Tavarada 12.04.2014 Korsapalo (M.Puusepp) Lüh. tavarada 13.04.2014 Korsapalo (M.Puusepp) |
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Edith Voksepp - 03:18.31 02:03.07(3) 01:15.24(4)
Helen Vellau Ilves Katk 01:30.05(1) Ei start
Taavi Kask Katk 01:43.03(2) Ei start
Herje Aibast - Katk Ei start 00:45.28(2)
Enno Lepvalts - Katk Ei start 00:37.16(1)
Mirjam Mõttus Tühist Puuduv KP Ei start
Marje Zernant - Tühist Puuduv KP 00:59.10(3)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ranno Kannel Rae 00:26.56 00:13.48(1) 00:13.08(1)
2. Kaspar Aadli Tammed 00:28.06 00:14.33(2) 00:13.33(2)
3. Olev Piirisild Võru 00:29.01 00:15.05(4) 00:13.56(3)
4. Kevin Markus Korrol Mercury 00:32.12 00:14.58(3) 00:17.14(4)
5. Otto Kibena Võru/Võru spord 00:39.45 00:16.12(5) 00:23.33(6)
6. Timo Kudre Peko 00:40.56 00:18.43(8) 00:22.13(5)
7. Andri Kepler Kobras/Põlva SK 00:42.23 00:18.16(7) 00:24.07(7)
Kris-Robin Metsoja Katk 00:17.29(6) Ei start
Rasmus Saare Põlva Spordikoo Katk 00:28.14(9) Ei start
Reno Aan Värska G Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ragnar Rooba Rakv 00:23.10 00:12.37(1) 00:10.33(1)
2. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 00:25.12 00:13.13(2) 00:11.59(3)
3. Dainis Männiste Kobras/Põlva SK 00:25.33 00:14.03(3) 00:11.30(2)
4. Janar Saks Võru/Võru spord 00:30.37 00:16.41(4) 00:13.56(4)
5. Mattias Maidla Kobras/Põlva SK 00:32.37 00:18.07(5) 00:14.30(5)
6. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 00:34.50 00:19.07(7) 00:15.43(7)
7. Mehis Udam JOKA 00:37.02 00:19.06(6) 00:17.56(9)
8. Kristofer Kuusik Põlva Spordikoo 00:37.13 00:22.36(9) 00:14.37(6)
9. Karmo Tisler Võru/Võru spord 00:39.31 00:21.30(8) 00:18.01(10
10. Samuel Kolsar Põlva Spordikoo 00:52.59 00:33.52(10 00:19.07(11
Mihkel Mahla Karoliine laste Katk Ei start 00:15.52(8)
Peko Piirisild Põlva Spordikoo Tühist Puuduv KP 00:19.55(12
Kerten Matto Kobras/Põlva SK Tühist Puuduv KP 00:21.48(13
Ergo Aruots Värska G Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Sander Pritsik Rakv 01:19.50 00:43.32(1) 00:36.18(2)
2. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:22.44 00:49.03(3) 00:33.41(1)
3. Siim Turban Rakv 01:34.02 00:48.53(2) 00:45.09(5)
4. Kristofer Lupp Võru/Võru spord 01:40.33 00:58.17(5) 00:42.16(4)
5. Alex Treier Võru/Võru spord 01:42.20 00:50.12(4) 00:52.08(7)
6. Joonas Halapuu Võru/Võru spord 01:52.46 01:10.51(9) 00:41.55(3)
7. Rasmus Kruusa Kobras 01:55.30 01:04.55(6) 00:50.35(6)
8. Georg Paal JOKA 02:17.43 01:09.03(7) 01:08.40(8)
9. Raiko Marrandi JOKA 02:20.05 01:10.43(8) 01:09.22(9)
10. Marcus Majorov JOKA 02:43.56 01:18.36(11 01:25.20(10
Markus Mürk Võru/Võru spord Katk 01:14.36(10 Ei start
Armin Raudsepp JOKA Tühist 01:22.43(12 Puuduv KP
Markus Sulg JOKA Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tomi-Andre Piirmets West 01:21.34 00:44.35(1) 00:36.59(1)
2. Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK 01:29.14 00:46.29(2) 00:42.45(4)
3. Lauri Pähn Võru/Võru spord 01:31.06 00:52.45(4) 00:38.21(2)
4. Kaarel Vesilind SRD 01:33.55 00:51.01(3) 00:42.54(5)
5. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 01:36.22 00:54.01(5) 00:42.21(3)
6. Siim Helmoja Kobras/Põlva SK 01:40.15 00:56.58(6) 00:43.17(7)
7. Märten Henrik Pais West 01:40.24 00:57.21(7) 00:43.03(6)
8. Villu Serv Kobras/Põlva SK 01:57.32 01:01.52(8) 00:55.40(15
9. Tõnis Toom JOKA 02:04.28 01:11.18(11 00:53.10(13
10. Kristofer Pähklepa Kobras 02:05.35 01:11.54(12 00:53.41(14
11. Sander Tomson Kobras/Põlva SK 02:06.59 01:13.52(13 00:53.07(12
12. Markus Harald Pais West 02:09.11 01:10.12(10 00:58.59(16
13. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK 02:12.35 01:23.30(14 00:49.05(9)
14. Jasper Ainjärv JOKA 02:14.31 01:04.31(9) 01:10.00(18
15. Mihkel Parts Võru 02:16.03 01:24.25(15 00:51.38(11
16. Esko Vanahunt Kobras/Põlva SK 02:26.30 01:38.24(16 00:48.06(8)
17. Edgar Toimetaja JOKA 02:58.18 01:40.23(17 01:17.55(19
18. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 03:17.28 02:12.19(18 01:05.09(17
Erik Bleive Kobras/Põlva SK Tühist Puuduv KP 01:27.10(20
Martin Sults Kobras/Põlva SK Tühist Puuduv KP 00:49.06(10
Karel-Sander Kljuzin Peko Ei start Ei start Ei start
Kevin Jaaska Kobras/Põlva SK Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Janek Piirisild Võru/Võru spord 01:42.03 00:57.34(1) 00:44.29(1)
2. Veiko Vinkel West 01:57.38 01:01.51(2) 00:55.47(4)
3. Andreas Aadli Tammed 01:57.57 01:05.48(3) 00:52.09(2)
4. Rando Marrandi JOKA 02:02.43 01:08.09(4) 00:54.34(3)
5. Kevin Hallop Peko 02:15.50 01:12.06(5) 01:03.44(6)
6. Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK 02:17.43 01:17.05(6) 01:00.38(5)
7. Ingmar Bert Sabre Võru/Võru spord 02:44.10 01:32.57(7) 01:11.13(7)
Hans Mark Võsu JOKA Ei start Ei start Ei start
Mauno Kapten Peko Ei start Ei start Ei start
Gregor Soodla Ilves Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristo Heinmann Ilves 01:42.57 01:07.39(1) 00:35.18(1)
2. Andreas Kraas Tammed 01:51.17 01:14.24(4) 00:36.53(2)
3. Erkki Aadli Tammed 01:51.26 01:13.06(2) 00:38.20(3)
4. Kaur Kase Võru 02:02.43 01:20.59(7) 00:41.44(7)
5. Uku-Laur Tali KEKRSK 02:02.57 01:22.49(10 00:40.08(5)
6. Mihkel Järveoja Kobras 02:03.45 01:22.20(8) 00:41.25(6)
7. Tanel Kannel Rae 02:06.03 01:22.27(9) 00:43.36(9)
8. Marek Karm KEKRSK 02:09.12 01:24.53(13 00:44.19(10
9. Kaarel Kallas JOKA 02:10.08 01:23.49(11 00:46.19(15
10. Ott Rakkaselg HOK 02:10.27 01:25.16(14 00:45.11(13
11. Reimo Liiv Tammed 02:10.43 01:28.34(19 00:42.09(8)
12. Ragnar Kruusla West 02:13.06 01:28.18(17 00:44.48(11
13. Mattias Rennel KEKRSK 02:13.39 01:27.50(15 00:45.49(14
14. Reigo Teervalt Peko 02:14.37 01:29.46(20 00:44.51(12
15. Andres Saetalu Tammed 02:14.51 01:28.02(16 00:46.49(16
16. Taivo Timmusk HOK 02:17.51 01:28.19(18 00:49.32(19
17. Martti Mikk seiklusporr 02:22.07 01:34.44(21 00:47.23(17
18. Tanel Papp Võru/Võru spord 02:23.56 01:24.26(12 00:59.30(22
19. Ilmar Udam JOKA 02:30.25 01:37.14(22 00:53.11(21
20. Sven Oras Ilves 02:38.25 01:46.34(23 00:51.51(20
Timmo Tammemäe SK100 Katk 01:13.34(3) Ei start
Armo Hiie Kape Katk 01:18.18(5) Ei start
Karli Lambot Orion Katk Ei start 00:48.42(18
Dag Ainsoo LUS Katk 01:19.12(6) Ei start
Mati Tiit Ilves Katk Ei start 00:38.57(4)
Priit Poopuu JOKA Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Anti Sõukand Võru/Võru spord 01:33.43 00:49.18(1) 00:44.25(1)
2. Aleksander Tali KEKRSK 01:45.11 00:59.19(4) 00:45.52(2)
3. Michael Raer SRD 01:45.24 00:56.05(3) 00:49.19(3)
4. Martin Pettai 02:08.19 01:09.38(5) 00:58.41(4)
5. Matis Märtson NovaatorRSK 02:13.28 01:11.38(6) 01:01.50(5)
6. Toomas Telgma Voller 02:17.57 01:14.02(7) 01:03.55(6)
Jaan Tarmak SK100 Katk 00:52.34(2) Ei start
Oleg Koshik SRD Katk 01:18.48(8) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Andrei Nikitin SRD 01:42.48 00:55.45(1) 00:47.03(1)
2. Mati Korrol Mercury 01:52.20 00:58.32(2) 00:53.48(4)
3. Margus Klementsov Mercury 01:53.50 01:03.01(7) 00:50.49(2)
4. Ain Fjodorov Rae 01:54.52 01:01.25(4) 00:53.27(3)
5. Sixten Sild Võru 01:55.42 01:01.38(5) 00:54.04(5)
6. Paavo Rõigas Peko 01:56.50 00:58.57(3) 00:57.53(8)
7. Meelis Mälter KEKRSK 02:00.36 01:04.09(8) 00:56.27(7)
8. Tõnis Piirisild Võru 02:01.03 01:02.03(6) 00:59.00(9)
9. Mati Mägi HOK 02:05.32 01:10.50(10 00:54.42(6)
10. Margus Marrandi JOKA 02:21.29 01:17.03(11 01:04.26(11
11. Kalle Metsoja Mercury 02:31.06 01:30.30(12 01:00.36(10
12. Ivo Miller Koop 02:52.53 01:36.16(13 01:16.37(13
Vallo Vaher JOKA Katk 01:09.52(9) Ei start
Indrek Mahla Peko Katk Ei start 01:11.44(12
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Dmitri Shved SRD 01:44.41 00:58.43(2) 00:45.58(1)
2. Sergei Shirokov SRD 01:46.13 00:57.38(1) 00:48.35(2)
3. Martin Aunin 01:53.08 01:02.41(3) 00:50.27(5)
4. Kuno Rooba Rakv 01:53.48 01:04.34(5) 00:49.14(4)
5. Arthur Raichmann LSF PT 01:54.09 01:03.25(4) 00:50.44(6)
6. Kaupo Järve LSF PT 01:57.53 01:05.33(6) 00:52.20(7)
7. Tarmo Klaar Ilves 02:01.20 01:07.42(8) 00:53.38(8)
8. Raivo Pellja JOKA 02:02.59 01:05.36(7) 00:57.23(11
9. Tarmo Pöör Mercury 02:04.08 01:09.56(10 00:54.12(9)
10. Lauri Olli LSF PT 02:08.41 01:11.49(11 00:56.52(10
11. Rait Lille Harju KEK 02:13.55 01:09.47(9) 01:04.08(13
12. Ott Toomet 02:18.45 01:18.06(12 01:00.39(12
13. Rünno Sulg LSF PT 02:24.41 01:20.08(13 01:04.33(14
Kristjan Leiger Kape Katk 01:22.51(14 Ei start
Antti Roose Kobras Katk Ei start 00:48.49(3)
Tõnu Illaru PePo Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ville Vinkel West 01:06.49 00:36.50(1) 00:29.59(1)
2. Meelis Zimmermann Kape 01:19.44 00:44.01(3) 00:35.43(3)
3. Raivo Erik Rae 01:23.33 00:46.00(4) 00:37.33(4)
4. Tarmo Laht Kape 01:33.18 00:50.25(5) 00:42.53(9)
5. Andy Karjus Võru 01:36.03 00:54.23(6) 00:41.40(7)
5. Taivo Tali KEKRSK 01:36.03 00:57.08(7) 00:38.55(5)
7. Ahti Bleive Kobras 01:41.07 01:02.06(9) 00:39.01(6)
8. Tõnu Lauter Lauter Team 01:42.23 01:00.09(8) 00:42.14(8)
Tarvo Avaste Tammed Katk 00:38.58(2) Ei start
Enn Jaama Peko Katk Ei start 00:34.38(2)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Eduard Pukkonen KEKRSK 01:20.47 00:48.14(3) 00:32.33(1)
2. Toomas Tarve Kobras 01:21.45 00:44.45(1) 00:37.00(2)
3. Mati Preitof KEKRSK 01:23.23 00:46.16(2) 00:37.07(3)
4. Raul Olesk Kobras 01:33.54 00:52.35(6) 00:41.19(4)
5. Rein Toomas Peko 01:45.39 00:54.47(7) 00:50.52(7)
6. Margus Jaanus Koop 01:51.09 01:00.11(9) 00:50.58(8)
7. Lauri Leppik TAOK 01:51.42 01:09.13(10 00:42.29(5)
8. Tõnu Loog Kobras 01:58.02 01:09.55(11 00:48.07(6)
9. Pigarev Konstantin Mile Sport 02:09.14 01:10.52(12 00:58.22(9)
Urmas Tammemäe Orvand Katk 00:55.23(8) Ei start
Ants Turban Rakv Tühist 00:50.39(5) Puuduv KP
Aleksander Pritsik Rakv Tühist 00:49.59(4) Puuduv KP
Mart Linnus Peko Ei start Ei start Ei start
Tiit Tali Ilves Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jaanus Reha Koop 01:14.36 00:42.48(1) 00:31.48(1)
2. Kaljo Julge Kape 01:24.11 00:50.01(6) 00:34.10(2)
3. Rein Rooni Orvand 01:24.13 00:46.06(2) 00:38.07(4)
4. Tõnu Sikkal Kobras 01:27.29 00:49.49(5) 00:37.40(3)
5. Eero Nevalainen Pihkaniskat 01:29.55 00:51.06(7) 00:38.49(5)
6. Aigar Pindmaa Võru 01:31.04 00:48.58(4) 00:42.06(9)
7. Jarmo Jumppanen Pihkaniskat 01:32.09 00:48.41(3) 00:43.28(11
8. Udo Lüüs Ilves 01:33.07 00:53.53(9) 00:39.14(6)
9. Tuomo Puustinen Pihkaniskat 01:33.48 00:52.05(8) 00:41.43(8)
10. Vello Post Koop 01:40.30 00:59.25(11 00:41.05(7)
11. Juha Heikkinen Pihkaniskat 01:48.44 01:04.26(12 00:44.18(12
Tauno Kure Kape Katk 00:56.17(10 Ei start
Paul Poopuu JOKA Katk Ei start 00:42.11(10
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Lembit Nöps Ilves 01:30.44 00:51.20(3) 00:39.24(1)
2. Arvo Kivikas Ilves 01:32.32 00:53.00(4) 00:39.32(2)
3. Kai Saksman TON 01:32.47 00:50.39(2) 00:42.08(6)
4. Koit Paasma Lehola 01:33.22 00:49.51(1) 00:43.31(7)
5. Heini Tammik Kape 01:34.23 00:53.37(5) 00:40.46(3)
6. Anti Parik Otepää SK 01:41.32 00:59.55(6) 00:41.37(4)
7. Jüri Rokko SK RT 02:05.57 01:24.19(8) 00:41.38(5)
8. Heimo Jumppanen Pihkaniskat 02:17.31 01:22.24(7) 00:55.07(8)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tõnu Nurm Kobras 01:14.38 00:43.05(1) 00:31.33(1)
2. Ülo Vainura Tammed 01:21.56 00:48.10(3) 00:33.46(2)
3. Peep Koppel Koop 01:23.29 00:46.20(2) 00:37.09(4)
4. Mihkel Mälter KEKRSK 01:31.16 00:54.11(5) 00:37.05(3)
5. Kalju Toomas JOKA 01:34.26 00:49.15(4) 00:45.11(5)
6. Agu Koppa Jõhvikas 02:02.41 01:07.58(7) 00:54.43(6)
Ats Virumäe Võru Tühist 00:55.02(6) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Esko Jokinen LS-37 01:07.11 00:38.51(2) 00:28.20(1)
2. Mihhail Taivere Kape 01:08.47 00:37.24(1) 00:31.23(3)
3. Georg Sooberg Võru 01:15.01 00:40.49(3) 00:34.12(5)
4. Ants Tamm TON 01:15.43 00:46.39(6) 00:29.04(2)
5. Mati Poom TON 01:19.13 00:46.05(5) 00:33.08(4)
6. Jüri Tähemaa 01:25.17 00:50.29(8) 00:34.48(6)
7. Aarne Mardiste KEKRSK 01:36.00 00:55.08(10 00:40.52(7)
8. Tiit Koppel Orion 01:45.12 00:50.20(7) 00:54.52(8)
Lembit Vassil Ilves Katk 00:44.45(4) Ei start
Elmo Pärna Lehola Tühist 00:51.16(9) Puuduv KP
Endel Remmet Kape Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jesse Lauter Lauter Team 00:29.15 00:16.30(1) 00:12.45(1)
2. Mattias Metsoja 00:34.18 00:19.54(4) 00:14.24(2)
3. Maanus Udam JOKA 00:36.32 00:17.59(2) 00:18.33(3)
4. Kaspar Mathias Korrol Mercury 00:37.33 00:18.04(3) 00:19.29(5)
5. Patrick Rõigas Peko 00:47.22 00:27.20(5) 00:20.02(6)
6. Kaur Kannel Rae 00:50.33 00:31.24(7) 00:19.09(4)
7. Erik Marten Zernant 01:04.26 00:38.20(8) 00:26.06(7)
Erik Kersna Katk 00:30.05(6) Ei start
Henri Kersna Katk 00:46.14(9) Ei start
Markus Zimmermann Kape Katk Ei start 00:28.02(8)
Egert Prost Värska G Ei start Ei start Ei start
Mihkel Tali Ilves Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Emily Vinne Põlva Spordikoo 00:30.50 00:16.52(1) 00:13.58(2)
Karoliina Kets Põlva Spordikoo Katk Ei start 00:17.16(4)
Birgit Rõõm Ilves Katk Ei start 00:15.56(3)
Mari Ann Mahla Katk Ei start 00:12.28(1)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva SK 00:25.29 00:13.56(1) 00:11.33(1)
2. Leana Jete Korb Peko 00:27.58 00:15.17(2) 00:12.41(2)
3. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva SK 00:31.49 00:17.30(4) 00:14.19(3)
4. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 00:32.43 00:17.59(5) 00:14.44(4)
5. Aigi Einmaa Rakv 00:34.30 00:16.38(3) 00:17.52(5)
6. Evely Ostrov Kobras/Põlva SK 00:42.21 00:20.26(6) 00:21.55(7)
7. Anete Saar Kobras/Põlva SK 00:43.23 00:25.11(7) 00:18.12(6)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Teele Telgma Tammed 00:55.34 00:32.05(1) 00:23.29(2)
2. Kelli Nurm Kobras/Põlva SK 01:00.12 00:36.45(2) 00:23.27(1)
3. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva SK 01:09.14 00:40.43(4) 00:28.31(3)
4. Agneliis Pilt Rakv 01:10.07 00:39.05(3) 00:31.02(5)
5. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva SK 01:20.36 00:51.02(5) 00:29.34(4)
6. Kristina Haug Võru/Võru spord 01:48.02 01:08.20(7) 00:39.42(7)
7. Mari Linnus Peko 01:49.01 01:06.01(6) 00:43.00(8)
Kairiin Märtson Kobras/Põlva SK Katk Ei start 00:33.04(6)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristel Kõivo Peko 01:01.20 00:33.11(1) 00:28.09(1)
2. Kaisa Rooba Rakv 01:12.26 00:42.07(2) 00:30.19(2)
3. Emily Raudkepp Peko 01:15.11 00:44.09(4) 00:31.02(3)
4. Kristin Viikmaa West 01:15.35 00:42.24(3) 00:33.11(4)
5. Liina Vesilind SRD 01:19.47 00:45.31(5) 00:34.16(5)
6. Kristiina Himma Võru 01:24.00 00:48.05(7) 00:35.55(6)
7. Tiina-Maria Tali KEKRSK 01:25.30 00:46.27(6) 00:39.03(7)
8. Ksenija Shved SRD 01:53.01 01:03.15(8) 00:49.46(8)
Birgit Russka Kobras/Põlva SK Katk Ei start 01:03.10(10
Signe Kallion Võru/Võru spord Tühist Puuduv KP 01:02.08(9)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marianne Haug Võru/Võru spord 01:38.28 00:53.43(1) 00:44.45(1)
2. Silvia Luup Võru 01:46.09 00:59.07(2) 00:47.02(3)
3. Doris Kudre Peko 01:50.31 01:05.16(3) 00:45.15(2)
4. Marie Tammemäe Orvand 02:00.31 01:06.23(4) 00:54.08(4)
5. Liis Toomas Peko 02:57.08 01:53.05(6) 01:04.03(7)
Melanie Olesk Kobras Katk 01:44.28(5) Ei start
Getter Matto Kobras/Põlva SK Katk Ei start 01:02.02(6)
Alina Kramarenko SRD Tühist Puuduv KP 00:55.19(5)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Viivi-Anne Soots Tammed 01:34.30 00:56.06(1) 00:38.24(3)
2. Kaisa Raudkepp Peko 01:38.26 01:01.31(3) 00:36.55(1)
3. Daisy Kudre Peko 01:40.52 01:01.23(2) 00:39.29(4)
4. Merike Vanjuk Kape 01:42.01 01:04.03(6) 00:37.58(2)
5. Kristiine Aluvee Kobras/Põlva SK 01:44.13 01:03.58(5) 00:40.15(5)
6. Eleri Hirv Võru 01:46.47 01:03.00(4) 00:43.47(9)
7. Laura Joonas Võru/Võru spord 01:47.16 01:05.31(7) 00:41.45(7)
8. Margret Zimmermann Kape 01:51.05 01:09.55(8) 00:41.10(6)
9. Mirja Virve Kobras 02:00.19 01:17.23(10 00:42.56(8)
10. Piibe Tammemäe Orvand 02:01.13 01:13.04(9) 00:48.09(12
11. Piret Pärnik Peko 02:07.58 01:22.54(13 00:45.04(10
12. Adele Puusalu Kobras 02:10.39 01:22.09(12 00:48.30(13
13. Mari Kaseväli Otepää 02:26.11 01:29.10(14 00:57.01(14
Karoliina Sikkal Kobras Katk 02:01.03(15 Ei start
Triinu Rooni Orvand Katk 01:19.59(11 Ei start
Marili Zimmermann Kape Tühist Puuduv KP 00:46.53(11
Liina Palu Võru Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Inga Siegert Võru 01:12.05 00:38.47(1) 00:33.18(2)
2. Anita Karnit SRD 01:15.58 00:42.01(2) 00:33.57(3)
3. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva SK 01:20.32 00:44.26(3) 00:36.06(4)
4. Maiki Jäädmaa Võru 01:22.47 00:50.31(4) 00:32.16(1)
5. Ülle Hollo Võru 01:35.58 00:54.27(6) 00:41.31(5)
6. Ade Timmusk HOK 01:42.31 00:53.49(5) 00:48.42(8)
7. Pille Vinne Kobras 01:44.48 00:57.49(7) 00:46.59(7)
8. Ele Sisas TAOK 01:53.36 01:10.36(8) 00:43.00(6)
9. Mari Turban Rakv 02:36.28 01:26.37(9) 01:09.51(9)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Edit Kannel Norma 01:27.25 00:49.12(1) 00:38.13(2)
2. Edith Madalik Tammed 01:30.14 00:52.14(2) 00:38.00(1)
Kristi Vassil Ilves Katk 01:06.15(4) Ei start
Külli Leiger Kape Katk 00:58.51(3) Ei start
Piia Avaste Tammed Tühist Ei start Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jana Kink Kape 01:22.51 00:42.45(1) 00:40.06(2)
2. Triin Vask Ilves 01:26.18 00:48.07(2) 00:38.11(1)
3. Marika Jäädmaa Võru 01:33.59 00:50.54(3) 00:43.05(4)
4. Meelike Pandis Ilves 01:39.01 00:53.52(4) 00:45.09(6)
5. Erika Joonas Võru 01:41.35 00:56.45(5) 00:44.50(5)
6. Heidi Sild West 01:43.43 01:03.09(8) 00:40.34(3)
7. Raili Rooba Rakv 01:43.51 00:58.35(7) 00:45.16(7)
8. Kadri Parts Võru 02:06.38 01:17.43(10 00:48.55(8)
Mari Punab Suusahullud Katk 01:15.39(9) Ei start
Mall Alev Tammed Katk 00:57.13(6) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ingrit Kala Peko 01:08.22 00:37.59(1) 00:30.23(1)
2. Merike Paapson TON 01:18.00 00:42.54(2) 00:35.06(2)
3. Lea Leppik TAOK 01:19.17 00:43.29(3) 00:35.48(3)
4. Inger Jalakas KEKRSK 01:30.42 00:49.50(5) 00:40.52(4)
5. Pigareva Galina Mile Sport 01:31.41 00:48.39(4) 00:43.02(5)
6. Mari Roots TAOK 01:57.12 01:03.19(7) 00:53.53(7)
7. Ene Laht Kape 02:11.56 01:27.35(8) 00:44.21(6)
Küllike Jaama Peko Katk Ei start 00:55.10(8)
Epp Voitka Võru Tühist 00:56.41(6) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marje Viirmann KEKRSK 01:12.50 00:39.38(1) 00:33.12(1)
2. Ülle Raudsepp Okas 01:48.20 01:00.31(2) 00:47.49(2)
Mae Pindmaa Võru Ei start Ei start Ei start
Sinikka Illaru PePo Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marika Kirsspuu TAOK 00:57.36 00:30.25(1) 00:27.11(2)
2. Siiri Poopuu JOKA 01:01.28 00:34.28(2) 00:27.00(1)
3. Tiina Talisoo KEKRSK 01:10.29 00:40.19(3) 00:30.10(4)
4. Saima Värton Kobras 01:10.35 00:41.42(4) 00:28.53(3)
5. Aino Koser Ilves 01:20.55 00:43.51(5) 00:37.04(5)
6. Ülle Põldoja Ilves 01:28.14 00:47.09(7) 00:41.05(6)
7. Helve Luht KEKRSK 01:29.20 00:45.39(6) 00:43.41(7)
8. Anu Pallon JOKA 01:45.46 01:00.09(9) 00:45.37(8)
Maire Kure Kape Katk 00:52.41(8) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:12.54 00:38.10(1) 00:34.44(5)
2. Niina Karnit SRD 01:12.56 00:41.46(3) 00:31.10(2)
3. Anne Arold Ilves 01:14.32 00:40.34(2) 00:33.58(4)
4. Vaike Tomann Ilves 01:15.27 00:44.54(4) 00:30.33(1)
5. Kersti Mardiste KEKRSK 01:24.17 00:48.39(5) 00:35.38(6)
6. Liivi Parik Otepää SK 01:28.17 00:56.23(7) 00:31.54(3)
7. Riina Kivikas Ilves 01:30.27 00:49.59(6) 00:40.28(7)
8. Epp Kroon Ilves 01:42.00 00:59.08(8) 00:42.52(8)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Liis Lille KEKRSK 01:19.40 00:43.07(1) 00:36.33(1)
2. Kaie Kivila Ilves 01:31.50 00:48.59(2) 00:42.51(2)
3. Juta Virkepuu KEKRSK 01:59.56 01:10.35(3) 00:49.21(3)
Mare Beilmann LUS Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ilona Vanaveski Ilves 01:09.57 00:38.51(1) 00:31.06(2)
2. Ilse Uus TON 01:14.11 00:44.16(3) 00:29.55(1)
3. Maie Abram Ilves 01:17.02 00:43.58(2) 00:33.04(4)
4. Maimu Tornberg Koop 01:33.39 01:02.32(4) 00:31.07(3)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Anni Linnus Peko 00:39.23 00:22.33(3) 00:16.50(1)
2. Mariann Zernant 00:39.32 00:20.37(1) 00:18.55(3)
3. Eva Piirisild Võru 00:41.19 00:22.31(2) 00:18.48(2)
Mareli Vaher Katk 00:30.31(4) Ei start
Viola Nikitina SRD Ei start Ei start Ei start
PEKO