Setomaa 4. suusapäevak

13.02.2024
Korraldaja : Setomaa VV & PEKO
Rajameister : Rein Zaitsev
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M VET I] [M VET II] [M VET III] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M8] [MATK] [N VET I]
[N VET II] [N VET III] [N10] [N12] [N14] [N16]
[N18] [N21] [N8]
M8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Kalder             00:03:04 12:15:09             03:04  1 00:03:04
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 2. Jaako Andreller           00:07:45 10:57:09             07:45  2 00:07:45
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 3. Kiur Kees                 00:07:56 10:55:49             07:56  3 00:07:56
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 4. Raju Saamuel              00:09:55 10:56:04             09:55  4 00:09:55
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 5. Bert Laanelind            00:11:40 10:03:56             11:40  5 00:11:40
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    

N8 Rada (1): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Lumilee Samuel            00:04:03 12:27:41             04:03  1 00:04:03
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 2. Kelly Tuik                00:04:16 16:53:37             04:16  2 00:04:16
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 3. Doora Toomiste            00:05:43 12:44:08             05:43  3 00:05:43
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 4. Lenneli Liivago           00:06:07 12:27:53             06:07  4 00:06:07
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 5. Minthe Marienhagen        00:06:32 11:16:16             06:32  5 00:06:32
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 6. Sanna Alamäe              00:12:32 10:00:52             12:32  6 00:12:32
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    

N10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Emili Linnus              00:04:53 15:54:53             04:53  1 00:04:53
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Iti Triin Madaloja        00:05:26 11:32:35             05:26  2 00:05:26
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 3. Annabel Kõiv              00:05:28 11:52:10             05:28  3 00:05:28
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 4. Eliis Päkk                00:06:43 11:30:53             06:43  4 00:06:43
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 5. Brita Põld                00:06:47 11:39:27             06:47  5 00:06:47
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 6. Hanna Hainsoo             00:07:57 11:52:00             07:57  6 00:07:57
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 7. Brenda Rahuelu            00:08:21 13:14:38             08:21  7 00:08:21
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 8. Lotte Marienhagen         00:08:53 12:31:36             08:53  8 00:08:53
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    

M10 Rada (2): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Paul Pettai               00:05:36 11:38:23             05:36  1 00:05:36
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 2. Airon Kukk                00:05:47 12:16:25             05:47  2 00:05:47
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 3. Trevor Ojala              00:06:16 16:06:56             06:16  3 00:06:16
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 4. Kristjan Itse             00:06:18 11:37:41             06:18  4 00:06:18
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 5. Rico Kõdala               00:06:19 12:17:41             06:19  5 00:06:19
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 6. Silver Hainsoo            00:06:35 11:34:43             06:35  6 00:06:35
       0 Värska                    M10                              
                                                                    
 7. August Villem Pettai      00:07:10 11:39:59             07:10  7 00:07:10
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 8. Stanislav Sitnik          00:07:17 11:40:52             07:17  8 00:07:17
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 9. Maru Kees                 00:08:56 12:35:05             08:56  9 00:08:56
       0 VG                        M10                              
                                                                    
10. Sander Toomik             00:09:13 11:36:39             09:13 10 00:09:13
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    

M12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Robin Saar                00:11:55 11:31:04             11:55  1 00:11:55
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 2. Simo Päkk                 00:12:04 15:16:04             12:04  2 00:12:04
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 3. Ats Välek Madaloja        00:17:01 15:15:44             17:01  3 00:17:01
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 4. Markus Nestra             00:17:27 15:15:25             17:27  4 00:17:27
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
 5. Otto-Gerret Tõntsel       00:17:44 15:14:53             17:44  5 00:17:44
       0 Värska g                  M12                              
                                                                    
 6. Johann Leetma             00:18:22 11:36:12             18:22  6 00:18:22
       0 VG                        M12                              
                                                                    

N12 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Emma Uibo                 00:10:23 16:35:50             10:23  1 00:10:23
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 2. Daisy Savik               00:16:17 11:33:42             16:17  2 00:16:17
       0 VG                        N12                              
                                                                    

N14 Rada (3): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ketriin Tuik              00:05:45 13:42:20             05:45  1 00:05:45
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 2. Loore Liisa Samuel        00:06:28 16:47:31             06:28  2 00:06:28
   33881 VG                        N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddali            00:06:31 15:13:48             06:31  3 00:06:31
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 4. Kaidi Järveveer           00:08:08 13:46:24             08:08  4 00:08:08
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 5. Marta Raiv                00:09:21 13:46:17             09:21  5 00:09:21
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 6. Sandra Hõbenik            00:11:47 14:14:52             11:47  6 00:11:47
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    

M14 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Kaarel Järveveer          00:21:58 15:49:18   10:41  1  21:58  1 00:21:58
       0 VG                        M14            10:41  1  11:17  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Bruno Hunt                00:22:06 14:16:18                      00:22:06
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 3. Marten Hüsson             00:26:49 15:14:22                      00:26:49
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    
 4. Kevin Kõdala              00:27:15 13:58:37                      00:27:15
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 5. Kristjan Viilipus         00:30:00 15:42:09   17:26  2  30:00  2 00:30:00
       0 VG                        M14            17:26  2  12:34  3
                                                  06:45     01:17   
 6. Mõtus Valk                00:30:31 15:41:37   18:00  3  30:31  3 00:30:31
       0 VG                        M14            18:00  3  12:31  2
                                                  07:19     01:14   
 7. Stefan Mathias Nestra     00:30:51 15:41:16   18:17  4  30:51  4 00:30:51
       0 VG                        M14            18:17  4  12:34  3
                                                  07:36     01:17   
Ideaalaeg :                                       10:41     11:17   00:21:58

N16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Kirke Keem                00:11:00 16:46:22   05:26  1  11:00  1 00:11:00
       0 VG                        N16            05:26  1  05:34  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Käti Kudre                00:11:44 15:38:42   05:49  2  11:44  2 00:11:44
       0 OK Peko                   N16            05:49  2  05:55  2
                                                  00:23     00:21   
Ideaalaeg :                                       05:26     05:34   00:11:00

M16 Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Uibo               00:13:47 15:56:22                      00:13:47
       0 VG                        M16                              
                                                                    
 2. Marten Raiv               00:27:09 13:58:25                      00:27:09
       0 VG                        M16                              
                                                                    

N VET II Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ingrit Kala               00:10:06 16:31:57   05:01  1  10:06  1 00:10:06
     911 Peko                      N VET II       05:01  1  05:05  1
                                                  00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       05:01     05:05   00:10:06

M VET III Rada (4): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:09:31 16:34:22   04:49  1  09:31  1 00:09:31
      30 OK Peko                   M VET II       04:49  1  04:42  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Jaan Olesk                00:28:22 11:41:47   15:45  2  28:22  2 00:28:22
       0 Tonja                     M VET II       15:45  2  12:37  2
                                                  10:56     07:55   
Ideaalaeg :                                       04:49     04:42   00:09:31

M18 Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Laur Laanetu              00:23:13 09:04:42   07:11  1  15:00  1  23:13  1 00:23:13
       0 VG                        M18            07:11  1  07:49  1  08:13  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Egert Prost               00:24:46 09:04:35                                00:24:46
       0 VG                        M18                                        
                                                                              
 3. Rain Oper                 00:24:57 09:11:00   08:05  2  16:40  2  24:57  2 00:24:57
       0 VG                        M18            08:05  2  08:35  2  08:17  2
                                                  00:54     00:46     00:04   
 4. Reigo Keem                00:28:39 09:01:10   08:46  4  18:30  3  28:39  3 00:28:39
       0 VG                        M18            08:46  4  09:44  3  10:09  5
                                                  01:35     01:55     01:56   
 5. Hendri Toobre             00:29:09 09:01:40   08:45  3  20:03  4  29:09  4 00:29:09
       0 VG                        M18            08:45  3  11:18  4  09:06  4
                                                  01:34     03:29     00:53   
 6. Ken Egert Kull            00:30:55 09:14:32   10:40  6  22:00  5  30:55  5 00:30:55
       0 VG                        M18            10:40  6  11:20  5  08:55  3
                                                  03:29     03:31     00:42   
 7. Kaspar Kört               00:36:24 09:01:06   10:34  5                     00:36:24
       0 VG                        M18            10:34  5                    
                                                  03:23                       
Ideaalaeg :                                       07:11     07:49     08:13   00:23:13

N VET I Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Liisa Raudkepp            00:17:10 16:38:04   05:43  1  11:32  1  17:10  1 00:17:10
       0 Ülenurme                  N VET I        05:43  1  05:49  1  05:38  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Maret Utsal               00:25:38 11:41:14                                00:25:38
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
Ideaalaeg :                                       05:43     05:49     05:38   00:17:10

M VET II Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:13:20 17:19:13   04:22  1  08:56  1  13:20  1 00:13:20
     492 Peko                      M VET II       04:22  1  04:34  1  04:24  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Einar Raudkepp            00:15:27 16:53:34   05:01  2  10:15  2  15:27  2 00:15:27
     670 Peko                      M VET II       05:01  2  05:14  2  05:12  2
                                                  00:39     00:40     00:48   
 3. Rein Zaitsev              00:16:49 17:06:15   05:12  3  11:08  3  16:49  3 00:16:49
     493 Peko                      M VET II       05:12  3  05:56  3  05:41  3
                                                  00:50     01:22     01:17   
Ideaalaeg :                                       04:22     04:34     04:24   00:13:20

N21 Rada (5): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:13:59 16:37:57   04:34  1  09:16  1  13:59  1 00:13:59
    5147 Peko                      N21            04:34  1  04:42  1  04:43  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       04:34     04:42     04:43   00:13:59

M21 Rada (6): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Reigo Teervalt            00:19:28 17:31:42   09:54  2  14:49  2                     00:19:28
    5140 Peko                      M21            09:54  2  04:55  1                    
                                                  00:00     00:00                       
 2. Olver Kaljuvee            00:26:18 15:22:52   06:29  1  13:03  1  19:48  1  26:18  1 00:26:18
       0 Värska G                  M21            06:29  1  06:34  2  06:45  1  06:30  1
                                                 -03:25     01:39              -12:58   
Ideaalaeg :                                       06:29     04:55     06:45     06:30   00:24:39

MATK ^

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Jete Isabel Issak         00:03:38 12:09:41          03:38 00:03:38
       0 VG                        MATK                       
                                                  [38 ]Finish    
 2. Emma Viilver              00:23:29 12:19:33         00:23:29
       0 VG                        MATK                
                                                Finish    
#1 Rada (M8,N8): 1 KP 0,35KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rasmus Kalder             00:03:04 12:15:09             03:04  1 00:03:04
       0 VG                        M8                               
                                                                    
 2. Lumilee Samuel            00:04:03 12:27:41             04:03  2 00:04:03
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 3. Kelly Tuik                00:04:16 16:53:37             04:16  3 00:04:16
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 4. Doora Toomiste            00:05:43 12:44:08             05:43  4 00:05:43
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 5. Lenneli Liivago           00:06:07 12:27:53             06:07  5 00:06:07
       0 VG                        N8                               
                                                                    
 6. Minthe Marienhagen        00:06:32 11:16:16             06:32  6 00:06:32
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    
 7. Jaako Andreller           00:07:45 10:57:09             07:45  7 00:07:45
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 8. Kiur Kees                 00:07:56 10:55:49             07:56  8 00:07:56
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
 9. Raju Saamuel              00:09:55 10:56:04             09:55  9 00:09:55
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
10. Bert Laanelind            00:11:40 10:03:56             11:40 10 00:11:40
       0 Värska Lasteaed           M8                               
                                                                    
11. Sanna Alamäe              00:12:32 10:00:52             12:32 11 00:12:32
       0 Värska Lasteaed           N8                               
                                                                    

#2 Rada (N10,M10): 1 KP 0,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Emili Linnus              00:04:53 15:54:53             04:53  1 00:04:53
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
 2. Iti Triin Madaloja        00:05:26 11:32:35             05:26  2 00:05:26
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 3. Annabel Kõiv              00:05:28 11:52:10             05:28  3 00:05:28
       0 VG                        N10                              
                                                                    
 4. Paul Pettai               00:05:36 11:38:23             05:36  4 00:05:36
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 5. Airon Kukk                00:05:47 12:16:25             05:47  5 00:05:47
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 6. Trevor Ojala              00:06:16 16:06:56             06:16  6 00:06:16
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 7. Kristjan Itse             00:06:18 11:37:41             06:18  7 00:06:18
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
 8. Rico Kõdala               00:06:19 12:17:41             06:19  8 00:06:19
       0 VG                        M10                              
                                                                    
 9. Silver Hainsoo            00:06:35 11:34:43             06:35  9 00:06:35
       0 Värska                    M10                              
                                                                    
10. Eliis Päkk                00:06:43 11:30:53             06:43 10 00:06:43
       0 VG                        N10                              
                                                                    
11. Brita Põld                00:06:47 11:39:27             06:47 11 00:06:47
       0 VG                        N10                              
                                                                    
12. August Villem Pettai      00:07:10 11:39:59             07:10 12 00:07:10
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
13. Stanislav Sitnik          00:07:17 11:40:52             07:17 13 00:07:17
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    
14. Hanna Hainsoo             00:07:57 11:52:00             07:57 14 00:07:57
       0 VG                        N10                              
                                                                    
15. Brenda Rahuelu            00:08:21 13:14:38             08:21 15 00:08:21
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
16. Lotte Marienhagen         00:08:53 12:31:36             08:53 16 00:08:53
       0 Värska G                  N10                              
                                                                    
17. Maru Kees                 00:08:56 12:35:05             08:56 17 00:08:56
       0 VG                        M10                              
                                                                    
18. Sander Toomik             00:09:13 11:36:39             09:13 18 00:09:13
       0 Meremäe                   M10                              
                                                                    

#3 Rada (M12,N12,N14,N VET III): 1 KP 1,6KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Ketriin Tuik              00:05:45 13:42:20             05:45  1 00:05:45
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 2. Loore Liisa Samuel        00:06:28 16:47:31             06:28  2 00:06:28
   33881 VG                        N14                              
                                                                    
 3. Mireli Koddali            00:06:31 15:13:48             06:31  3 00:06:31
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 4. Kaidi Järveveer           00:08:08 13:46:24             08:08  4 00:08:08
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 5. Marta Raiv                00:09:21 13:46:17             09:21  5 00:09:21
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 6. Emma Uibo                 00:10:23 16:35:50             10:23  6 00:10:23
       0 VG                        N12                              
                                                                    
 7. Sandra Hõbenik            00:11:47 14:14:52             11:47  7 00:11:47
       0 Värska G                  N14                              
                                                                    
 8. Robin Saar                00:11:55 11:31:04             11:55  8 00:11:55
       0 VG                        M12                              
                                                                    
 9. Simo Päkk                 00:12:04 15:16:04             12:04  9 00:12:04
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
10. Daisy Savik               00:16:17 11:33:42             16:17 10 00:16:17
       0 VG                        N12                              
                                                                    
11. Ats Välek Madaloja        00:17:01 15:15:44             17:01 11 00:17:01
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
12. Markus Nestra             00:17:27 15:15:25             17:27 12 00:17:27
       0 Värska G                  M12                              
                                                                    
13. Otto-Gerret Tõntsel       00:17:44 15:14:53             17:44 13 00:17:44
       0 Värska g                  M12                              
                                                                    
14. Johann Leetma             00:18:22 11:36:12             18:22 14 00:18:22
       0 VG                        M12                              
                                                                    

#4 Rada (M14,N16,N18,M16,N VET II,M VET III): 1 KP 3,2KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)  Finish              
 1. Rein Toomas               00:09:31 16:34:22   04:49  1  09:31  1 00:09:31
      30 OK Peko                   M VET II       04:49  1  04:42  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Ingrit Kala               00:10:06 16:31:57   05:01  2  10:06  2 00:10:06
     911 Peko                      N VET II       05:01  2  05:05  2
                                                  00:12     00:23   
 3. Kirke Keem                00:11:00 16:46:22   05:26  3  11:00  3 00:11:00
       0 VG                        N16            05:26  3  05:34  3
                                                  00:37     00:52   
 4. Käti Kudre                00:11:44 15:38:42   05:49  4  11:44  4 00:11:44
       0 OK Peko                   N16            05:49  4  05:55  4
                                                  01:00     01:13   
 5. Rasmus Uibo               00:13:47 15:56:22                      00:13:47
       0 VG                        M16                              
                                                                    
 6. Kaarel Järveveer          00:21:58 15:49:18   10:41  5  21:58  5 00:21:58
       0 VG                        M14            10:41  5  11:17  5
                                                  05:52     06:35   
 7. Bruno Hunt                00:22:06 14:16:18                      00:22:06
       0 VG                        M14                              
                                                                    
 8. Marten Hüsson             00:26:49 15:14:22                      00:26:49
       0 Värska G                  M14                              
                                                                    
 9. Marten Raiv               00:27:09 13:58:25                      00:27:09
       0 VG                        M16                              
                                                                    
10. Kevin Kõdala              00:27:15 13:58:37                      00:27:15
       0 VG                        M14                              
                                                                    
11. Jaan Olesk                00:28:22 11:41:47   15:45  6  28:22  6 00:28:22
       0 Tonja                     M VET II       15:45  6  12:37  9
                                                  10:56     07:55   
12. Kristjan Viilipus         00:30:00 15:42:09   17:26  7  30:00  7 00:30:00
       0 VG                        M14            17:26  7  12:34  7
                                                  12:37     07:52   
13. Mõtus Valk                00:30:31 15:41:37   18:00  8  30:31  8 00:30:31
       0 VG                        M14            18:00  8  12:31  6
                                                  13:11     07:49   
14. Stefan Mathias Nestra     00:30:51 15:41:16   18:17  9  30:51  9 00:30:51
       0 VG                        M14            18:17  9  12:34  7
                                                  13:28     07:52   
Ideaalaeg :                                       04:49     04:42   00:09:31

#5 Rada (M18,N VET I,M VET II,N21): 2 KP 4,8KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)  Finish              
 1. Raul Kudre                00:13:20 17:19:13   04:22  1  08:56  1  13:20  1 00:13:20
     492 Peko                      M VET II       04:22  1  04:34  1  04:24  1
                                                  00:00     00:00     00:00   
 2. Emily Raudkepp            00:13:59 16:37:57   04:34  2  09:16  2  13:59  2 00:13:59
    5147 Peko                      N21            04:34  2  04:42  2  04:43  2
                                                  00:12     00:08     00:19   
 3. Einar Raudkepp            00:15:27 16:53:34   05:01  3  10:15  3  15:27  3 00:15:27
     670 Peko                      M VET II       05:01  3  05:14  3  05:12  3
                                                  00:39     00:40     00:48   
 4. Rein Zaitsev              00:16:49 17:06:15   05:12  4  11:08  4  16:49  4 00:16:49
     493 Peko                      M VET II       05:12  4  05:56  5  05:41  5
                                                  00:50     01:22     01:17   
 5. Liisa Raudkepp            00:17:10 16:38:04   05:43  5  11:32  5  17:10  5 00:17:10
       0 Ülenurme                  N VET I        05:43  5  05:49  4  05:38  4
                                                  01:21     01:15     01:14   
 6. Laur Laanetu              00:23:13 09:04:42   07:11  6  15:00  6  23:13  6 00:23:13
       0 VG                        M18            07:11  6  07:49  6  08:13  6
                                                  02:49     03:15     03:49   
 7. Egert Prost               00:24:46 09:04:35                                00:24:46
       0 VG                        M18                                        
                                                                              
 8. Rain Oper                 00:24:57 09:11:00   08:05  7  16:40  7  24:57  7 00:24:57
       0 VG                        M18            08:05  7  08:35  7  08:17  7
                                                  03:43     04:01     03:53   
 9. Maret Utsal               00:25:38 11:41:14                                00:25:38
       0 Meremäe                   N VET I                                    
                                                                              
10. Reigo Keem                00:28:39 09:01:10   08:46  9  18:30  8  28:39  8 00:28:39
       0 VG                        M18            08:46  9  09:44  8  10:09 10
                                                  04:24     05:10     05:45   
11. Hendri Toobre             00:29:09 09:01:40   08:45  8  20:03  9  29:09  9 00:29:09
       0 VG                        M18            08:45  8  11:18  9  09:06  9
                                                  04:23     06:44     04:42   
12. Ken Egert Kull            00:30:55 09:14:32   10:40 11  22:00 10  30:55 10 00:30:55
       0 VG                        M18            10:40 11  11:20 10  08:55  8
                                                  06:18     06:46     04:31   
13. Kaspar Kört               00:36:24 09:01:06   10:34 10                     00:36:24
       0 VG                        M18            10:34 10                    
                                                  06:12                       
Ideaalaeg :                                       04:22     04:34     04:24   00:13:20

#6 Rada (M21,M VET I): 3 KP 6,4KM km ^

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 38)   3.( 38)  Finish              
 1. Reigo Teervalt            00:19:28 17:31:42   09:54  2  14:49  2                     00:19:28
    5140 Peko                      M21            09:54  2  04:55  1                    
                                                  00:00     00:00                       
 2. Olver Kaljuvee            00:26:18 15:22:52   06:29  1  13:03  1  19:48  1  26:18  1 00:26:18
       0 Värska G                  M21            06:29  1  06:34  2  06:45  1  06:30  1
                                                 -03:25     01:39              -12:58   
Ideaalaeg :                                       06:29     04:55     06:45     06:30   00:24:39


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 13.02.2024 21:20:36 SIME