Setomaa 3. suusapäevak

06.02.2024
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M8] [MATK] [N VET I]
[N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8]
M8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Trevon Ojala              00:02:47 16:29:36             02:47  1 00:02:47
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 2. Gregor Sulp               00:03:45 11:31:33             03:45  2 00:03:45
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 3. Rasmus Kalder             00:04:17 11:33:28             04:17  3 00:04:17
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 4. Hendrik Kruusamäe         00:04:53 11:32:44             04:53  4 00:04:53
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 5. Uku-Raju Tõntsel          00:05:45 10:12:08             05:45  5 00:05:45
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
 6. Raico Kõdala              00:06:49 11:34:12             06:49  6 00:06:49
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 7. Steven Alamäe             00:07:35 10:09:28             07:35  7 00:07:35
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
 8. Brendon Asser             00:07:40 10:13:24             07:40  8 00:07:40
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
 9. Kristjan Hainsoo          00:08:38 10:19:09             08:38  9 00:08:38
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
10. Jarmo Põder               00:09:01 10:11:30             09:01 10 00:09:01
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
11. Egert Nestra              00:09:03 10:05:13             09:03 11 00:09:03
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
12. Raian Kalder              00:09:18 10:42:41             09:18 12 00:09:18
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
13. Ali Sellal                00:10:14 10:39:18             10:14 13 00:10:14
       0 Mikitamäe                 M8                               
                                                                    
14. Jesper Selg               00:10:50 10:41:24             10:50 14 00:10:50
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
15. Bert Laanelind            00:11:45 10:42:12             11:45 15 00:11:45
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
16. Trevor Saar               00:11:59 10:14:21             11:59 16 00:11:59
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
17. Ekke Geron Tõntsel        00:12:37 10:41:18             12:37 17 00:12:37
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    

N8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Emili Linnus              00:02:50 16:24:30             02:50  1 00:02:50
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 2. Ketlin Uljak              00:04:08 10:08:37             04:08  2 00:04:08
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 3. Lumilee Samuel            00:04:14 11:32:13             04:14  3 00:04:14
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 4. Kelli Tuik                00:05:26 10:12:35             05:26  4 00:05:26
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    
 5. Janette Oksar             00:05:44 10:15:31             05:44  5 00:05:44
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 6. Lisette Okson             00:06:12 10:16:31             06:12  6 00:06:12
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 7. Doora Toomiste            00:06:21 11:34:56             06:21  7 00:06:21
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 8. Eliise Kallari            00:06:48 10:08:49             06:48  8 00:06:48
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 9. Marleen Tiitson           00:08:38 10:30:44             08:38  9 00:08:38
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
10. Janelle Asser             00:09:29 10:21:43             09:29 10 00:09:29
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    
11. Keterlin Jaakson          00:11:22 11:35:18             11:22 11 00:11:22
       0 VG                        N8                               
                                                                    
12. Sanna Alamäe              00:11:41 10:24:38             11:41 12 00:11:41
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Annabel Kõiv              00:06:01 12:29:08             06:01  1 00:06:01
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 2. Iti Triin Madaloja        00:06:19 12:29:54             06:19  2 00:06:19
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 3. Eliis Päkk                00:06:50 12:28:04             06:50  3 00:06:50
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 4. Nadžda Bolšakova          00:07:15 10:29:27             07:15  4 00:07:15
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 5. Karola Lea                00:07:18 10:25:14             07:18  5 00:07:18
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 6. Brita Põld                00:07:26 12:29:38             07:26  6 00:07:26
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 7. Hanna Hainsoo             00:07:43 12:29:02             07:43  7 00:07:43
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 8. Romily Tõnstsel           00:07:47 10:25:38             07:47  8 00:07:47
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 9. Jete Isabel Issak         00:07:57 16:12:40             07:57  9 00:07:57
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
10. Adeele Kull               00:08:48 10:09:07             08:48 10 00:08:48
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
11. Helena Grigorjova         00:15:43 10:18:39             15:43 11 00:15:43
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Remi Alias                00:06:41 10:07:58             06:41  1 00:06:41
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 1. Rico Kõdala               00:06:41 12:30:38             06:41  1 00:06:41
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 3. Kaspar Kooser             00:07:05 16:07:02             07:05  3 00:07:05
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 4. Silver Hainsoo            00:07:11 12:29:24             07:11  4 00:07:11
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 5. Paul Pettai               00:07:31 16:23:24             07:31  5 00:07:31
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 6. Stanislav Signik          00:08:31 16:08:22             08:31  6 00:08:31
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 7. Marti Lepp                00:10:25 10:11:05             10:25  7 00:10:25
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 8. August Villem Pettai      00:13:27 16:23:16             13:27  8 00:13:27
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 9. Kristofer Hunt            00:13:34 10:10:12             13:34  9 00:13:34
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
10. Kristofer Raja            00:14:27 10:14:39             14:27 10 00:14:27
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    

M12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Martin Lombiots           00:12:02 10:28:35             12:02  1 00:12:02
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 2. Simo Päkk                 00:13:58 10:38:41             13:58  2 00:13:58
       0 Vg                        M12                              
                                                                    
 3. Otto-Gerret Tõntsel       00:17:24 10:37:52             17:24  3 00:17:24
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 4. Ats Välek Madaloja        00:17:43 10:37:22             17:43  4 00:17:43
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 5. Markus Nestra             00:17:49 10:37:50             17:49  5 00:17:49
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 6. Robin Saar                00:17:53 12:27:24             17:53  6 00:17:53
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 7. Johann Leetma             00:20:20 12:27:49             20:20  7 00:20:20
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 8. Timofei Kourov            00:23:37 10:39:56             23:37  8 00:23:37
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 9. Kaspar Alamäe             00:27:09 10:37:50             27:09  9 00:27:09
       0 VG                        M12                              
                                                                    

N12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Kaisa Vako                00:15:37 10:36:04             15:37  1 00:15:37
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 2. Daisy Savik               00:19:33 12:28:26             19:33  2 00:19:33
       0 VG                        N12                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ketriin Tuik              00:06:27 13:36:28             06:27  1 00:06:27
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 2. Iiris Timma               00:06:35 13:39:19             06:35  2 00:06:35
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddala            00:06:48 13:47:25             06:48  3 00:06:48
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 4. Loore Liisa Samuel        00:07:17 13:49:55             07:17  4 00:07:17
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 5. Marta Raiv                00:09:25 13:33:34             09:25  5 00:09:25
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 6. Kaidi Järveveer           00:09:32 13:33:46             09:32  6 00:09:32
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 7. Rianne Rahuelu            00:12:13 13:50:11             12:13  7 00:12:13
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 8. Sandra Hõbenik            00:24:34 13:52:03             24:34  8 00:24:34
       0 VG                        N14                              
                                                                    

M14 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Kingsepp           00:12:46 10:26:20                      00:12:46
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 2. Gert Tõntsel              00:13:40 13:30:48   13:09  5  13:40  1 00:13:40
       0 Mikitamäe                 M14            13:09  5  00:31  1
                                                           -12:15   
 3. Stefan - Matias Nestra    00:16:56 13:45:32   08:36  1  16:56  2 00:16:56
       0 VG                        M14            08:36  1  08:20  2
                                                           -04:26   
 4. Imre Timma                00:20:26 16:25:58   11:06  2  20:26  3 00:20:26
       0 VG                        M14            11:06  2  09:20  3
                                                           -03:26   
 5. Kristjan Viilipus         00:20:59 13:45:13                      00:20:59
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 6. Kris Molodõk              00:23:06 13:30:26   11:30  3  23:06  4 00:23:06
       0 Mikitamäe                 M14            11:30  3  11:36  4
                                                           -01:10   
 7. Marten Hüsson             00:24:36 10:37:15                      00:24:36
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 8. Kaarel Järveveer          00:25:10 16:09:39                      00:25:10
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 9. Mõtus Valk                00:25:50 13:38:55   11:59  4  25:50  5 00:25:50
       0 VG                        M14            11:59  4  13:51  6
                                                            01:05   
10. Caspar Parisson           00:26:57 13:36:35                      00:26:57
       0 VG                        M14                              
                                                                    
11. Bruno Hunt                00:27:37 13:39:12                      00:27:37
       0 VG                        M14                              
                                                                    
12. Hugo Hunt                 00:29:54 13:35:31   13:11  6  29:54  6 00:29:54
       0 VG                        M14            13:11  6  16:43  7
                                                            03:57   
13. Gregor Markus Karro       00:32:34 13:35:45   15:41  7  32:34  7 00:32:34
       0 VG                        M14            15:41  7  16:53  8
                                                            04:07   
14. Rain Hainsoo              00:34:01 13:31:38   16:52  8  34:01  8 00:34:01
       0 VG                        M14            16:52  8  17:09  9
                                                            04:23   
Ideaalaeg :                                       08:36     00:31   00:09:07

N16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:12:33 16:40:00                      00:12:33
       0 VG                        N16                              
                                                                    
 2. Käti Kudre                00:12:40 16:15:30   06:21  1  12:40  1 00:12:40
       0 Peko                      N16            06:21  1  06:19  1
                                                           -06:14   
Ideaalaeg :                                       06:21     06:19   00:12:40

N18 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Anni Linnus               00:16:55 09:00:14   07:55  1  16:55  1 00:16:55
       0 Peko                      N18            07:55  1  09:00  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Leenu Priks               00:20:20 09:02:07   10:25  2  20:20  2 00:20:20
       0 VG                        N18            10:25  2  09:55  2
                                                  02:30     00:55   
 3. Sandra Puurma             00:32:48 09:02:21   18:00  3  32:48  3 00:32:48
       0 VG                        N18            18:00  3  14:48  3
                                                  10:05     05:48   
Ideaalaeg :                                       07:55     09:00   00:16:55

M16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:14:46 16:11:32                      00:14:46
       0 Peko                      M16                              
                                                                    
 2. Rem Sotnikov              00:15:11 13:30:12   07:28  1  15:11  1 00:15:11
       0 Mikitamäe                 M16            07:28  1  07:43  1
                                                           -07:03   
 3. Magnar Ivanov             00:19:14 13:30:09   10:00  2  19:14  2 00:19:14
       0 Mikitamäe                 M16            10:00  2  09:14  2
                                                           -05:32   
 4. Luka Herman Nurmi         00:22:33 13:34:36                      00:22:33
       0 VG                        M16                              
                                                                    
 5. Marten Raiv               00:23:49 13:35:34                      00:23:49
       0 VG                        M16                              
                                                                    
 6. Martin Hallik             00:28:16 13:31:13   13:39  3  28:16  3 00:28:16
       0 Mikitamäe                 M16            13:39  3  14:37  3
                                                           -00:09   
Ideaalaeg :                                       07:28     07:43   00:15:11

N VET II Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:12:13 15:56:27   06:01  1  12:13  1 00:12:13
       0 Peko                      N VET II       06:01  1  06:12  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Janika Teervalt           00:16:09 16:13:54                      00:16:09
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
Ideaalaeg :                                       06:01     06:12   00:12:13

M VET III Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:10:52 16:44:35                      00:10:52
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Rein Tarros               00:13:06 15:11:45                      00:13:06
       0 Navikõ                    M VET II                         
                                                                    

M18 Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Laur Laanetu              00:25:40 09:01:29   08:18  1  17:18  1  25:40  1 00:25:40
       0 VG                        M18            08:18  1  09:00  1  08:22  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Egert Prost               00:26:03 09:01:21   08:33  2                     00:26:03
       0 VG                        M18            08:33  2                    
                                                  00:15                       
 3. Reigo Keem                00:29:44 09:00:03   09:47  3  20:50  3  29:44  2 00:29:44
       0 Värska                    M18            09:47  3  11:03  4  08:54  2
                                                  01:29     02:03     00:32   
 4. Kaspar Kört               00:30:59 09:01:57   10:49  5  20:42  2  30:59  3 00:30:59
       0 VG                        M18            10:49  5  09:53  2  10:17  3
                                                  02:31     00:53     01:55   
 5. Hendri Toobre             00:32:45 09:02:16   09:50  4  20:52  4  32:45  4 00:32:45
       0 VG                        M18            09:50  4  11:02  3  11:53  4
                                                  01:32     02:02     03:31   
 6. Aleksei Dogadob           00:35:12 09:02:49   17:57  7            35:12  5 00:35:12
       0 VG                        M18            17:57  7                    
                                                  09:39                       
 7. Ken Kull                  00:37:13 09:02:12   12:23  6  23:42  5  37:13  6 00:37:13
       0 VG                        M18            12:23  6  11:19  5  13:31  5
                                                  04:05     02:19     05:09   
Ideaalaeg :                                       08:18     09:00     08:22   00:25:40

N VET I Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Liisa Raudkepp            00:20:43 08:58:37   06:49  1  13:51  1  20:43  1 00:20:43
       0 Ülenurme                  N VET I        06:49  1  07:02  1  06:52  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Maret Utsal               00:28:06 16:08:45                                00:28:06
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
Ideaalaeg :                                       06:49     07:02     06:52   00:20:43

M VET II Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:14:35 18:05:43   04:44  1  09:46  1  14:35  1 00:14:35
     492 Peko                      M VET II       04:44  1  05:02  1  04:49  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Einar Raudkepp            00:17:48 16:57:34   05:29  2  11:36  2  17:48  2 00:17:48
     670 Peko                      M VET II       05:29  2  06:07  2  06:12  2
                                                  00:45     01:05     01:23   
Ideaalaeg :                                       04:44     05:02     04:49   00:14:35

N21 Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:16:13 16:29:00   05:12  1  10:42  1  16:13  1 00:16:13
    5147 Peko                      N21            05:12  1  05:30  1  05:31  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Triinu - Liis Tarros      00:23:27 15:12:15                                00:23:27
       0 Navikõ                    N21                                        
                                                                              
Ideaalaeg :                                       05:12     05:30     05:31   00:16:13

M21 Rada (6): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Olver Kaljuvee            00:28:48 13:57:05   06:47  1  14:13  1  21:27  1  28:48  1 00:28:48
       0 VG                        M21            06:47  1  07:26  1  07:14  1  07:21  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       06:47     07:26     07:14     07:21   00:28:48

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Raino Leopard             00:19:35 18:05:43   04:44  09:46  19:35 00:19:35 1p
       0 Peko                      MATK           04:44  05:02  09:49
                                                  [38 ]  [38 ]Finish     =1
 2. Emma Uibo                 00:04:02 10:32:25          04:02 00:04:02
       0 Peko                      MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 3. Helin-Marii Viskar        00:04:10 10:31:26          04:10 00:04:10
       0 VG                        MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 4. Helen Hunt                00:04:27 10:31:59          04:27 00:04:27
       0 Peko                      MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 5. Sander Kodala             00:05:27 10:30:53          05:27 00:05:27
       0 VG                        MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 6. Käret Ostik               00:07:20 10:32:44          07:20 00:07:20
       0 VG                        MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 7. Alvin Vahtramäe           00:26:11 13:53:28         00:26:11
       0 VG                        MATK                
                                                Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Trevon Ojala              00:02:47 16:29:36             02:47  1 00:02:47
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 2. Emili Linnus              00:02:50 16:24:30             02:50  2 00:02:50
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 3. Gregor Sulp               00:03:45 11:31:33             03:45  3 00:03:45
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 4. Ketlin Uljak              00:04:08 10:08:37             04:08  4 00:04:08
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
 5. Lumilee Samuel            00:04:14 11:32:13             04:14  5 00:04:14
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 6. Rasmus Kalder             00:04:17 11:33:28             04:17  6 00:04:17
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 7. Hendrik Kruusamäe         00:04:53 11:32:44             04:53  7 00:04:53
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 8. Kelli Tuik                00:05:26 10:12:35             05:26  8 00:05:26
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    
 9. Janette Oksar             00:05:44 10:15:31             05:44  9 00:05:44
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
10. Uku-Raju Tõntsel          00:05:45 10:12:08             05:45 10 00:05:45
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
11. Lisette Okson             00:06:12 10:16:31             06:12 11 00:06:12
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
12. Doora Toomiste            00:06:21 11:34:56             06:21 12 00:06:21
       0 VG                        N8                               
                                                                    
13. Eliise Kallari            00:06:48 10:08:49             06:48 13 00:06:48
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
14. Raico Kõdala              00:06:49 11:34:12             06:49 14 00:06:49
       0 VG                        M8                               
                                                                    
15. Steven Alamäe             00:07:35 10:09:28             07:35 15 00:07:35
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
16. Brendon Asser             00:07:40 10:13:24             07:40 16 00:07:40
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
17. Kristjan Hainsoo          00:08:38 10:19:09             08:38 17 00:08:38
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
17. Marleen Tiitson           00:08:38 10:30:44             08:38 17 00:08:38
       0 Mikitamäe                 N8                               
                                                                    
19. Jarmo Põder               00:09:01 10:11:30             09:01 19 00:09:01
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
20. Egert Nestra              00:09:03 10:05:13             09:03 20 00:09:03
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
21. Raian Kalder              00:09:18 10:42:41             09:18 21 00:09:18
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
22. Janelle Asser             00:09:29 10:21:43             09:29 22 00:09:29
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    
23. Ali Sellal                00:10:14 10:39:18             10:14 23 00:10:14
       0 Mikitamäe                 M8                               
                                                                    
24. Jesper Selg               00:10:50 10:41:24             10:50 24 00:10:50
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
25. Keterlin Jaakson          00:11:22 11:35:18             11:22 25 00:11:22
       0 VG                        N8                               
                                                                    
26. Sanna Alamäe              00:11:41 10:24:38             11:41 26 00:11:41
       0 Värska lasteaed           N8                               
                                                                    
27. Bert Laanelind            00:11:45 10:42:12             11:45 27 00:11:45
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
28. Trevor Saar               00:11:59 10:14:21             11:59 28 00:11:59
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    
29. Ekke Geron Tõntsel        00:12:37 10:41:18             12:37 29 00:12:37
       0 Värska lasteaed           M8                               
                                                                    

#2 Rada (N10,M10): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Annabel Kõiv              00:06:01 12:29:08             06:01  1 00:06:01
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 2. Iti Triin Madaloja        00:06:19 12:29:54             06:19  2 00:06:19
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 3. Remi Alias                00:06:41 10:07:58             06:41  3 00:06:41
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
 3. Rico Kõdala               00:06:41 12:30:38             06:41  3 00:06:41
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 5. Eliis Päkk                00:06:50 12:28:04             06:50  5 00:06:50
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 6. Kaspar Kooser             00:07:05 16:07:02             07:05  6 00:07:05
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 7. Silver Hainsoo            00:07:11 12:29:24             07:11  7 00:07:11
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 8. Nadžda Bolšakova          00:07:15 10:29:27             07:15  8 00:07:15
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
 9. Karola Lea                00:07:18 10:25:14             07:18  9 00:07:18
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
10. Brita Põld                00:07:26 12:29:38             07:26 10 00:07:26
       0 VG                        N10                              
                                                                    
11. Paul Pettai               00:07:31 16:23:24             07:31 11 00:07:31
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
12. Hanna Hainsoo             00:07:43 12:29:02             07:43 12 00:07:43
       0 VG                        N10                              
                                                                    
13. Romily Tõnstsel           00:07:47 10:25:38             07:47 13 00:07:47
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
14. Jete Isabel Issak         00:07:57 16:12:40             07:57 14 00:07:57
       0 Värska                    N10                              
                                                                    
15. Stanislav Signik          00:08:31 16:08:22             08:31 15 00:08:31
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
16. Adeele Kull               00:08:48 10:09:07             08:48 16 00:08:48
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    
17. Marti Lepp                00:10:25 10:11:05             10:25 17 00:10:25
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
18. August Villem Pettai      00:13:27 16:23:16             13:27 18 00:13:27
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
19. Kristofer Hunt            00:13:34 10:10:12             13:34 19 00:13:34
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
20. Kristofer Raja            00:14:27 10:14:39             14:27 20 00:14:27
       0 Mikitamäe                 M10                              
                                                                    
21. Helena Grigorjova         00:15:43 10:18:39             15:43 21 00:15:43
       0 Mikitamäe                 N10                              
                                                                    

#3 Rada (M12,N12,N14,N VET III): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ketriin Tuik              00:06:27 13:36:28             06:27  1 00:06:27
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 2. Iiris Timma               00:06:35 13:39:19             06:35  2 00:06:35
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddala            00:06:48 13:47:25             06:48  3 00:06:48
       0 Värska                    N14                              
                                                                    
 4. Loore Liisa Samuel        00:07:17 13:49:55             07:17  4 00:07:17
       0 Peko                      N14                              
                                                                    
 5. Marta Raiv                00:09:25 13:33:34             09:25  5 00:09:25
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 6. Kaidi Järveveer           00:09:32 13:33:46             09:32  6 00:09:32
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 7. Martin Lombiots           00:12:02 10:28:35             12:02  7 00:12:02
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 8. Rianne Rahuelu            00:12:13 13:50:11             12:13  8 00:12:13
       0 VG                        N14                              
                                                                    
 9. Simo Päkk                 00:13:58 10:38:41             13:58  9 00:13:58
       0 Vg                        M12                              
                                                                    
10. Kaisa Vako                00:15:37 10:36:04             15:37 10 00:15:37
       0 VG                        N12                              
                                                                    
11. Otto-Gerret Tõntsel       00:17:24 10:37:52             17:24 11 00:17:24
       0 VG                        M12                              
                                                                    
12. Ats Välek Madaloja        00:17:43 10:37:22             17:43 12 00:17:43
       0 VG                        M12                              
                                                                    
13. Markus Nestra             00:17:49 10:37:50             17:49 13 00:17:49
       0 VG                        M12                              
                                                                    
14. Robin Saar                00:17:53 12:27:24             17:53 14 00:17:53
       0 VG                        M12                              
                                                                    
15. Daisy Savik               00:19:33 12:28:26             19:33 15 00:19:33
       0 VG                        N12                              
                                                                    
16. Johann Leetma             00:20:20 12:27:49             20:20 16 00:20:20
       0 VG                        M12                              
                                                                    
17. Timofei Kourov            00:23:37 10:39:56             23:37 17 00:23:37
       0 VG                        M12                              
                                                                    
18. Sandra Hõbenik            00:24:34 13:52:03             24:34 18 00:24:34
       0 VG                        N14                              
                                                                    
19. Kaspar Alamäe             00:27:09 10:37:50             27:09 19 00:27:09
       0 VG                        M12                              
                                                                    

#4 Rada (M14,N16,N18,M16,N VET II,M VET III): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:10:52 16:44:35                      00:10:52
       0 Peko                      M VET II                         
                                                                    
 2. Ingrit Kala               00:12:13 15:56:27   06:01  1  12:13  1 00:12:13
       0 Peko                      N VET II       06:01  1  06:12  2
                                                           -04:40   
 3. Kirke Keem                00:12:33 16:40:00                      00:12:33
       0 VG                        N16                              
                                                                    
 4. Käti Kudre                00:12:40 16:15:30   06:21  2  12:40  2 00:12:40
       0 Peko                      N16            06:21  2  06:19  3
                                                           -04:33   
 5. Rasmus Kingsepp           00:12:46 10:26:20                      00:12:46
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 6. Rein Tarros               00:13:06 15:11:45                      00:13:06
       0 Navikõ                    M VET II                         
                                                                    
 7. Gert Tõntsel              00:13:40 13:30:48   13:09 11  13:40  3 00:13:40
       0 Mikitamäe                 M14            13:09 11  00:31  1
                                                           -10:21   
 8. Rasmus Uibo               00:14:46 16:11:32                      00:14:46
       0 Peko                      M16                              
                                                                    
 9. Rem Sotnikov              00:15:11 13:30:12   07:28  3  15:11  4 00:15:11
       0 Mikitamäe                 M16            07:28  3  07:43  4
                                                           -03:09   
10. Janika Teervalt           00:16:09 16:13:54                      00:16:09
       0 Peko                      N VET II                         
                                                                    
11. Anni Linnus               00:16:55 09:00:14   07:55  4  16:55  5 00:16:55
       0 Peko                      N18            07:55  4  09:00  6
                                                           -01:52   
12. Stefan - Matias Nestra    00:16:56 13:45:32   08:36  5  16:56  6 00:16:56
       0 VG                        M14            08:36  5  08:20  5
                                                           -02:32   
13. Magnar Ivanov             00:19:14 13:30:09   10:00  6  19:14  7 00:19:14
       0 Mikitamäe                 M16            10:00  6  09:14  7
                                                           -01:38   
14. Leenu Priks               00:20:20 09:02:07   10:25  7  20:20  8 00:20:20
       0 VG                        N18            10:25  7  09:55  9
                                                           -00:57   
15. Imre Timma                00:20:26 16:25:58   11:06  8  20:26  9 00:20:26
       0 VG                        M14            11:06  8  09:20  8
                                                           -01:32   
16. Kristjan Viilipus         00:20:59 13:45:13                      00:20:59
       0 VG                        M14                              
                                                                    
17. Luka Herman Nurmi         00:22:33 13:34:36                      00:22:33
       0 VG                        M16                              
                                                                    
18. Kris Molodõk              00:23:06 13:30:26   11:30  9  23:06 10 00:23:06
       0 Mikitamäe                 M14            11:30  9  11:36 11
                                                            00:44   
19. Marten Raiv               00:23:49 13:35:34                      00:23:49
       0 VG                        M16                              
                                                                    
20. Marten Hüsson             00:24:36 10:37:15                      00:24:36
       0 VG                        M14                              
                                                                    
21. Kaarel Järveveer          00:25:10 16:09:39                      00:25:10
       0 VG                        M14                              
                                                                    
22. Mõtus Valk                00:25:50 13:38:55   11:59 10  25:50 11 00:25:50
       0 VG                        M14            11:59 10  13:51 15
                                                            02:59   
23. Caspar Parisson           00:26:57 13:36:35                      00:26:57
       0 VG                        M14                              
                                                                    
24. Bruno Hunt                00:27:37 13:39:12                      00:27:37
       0 VG                        M14                              
                                                                    
25. Martin Hallik             00:28:16 13:31:13   13:39 13  28:16 12 00:28:16
       0 Mikitamäe                 M16            13:39 13  14:37 16
                                                            03:45   
26. Hugo Hunt                 00:29:54 13:35:31   13:11 12  29:54 13 00:29:54
       0 VG                        M14            13:11 12  16:43 20
                                                            05:51   
27. Gregor Markus Karro       00:32:34 13:35:45   15:41 14  32:34 14 00:32:34
       0 VG                        M14            15:41 14  16:53 21
                                                            06:01   
28. Sandra Puurma             00:32:48 09:02:21   18:00 16  32:48 15 00:32:48
       0 VG                        N18            18:00 16  14:48 18
                                                            03:56   
29. Rain Hainsoo              00:34:01 13:31:38   16:52 15  34:01 16 00:34:01
       0 VG                        M14            16:52 15  17:09 22
                                                            06:17   
Ideaalaeg :                                       06:01     00:31   00:06:32

#5 Rada (M18,N VET I,M VET II,N21): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:14:35 18:05:43   04:44  1  09:46  1  14:35  1 00:14:35
     492 Peko                      M VET II       04:44  1  05:02  1  04:49  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Emily Raudkepp            00:16:13 16:29:00   05:12  2  10:42  2  16:13  2 00:16:13
    5147 Peko                      N21            05:12  2  05:30  2  05:31  2
                                                  00:28     00:28     00:42   
 3. Einar Raudkepp            00:17:48 16:57:34   05:29  3  11:36  3  17:48  3 00:17:48
     670 Peko                      M VET II       05:29  3  06:07  3  06:12  3
                                                  00:45     01:05     01:23   
 4. Liisa Raudkepp            00:20:43 08:58:37   06:49  4  13:51  4  20:43  4 00:20:43
       0 Ülenurme                  N VET I        06:49  4  07:02  4  06:52  4
                                                  02:05     02:00     02:03   
 5. Triinu - Liis Tarros      00:23:27 15:12:15                                00:23:27
       0 Navikõ                    N21                                        
                                                                              
 6. Laur Laanetu              00:25:40 09:01:29   08:18  5  17:18  5  25:40  5 00:25:40
       0 VG                        M18            08:18  5  09:00  5  08:22  5
                                                  03:34     03:58     03:33   
 7. Egert Prost               00:26:03 09:01:21   08:33  6                     00:26:03
       0 VG                        M18            08:33  6                    
                                                  03:49                       
 8. Maret Utsal               00:28:06 16:08:45                                00:28:06
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
 9. Reigo Keem                00:29:44 09:00:03   09:47  7  20:50  7  29:44  6 00:29:44
       0 Värska                    M18            09:47  7  11:03  8  08:54  6
                                                  05:03     06:01     04:05   
10. Kaspar Kört               00:30:59 09:01:57   10:49  9  20:42  6  30:59  7 00:30:59
       0 VG                        M18            10:49  9  09:53  6  10:17  7
                                                  06:05     04:51     05:28   
11. Hendri Toobre             00:32:45 09:02:16   09:50  8  20:52  8  32:45  8 00:32:45
       0 VG                        M18            09:50  8  11:02  7  11:53  8
                                                  05:06     06:00     07:04   
12. Aleksei Dogadob           00:35:12 09:02:49   17:57 11            35:12  9 00:35:12
       0 VG                        M18            17:57 11                    
                                                  13:13                       
13. Ken Kull                  00:37:13 09:02:12   12:23 10  23:42  9  37:13 10 00:37:13
       0 VG                        M18            12:23 10  11:19  9  13:31  9
                                                  07:39     06:17     08:42   
Ideaalaeg :                                       04:44     05:02     04:49   00:14:35

#6 Rada (M21,M VET I): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Olver Kaljuvee            00:28:48 13:57:05   06:47  1  14:13  1  21:27  1  28:48  1 00:28:48
       0 VG                        M21            06:47  1  07:26  1  07:14  1  07:21  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       06:47     07:26     07:14     07:21   00:28:48


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 06.02.2024 21:14:33 SIME