Lüh. tavarada 13.04.2014 Korsapalo (M.Puusepp) |
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Enno Lepvalts - 00:37.16
2. Herje Aibast - 00:45.28
3. Marje Zernant - 00:59.10
4. Edith Voksepp - 01:15.24
Helen Vellau Ilves Ei start
Mirjam Mõttus Ei start
Taavi Kask Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ranno Kannel Rae 00:13.08
2. Kaspar Aadli Tammed 00:13.33
3. Olev Piirisild Võru 00:13.56
4. Kevin Markus Korrol Mercury 00:17.14
5. Timo Kudre Peko 00:22.13
6. Otto Kibena Võru/Võru spord 00:23.33
7. Andri Kepler Kobras/Põlva SK 00:24.07
Reno Aan Värska G Ei start
Kris-Robin Metsoja Ei start
Rasmus Saare Põlva Spordikoo Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ragnar Rooba Rakv 00:10.33
2. Dainis Männiste Kobras/Põlva SK 00:11.30
3. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 00:11.59
4. Janar Saks Võru/Võru spord 00:13.56
5. Mattias Maidla Kobras/Põlva SK 00:14.30
6. Kristofer Kuusik Põlva Spordikoo 00:14.37
7. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 00:15.43
8. Mihkel Mahla Karoliine laste 00:15.52
9. Mehis Udam JOKA 00:17.56
10. Karmo Tisler Võru/Võru spord 00:18.01
11. Samuel Kolsar Põlva Spordikoo 00:19.07
12. Peko Piirisild Põlva Spordikoo 00:19.55
13. Kerten Matto Kobras/Põlva SK 00:21.48
Ergo Aruots Värska G Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 00:33.41
2. Sander Pritsik Rakv 00:36.18
3. Joonas Halapuu Võru/Võru spord 00:41.55
4. Kristofer Lupp Võru/Võru spord 00:42.16
5. Siim Turban Rakv 00:45.09
6. Rasmus Kruusa Kobras 00:50.35
7. Alex Treier Võru/Võru spord 00:52.08
8. Georg Paal JOKA 01:08.40
9. Raiko Marrandi JOKA 01:09.22
10. Marcus Majorov JOKA 01:25.20
Armin Raudsepp JOKA Puuduv KP
Markus Sulg JOKA Ei start
Markus Mürk Võru/Võru spord Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Tomi-Andre Piirmets West 00:36.59
2. Lauri Pähn Võru/Võru spord 00:38.21
3. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 00:42.21
4. Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK 00:42.45
5. Kaarel Vesilind SRD 00:42.54
6. Märten Henrik Pais West 00:43.03
7. Siim Helmoja Kobras/Põlva SK 00:43.17
8. Esko Vanahunt Kobras/Põlva SK 00:48.06
9. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK 00:49.05
10. Martin Sults Kobras/Põlva SK 00:49.06
11. Mihkel Parts Võru 00:51.38
12. Sander Tomson Kobras/Põlva SK 00:53.07
13. Tõnis Toom JOKA 00:53.10
14. Kristofer Pähklepa Kobras 00:53.41
15. Villu Serv Kobras/Põlva SK 00:55.40
16. Markus Harald Pais West 00:58.59
17. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 01:05.09
18. Jasper Ainjärv JOKA 01:10.00
19. Edgar Toimetaja JOKA 01:17.55
20. Erik Bleive Kobras/Põlva SK 01:27.10
Karel-Sander Kljuzin Peko Ei start
Kevin Jaaska Kobras/Põlva SK Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Janek Piirisild Võru/Võru spord 00:44.29
2. Andreas Aadli Tammed 00:52.09
3. Rando Marrandi JOKA 00:54.34
4. Veiko Vinkel West 00:55.47
5. Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK 01:00.38
6. Kevin Hallop Peko 01:03.44
7. Ingmar Bert Sabre Võru/Võru spord 01:11.13
Hans Mark Võsu JOKA Ei start
Mauno Kapten Peko Ei start
Gregor Soodla Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristo Heinmann Ilves 00:35.18
2. Andreas Kraas Tammed 00:36.53
3. Erkki Aadli Tammed 00:38.20
4. Mati Tiit Ilves 00:38.57
5. Uku-Laur Tali KEKRSK 00:40.08
6. Mihkel Järveoja Kobras 00:41.25
7. Kaur Kase Võru 00:41.44
8. Reimo Liiv Tammed 00:42.09
9. Tanel Kannel Rae 00:43.36
10. Marek Karm KEKRSK 00:44.19
11. Ragnar Kruusla West 00:44.48
12. Reigo Teervalt Peko 00:44.51
13. Ott Rakkaselg HOK 00:45.11
14. Mattias Rennel KEKRSK 00:45.49
15. Kaarel Kallas JOKA 00:46.19
16. Andres Saetalu Tammed 00:46.49
17. Martti Mikk seiklusporr 00:47.23
18. Karli Lambot Orion 00:48.42
19. Taivo Timmusk HOK 00:49.32
20. Sven Oras Ilves 00:51.51
21. Ilmar Udam JOKA 00:53.11
22. Tanel Papp Võru/Võru spord 00:59.30
Armo Hiie Kape Ei start
Dag Ainsoo LUS Ei start
Timmo Tammemäe SK100 Ei start
Priit Poopuu JOKA Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Anti Sõukand Võru/Võru spord 00:44.25
2. Aleksander Tali KEKRSK 00:45.52
3. Michael Raer SRD 00:49.19
4. Martin Pettai 00:58.41
5. Matis Märtson NovaatorRSK 01:01.50
6. Toomas Telgma Voller 01:03.55
Oleg Koshik SRD Ei start
Jaan Tarmak SK100 Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Andrei Nikitin SRD 00:47.03
2. Margus Klementsov Mercury 00:50.49
3. Ain Fjodorov Rae 00:53.27
4. Mati Korrol Mercury 00:53.48
5. Sixten Sild Võru 00:54.04
6. Mati Mägi HOK 00:54.42
7. Meelis Mälter KEKRSK 00:56.27
8. Paavo Rõigas Peko 00:57.53
9. Tõnis Piirisild Võru 00:59.00
10. Kalle Metsoja Mercury 01:00.36
11. Margus Marrandi JOKA 01:04.26
12. Indrek Mahla Peko 01:11.44
13. Ivo Miller Koop 01:16.37
Vallo Vaher JOKA Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Dmitri Shved SRD 00:45.58
2. Sergei Shirokov SRD 00:48.35
3. Antti Roose Kobras 00:48.49
4. Kuno Rooba Rakv 00:49.14
5. Martin Aunin 00:50.27
6. Arthur Raichmann LSF PT 00:50.44
7. Kaupo Järve LSF PT 00:52.20
8. Tarmo Klaar Ilves 00:53.38
9. Tarmo Pöör Mercury 00:54.12
10. Lauri Olli LSF PT 00:56.52
11. Raivo Pellja JOKA 00:57.23
12. Ott Toomet 01:00.39
13. Rait Lille Harju KEK 01:04.08
14. Rünno Sulg LSF PT 01:04.33
Tõnu Illaru PePo Ei start
Kristjan Leiger Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ville Vinkel West 00:29.59
2. Enn Jaama Peko 00:34.38
3. Meelis Zimmermann Kape 00:35.43
4. Raivo Erik Rae 00:37.33
5. Taivo Tali KEKRSK 00:38.55
6. Ahti Bleive Kobras 00:39.01
7. Andy Karjus Võru 00:41.40
8. Tõnu Lauter Lauter Team 00:42.14
9. Tarmo Laht Kape 00:42.53
Tarvo Avaste Tammed Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Eduard Pukkonen KEKRSK 00:32.33
2. Toomas Tarve Kobras 00:37.00
3. Mati Preitof KEKRSK 00:37.07
4. Raul Olesk Kobras 00:41.19
5. Lauri Leppik TAOK 00:42.29
6. Tõnu Loog Kobras 00:48.07
7. Rein Toomas Peko 00:50.52
8. Margus Jaanus Koop 00:50.58
9. Pigarev Konstantin Mile Sport 00:58.22
Aleksander Pritsik Rakv Puuduv KP
Ants Turban Rakv Puuduv KP
Urmas Tammemäe Orvand Ei start
Mart Linnus Peko Ei start
Tiit Tali Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Jaanus Reha Koop 00:31.48
2. Kaljo Julge Kape 00:34.10
3. Tõnu Sikkal Kobras 00:37.40
4. Rein Rooni Orvand 00:38.07
5. Eero Nevalainen Pihkaniskat 00:38.49
6. Udo Lüüs Ilves 00:39.14
7. Vello Post Koop 00:41.05
8. Tuomo Puustinen Pihkaniskat 00:41.43
9. Aigar Pindmaa Võru 00:42.06
10. Paul Poopuu JOKA 00:42.11
11. Jarmo Jumppanen Pihkaniskat 00:43.28
12. Juha Heikkinen Pihkaniskat 00:44.18
Tauno Kure Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Lembit Nöps Ilves 00:39.24
2. Arvo Kivikas Ilves 00:39.32
3. Heini Tammik Kape 00:40.46
4. Anti Parik Otepää SK 00:41.37
5. Jüri Rokko SK RT 00:41.38
6. Kai Saksman TON 00:42.08
7. Koit Paasma Lehola 00:43.31
8. Heimo Jumppanen Pihkaniskat 00:55.07
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Tõnu Nurm Kobras 00:31.33
2. Ülo Vainura Tammed 00:33.46
3. Mihkel Mälter KEKRSK 00:37.05
4. Peep Koppel Koop 00:37.09
5. Kalju Toomas JOKA 00:45.11
6. Agu Koppa Jõhvikas 00:54.43
Ats Virumäe Võru Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Esko Jokinen LS-37 00:28.20
2. Ants Tamm TON 00:29.04
3. Mihhail Taivere Kape 00:31.23
4. Mati Poom TON 00:33.08
5. Georg Sooberg Võru 00:34.12
6. Jüri Tähemaa 00:34.48
7. Aarne Mardiste KEKRSK 00:40.52
8. Tiit Koppel Orion 00:54.52
Elmo Pärna Lehola Puuduv KP
Lembit Vassil Ilves Ei start
Endel Remmet Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Jesse Lauter Lauter Team 00:12.45
2. Mattias Metsoja 00:14.24
3. Maanus Udam JOKA 00:18.33
4. Kaur Kannel Rae 00:19.09
5. Kaspar Mathias Korrol Mercury 00:19.29
6. Patrick Rõigas Peko 00:20.02
7. Erik Marten Zernant 00:26.06
8. Markus Zimmermann Kape 00:28.02
Mihkel Tali Ilves Ei start
Egert Prost Värska G Ei start
Henri Kersna Ei start
Erik Kersna Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Mari Ann Mahla 00:12.28
2. Emily Vinne Põlva Spordikoo 00:13.58
3. Birgit Rõõm Ilves 00:15.56
4. Karoliina Kets Põlva Spordikoo 00:17.16
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva SK 00:11.33
2. Leana Jete Korb Peko 00:12.41
3. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva SK 00:14.19
4. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 00:14.44
5. Aigi Einmaa Rakv 00:17.52
6. Anete Saar Kobras/Põlva SK 00:18.12
7. Evely Ostrov Kobras/Põlva SK 00:21.55
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kelli Nurm Kobras/Põlva SK 00:23.27
2. Teele Telgma Tammed 00:23.29
3. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva SK 00:28.31
4. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva SK 00:29.34
5. Agneliis Pilt Rakv 00:31.02
6. Kairiin Märtson Kobras/Põlva SK 00:33.04
7. Kristina Haug Võru/Võru spord 00:39.42
8. Mari Linnus Peko 00:43.00
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristel Kõivo Peko 00:28.09
2. Kaisa Rooba Rakv 00:30.19
3. Emily Raudkepp Peko 00:31.02
4. Kristin Viikmaa West 00:33.11
5. Liina Vesilind SRD 00:34.16
6. Kristiina Himma Võru 00:35.55
7. Tiina-Maria Tali KEKRSK 00:39.03
8. Ksenija Shved SRD 00:49.46
9. Signe Kallion Võru/Võru spord 01:02.08
10. Birgit Russka Kobras/Põlva SK 01:03.10
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Marianne Haug Võru/Võru spord 00:44.45
2. Doris Kudre Peko 00:45.15
3. Silvia Luup Võru 00:47.02
4. Marie Tammemäe Orvand 00:54.08
5. Alina Kramarenko SRD 00:55.19
6. Getter Matto Kobras/Põlva SK 01:02.02
7. Liis Toomas Peko 01:04.03
Melanie Olesk Kobras Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kaisa Raudkepp Peko 00:36.55
2. Merike Vanjuk Kape 00:37.58
3. Viivi-Anne Soots Tammed 00:38.24
4. Daisy Kudre Peko 00:39.29
5. Kristiine Aluvee Kobras/Põlva SK 00:40.15
6. Margret Zimmermann Kape 00:41.10
7. Laura Joonas Võru/Võru spord 00:41.45
8. Mirja Virve Kobras 00:42.56
9. Eleri Hirv Võru 00:43.47
10. Piret Pärnik Peko 00:45.04
11. Marili Zimmermann Kape 00:46.53
12. Piibe Tammemäe Orvand 00:48.09
13. Adele Puusalu Kobras 00:48.30
14. Mari Kaseväli Otepää 00:57.01
Triinu Rooni Orvand Ei start
Karoliina Sikkal Kobras Ei start
Liina Palu Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Maiki Jäädmaa Võru 00:32.16
2. Inga Siegert Võru 00:33.18
3. Anita Karnit SRD 00:33.57
4. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva SK 00:36.06
5. Ülle Hollo Võru 00:41.31
6. Ele Sisas TAOK 00:43.00
7. Pille Vinne Kobras 00:46.59
8. Ade Timmusk HOK 00:48.42
9. Mari Turban Rakv 01:09.51
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Edith Madalik Tammed 00:38.00
2. Edit Kannel Norma 00:38.13
Piia Avaste Tammed Puuduv KP
Kristi Vassil Ilves Ei start
Külli Leiger Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Triin Vask Ilves 00:38.11
2. Jana Kink Kape 00:40.06
3. Heidi Sild West 00:40.34
4. Marika Jäädmaa Võru 00:43.05
5. Erika Joonas Võru 00:44.50
6. Meelike Pandis Ilves 00:45.09
7. Raili Rooba Rakv 00:45.16
8. Kadri Parts Võru 00:48.55
Mari Punab Suusahullud Ei start
Mall Alev Tammed Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ingrit Kala Peko 00:30.23
2. Merike Paapson TON 00:35.06
3. Lea Leppik TAOK 00:35.48
4. Inger Jalakas KEKRSK 00:40.52
5. Pigareva Galina Mile Sport 00:43.02
6. Ene Laht Kape 00:44.21
7. Mari Roots TAOK 00:53.53
8. Küllike Jaama Peko 00:55.10
Epp Voitka Võru Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Marje Viirmann KEKRSK 00:33.12
2. Ülle Raudsepp Okas 00:47.49
Mae Pindmaa Võru Ei start
Sinikka Illaru PePo Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Siiri Poopuu JOKA 00:27.00
2. Marika Kirsspuu TAOK 00:27.11
3. Saima Värton Kobras 00:28.53
4. Tiina Talisoo KEKRSK 00:30.10
5. Aino Koser Ilves 00:37.04
6. Ülle Põldoja Ilves 00:41.05
7. Helve Luht KEKRSK 00:43.41
8. Anu Pallon JOKA 00:45.37
Maire Kure Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Vaike Tomann Ilves 00:30.33
2. Niina Karnit SRD 00:31.10
3. Liivi Parik Otepää SK 00:31.54
4. Anne Arold Ilves 00:33.58
5. Tiiu Kaasik Ilves 00:34.44
6. Kersti Mardiste KEKRSK 00:35.38
7. Riina Kivikas Ilves 00:40.28
8. Epp Kroon Ilves 00:42.52
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Liis Lille KEKRSK 00:36.33
2. Kaie Kivila Ilves 00:42.51
3. Juta Virkepuu KEKRSK 00:49.21
Mare Beilmann LUS Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ilse Uus TON 00:29.55
2. Ilona Vanaveski Ilves 00:31.06
3. Maimu Tornberg Koop 00:31.07
4. Maie Abram Ilves 00:33.04
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Anni Linnus Peko 00:16.50
2. Eva Piirisild Võru 00:18.48
3. Mariann Zernant 00:18.55
Viola Nikitina SRD Ei start
Mareli Vaher Ei start
PEKO