gerret Tõntsel       Värska G  M10      00:03:22 +00:43
 5.     0 Ats Madaloja              Värska G  M10      00:03:40 +01:01
 5.     0 Silver Hainsoo            Värska G  M10      00:03:40 +01:01
 7.     0 Robin Saar                Värska G  M10      00:03:41 +01:02
 7.     0 Eliis Päkk                Värska G  N10      00:03:41 +01:02
 9.     0 Saveli Salyaev            Värska G  M10      00:03:42 +01:03
10.     0 Johann Leetma             Värska G  M10      00:03:44 +01:05
11.     0 Simo Päkk                 Värska G  M10      00:03:47 +01:08
12.     0 Markus Nestra             Värska G  M10      00:03:54 +01:15
13.     0 Iida Palolill             Mikitamäe N10      00:03:56 +01:17
14.     0 Hanna Hainsoo             Värska G  N10      00:04:01 +01:22
15.     0 Rico Kõdala               Värska G  M10      00:04:09 +01:30
16.     0 Daisy Savik               Värska G  N10      00:04:16 +01:37
17.     0 Kaisa Vako                Värska G  N10      00:04:18 +01:39
18.     0 Miina-Johanna Viskar      Värska G  N10      00:04:19 +01:40
19.     0 Nadezda Bolshakova        Mikitamäe N10      00:04:26 +01:47
20.     0 Remi Aljes                Mikitamäe M10      00:04:30 +01:51
21.     0 Brita Põld                Värska G  N10      00:05:25 +02:46
22.     0 Karola Ivanov             Mikitamäe N10      00:05:27 +02:48
23.     0 Varvara Ahosepp           Värska G  N10      00:05:34 +02:55
24.     0 Julianna Balanenkova      Värska G  N10      00:05:40 +03:01
25.     0 Jete Isabel Issak         Värska G  N8       00:06:08 +03:29
26.     0 Timofej Kourov            Värska G  M10      00:08:09 +05:30
#2 Rada (M12,N12,N VET III): 1 KP 1,0KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 33301 Emma Uibo                 Värska G  N12      00:04:55
 2. 31315 Imre Timma                Värska G  M12      00:05:17 +00:22
 3.     0 Marta Raiv                Värska G  N12      00:05:22 +00:27
 4.     0 Kaidi Järveveer           Värska G  N12      00:05:32 +00:37
 5.     0 Helen Hunt                Värska G  N12      00:05:49 +00:54
 6.     0 Andre Leopard             Värska G  M12      00:05:53 +00:58
 7.     0 Rasmus Kingsepp           Värska G  M12      00:05:58 +01:03
 8.     0 Kevin Kõdala              Värska G  M12      00:06:08 +01:13
 9.    44 Mõtus Valk                Värska G  M12      00:06:28 +01:33
10.     0 Kristjan Viilipus         Värska G  M12      00:06:32 +01:37
11.     0 Helin-Marii Viskar        Värska G  N12      00:06:45 +01:50
12.     0 Sander Kodas              Värska G  M12      00:06:49 +01:54
13.     0 Gert Tõntsel              Mikitamäe M12      00:07:13 +02:18
14.     0 Kaarel Järveveer          Värska G  M12      00:07:42 +02:47
15.     0 Käret Ostik               Värska G  N12      00:08:15 +03:20
16.     0 Martin Lombiots           Värska G  M12      00:08:23 +03:28
17.     0 Trevor Viilver            Värska G  M12      00:09:10 +04:15
18.     0 Marten Hüsson             Värska G  M12      00:09:13 +04:18
19.     0 Lennart Palolill          Mikitamäe M12      00:10:30 +05:35
20.     0 Gregor Kallari            Mikitamäe M12      00:18:33 +13:38
21.     0 Rain Hainsoo              Mikitamäe M12      00:20:54 +15:59
#3 Rada (N14,N16,N18,M14,N VET II,M VET III): 1 KP 1,9KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Rein Toomas               Peko      M VET II 00:05:51
 2.   911 Ingrit Kala               Peko      N VET II 00:06:34 +00:43
 3. 22286 Anni Linnus               Peko      N18      00:07:13 +01:22
 4. 26278 Kirke Keem                Peko      N14      00:07:18 +01:27
 5. 22396 Käti Kudre                Peko      N14      00:07:30 +01:39
 6.     0 Iiris Timma               Peko      N14      00:07:56 +02:05
 7.     0 Rasmus Uibo               Värska G  M14      00:08:06 +02:15
 8.     0 Kersti Savimägi           Värska G  N18      00:08:07 +02:16
 9.     0 Miina Raudoja             Värska G  N14      00:08:33 +02:42
10. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko      N14      00:08:46 +02:55
11.     0 Katarina-Lee Saarekivi    Meremäe koN14      00:11:08 +05:17
12.     0 Ketriin Tuik              Värska G  N14      00:12:59 +07:08
13.     0 Kris Molodõk              Mikitamäe M14      00:13:01 +07:10
14.     0 Virginia Käst             Meremäe koN14      00:14:03 +08:12
15.     0 Luka Hermann              Värska G  M14      00:14:43 +08:52
16.     0 Jaan Olesk                Tonja     M VET II 00:16:04 +10:13
17.     0 Renet Raiv                VG        M14      00:18:50 +12:59
18.     0 Sandra Toomik             Meremäe koN14      00:19:50 +13:59
19.     0 Gregor Markus Karro       Värska G  M14      00:20:37 +14:46
20.     0 Mihkel Murutoom           Värska G  M14      00:20:39 +14:48
21.     0 Arabella Vahtramäe        Värska G  N14      00:29:07 +23:16
22.     0 Rianne Rahuelu            VG        N14      00:38:11 +32:20
23.     0 Anna-Maria Virro          VG        N14      00:39:50 +33:59
24.     0 Sandra Hõbenik            VG        N14      00:39:57 +34:06
#4 Rada (M16,M18,M VET II): 2 KP 2,8KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko      M VET II 00:08:19
 2.   670 Einar Raudkepp            Peko      M VET II 00:09:19 +01:00
 3.   493 Rein Zaitsev              Peko      M VET II 00:10:36 +02:17
 4. 30819 Rain Oper                 Värska G  M18      00:12:49 +04:30
 5.     0 Hendri Toobre             Värska G  M16      00:13:55 +05:36
 6.     0 Hans Slik                 Värska G  M18      00:14:34 +06:15
 7.     0 Rem Sotnikov              Mikiamäe kM16      00:14:35 +06:16
 8.     0 Toni-Marten Riik          Värska G  M18      00:15:51 +07:32
 9.     0 Kevin Kerdt               Värska G  M18      00:16:25 +08:06
10.     0 Rain-Rihard Koppel        Värska G  M18      00:17:32 +09:13
11.     0 Reigo Keem                Värska G  M16      00:17:59 +09:40
#5 Rada (N21,N VET I): 3 KP 3,7KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N21      00:11:31
 2.     0 Helen Külvik              Obinitsa  N VET I  00:15:02 +03:31
 3.     0 Maila Hainsoo             Mikitamäe N VET I  00:20:18 +08:47
 4.     0 Maret Utsal               Meremäe koN VET I  00:21:56 +10:25
#6 Rada (M21,M VET I): 4 KP 4,6KM km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.     0 Andres Koppel             Koeru     M VET I  00:12:29
 2.     0 Siim Verrev               Meremäe   M VET I  00:15:52 +03:23
 3.     0 Norman Pulk               Pärnu     M21      00:26:42 +14:13
 4.     0 Andrus Sild               Värska G  M21      00:39:32 +27:03

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.01.2023 14:20:44 SIME