Setomaa 2. suusapäevak

23.01.2024
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M8] [MATK] [N VET I]
[N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8]
N8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Getlin Uljak              00:04:05 12:58:35             04:05  1 00:04:05
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 2. Lisette Oksar             00:05:19 13:16:01             05:19  2 00:05:19
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 3. Janette Oksar             00:06:09 12:56:24             06:09  3 00:06:09
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 4. Eliise Kallari            00:07:36 13:18:43             07:36  4 00:07:36
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 5. Kelly Tuik                00:08:38 15:51:11             08:38  5 00:08:38
       0 Värska                    N8                               
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Karola Lea                00:06:02 12:54:44             06:02  1 00:06:02
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 2. Annabel Kõiv              00:06:21 15:50:30             06:21  2 00:06:21
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
 3. Nadezda Bolsjakova        00:06:39 12:54:37             06:39  3 00:06:39
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 4. Emili Linnus              00:07:01 16:14:22             07:01  4 00:07:01
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
 5. Romily Tõntsel            00:07:34 12:56:48             07:34  5 00:07:34
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 6. Adeele Kull               00:07:58 13:11:50             07:58  6 00:07:58
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 7. Jete-Isabel Issak         00:09:40 16:22:48             09:40  7 00:09:40
       0 Värska                    N10                              
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Henri Liinamäe            00:06:04 13:23:42             06:04  1 00:06:04
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 2. Remi Aljes                00:06:59 12:52:24             06:59  2 00:06:59
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    

M12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Otto-Gerret Tõntsel       00:20:41 16:08:25                      00:20:41
       0 Värska                    M12                              
                                                                    

N12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Emma Uibo                 00:10:52 16:04:33                      00:10:52
       0 Värska                    N12                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:06:54 16:50:51             06:54  1 00:06:54
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 2. Ketriin Tuik              00:07:00 16:15:31             07:00  2 00:07:00
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddala            00:08:55 16:34:52             08:55  3 00:08:55
       0 Värska                    N14                              
                                                                    

M14 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Gert Tõntsel              00:14:27 12:45:39             14:27  1 00:14:27
       0 Mikitamäe                 M14                              
                                                                    
 2. Imre Timma                00:18:07 16:50:17   09:09  1  18:07  2 00:18:07
       0 Värska                    M14            09:09  1  08:58  1
                                                           -771:08   
 3. Artjom Polsjakov          00:24:45 12:50:38   12:33  2  24:45  3 00:24:45
       0 Mikitamäe                 M14            12:33  2  12:12  2
                                                           -767:54   
 4. Kris Molodõk              00:27:51 12:49:16   13:59  3  27:51  4 00:27:51
       0 Mikitamäe                 M14            13:59  3  13:52  3
                                                           -766:14   
 5. Rain Hainsoo              00:39:42 12:50:32   18:29  4  39:42  5 00:39:42
       0 Mikitamäe                 M14            18:29  4  21:13  4
                                                           -758:53   
Ideaalaeg :                                       09:09     08:58   00:18:07

N16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Käti Kudre                00:15:00 16:30:37   07:13  1  15:00  1 00:15:00
       0 Värska                    N16            07:13  1  07:47  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kirke Keem                00:16:24 16:25:32   07:57  2  16:24  2 00:16:24
       0 Värska                    N16            07:57  2  08:27  2
                                                  00:44     00:40   
Ideaalaeg :                                       07:13     07:47   00:15:00

M16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:15:33 16:25:22                      00:15:33
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 2. Rem Sotnikov              00:18:22 12:47:47   09:11  1  18:22  1 00:18:22
       0 Mikitamäe                 M16            09:11  1  09:11  1
                                                           -06:22   
 3. Martin Hallik             00:31:04 12:48:11   15:17  2  31:04  2 00:31:04
       0 Mikitamäe                 M16            15:17  2  15:47  3
                                                            00:14   
Ideaalaeg :                                       09:11     09:11   00:18:22

N VET II Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:12:15 16:43:35   06:03  1  12:15  1 00:12:15
       0 Peko                      N VET II       06:03  1  06:12  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Janika Teervalt           00:18:12 16:10:29   08:46  2  18:12  2 00:18:12
       0 Peko                      N VET II       08:46  2  09:26  2
                                                  02:43     03:14   
Ideaalaeg :                                       06:03     06:12   00:12:15

M VET III Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:11:35 16:42:55                      00:11:35
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Erki Keel                 00:13:35 16:17:57                      00:13:35
       0 Orava                     M VET II                         
                                                                    
 3. Jaan Olesk                00:30:16 16:22:27   14:04  1  30:16  1 00:30:16
       0 Tonja küla                M VET II       14:04  1  16:12  3
                                                            04:37   
Ideaalaeg :                                       14:04     11:35   00:25:39

N VET I Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Liisa Raudkepp            00:20:36 16:51:13                                00:20:36
       0 Ülenurme                  N VET I                                    
                                                                              
 2. Maret Utsal               00:27:36 15:59:54                                00:27:36
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              

M VET II Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:16:17 16:32:28   05:26  1            16:17  1 00:16:17
     492 Peko                      M VET II       05:26  1                    
                                                  00:00                       
 2. Einar Raudkepp            00:18:50 17:31:02   06:01  2  12:30  1  18:50  2 00:18:50
       0 Peko                      M VET II       06:01  2  06:29  1  06:20  1
                                                  00:35              -100:25   
Ideaalaeg :                                       05:26     06:29     06:20   00:18:15

N21 Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:18:35 16:30:20   05:45  1  12:06  1  18:35  1 00:18:35
    5147 Peko                      N21            05:45  1  06:21  1  06:29  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       05:45     06:21     06:29   00:18:35

M21 Rada (6): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Reigo Teervalt            00:23:15 17:26:24   05:52  1  11:53  1  17:39  1  23:15  1 00:23:15
       0 Peko                      M21            05:52  1  06:01  1  05:46  1  05:36  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Olver Kaljuvee            00:33:23 15:53:22   08:12  2  16:28  2  24:53  2  33:23  2 00:33:23
       0 Värska                    M21            08:12  2  08:16  2  08:25  2  08:30  2
                                                  02:20     02:15     02:39     02:54   
 3. Jorgen Oras               00:35:55 17:10:18   08:27  3  17:42  3                     00:35:55
       0 Võõpsu                    M21            08:27  3  09:15  3                    
                                                  02:35     03:14                       
Ideaalaeg :                                       05:52     06:01     05:46     05:36   00:23:15

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Tauri Ivanov              00:04:23 12:45:53          04:23 00:04:23 1p
       0 Mikitamäe                 MATK                       
                                                  [38 ]Finish     =1
 2. Maksimilian Roose         00:20:00 13:20:44         00:20:00
       0 Mikitamäe                 MATK                
                                                Finish    
 3. Marti Lepp                00:31:50 12:53:10         00:31:50
       0 Mikitamäe                 MATK                
                                                Finish    
 4. Rein Zaitsev              00:50:48 16:26:21         00:50:48
       0 Peko                      MATK                
                                                Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Getlin Uljak              00:04:05 12:58:35             04:05  1 00:04:05
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 2. Lisette Oksar             00:05:19 13:16:01             05:19  2 00:05:19
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 3. Janette Oksar             00:06:09 12:56:24             06:09  3 00:06:09
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 4. Eliise Kallari            00:07:36 13:18:43             07:36  4 00:07:36
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 5. Kelly Tuik                00:08:38 15:51:11             08:38  5 00:08:38
       0 Värska                    N8                               
                                                                    

#2 Rada (N10,M10): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Karola Lea                00:06:02 12:54:44             06:02  1 00:06:02
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 2. Henri Liinamäe            00:06:04 13:23:42             06:04  2 00:06:04
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 3. Annabel Kõiv              00:06:21 15:50:30             06:21  3 00:06:21
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
 4. Nadezda Bolsjakova        00:06:39 12:54:37             06:39  4 00:06:39
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 5. Remi Aljes                00:06:59 12:52:24             06:59  5 00:06:59
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 6. Emili Linnus              00:07:01 16:14:22             07:01  6 00:07:01
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
 7. Romily Tõntsel            00:07:34 12:56:48             07:34  7 00:07:34
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 8. Adeele Kull               00:07:58 13:11:50             07:58  8 00:07:58
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 9. Jete-Isabel Issak         00:09:40 16:22:48             09:40  9 00:09:40
       0 Värska                    N10                              
                                                                    

#3 Rada (M12,N12,N14,N VET III): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Iiris Timma               00:06:54 16:50:51             06:54  1 00:06:54
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 2. Ketriin Tuik              00:07:00 16:15:31             07:00  2 00:07:00
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddala            00:08:55 16:34:52             08:55  3 00:08:55
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 4. Emma Uibo                 00:10:52 16:04:33                      00:10:52
       0 Värska                    N12                              
                                                                    
 5. Otto-Gerret Tõntsel       00:20:41 16:08:25                      00:20:41
       0 Värska                    M12                              
                                                                    

#4 Rada (M14,N16,N18,M16,N VET II,M VET III): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:11:35 16:42:55                      00:11:35
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:12:15 16:43:35   06:03  1  12:15  1 00:12:15
       0 Peko                      N VET II       06:03  1  06:12  1
                                                           -05:23   
 3. Erki Keel                 00:13:35 16:17:57                      00:13:35
       0 Orava                     M VET II                         
                                                                    
 4. Gert Tõntsel              00:14:27 12:45:39             14:27  2 00:14:27
       0 Mikitamäe                 M14                              
                                                                    
 5. Käti Kudre                00:15:00 16:30:37   07:13  2  15:00  3 00:15:00
       0 Värska                    N16            07:13  2  07:47  2
                                                           -03:48   
 6. Rasmus Uibo               00:15:33 16:25:22                      00:15:33
       0 Värska                    M16                              
                                                                    
 7. Kirke Keem                00:16:24 16:25:32   07:57  3  16:24  4 00:16:24
       0 Värska                    N16            07:57  3  08:27  3
                                                           -03:08   
 8. Imre Timma                00:18:07 16:50:17   09:09  5  18:07  5 00:18:07
       0 Värska                    M14            09:09  5  08:58  4
                                                           -02:37   
 9. Janika Teervalt           00:18:12 16:10:29   08:46  4  18:12  6 00:18:12
       0 Peko                      N VET II       08:46  4  09:26  6
                                                           -02:09   
10. Rem Sotnikov              00:18:22 12:47:47   09:11  6  18:22  7 00:18:22
       0 Mikitamäe                 M16            09:11  6  09:11  5
                                                           -02:24   
11. Artjom Polsjakov          00:24:45 12:50:38   12:33  7  24:45  8 00:24:45
       0 Mikitamäe                 M14            12:33  7  12:12  8
                                                            00:37   
12. Kris Molodõk              00:27:51 12:49:16   13:59  8  27:51  9 00:27:51
       0 Mikitamäe                 M14            13:59  8  13:52 10
                                                            02:17   
13. Jaan Olesk                00:30:16 16:22:27   14:04  9  30:16 10 00:30:16
       0 Tonja küla                M VET II       14:04  9  16:12 13
                                                            04:37   
14. Martin Hallik             00:31:04 12:48:11   15:17 10  31:04 11 00:31:04
       0 Mikitamäe                 M16            15:17 10  15:47 12
                                                            04:12   
15. Rain Hainsoo              00:39:42 12:50:32   18:29 11  39:42 12 00:39:42
       0 Mikitamäe                 M14            18:29 11  21:13 14
                                                            09:38   
Ideaalaeg :                                       06:03     06:12   00:12:15

#5 Rada (M18,N VET I,M VET II,N21): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:16:17 16:32:28   05:26  1            16:17  1 00:16:17
     492 Peko                      M VET II       05:26  1                    
                                                  00:00                       
 2. Emily Raudkepp            00:18:35 16:30:20   05:45  2  12:06  1  18:35  2 00:18:35
    5147 Peko                      N21            05:45  2  06:21  1  06:29  2
                                                  00:19              -100:16   
 3. Einar Raudkepp            00:18:50 17:31:02   06:01  3  12:30  2  18:50  3 00:18:50
       0 Peko                      M VET II       06:01  3  06:29  2  06:20  1
                                                  00:35              -100:25   
 4. Liisa Raudkepp            00:20:36 16:51:13                                00:20:36
       0 Ülenurme                  N VET I                                    
                                                                              
 5. Maret Utsal               00:27:36 15:59:54                                00:27:36
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
Ideaalaeg :                                       05:26     06:21     06:20   00:18:07

#6 Rada (M21,M VET I): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Reigo Teervalt            00:23:15 17:26:24   05:52  1  11:53  1  17:39  1  23:15  1 00:23:15
       0 Peko                      M21            05:52  1  06:01  1  05:46  1  05:36  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Olver Kaljuvee            00:33:23 15:53:22   08:12  2  16:28  2  24:53  2  33:23  2 00:33:23
       0 Värska                    M21            08:12  2  08:16  2  08:25  2  08:30  2
                                                  02:20     02:15     02:39     02:54   
 3. Jorgen Oras               00:35:55 17:10:18   08:27  3  17:42  3                     00:35:55
       0 Võõpsu                    M21            08:27  3  09:15  3                    
                                                  02:35     03:14                       
Ideaalaeg :                                       05:52     06:01     05:46     05:36   00:23:15


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 26.01.2024 08:16:37 SIME