Setomaa 1. suusapäevak

09.01.2024
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21] [M8] [MATK]
[N VET I] [N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N8]
M8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Hendrik Kruusamäe         00:03:29 11:51:17             03:29  1 00:03:29
       0 Värska G                  M8                               
                                                                    
 2. Gregor Sulp               00:04:17 11:51:45             04:17  2 00:04:17
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 3. Jarmo Põder               00:04:50 11:11:41             04:50  3 00:04:50
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 4. Erko Seim                 00:08:04 11:14:49             08:04  4 00:08:04
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 5. Uku Raju Tõntsel          00:08:29 11:13:18             08:29  5 00:08:29
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 6. Steven Alamäe             00:09:20 11:12:17             09:20  6 00:09:20
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 7. Raico Kõdala              00:09:23 11:54:10             09:23  7 00:09:23
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 8. Egert Nestra              00:10:22 11:15:15             10:22  8 00:10:22
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 9. Jesper Selg               00:12:28 11:48:32             12:28  9 00:12:28
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
10. Raian Kalder              00:13:25 11:47:58             13:25 10 00:13:25
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
11. Trevor Saar               00:15:07 11:14:29             15:07 11 00:15:07
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
12. Kristo Itse               00:21:47 13:55:35             21:47 12 00:21:47
       0 Meremäe                   M8                               
                                                                    

N8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Lumilee Samuel            00:04:30 11:49:40             04:30  1 00:04:30
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 2. Doora Toomiste            00:05:23 11:49:53             05:23  2 00:05:23
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 3. Lenneli Liivago           00:05:42 11:50:49             05:42  3 00:05:42
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 4. Mia Merry Nutov           00:08:15 11:18:08             08:15  4 00:08:15
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 5. Madli Liivago             00:10:52 11:13:45             10:52  5 00:10:52
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 6. Keterlin Jaakson          00:14:33 11:56:13             14:33  6 00:14:33
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 7. Sanna Alamäe              00:16:07 11:21:46             16:07  7 00:16:07
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    

N12 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Helin-Marii Viskar        00:04:09 12:38:24             04:09  1 00:04:09
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 2. Emma Uibo                 00:04:19 12:37:43             04:19  2 00:04:19
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 3. Helen Hunt                00:05:30 12:38:09             05:30  3 00:05:30
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 4. Daisy Savik               00:06:20 10:35:57             06:20  4 00:06:20
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
 5. Kaisa Vako                00:07:03 12:38:41             07:03  5 00:07:03
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 6. Miina-Johanna Viskar      00:08:10 12:34:58             08:10  6 00:08:10
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 7. Käret Ostik               00:08:40 12:39:19             08:40  7 00:08:40
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 8. Marielle Sulp             00:10:34 12:39:03             10:34  8 00:10:34
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 9. Julianne Balanenkova      00:14:33 12:44:08             14:33  9 00:14:33
       0 VG                        N12                              
                                                                    

M12 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Tauri Ivanov              00:04:27 13:04:20             04:27  1 00:04:27
       0 Mikiamäe                  M12                              
                                                                    
 2. Sander Kodas              00:05:40 12:36:47             05:40  2 00:05:40
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 3. Simo Päkk                 00:06:11 12:36:25             06:11  3 00:06:11
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 4. Otto-Gerret Tõntsel       00:06:31 12:35:23             06:31  4 00:06:31
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 5. Markus Nestra             00:06:51 12:37:15             06:51  5 00:06:51
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 6. Johann Leetma             00:07:19 10:34:27             07:19  6 00:07:19
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 7. Ats Välek Madaloja        00:07:58 12:36:01             07:58  7 00:07:58
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 8. Vladimir Novikov          00:11:47 13:49:51             11:47  8 00:11:47
       0 Värska                    M12                              
                                                                    
 9. Kaspar Alamäe             00:12:23 12:35:53             12:23  9 00:12:23
       0 VG                        M12                              
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Annabel Kõiv              00:05:31 10:34:42             05:31  1 00:05:31
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Nadeþda Bolðakova         00:05:52 13:07:30             05:52  2 00:05:52
       0 Miktamäe                  N10                              
                                                                    
 3. Iti Triin Madaloja        00:07:05 10:35:11             07:05  3 00:07:05
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 4. Emili Linnus              00:07:21 16:42:10             07:21  4 00:07:21
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
 5. Kedili Raiv               00:07:49 10:40:24             07:49  5 00:07:49
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 6. Hanna Hainsoo             00:08:03 10:36:37             08:03  6 00:08:03
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 7. Brita Põld                00:09:13 10:39:21             09:13  7 00:09:13
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 8. Jete Isabel Issak         00:10:02 16:45:41             10:02  8 00:10:02
       0 VG                        N10                              
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Henri Liinamäe            00:05:44 13:30:00             05:44  1 00:05:44
       0 x59                       M10                              
                                                                    
 2. Robin Saar                00:06:01 10:36:26             06:01  2 00:06:01
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 3. Remi Alias                00:06:15 13:07:06             06:15  3 00:06:15
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 4. Silver Hainsoo            00:07:07 10:34:34             07:07  4 00:07:07
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 4. Rico Kõdala               00:07:07 10:38:45             07:07  4 00:07:07
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
 6. Marti Lepp                00:08:20 13:08:15             08:20  6 00:08:20
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 7. Kristjan Itse             00:12:32 13:23:25             12:32  7 00:12:32
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 8. Sander Toomik             00:14:12 13:23:52             14:12  8 00:14:12
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:22 13:46:14             05:22  1 00:05:22
       0 Värksa                    N14                              
                                                                    
 2. Ketriin Tuik              00:05:33 13:44:26             05:33  2 00:05:33
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 3. Loore Liisa Samuel        00:05:50 13:53:19             05:50  3 00:05:50
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 4. Marta Raiv                00:08:22 13:38:51             08:22  4 00:08:22
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 5. Kaidi Järveveer           00:08:27 13:38:46             08:27  5 00:08:27
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 6. Rianne Rahuelu            00:11:37 13:40:45             11:37  6 00:11:37
       0 Värska                    N14                              
                                                                    

M14 Rada (3): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Imre Timma                00:06:16 13:57:16             06:16  1 00:06:16
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 2. Mõtus Valk                00:07:06 13:59:29             07:06  2 00:07:06
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 3. Kaarel Järveveer          00:09:03 13:39:34             09:03  3 00:09:03
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 4. Kris Molodõk              00:09:18 13:17:31             09:18  4 00:09:18
       0 x58                       M14                              
                                                                    
 5. Bruno Hunt                00:09:35 13:57:34             09:35  5 00:09:35
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 6. Gert TÕntsel              00:11:07 13:05:34             11:07  6 00:11:07
       0 Mikitamäe kool            M14                              
                                                                    
 7. Gregor Karro              00:11:24 13:39:57             11:24  7 00:11:24
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 8. Kristjan Viilipus         00:11:50 13:59:53             11:50  8 00:11:50
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 9. Rasmus Kingsepp           00:13:54 12:34:44             13:54  9 00:13:54
       0 VG                        M14                              
                                                                    
10. Marten Hüsson             00:14:02 12:34:09             14:02 10 00:14:02
       0 VG                        M14                              
                                                                    
11. Kevin Kõdala              00:14:07 13:57:42             14:07 11 00:14:07
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
12. Tanel Tobreluts           00:14:50 13:28:05             14:50 12 00:14:50
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
13. Alvin Vahtramäe           00:23:25 13:28:51             23:25 13 00:23:25
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
14. Gregor Kallari            00:31:19 13:06:02             31:19 14 00:31:19
       0 Mikitamäe                 M14                              
                                                                    

N16 Rada (4): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:09:59 16:34:07   04:53  1  09:59  1 00:09:59
       0 Värska                    N16            04:53  1  05:06  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Katarina-Lee Saarekivi    00:16:53 13:45:09                      00:16:53
       0 Meremäe                   N16                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       04:53     05:06   00:09:59

N18 Rada (4): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Anni Linnus               00:11:40 09:05:30                      00:11:40
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
 2. Leenu Priks               00:20:59 09:05:00                      00:20:59
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
 3. Kelli Raiv                00:40:10 09:04:00                      00:40:10
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
 4. Sandra Puurmaa            00:41:27 09:03:00                      00:41:27
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    

M16 Rada (4): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:11:48 16:27:44                      00:11:48
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 2. Rem Sotnikov              00:13:54 13:06:15   06:48  1  13:54  1 00:13:54
       0 Mikitamäe                 M16            06:48  1  07:06  1
                                                           -04:42   
 3. Maru Valk                 00:15:08 16:15:09   07:19  2  15:08  2 00:15:08
       0 VG                        M16            07:19  2  07:49  2
                                                           -03:59   
 4. Luka Nurmi                00:19:28 13:40:19                      00:19:28
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 5. Marten Raiv               00:20:44 13:27:33                      00:20:44
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 6. Hugo Hunt                 00:21:37 13:27:40                      00:21:37
       0 Värksa                    M16                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       06:48     07:06   00:13:54

N VET II Rada (4): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:08:28 17:07:19   04:08  1  08:28  1 00:08:28
       0 Peko                      N VET II       04:08  1  04:20  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Janika Teervalt           00:12:55 16:18:26                      00:12:55
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
Ideaalaeg :                                       04:08     04:20   00:08:28

M VET III Rada (4): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:08:44 16:37:38             08:44  1 00:08:44
       0 Värska                    M VET II                         
                                                                    
 2. Rein Tarros               00:10:00 13:54:07                      00:10:00
       0 Navikõ küla               M VET II                         
                                                                    
 3. Jaan Olesk                00:23:09 16:12:08   12:22  1  23:09  2 00:23:09
       0 Tonja                     M VET II       12:22  1  10:47  2
                                                           -995:35   
Ideaalaeg :                                       12:22     10:00   00:22:22

M18 Rada (5): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Egert Prost               00:21:50 10:00:00             21:50  1           00:21:50
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 2. Hendri Toobre             00:22:35 10:00:00             22:35  2           00:22:35
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 3. Rait Oper                 00:23:43 10:00:00             23:43  3           00:23:43
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 4. Reigo Keem                00:26:02 10:00:00             26:02  4           00:26:02
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 5. Ken Egert Kull            00:33:56 10:00:00             33:56  5           00:33:56
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              

N VET I Rada (5): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Liisa Raudkepp            00:16:51 16:10:52   05:36  1  11:18  1  16:51  1 00:16:51
       0 Ülenurme                  N VET I        05:36  1  05:42  1  05:33  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Maret Utsal               00:21:28 13:47:39                                00:21:28
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
 3. Jane Vabarna              00:27:36 16:28:51   08:35  2  18:15  2  27:36  2 00:27:36
       0 Peko                      N VET I        08:35  2  09:40  2  09:21  2
                                                  02:59     03:58     03:48   
Ideaalaeg :                                       05:36     05:42     05:33   00:16:51

M VET II Rada (5): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:11:01 17:20:02   03:34  1  07:18  1  11:01  1 00:11:01
       0 Peko                      M VET II       03:34  1  03:44  1  03:43  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Einar Raudkepp            00:13:45 16:10:39   04:22  2  09:00  2  13:45  2 00:13:45
     670 Peko                      M VET II       04:22  2  04:38  2  04:45  2
                                                  00:48     00:54     01:02   
Ideaalaeg :                                       03:34     03:44     03:43   00:11:01

N21 Rada (6): 3 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:17:59 10:30:35   04:17  1  08:51  1  13:27  1  17:59  1 00:17:59
    5147 Peko                      N21            04:17  1  04:34  1  04:36  1  04:32  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kersti Savimägi           00:27:56 09:04:30                                 27:56  2 00:27:56
       0 Värska G                  N21                                                  
                                                                                        
Ideaalaeg :                                       04:17     04:34     04:36     04:32   00:17:59

M21 Rada (7): 4 KP 6,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)   4.( 38)  Finish              
 1. Olver Kaljuvee            00:30:31 13:33:20   12:00  1  18:07  1  24:30  1                     00:30:31
       0 Värska                    M21            12:00  1  06:07  1  06:23  1                    
                                                  00:00     00:00     00:00                       
 2. Kenert Tuik               00:33:11 10:00:00                                           33:11  1 00:33:11
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  
 3. Jorgen Oras               00:34:19 17:11:35   13:21  2  20:39  2  27:41  2                     00:34:19
       0 Võõpsu                    M21            13:21  2  07:18  2  07:02  2                    
                                                  01:21     01:11     00:39                       
 4. Hans Slik                 00:43:55 10:00:00                                           43:55  2 00:43:55
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Rein Zaitsev              00:09:59 16:46:53          09:59 00:09:59
       0 Peko                      MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 2. Rainer Preeden            00:10:10 10:00:00          10:10 00:10:10
       0 Värska G                  MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 2. Richard Land              00:10:10 10:00:00          10:10 00:10:10
       0 Värska G                  MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 2. Tõnn Mihkel Raju          00:10:10 10:00:00          10:10 00:10:10
       0 Värska G                  MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 2. Indrek Parijõgi           00:10:10 10:00:00          10:10 00:10:10
       0 Värska G                  MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 6. Moonika Korva-Korba       00:36:57 09:03:30  453:56 463:36  36:57 00:36:57
       0 Värska G                  MATK          453:56  09:40  ??:??
                                                  [38 ]  [38 ]Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Hendrik Kruusamäe         00:03:29 11:51:17             03:29  1 00:03:29
       0 Värska G                  M8                               
                                                                    
 2. Gregor Sulp               00:04:17 11:51:45             04:17  2 00:04:17
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 3. Lumilee Samuel            00:04:30 11:49:40             04:30  3 00:04:30
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 4. Jarmo Põder               00:04:50 11:11:41             04:50  4 00:04:50
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 5. Doora Toomiste            00:05:23 11:49:53             05:23  5 00:05:23
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 6. Lenneli Liivago           00:05:42 11:50:49             05:42  6 00:05:42
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 7. Erko Seim                 00:08:04 11:14:49             08:04  7 00:08:04
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 8. Mia Merry Nutov           00:08:15 11:18:08             08:15  8 00:08:15
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 9. Uku Raju Tõntsel          00:08:29 11:13:18             08:29  9 00:08:29
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
10. Steven Alamäe             00:09:20 11:12:17             09:20 10 00:09:20
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
11. Raico Kõdala              00:09:23 11:54:10             09:23 11 00:09:23
       0 VG                        M8                               
                                                                    
12. Egert Nestra              00:10:22 11:15:15             10:22 12 00:10:22
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
13. Madli Liivago             00:10:52 11:13:45             10:52 13 00:10:52
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
14. Jesper Selg               00:12:28 11:48:32             12:28 14 00:12:28
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
15. Raian Kalder              00:13:25 11:47:58             13:25 15 00:13:25
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
16. Keterlin Jaakson          00:14:33 11:56:13             14:33 16 00:14:33
       0 VG                        N8                               
                                                                    
17. Trevor Saar               00:15:07 11:14:29             15:07 17 00:15:07
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
18. Sanna Alamäe              00:16:07 11:21:46             16:07 18 00:16:07
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
19. Kristo Itse               00:21:47 13:55:35             21:47 19 00:21:47
       0 Meremäe                   M8                               
                                                                    

#2 Rada (N12,M12,N10,M10): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Helin-Marii Viskar        00:04:09 12:38:24             04:09  1 00:04:09
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 2. Emma Uibo                 00:04:19 12:37:43             04:19  2 00:04:19
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 3. Tauri Ivanov              00:04:27 13:04:20             04:27  3 00:04:27
       0 Mikiamäe                  M12                              
                                                                    
 4. Helen Hunt                00:05:30 12:38:09             05:30  4 00:05:30
       0 Peko                      N12                              
                                                                    
 5. Annabel Kõiv              00:05:31 10:34:42             05:31  5 00:05:31
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 6. Sander Kodas              00:05:40 12:36:47             05:40  6 00:05:40
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 7. Henri Liinamäe            00:05:44 13:30:00             05:44  7 00:05:44
       0 x59                       M10                              
                                                                    
 8. Nadeþda Bolðakova         00:05:52 13:07:30             05:52  8 00:05:52
       0 Miktamäe                  N10                              
                                                                    
 9. Robin Saar                00:06:01 10:36:26             06:01  9 00:06:01
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
10. Simo Päkk                 00:06:11 12:36:25             06:11 10 00:06:11
       0 VG                        M12                              
                                                                    
11. Remi Alias                00:06:15 13:07:06             06:15 11 00:06:15
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
12. Daisy Savik               00:06:20 10:35:57             06:20 12 00:06:20
       0 Värska G                  N12                              
                                                                    
13. Otto-Gerret Tõntsel       00:06:31 12:35:23             06:31 13 00:06:31
       0 VG                        M12                              
                                                                    
14. Markus Nestra             00:06:51 12:37:15             06:51 14 00:06:51
       0 VG                        M12                              
                                                                    
15. Kaisa Vako                00:07:03 12:38:41             07:03 15 00:07:03
       0 VG                        N12                              
                                                                    
16. Iti Triin Madaloja        00:07:05 10:35:11             07:05 16 00:07:05
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
17. Silver Hainsoo            00:07:07 10:34:34             07:07 17 00:07:07
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
17. Rico Kõdala               00:07:07 10:38:45             07:07 17 00:07:07
       0 Värska G                  M10                              
                                                                    
19. Johann Leetma             00:07:19 10:34:27             07:19 19 00:07:19
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
20. Emili Linnus              00:07:21 16:42:10             07:21 20 00:07:21
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
21. Kedili Raiv               00:07:49 10:40:24             07:49 21 00:07:49
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
22. Ats Välek Madaloja        00:07:58 12:36:01             07:58 22 00:07:58
       0 VG                        M12                              
                                                                    
23. Hanna Hainsoo             00:08:03 10:36:37             08:03 23 00:08:03
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
24. Miina-Johanna Viskar      00:08:10 12:34:58             08:10 24 00:08:10
       0 VG                        N12                              
                                                                    
25. Marti Lepp                00:08:20 13:08:15             08:20 25 00:08:20
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
26. Käret Ostik               00:08:40 12:39:19             08:40 26 00:08:40
       0 VG                        N12                              
                                                                    
27. Brita Põld                00:09:13 10:39:21             09:13 27 00:09:13
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
28. Jete Isabel Issak         00:10:02 16:45:41             10:02 28 00:10:02
       0 VG                        N10                              
                                                                    
29. Marielle Sulp             00:10:34 12:39:03             10:34 29 00:10:34
       0 VG                        N12                              
                                                                    
30. Vladimir Novikov          00:11:47 13:49:51             11:47 30 00:11:47
       0 Värska                    M12                              
                                                                    
31. Kaspar Alamäe             00:12:23 12:35:53             12:23 31 00:12:23
       0 VG                        M12                              
                                                                    
32. Kristjan Itse             00:12:32 13:23:25             12:32 32 00:12:32
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
33. Sander Toomik             00:14:12 13:23:52             14:12 33 00:14:12
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
34. Julianne Balanenkova      00:14:33 12:44:08             14:33 34 00:14:33
       0 VG                        N12                              
                                                                    

#3 Rada (N14,M14,N VET III): 1 KP 1,3KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:05:22 13:46:14             05:22  1 00:05:22
       0 Värksa                    N14                              
                                                                    
 2. Ketriin Tuik              00:05:33 13:44:26             05:33  2 00:05:33
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 3. Loore Liisa Samuel        00:05:50 13:53:19             05:50  3 00:05:50
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 4. Imre Timma                00:06:16 13:57:16             06:16  4 00:06:16
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 5. Mõtus Valk                00:07:06 13:59:29             07:06  5 00:07:06
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 6. Marta Raiv                00:08:22 13:38:51             08:22  6 00:08:22
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 7. Kaidi Järveveer           00:08:27 13:38:46             08:27  7 00:08:27
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 8. Kaarel Järveveer          00:09:03 13:39:34             09:03  8 00:09:03
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
 9. Kris Molodõk              00:09:18 13:17:31             09:18  9 00:09:18
       0 x58                       M14                              
                                                                    
10. Bruno Hunt                00:09:35 13:57:34             09:35 10 00:09:35
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
11. Gert TÕntsel              00:11:07 13:05:34             11:07 11 00:11:07
       0 Mikitamäe kool            M14                              
                                                                    
12. Gregor Karro              00:11:24 13:39:57             11:24 12 00:11:24
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
13. Rianne Rahuelu            00:11:37 13:40:45             11:37 13 00:11:37
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
14. Kristjan Viilipus         00:11:50 13:59:53             11:50 14 00:11:50
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
15. Rasmus Kingsepp           00:13:54 12:34:44             13:54 15 00:13:54
       0 VG                        M14                              
                                                                    
16. Marten Hüsson             00:14:02 12:34:09             14:02 16 00:14:02
       0 VG                        M14                              
                                                                    
17. Kevin Kõdala              00:14:07 13:57:42             14:07 17 00:14:07
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
18. Tanel Tobreluts           00:14:50 13:28:05             14:50 18 00:14:50
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
19. Alvin Vahtramäe           00:23:25 13:28:51             23:25 19 00:23:25
       0 Värska                    M14                              
                                                                    
20. Gregor Kallari            00:31:19 13:06:02             31:19 20 00:31:19
       0 Mikitamäe                 M14                              
                                                                    

#4 Rada (N16,N18,M16,N VET II,M VET III): 1 KP 2,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:08:28 17:07:19   04:08  1  08:28  1 00:08:28
       0 Peko                      N VET II       04:08  1  04:20  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Rein Toomas               00:08:44 16:37:38             08:44  2 00:08:44
       0 Värska                    M VET II                         
                                                                    
 3. Kirke Keem                00:09:59 16:34:07   04:53  2  09:59  3 00:09:59
       0 Värska                    N16            04:53  2  05:06  2
                                                  00:45     00:46   
 4. Rein Tarros               00:10:00 13:54:07                      00:10:00
       0 Navikõ küla               M VET II                         
                                                                    
 5. Anni Linnus               00:11:40 09:05:30                      00:11:40
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
 6. Rasmus Uibo               00:11:48 16:27:44                      00:11:48
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 7. Janika Teervalt           00:12:55 16:18:26                      00:12:55
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
 8. Rem Sotnikov              00:13:54 13:06:15   06:48  3  13:54  4 00:13:54
       0 Mikitamäe                 M16            06:48  3  07:06  3
                                                  02:40     02:46   
 9. Maru Valk                 00:15:08 16:15:09   07:19  4  15:08  5 00:15:08
       0 VG                        M16            07:19  4  07:49  4
                                                  03:11     03:29   
10. Katarina-Lee Saarekivi    00:16:53 13:45:09                      00:16:53
       0 Meremäe                   N16                              
                                                                    
11. Luka Nurmi                00:19:28 13:40:19                      00:19:28
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
12. Marten Raiv               00:20:44 13:27:33                      00:20:44
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
13. Leenu Priks               00:20:59 09:05:00                      00:20:59
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
14. Hugo Hunt                 00:21:37 13:27:40                      00:21:37
       0 Värksa                    M16                              
                                                                    
15. Jaan Olesk                00:23:09 16:12:08   12:22  5  23:09  6 00:23:09
       0 Tonja                     M VET II       12:22  5  10:47  6
                                                  08:14     06:27   
16. Kelli Raiv                00:40:10 09:04:00                      00:40:10
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
17. Sandra Puurmaa            00:41:27 09:03:00                      00:41:27
       0 Värska G                  N18                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       04:08     04:20   00:08:28

#5 Rada (M18,N VET I,M VET II): 2 KP 3,9KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:11:01 17:20:02   03:34  1  07:18  1  11:01  1 00:11:01
       0 Peko                      M VET II       03:34  1  03:44  1  03:43  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Einar Raudkepp            00:13:45 16:10:39   04:22  2  09:00  2  13:45  2 00:13:45
     670 Peko                      M VET II       04:22  2  04:38  2  04:45  2
                                                  00:48     00:54     01:02   
 3. Liisa Raudkepp            00:16:51 16:10:52   05:36  3  11:18  3  16:51  3 00:16:51
       0 Ülenurme                  N VET I        05:36  3  05:42  3  05:33  3
                                                  02:02     01:58     01:50   
 4. Maret Utsal               00:21:28 13:47:39                                00:21:28
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
 5. Egert Prost               00:21:50 10:00:00             21:50  5           00:21:50
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 6. Hendri Toobre             00:22:35 10:00:00             22:35  6           00:22:35
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 7. Rait Oper                 00:23:43 10:00:00             23:43  7           00:23:43
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 8. Reigo Keem                00:26:02 10:00:00             26:02  8           00:26:02
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
 9. Jane Vabarna              00:27:36 16:28:51   08:35  4  18:15  4  27:36  4 00:27:36
       0 Peko                      N VET I        08:35  4  09:40  4  09:21  4
                                                  05:01     05:56     05:38   
10. Ken Egert Kull            00:33:56 10:00:00             33:56  9           00:33:56
       0 Värska G                  M18                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       03:34     03:44     03:43   00:11:01

#6 Rada (N21,M VET I): 3 KP 5,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:17:59 10:30:35   04:17  1  08:51  1  13:27  1  17:59  1 00:17:59
    5147 Peko                      N21            04:17  1  04:34  1  04:36  1  04:32  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kersti Savimägi           00:27:56 09:04:30                                 27:56  2 00:27:56
       0 Värska G                  N21                                                  
                                                                                        
Ideaalaeg :                                       04:17     04:34     04:36     04:32   00:17:59

#7 Rada (M21): 4 KP 6,5KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)   4.( 38)  Finish              
 1. Olver Kaljuvee            00:30:31 13:33:20   12:00  1  18:07  1  24:30  1                     00:30:31
       0 Värska                    M21            12:00  1  06:07  1  06:23  1                    
                                                  00:00     00:00     00:00                       
 2. Kenert Tuik               00:33:11 10:00:00                                           33:11  1 00:33:11
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  
 3. Jorgen Oras               00:34:19 17:11:35   13:21  2  20:39  2  27:41  2                     00:34:19
       0 Võõpsu                    M21            13:21  2  07:18  2  07:02  2                    
                                                  01:21     01:11     00:39                       
 4. Hans Slik                 00:43:55 10:00:00                                           43:55  2 00:43:55
       0 Värska G                  M21                                                            
                                                                                                  


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 09.01.2024 21:12:57 SIME