Setomaa 2. suusapäevak

17.01.2023
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M8] [MATK] [N VET I]
[N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8]
N8 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Jete Isabel Issak         00:06:08 17:36:15             06:08  1 00:06:08
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    

N10 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Iti-Triin Madaloja        00:03:09 12:32:46             03:09  1 00:03:09
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Annabel Kõiv              00:03:14 12:39:26             03:14  2 00:03:14
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 3. Eliis Päkk                00:03:41 12:32:42             03:41  3 00:03:41
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 4. Iida Palolill             00:03:56 13:47:27             03:56  4 00:03:56
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
 5. Hanna Hainsoo             00:04:01 12:40:38             04:01  5 00:04:01
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 6. Daisy Savik               00:04:16 12:37:28             04:16  6 00:04:16
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 7. Kaisa Vako                00:04:18 10:37:46             04:18  7 00:04:18
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 8. Miina-Johanna Viskar      00:04:19 10:35:04             04:19  8 00:04:19
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 9. Nadezda Bolshakova        00:04:26 13:43:58             04:26  9 00:04:26
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
10. Brita Põld                00:05:25 12:39:22             05:25 10 00:05:25
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
11. Karola Ivanov             00:05:27 13:48:01             05:27 11 00:05:27
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
12. Varvara Ahosepp           00:05:34 12:38:31             05:34 12 00:05:34
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
13. Julianna Balanenkova      00:05:40 10:38:30             05:40 13 00:05:40
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

M10 Rada (1): 1 KP 0,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:02:39 13:38:54             02:39  1 00:02:39
       0 Mikitamäe kool            M10                              
                                                                    
 2. Otto-Gerret Tõntsel       00:03:22 10:36:20             03:22  2 00:03:22
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 3. Silver Hainsoo            00:03:40 12:36:52             03:40  3 00:03:40
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 3. Ats Madaloja              00:03:40 10:41:30             03:40  3 00:03:40
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 5. Robin Saar                00:03:41 12:32:57             03:41  5 00:03:41
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 6. Saveli Salyaev            00:03:42 10:45:45             03:42  6 00:03:42
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 7. Johann Leetma             00:03:44 12:39:17             03:44  7 00:03:44
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 8. Simo Päkk                 00:03:47 10:42:40             03:47  8 00:03:47
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 9. Markus Nestra             00:03:54 10:36:02             03:54  9 00:03:54
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
10. Rico Kõdala               00:04:09 12:38:40             04:09 10 00:04:09
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
11. Remi Aljes                00:04:30 13:43:51             04:30 11 00:04:30
       0 Mikitamäe kool            M10                              
                                                                    
12. Timofej Kourov            00:08:09 10:38:44                      00:08:09
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    

M12 Rada (2): 1 KP 1,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Imre Timma                00:05:17 17:56:42             05:17  1 00:05:17
   31315 Värska G                  M12                              
                                                                    
 2. Andre Leopard             00:05:53 11:40:17             05:53  2 00:05:53
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 3. Rasmus Kingsepp           00:05:58 11:40:04             05:58  3 00:05:58
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 4. Kevin Kõdala              00:06:08 11:40:32             06:08  4 00:06:08
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 5. Mõtus Valk                00:06:28 11:39:48             06:28  5 00:06:28
      44 Värska G                  M12                              
                                                                    
 6. Kristjan Viilipus         00:06:32 11:42:02             06:32  6 00:06:32
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 7. Sander Kodas              00:06:49 11:42:46             06:49  7 00:06:49
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 8. Gert Tõntsel              00:07:13 13:34:44             07:13  8 00:07:13
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
 9. Kaarel Järveveer          00:07:42 11:40:45             07:42  9 00:07:42
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
10. Martin Lombiots           00:08:23 11:42:57             08:23 10 00:08:23
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
11. Trevor Viilver            00:09:10 11:43:11             09:10 11 00:09:10
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
12. Marten Hüsson             00:09:13 11:41:31             09:13 12 00:09:13
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
13. Lennart Palolill          00:10:30 13:32:16             10:30 13 00:10:30
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
14. Gregor Kallari            00:18:33 13:33:37             18:33 14 00:18:33
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
15. Rain Hainsoo              00:20:54 13:31:18             20:54 15 00:20:54
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    

N12 Rada (2): 1 KP 1,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Emma Uibo                 00:04:55 11:44:11             04:55  1 00:04:55
   33301 Värska G                  N12                              
                                                                    
 2. Marta Raiv                00:05:22 11:41:44             05:22  2 00:05:22
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 3. Kaidi Järveveer           00:05:32 11:50:06             05:32  3 00:05:32
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 4. Helen Hunt                00:05:49 11:43:51             05:49  4 00:05:49
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 5. Helin-Marii Viskar        00:06:45 11:38:22             06:45  5 00:06:45
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 6. Käret Ostik               00:08:15 11:57:43             08:15  6 00:08:15
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:07:18 13:45:56   03:32  1  07:18  1 00:07:18
   26278 Peko                      N14            03:32  1  03:46  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Käti Kudre                00:07:30 13:41:37   03:43  2  07:30  2 00:07:30
   22396 Peko                      N14            03:43  2  03:47  2
                                                  00:11     00:01   
 3. Iiris Timma               00:07:56 13:46:24   03:58  3  07:56  3 00:07:56
       0 Peko                      N14            03:58  3  03:58  3
                                                  00:26     00:12   
 4. Miina Raudoja             00:08:33 13:44:06   04:04  4  08:33  4 00:08:33
       0 Värska G                  N14            04:04  4  04:29  5
                                                  00:32     00:43   
 5. Loore Liisa Samuel        00:08:46 13:48:16   04:22  5  08:46  5 00:08:46
   33881 Peko                      N14            04:22  5  04:24  4
                                                  00:50     00:38   
 6. Katarina-Lee Saarekivi    00:11:08 13:20:22   05:42  6  11:08  6 00:11:08
       0 Meremäe kool              N14            05:42  6  05:26  6
                                                  02:10     01:40   
 7. Ketriin Tuik              00:12:59 13:44:50                      00:12:59
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 8. Virginia Käst             00:14:03 13:17:30                      00:14:03
       0 Meremäe kool              N14                              
                                                                    
 9. Sandra Toomik             00:19:50 13:16:27   09:42  7  19:50  7 00:19:50
       0 Meremäe kool              N14            09:42  7  10:08  7
                                                  06:10     06:22   
10. Arabella Vahtramäe        00:29:07 14:21:08                      00:29:07
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
11. Rianne Rahuelu            00:38:11 13:50:32                      00:38:11
       0 VG                        N14                              
                                                                    
12. Anna-Maria Virro          00:39:50 13:49:21                      00:39:50
       0 VG                        N14                              
                                                                    
13. Sandra Hõbenik            00:39:57 13:49:09                      00:39:57
       0 VG                        N14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       03:32     03:46   00:07:18

N18 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Anni Linnus               00:07:13 09:06:27   03:27  1  07:13  1 00:07:13
   22286 Peko                      N18            03:27  1  03:46  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kersti Savimägi           00:08:07 09:03:16   04:11  2  08:07  2 00:08:07
       0 Värska G                  N18            04:11  2  03:56  2
                                                  00:44     00:10   
Ideaalaeg :                                       03:27     03:46   00:07:13

M14 Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:08:06 13:55:55   03:52  1  08:06  1 00:08:06
       0 Värska G                  M14            03:52  1  04:14  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kris Molodõk              00:13:01 13:37:45   06:25  2  13:01  2 00:13:01
       0 Mikitamäe kool            M14            06:25  2  06:36  2
                                                  02:33     02:22   
 3. Luka Hermann              00:14:43 13:36:47   07:35  3  14:43  3 00:14:43
       0 Värska G                  M14            07:35  3  07:08  3
                                                  03:43     02:54   
 4. Renet Raiv                00:18:50 13:48:08   08:11  4  18:50  4 00:18:50
       0 VG                        M14            08:11  4  10:39  6
                                                  04:19     06:25   
 5. Gregor Markus Karro       00:20:37 13:37:00   10:19  6  20:37  5 00:20:37
       0 Värska G                  M14            10:19  6  10:18  4
                                                  06:27     06:04   
 6. Mihkel Murutoom           00:20:39 13:36:58   10:16  5  20:39  6 00:20:39
       0 Värska G                  M14            10:16  5  10:23  5
                                                  06:24     06:09   
Ideaalaeg :                                       03:52     04:14   00:08:06

N VET II Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:06:34 16:36:22                      00:06:34
     911 Peko                      N VET II                         
                                                                    

M VET III Rada (3): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:05:51 16:19:11                      00:05:51
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Jaan Olesk                00:16:04 12:13:54   08:02  1  16:04  1 00:16:04
       0 Tonja                     M VET II       08:02  1  08:02  2
                                                            02:11   
Ideaalaeg :                                       08:02     05:51   00:13:53

M16 Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)  Finish              
 1. Hendri Toobre             00:13:55 15:38:49   04:20  1  08:47  1  13:55  1 00:13:55
       0 Värska G                  M16            04:20  1  04:27  1  05:08  2
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Rem Sotnikov              00:14:35 13:35:44   04:55  2  09:49  2  14:35  2 00:14:35
       0 Mikiamäe kool             M16            04:55  2  04:54  2  04:46  1
                                                  00:35     00:27    -00:22   
 3. Reigo Keem                00:17:59 15:49:48                                00:17:59
       0 Värska G                  M16                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       04:20     04:27     04:46   00:13:33

M18 Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)  Finish              
 1. Rain Oper                 00:12:49 09:04:54   04:11  1  08:25  1  12:49  1 00:12:49
   30819 Värska G                  M18            04:11  1  04:14  1  04:24  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Hans Slik                 00:14:34 09:05:59   04:27  2  09:16  2  14:34  2 00:14:34
       0 Värska G                  M18            04:27  2  04:49  2  05:18  2
                                                  00:16     00:35     00:54   
 3. Toni-Marten Riik          00:15:51 09:05:44   10:23  5                     00:15:51
       0 Värska G                  M18            10:23  5                    
                                                  06:12                       
 4. Kevin Kerdt               00:16:25 09:05:18   05:20  4  10:59  3  16:25  3 00:16:25
       0 Värska G                  M18            05:20  4  05:39  3  05:26  3
                                                  01:09     01:25     01:02   
 5. Rain-Rihard Koppel        00:17:32 09:04:04   05:16  3  11:58  4  17:32  4 00:17:32
       0 Värska G                  M18            05:16  3  06:42  4  05:34  4
                                                  01:05     02:28     01:10   
Ideaalaeg :                                       04:11     04:14     04:24   00:12:49

M VET II Rada (4): 2 KP 2,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:08:19 16:41:33                       08:19  1 00:08:19
     492 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
 2. Einar Raudkepp            00:09:19 10:36:50   03:14  1  06:08  1  09:19  2 00:09:19
     670 Peko                      M VET II       03:14  1  02:54  1  03:11  1
                                                                     -100:41   
 3. Rein Zaitsev              00:10:36 17:50:35                                00:10:36
     493 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
Ideaalaeg :                                       03:14     02:54     03:11   00:09:19

N21 Rada (5): 3 KP 3,7KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:11:31 15:53:07   02:58  1  05:47  1  08:40  1  11:31  1 00:11:31
    5147 Peko                      N21            02:58  1  02:49  1  02:53  1  02:51  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       02:58     02:49     02:53     02:51   00:11:31

N VET I Rada (5): 3 KP 3,7KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)  Finish              
 1. Helen Külvik              00:15:02 16:53:00                                          00:15:02
       0 Obinitsa                  N VET I                                              
                                                                                        
 2. Maila Hainsoo             00:20:18 13:48:20                                          00:20:18
       0 Mikitamäe                 N VET I                                              
                                                                                        
 3. Maret Utsal               00:21:56 13:15:29   05:39  1  10:52  1                     00:21:56
       0 Meremäe kool              N VET I        05:39  1  05:13  1                    
                                                                                        

M21 Rada (6): 4 KP 4,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)   4.( 55)  Finish              
 1. Norman Pulk               00:26:42 18:04:34             11:05  1  16:40  1            26:42  1 00:26:42
       0 Pärnu                     M21                                                            
                                                                                                  
 2. Andrus Sild               00:39:32 09:15:33             13:58  2  26:18  2            39:32  2 00:39:32
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  

M VET I Rada (6): 4 KP 4,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)   4.( 55)  Finish              
 1. Andres Koppel             00:12:29 17:20:42                                                    00:12:29
       0 Koeru                     M VET I                                                        
                                                                                                  
 2. Siim Verrev               00:15:52 17:09:24                                                    00:15:52
       0 Meremäe                   M VET I                                                        
                                                                                                  

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Reimo Teervalt            00:06:11 17:36:11         00:06:11
       0 Värska                    MATK                
                                                Finish    
 2. Joonas Laanetu            00:12:43 13:53:26   06:40  12:43 00:12:43
       0 VG                        MATK           06:40  06:03
                                                  [55 ]Finish    
 3. Andre Prost               00:13:28 13:53:26   07:46  13:28 00:13:28
       0 VG                        MATK           07:46  05:42
                                                  [55 ]Finish    
 4. Marten Raiv               00:13:33 13:53:23   08:03  13:33 00:13:33
       0 VG                        MATK           08:03  05:30
                                                  [55 ]Finish    
 5. Hugo Hunt                 00:14:09 13:53:15   08:02  14:09 00:14:09
       0 VG                        MATK           08:02  06:07
                                                  [55 ]Finish    
#1 Rada (M8,N8,N10,M10): 1 KP 0,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:02:39 13:38:54             02:39  1 00:02:39
       0 Mikitamäe kool            M10                              
                                                                    
 2. Iti-Triin Madaloja        00:03:09 12:32:46             03:09  2 00:03:09
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 3. Annabel Kõiv              00:03:14 12:39:26             03:14  3 00:03:14
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 4. Otto-Gerret Tõntsel       00:03:22 10:36:20             03:22  4 00:03:22
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 5. Ats Madaloja              00:03:40 10:41:30             03:40  5 00:03:40
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 5. Silver Hainsoo            00:03:40 12:36:52             03:40  5 00:03:40
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 7. Robin Saar                00:03:41 12:32:57             03:41  7 00:03:41
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 7. Eliis Päkk                00:03:41 12:32:42             03:41  7 00:03:41
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 9. Saveli Salyaev            00:03:42 10:45:45             03:42  9 00:03:42
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
10. Johann Leetma             00:03:44 12:39:17             03:44 10 00:03:44
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
11. Simo Päkk                 00:03:47 10:42:40             03:47 11 00:03:47
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
12. Markus Nestra             00:03:54 10:36:02             03:54 12 00:03:54
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
13. Iida Palolill             00:03:56 13:47:27             03:56 13 00:03:56
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
14. Hanna Hainsoo             00:04:01 12:40:38             04:01 14 00:04:01
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
15. Rico Kõdala               00:04:09 12:38:40             04:09 15 00:04:09
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
16. Daisy Savik               00:04:16 12:37:28             04:16 16 00:04:16
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
17. Kaisa Vako                00:04:18 10:37:46             04:18 17 00:04:18
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
18. Miina-Johanna Viskar      00:04:19 10:35:04             04:19 18 00:04:19
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
19. Nadezda Bolshakova        00:04:26 13:43:58             04:26 19 00:04:26
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
20. Remi Aljes                00:04:30 13:43:51             04:30 20 00:04:30
       0 Mikitamäe kool            M10                              
                                                                    
21. Brita Põld                00:05:25 12:39:22             05:25 21 00:05:25
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
22. Karola Ivanov             00:05:27 13:48:01             05:27 22 00:05:27
       0 Mikitamäe kool            N10                              
                                                                    
23. Varvara Ahosepp           00:05:34 12:38:31             05:34 23 00:05:34
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
24. Julianna Balanenkova      00:05:40 10:38:30             05:40 24 00:05:40
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
25. Jete Isabel Issak         00:06:08 17:36:15             06:08 25 00:06:08
       0 Värska G                  N8                               
                                                                    
26. Timofej Kourov            00:08:09 10:38:44                      00:08:09
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    

#2 Rada (M12,N12,N VET III): 1 KP 1,0KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Emma Uibo                 00:04:55 11:44:11             04:55  1 00:04:55
   33301 Värska G                  N12                              
                                                                    
 2. Imre Timma                00:05:17 17:56:42             05:17  2 00:05:17
   31315 Värska G                  M12                              
                                                                    
 3. Marta Raiv                00:05:22 11:41:44             05:22  3 00:05:22
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 4. Kaidi Järveveer           00:05:32 11:50:06             05:32  4 00:05:32
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 5. Helen Hunt                00:05:49 11:43:51             05:49  5 00:05:49
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 6. Andre Leopard             00:05:53 11:40:17             05:53  6 00:05:53
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 7. Rasmus Kingsepp           00:05:58 11:40:04             05:58  7 00:05:58
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 8. Kevin Kõdala              00:06:08 11:40:32             06:08  8 00:06:08
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 9. Mõtus Valk                00:06:28 11:39:48             06:28  9 00:06:28
      44 Värska G                  M12                              
                                                                    
10. Kristjan Viilipus         00:06:32 11:42:02             06:32 10 00:06:32
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
11. Helin-Marii Viskar        00:06:45 11:38:22             06:45 11 00:06:45
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
12. Sander Kodas              00:06:49 11:42:46             06:49 12 00:06:49
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
13. Gert Tõntsel              00:07:13 13:34:44             07:13 13 00:07:13
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
14. Kaarel Järveveer          00:07:42 11:40:45             07:42 14 00:07:42
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
15. Käret Ostik               00:08:15 11:57:43             08:15 15 00:08:15
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
16. Martin Lombiots           00:08:23 11:42:57             08:23 16 00:08:23
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
17. Trevor Viilver            00:09:10 11:43:11             09:10 17 00:09:10
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
18. Marten Hüsson             00:09:13 11:41:31             09:13 18 00:09:13
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
19. Lennart Palolill          00:10:30 13:32:16             10:30 19 00:10:30
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
20. Gregor Kallari            00:18:33 13:33:37             18:33 20 00:18:33
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    
21. Rain Hainsoo              00:20:54 13:31:18             20:54 21 00:20:54
       0 Mikitamäe kool            M12                              
                                                                    

#3 Rada (N14,N16,N18,M14,N VET II,M VET III): 1 KP 1,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:05:51 16:19:11                      00:05:51
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:06:34 16:36:22                      00:06:34
     911 Peko                      N VET II                         
                                                                    
 3. Anni Linnus               00:07:13 09:06:27   03:27  1  07:13  1 00:07:13
   22286 Peko                      N18            03:27  1  03:46  1
                                                           -02:05   
 4. Kirke Keem                00:07:18 13:45:56   03:32  2  07:18  2 00:07:18
   26278 Peko                      N14            03:32  2  03:46  1
                                                           -02:05   
 5. Käti Kudre                00:07:30 13:41:37   03:43  3  07:30  3 00:07:30
   22396 Peko                      N14            03:43  3  03:47  3
                                                           -02:04   
 6. Iiris Timma               00:07:56 13:46:24   03:58  5  07:56  4 00:07:56
       0 Peko                      N14            03:58  5  03:58  5
                                                           -01:53   
 7. Rasmus Uibo               00:08:06 13:55:55   03:52  4  08:06  5 00:08:06
       0 Värska G                  M14            03:52  4  04:14  6
                                                           -01:37   
 8. Kersti Savimägi           00:08:07 09:03:16   04:11  7  08:07  6 00:08:07
       0 Värska G                  N18            04:11  7  03:56  4
                                                           -01:55   
 9. Miina Raudoja             00:08:33 13:44:06   04:04  6  08:33  7 00:08:33
       0 Värska G                  N14            04:04  6  04:29  8
                                                           -01:22   
10. Loore Liisa Samuel        00:08:46 13:48:16   04:22  8  08:46  8 00:08:46
   33881 Peko                      N14            04:22  8  04:24  7
                                                           -01:27   
11. Katarina-Lee Saarekivi    00:11:08 13:20:22   05:42  9  11:08  9 00:11:08
       0 Meremäe kool              N14            05:42  9  05:26  9
                                                           -00:25   
12. Ketriin Tuik              00:12:59 13:44:50                      00:12:59
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
13. Kris Molodõk              00:13:01 13:37:45   06:25 10  13:01 10 00:13:01
       0 Mikitamäe kool            M14            06:25 10  06:36 12
                                                            00:45   
14. Virginia Käst             00:14:03 13:17:30                      00:14:03
       0 Meremäe kool              N14                              
                                                                    
15. Luka Hermann              00:14:43 13:36:47   07:35 11  14:43 11 00:14:43
       0 Värska G                  M14            07:35 11  07:08 13
                                                            01:17   
16. Jaan Olesk                00:16:04 12:13:54   08:02 12  16:04 12 00:16:04
       0 Tonja                     M VET II       08:02 12  08:02 14
                                                            02:11   
17. Renet Raiv                00:18:50 13:48:08   08:11 13  18:50 13 00:18:50
       0 VG                        M14            08:11 13  10:39 18
                                                            04:48   
18. Sandra Toomik             00:19:50 13:16:27   09:42 14  19:50 14 00:19:50
       0 Meremäe kool              N14            09:42 14  10:08 15
                                                            04:17   
19. Gregor Markus Karro       00:20:37 13:37:00   10:19 16  20:37 15 00:20:37
       0 Värska G                  M14            10:19 16  10:18 16
                                                            04:27   
20. Mihkel Murutoom           00:20:39 13:36:58   10:16 15  20:39 16 00:20:39
       0 Värska G                  M14            10:16 15  10:23 17
                                                            04:32   
21. Arabella Vahtramäe        00:29:07 14:21:08                      00:29:07
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
22. Rianne Rahuelu            00:38:11 13:50:32                      00:38:11
       0 VG                        N14                              
                                                                    
23. Anna-Maria Virro          00:39:50 13:49:21                      00:39:50
       0 VG                        N14                              
                                                                    
24. Sandra Hõbenik            00:39:57 13:49:09                      00:39:57
       0 VG                        N14                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       03:27     03:46   00:07:13

#4 Rada (M16,M18,M VET II): 2 KP 2,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:08:19 16:41:33                       08:19  1 00:08:19
     492 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
 2. Einar Raudkepp            00:09:19 10:36:50   03:14  1  06:08  1  09:19  2 00:09:19
     670 Peko                      M VET II       03:14  1  02:54  1  03:11  1
                                                                     -100:41   
 3. Rein Zaitsev              00:10:36 17:50:35                                00:10:36
     493 Peko                      M VET II                                   
                                                                              
 4. Rain Oper                 00:12:49 09:04:54   04:11  2  08:25  2  12:49  3 00:12:49
   30819 Värska G                  M18            04:11  2  04:14  2  04:24  2
                                                                     -100:28   
 5. Hendri Toobre             00:13:55 15:38:49   04:20  3  08:47  3  13:55  4 00:13:55
       0 Värska G                  M16            04:20  3  04:27  3  05:08  4
                                                                     -100:44   
 6. Hans Slik                 00:14:34 09:05:59   04:27  4  09:16  4  14:34  5 00:14:34
       0 Värska G                  M18            04:27  4  04:49  4  05:18  5
                                                                     -100:34   
 7. Rem Sotnikov              00:14:35 13:35:44   04:55  5  09:49  5  14:35  6 00:14:35
       0 Mikiamäe kool             M16            04:55  5  04:54  5  04:46  3
                                                                     -100:06   
 8. Toni-Marten Riik          00:15:51 09:05:44   10:23  8                     00:15:51
       0 Värska G                  M18            10:23  8                    
                                                                              
 9. Kevin Kerdt               00:16:25 09:05:18   05:20  7  10:59  6  16:25  7 00:16:25
       0 Värska G                  M18            05:20  7  05:39  6  05:26  6
                                                                     -100:26   
10. Rain-Rihard Koppel        00:17:32 09:04:04   05:16  6  11:58  7  17:32  8 00:17:32
       0 Värska G                  M18            05:16  6  06:42  7  05:34  7
                                                                     -100:18   
11. Reigo Keem                00:17:59 15:49:48                                00:17:59
       0 Värska G                  M16                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       03:14     02:54     03:11   00:09:19

#5 Rada (N21,N VET I): 3 KP 3,7KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:11:31 15:53:07   02:58  1  05:47  1  08:40  1  11:31  1 00:11:31
    5147 Peko                      N21            02:58  1  02:49  1  02:53  1  02:51  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Helen Külvik              00:15:02 16:53:00                                          00:15:02
       0 Obinitsa                  N VET I                                              
                                                                                        
 3. Maila Hainsoo             00:20:18 13:48:20                                          00:20:18
       0 Mikitamäe                 N VET I                                              
                                                                                        
 4. Maret Utsal               00:21:56 13:15:29   05:39  2  10:52  2                     00:21:56
       0 Meremäe kool              N VET I        05:39  2  05:13  2                    
                                                  02:41     02:24                       
Ideaalaeg :                                       02:58     02:49     02:53     02:51   00:11:31

#6 Rada (M21,M VET I): 4 KP 4,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 55)   2.( 55)   3.( 55)   4.( 55)  Finish              
 1. Andres Koppel             00:12:29 17:20:42                                                    00:12:29
       0 Koeru                     M VET I                                                        
                                                                                                  
 2. Siim Verrev               00:15:52 17:09:24                                                    00:15:52
       0 Meremäe                   M VET I                                                        
                                                                                                  
 3. Norman Pulk               00:26:42 18:04:34             11:05  1  16:40  1            26:42  1 00:26:42
       0 Pärnu                     M21                                                            
                                                                                                  
 4. Andrus Sild               00:39:32 09:15:33             13:58  2  26:18  2            39:32  2 00:39:32
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 18.01.2023 14:20:49 SIME