Tavarada
13.04.2019 Kõrve (M.Oras)
Lüh. tavarada
14.04.2019 Kõrve (M.Oras)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Marika Jäädmaa Võru 01:34.34 00:51.54(2) 00:42.40(2)
2. Jaan Olvet Rakv 01:42.30 00:55.49(5) 00:46.41(3)
3. Pilvi-Heli Vettik JOKA 01:51.51 00:55.47(4) 00:56.04(5)
4. Tõnu Jäädmaa Võru 02:09.15 01:09.15(8) 01:00.00(7)
5. Kait Vahter - 03:02.00 01:41.30(10 01:20.30(8)
Alarich Paas - Katk 01:03.29(7) Ei start
Paavo Rõigas Peko Katk Ei start 00:41.11(1)
Matis Märtson - Katk 01:26.36(9) Ei start
Taivo Täht - Katk 00:54.41(3) Ei start
Karel Kuragin Võru Katk 01:02.27(6) Ei start
Martin Ling Lehola Katk 00:43.43(1) Ei start
Birgit Rõõm Ilves Katk Ei start 00:59.11(6)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
Ede Pähn Võru Katk Ei start 00:44.00(2)
Kerten Matto Kobras Katk 00:47.55(4) Ei start
Birgit Poolamets Katk 00:43.48(3) Ei start
Karli Lambot - Katk 00:41.19(2) Ei start
Tarmo Tenno - Katk 01:00.31(6) Ei start
Taavo Tenno - Katk 01:00.30(5) Ei start
Kaur Kattai Peko Katk 00:26.11(1) Ei start
Ahto Raudoja Katk Ei start 00:35.49(1)
Karin Pai Tartu Katk Ei start 01:17.30(5)
Sarmite Sild Võru Tühist Ei start Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo 00:24.28 00:13.03(1) 00:11.25(1)
2. Henri Kersna Ilves 00:26.15 00:13.37(2) 00:12.38(2)
3. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel 00:28.49 00:15.09(3) 00:13.40(3)
4. Justus Udam JOKA 00:31.32 00:15.53(5) 00:15.39(4)
5. Karel Markus Kähr Kobras/Põlva Sp 00:32.45 00:15.28(4) 00:17.17(6)
6. Aksel Avaste Tammed 00:35.54 00:18.55(7) 00:16.59(5)
7. Otto Seim OK Võru/Vastsel 00:41.01 00:18.43(6) 00:22.18(9)
8. Atso Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 00:42.53 00:24.20(8) 00:18.33(7)
9. Johann Talis Utsal Haanja O-ring 00:46.28 00:27.48(9) 00:18.40(8)
10. Rasmus Uibo Peko 00:56.56 00:27.49(10 00:29.07(10
11. Mattias Kosko OK Võru/Vastsel 01:05.13 00:34.48(11 00:30.25(11
Arthur Adason OK Võru/Vastsel Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Rando Jaaksoo Kobras 00:47.55 00:25.50(2) 00:22.05(2)
2. Villem Piirimäe Kobras 00:47.58 00:28.15(3) 00:19.43(1)
3. Pärtel Külvik Tartu Katoliku 00:52.07 00:25.18(1) 00:26.49(8)
4. Niilo Nurmilaukas Esak 00:54.28 00:28.22(4) 00:26.06(5)
5. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel 00:56.18 00:30.36(6) 00:25.42(4)
6. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:57.10 00:31.42(7) 00:25.28(3)
7. Erik Kersna Ilves 01:04.58 00:37.55(11 00:27.03(9)
8. Samu Vuorela Esak 01:05.20 00:31.52(8) 00:33.28(14
9. Reigo Keem Peko 01:08.32 00:36.50(10 00:31.42(12
10. Anti Tohva Põlva Spordikoo 01:08.43 00:35.58(9) 00:32.45(13
11. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 01:10.45 00:44.28(14 00:26.17(6)
12. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 01:11.39 00:29.29(5) 00:42.10(17
13. Kardo Kutti Harju 01:14.19 00:45.49(16 00:28.30(10
14. Märt Viidu Haanja O-ring 01:20.10 00:53.46(17 00:26.24(7)
15. Romet Kriks LSF PT 01:21.10 00:38.40(12 00:42.30(18
16. Robin Olli LSF PT 01:25.34 00:56.04(18 00:29.30(11
17. Romet Paatsi Kobras/Põlva Sp 01:37.19 00:45.02(15 00:52.17(19
Kaur Kannel Rae Katk 01:07.41(19 Ei start
Hugo Rüütli Haanja O-ring Katk Katk 00:34.47(15
Jasper Uusmaa OK Võru/Vastsel Tühist Puuduv KP 00:36.54(16
Sander Lepp Võru/Võru spord Tühist Puuduv KP 01:20.54(22
Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo Tühist 00:42.53(13 Puuduv KP
Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 01:05.36(21
Marcus-Sebastian Ilumäe OK Võru/Vastsel Tühist Puuduv KP 00:52.39(20
Joonas Laanetu Peko Ei start Ei start Ei start
Karel Jung Kobras/Põlva Sp Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Pyry Riissanen Esak 01:07.10 00:30.05(2) 00:37.05(1)
2. Chris Marcus Krahv Otepää 01:07.29 00:28.53(1) 00:38.36(5)
3. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 01:15.56 00:35.27(3) 00:40.29(6)
4. Oliver Carlsson Esak 01:18.47 00:41.11(6) 00:37.36(3)
5. Timo Kudre Peko 01:20.23 00:42.27(7) 00:37.56(4)
6. Bert Joosep Panker Ilves 01:21.03 00:40.12(5) 00:40.51(7)
7. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord 01:21.48 00:37.20(4) 00:44.28(9)
8. Kurmet Kutti Harju 01:26.40 00:49.14(10 00:37.26(2)
9. Jakob Koppel Tartu Katoliku 01:28.49 00:42.34(8) 00:46.15(11
10. Markus Kaljur Harju 01:34.53 00:42.58(9) 00:51.55(13
11. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 01:35.50 00:54.47(16 00:41.03(8)
12. Ranno Kannel Rae 01:47.21 00:57.17(17 00:50.04(12
13. Laur-Rogert Sulg Otepää 01:50.53 00:51.37(12 00:59.16(14
14. Paul Piirimäe Kobras 01:51.26 00:51.37(12 00:59.49(15
15. Renno Merenäkk Tartu Katoliku 01:56.44 00:54.33(14 01:02.11(16
16. Markus Zimmermann Kape 02:12.07 00:49.14(10 01:22.53(17
17. Maanus Udam JOKA 02:19.33 00:54.39(15 01:24.54(18
18. Kevin Kasak Võru/Võru spord 03:45.08 01:47.51(18 01:57.17(19
Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 00:44.54(10
Laur Laanetu Peko Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Olle Ilmar Jaama Peko 01:17.49 00:42.38(1) 00:35.11(1)
2. Eemi Vaherlehto Esak 01:24.22 00:42.52(2) 00:41.30(3)
3. Mihkel Mahla Peko 01:26.28 00:45.59(3) 00:40.29(2)
4. Olev Piirisild Võru Suusaklubi 01:40.59 00:49.06(4) 00:51.53(6)
5. Mihkel Abram Tammed 01:42.12 01:00.13(9) 00:41.59(4)
6. Miska Riissanen Esak 01:46.16 00:49.19(5) 00:56.57(8)
7. Mehis Udam JOKA 01:47.27 00:50.22(6) 00:57.05(9)
8. Joona Vuorela EsSu 01:48.19 00:59.06(7) 00:49.13(5)
9. Artur Soo JOKA 01:54.33 00:59.32(8) 00:55.01(7)
10. Karmo Tisler Võru/Võru spord 02:09.16 01:08.27(11 01:00.49(10
11. Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp 02:20.54 01:17.18(12 01:03.36(11
12. Andreas Tähnas JOKA 02:23.30 01:06.38(10 01:16.52(14
13. Oliver Kimask Võru/Võru spord 02:40.52 01:23.25(13 01:17.27(15
14. Uku Viispert Tartu Katoliku 02:59.39 01:40.17(14 01:19.22(16
Hendrik Kavant Võru/Võru spord Katk Ei start 01:09.17(12
Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 01:44.51(17
Jaan Peeter Viljamaa TON Tühist Puuduv KP 01:10.52(13
Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:54.32 01:03.22(1) 00:51.10(1)
2. Sander Pritsik Rakv 02:01.11 01:05.54(2) 00:55.17(2)
3. Raiko Marrandi JOKA 02:11.42 01:11.14(3) 01:00.28(4)
4. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 02:35.36 01:23.06(4) 01:12.30(5)
5. Vjatseslav Safonov SRD 02:37.11 01:24.01(5) 01:13.10(6)
6. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 02:41.22 01:42.04(7) 00:59.18(3)
7. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord 02:58.16 01:41.19(6) 01:16.57(7)
8. Siim Turban Rakv 03:03.35 01:44.33(8) 01:19.02(8)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Sander Vaher Kobras 01:50.56 01:10.39(1) 00:40.17(1)
2. Jaagup Truusalu Võru 01:57.57 01:17.15(3) 00:40.42(2)
3. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 02:03.56 01:17.11(2) 00:46.45(6)
4. Reimo Liiv Tammed 02:13.08 01:26.56(6) 00:46.12(5)
5. Uku-Laur Tali Harju 02:18.03 01:25.03(5) 00:53.00(9)
6. Kimmo Berg Esak 02:23.09 01:29.27(9) 00:53.42(11
7. Karel-Sander Kljuzin Peko 02:23.24 01:27.29(7) 00:55.55(12
8. Ville Vierimaa Esak 02:34.11 01:41.05(11 00:53.06(10
9. Markus Hjulgren Esak 02:45.44 01:45.53(12 00:59.51(13
10. Ragnar Leimann Pipedrive 04:10.17 02:59.04(13 01:11.13(16
Siim Klais Tartu Katk 01:27.37(8) Ei start
Hannes Poolamets Tammed Katk 01:31.46(10 Ei start
Ville Pakkanen Esak Katk Ei start 01:00.35(14
Markus Puusepp Võru Katk 01:18.53(4) Ei start
Reigo Teervalt Peko Katk Ei start 00:42.52(3)
Priit Randman Rakv Katk Ei start 00:49.49(7)
Andres Saetalu Tammed Katk Ei start 00:51.45(8)
Ats Sõnajalg Harju OK Katk Ei start 00:43.06(4)
Rasmus Kruusa Kobras Tühist Puuduv KP 01:03.48(15
Sander Linnus Peko Ei start Ei start Ei start
Alar Kume Võru Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Kevin Hallop Peko 01:28.06 00:44.01(1) 00:44.05(3)
2. Martin Murakas Rakv 01:38.04 00:49.35(2) 00:48.29(6)
3. Tauno Murakas Rakv 01:46.01 01:01.12(3) 00:44.49(4)
4. Sauli Takkinen Esak 01:48.27 01:01.19(4) 00:47.08(5)
5. Mihkel Järve Elisa SK 01:55.17 01:14.48(7) 00:40.29(2)
6. Viljar Vainola Mercury 02:08.56 01:05.45(5) 01:03.11(9)
Oleg Koshik SRD Katk 01:07.06(6) Ei start
Ragnar Ilp Katk Ei start 00:57.00(8)
Raido Kiss Võru/Võru spord Katk Ei start 00:39.35(1)
Tormi Vahar Orvand Katk Ei start 00:56.55(7)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Tiit Tähnas JOKA 02:00.19 00:59.48(1) 01:00.31(1)
2. Tarmo Siimsaare Võru 02:05.32 01:02.41(2) 01:02.51(3)
3. Sander Mirme Võru 02:06.05 01:05.10(3) 01:00.55(2)
4. Janek Kähr Kobras 02:18.21 01:11.14(4) 01:07.07(4)
5. Taivo Timmusk HOK 02:23.57 01:11.31(5) 01:12.26(5)
6. Fred Needo Võru 02:30.44 01:14.33(6) 01:16.11(8)
7. Daniel Vasser Kobras 02:41.08 01:24.58(7) 01:16.10(7)
8. Mairo Kirss Koop 02:49.46 01:35.29(9) 01:14.17(6)
9. Rain Jaaksoo Kobras 02:55.36 01:26.43(8) 01:28.53(9)
Madis Osjamets Tühist 01:42.01(10 Puuduv KP
Taivo Tali Harju Tühist Puuduv KP 01:29.21(10
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Toni Pikkarainen Esak 01:43.23 00:54.53(1) 00:48.30(2)
2. Ilmar Udam JOKA 01:47.53 00:56.58(2) 00:50.55(4)
3. Mati Korrol Mercury 01:53.37 01:02.27(4) 00:51.10(5)
4. Danilo Piht Mercury 01:59.12 01:04.01(5) 00:55.11(7)
5. Alar Abram Tammed 02:01.54 01:14.18(14 00:47.36(1)
6. Tanel Kannel Rae 02:06.05 01:06.06(6) 00:59.59(8)
7. Kaupo Järve LSF PT 02:09.57 01:08.49(8) 01:01.08(10
8. Meelis Merenäkk Rae 02:10.34 01:10.00(10 01:00.34(9)
9. Meelis Mälter Harju 02:13.17 01:09.49(9) 01:03.28(13
10. Raivo Pellja JOKA 02:13.43 01:10.56(11 01:02.47(12
11. Erki Kriks LSF PT 02:17.22 01:15.38(15 01:01.44(11
12. Sixten Sild Võru 02:23.20 01:19.17(18 01:04.03(15
13. Ivo Miller Koop 02:25.11 01:13.33(13 01:11.38(18
14. Marko Külaots Tammed 02:26.47 01:18.05(17 01:08.42(17
15. Koit Kolsar Kobras 02:44.11 01:27.19(19 01:16.52(19
16. Lauri Tarlap LSF PT 03:06.13 01:46.20(20 01:19.53(20
Ain Fjodorov Peko Katk 01:01.58(3) Ei start
Arthur Raichmann LSF PT Katk 01:16.45(16 Ei start
Mati Tiit Ilves Katk Ei start 00:53.44(6)
Vallo Vaher JOKA Katk Ei start 01:03.54(14
Tõnis Piirisild Võru Tühist Puuduv KP 01:05.39(16
Erko Jakobson Kobras Tühist 01:12.24(12 Puuduv KP
Ville Nurmilaukas Esak Tühist Puuduv KP 00:49.02(3)
Ando Viispert Ants Piibu brid Tühist 02:09.30(21 Puuduv KP
Tuomas Hakkarainen Esak Tühist 01:08.21(7) Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Tuomas Vaherlehto Esak 01:31.46 00:48.30(1) 00:43.16(2)
2. Jani Riissanen Esak 01:34.11 00:53.29(2) 00:40.42(1)
3. Raul Kangur Peko 01:56.02 01:03.26(3) 00:52.36(3)
4. Kristjan Leiger Kape 01:56.59 01:04.09(4) 00:52.50(4)
5. Tarmo Klaar Mercury 02:09.03 01:05.24(5) 01:03.39(7)
6. Lauri Olli LSF PT 02:09.48 01:11.25(7) 00:58.23(6)
7. Vladislav Pahhomenkov SRD 02:11.29 01:13.38(8) 00:57.51(5)
8. Rünno Sulg LSF PT 02:49.51 01:33.28(9) 01:16.23(8)
9. Aleksander Hlebnikov SRD 03:10.17 01:40.04(10 01:30.13(9)
Rait Lille Harju Tühist 01:07.36(6) Puuduv KP
2 Vacant Tühist Puuduv KP Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Andrei Nikitin SRD 01:25.16 00:46.16(1) 00:39.00(1)
2. Raivo Laanemets TON 01:34.41 00:50.19(2) 00:44.22(3)
3. Tarvo Avaste Tammed 01:35.04 00:53.04(3) 00:42.00(2)
4. Mart Koppel 01:38.01 00:53.12(4) 00:44.49(4)
5. Meelis Zimmermann Kape 01:45.17 00:56.33(5) 00:48.44(5)
6. Inno Ling Lehola 02:05.52 01:08.15(7) 00:57.37(6)
7. Raivo Panker Mercury 02:08.45 01:07.40(6) 01:01.05(7)
8. Toomas Telgma Voller 02:40.42 01:30.20(9) 01:10.22(8)
9. Madis Haug Võru 02:55.31 01:24.02(8) 01:31.29(9)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Tiit Tali Ilves 01:23.41 00:45.45(1) 00:37.56(1)
2. Maido Kaljur Harju 01:31.08 00:47.21(2) 00:43.47(3)
3. Eduard Pukkonen Harju 01:43.44 00:54.57(4) 00:48.47(6)
4. Mati Preitof Harju 01:45.00 00:51.24(3) 00:53.36(8)
5. Andrus Rämmann Koop 01:47.43 01:00.16(6) 00:47.27(5)
6. Hannu Numminen Esak 01:50.49 00:57.18(5) 00:53.31(7)
7. Lauri Leppik TAOK 01:54.49 01:00.24(7) 00:54.25(9)
8. Aleksander Pritsik Rakv 01:59.44 01:05.16(10 00:54.28(10
9. Andrus Sipsaka Harju 02:07.25 01:06.15(11 01:01.10(11
10. Jaanus Viljamaa TON 02:27.01 01:03.31(9) 01:23.30(12
11. Rein Toomas Peko 02:28.44 01:01.04(8) 01:27.40(13
Mart Külvik Obinitsa Katk Ei start 00:45.53(4)
Antti Roose Kobras Katk Ei start 00:41.50(2)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Kaljo Julge Kape 01:24.43 00:42.28(1) 00:42.15(1)
2. Rein Rooni Orvand 01:49.16 00:52.08(3) 00:57.08(2)
3. Tõnu Sikkal Kobras 02:04.59 00:59.59(6) 01:05.00(3)
Aigar Pindmaa Võru Katk 00:57.25(4) Ei start
Jukka Karvonen LeSi Katk 00:57.40(5) Katk
Jaanus Reha Koop Tühist 00:45.33(2) Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Heini Tammik Kape 01:45.55 00:54.11(2) 00:51.44(1)
2. Rein Kriks Rakv 01:50.23 00:54.10(1) 00:56.13(3)
3. Jüri Rokko Jõhvikas 01:51.52 00:59.49(4) 00:52.03(2)
4. Anti Parik Otepää 01:54.39 00:56.51(3) 00:57.48(4)
5. Lembit Nöps Ilves 02:00.39 01:02.23(5) 00:58.16(5)
6. Tiit Ploompuu Jõhvikas 02:15.43 01:08.22(7) 01:07.21(6)
7. Kalle Nelk Tammed 02:16.28 01:07.03(6) 01:09.25(7)
Koit Paasma Lehola Tühist Ei start Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Rein Unt TON 01:12.31 00:37.38(1) 00:34.53(1)
2. Mihkel Mälter Harju 01:17.23 00:41.49(2) 00:35.34(2)
3. Rafael Gordon Võru 01:22.26 00:43.31(3) 00:38.55(3)
4. Peep Koppel Koop 01:25.46 00:46.39(4) 00:39.07(4)
5. Kalju Toomas JOKA 01:47.58 01:02.48(7) 00:45.10(5)
6. Markku Virtanen Esak 01:48.55 00:59.36(6) 00:49.19(6)
7. Raimo Nordqvist Esak 02:03.34 00:57.16(5) 01:06.18(7)
Agu Koppa Jõhvikas Tühist 01:32.54(8) Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Juhan Bachmann Jõhvikas 01:26.04 00:45.58(3) 00:40.06(3)
2. Endel Remmet Kape 01:26.43 00:41.11(2) 00:45.32(7)
3. Tõnu Raid Tammed 01:26.57 00:48.44(4) 00:38.13(1)
4. Mati Poom TON 01:31.20 00:52.12(7) 00:39.08(2)
5. Elmo Pärna Lehola 01:34.30 00:51.43(6) 00:42.47(5)
6. Ants Tamm TON 01:35.25 00:50.32(5) 00:44.53(6)
7. Mihhail Taivere Kape 01:39.23 00:39.31(1) 00:59.52(8)
Jüri Tähemaa TON Katk Ei start 00:40.33(4)
Lembit Vassil Ilves Tühist Ei start Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Sebastian Veesaar Võru/Võru spord 00:43.38 00:22.51(1) 00:20.47(1)
2. Joosep Tali Harju 00:51.43 00:28.17(3) 00:23.26(2)
3. Kerret Matto Kobras/Põlva Sp 00:56.54 00:27.20(2) 00:29.34(4)
4. Romet Kaljur Harju 01:30.44 00:46.24(5) 00:44.20(6)
5. Robin Kaljur Harju 01:31.23 00:46.34(6) 00:44.49(7)
6. Kaspar Linnus Peko 01:32.32 00:38.35(4) 00:53.57(8)
Egert Laanjõe Katk Ei start 00:41.52(5)
Martin Lombiots Peko Katk Ei start 00:26.57(3)
Hendrik Avaste Tammed Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. 00:00.00 00:00.00(0) 00:00.00(0)
2. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva Sp 00:26.12 00:13.44(2) 00:12.28(1)
3. Marta Maripuu HOK- Hiiumaa Sp 00:27.31 00:14.45(3) 00:12.46(2)
4. Tuuli Nurmilaukas Esak 00:29.36 00:15.57(4) 00:13.39(3)
5. Kirke Keem Peko 00:29.42 00:13.30(1) 00:16.12(5)
6. Liis-Marie Kaljur Harju 00:33.25 00:18.36(5) 00:14.49(4)
7. Miina Raudoja Peko 00:36.42 00:20.01(6) 00:16.41(6)
8. Anni Alus Peko 00:41.17 00:21.08(7) 00:20.09(11
9. Kristelle Torn OK Võru/Vastsel 00:41.21 00:22.22(12 00:18.59(9)
10. Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel 00:41.43 00:21.47(10 00:19.56(10
11. Karmen Kund OK Võru/Vastsel 00:42.25 00:21.25(8) 00:21.00(14
12. Viivi Riissanen Esak 00:43.58 00:21.42(9) 00:22.16(15
13. Ramona Seim OK Võru/Vastsel 00:44.28 00:22.01(11 00:22.27(16
14. Linda Zupping Peko 00:45.34 00:27.02(14 00:18.32(8)
15. Käti Kudre Peko 00:45.36 00:27.18(15 00:18.18(7)
16. Merilin Laanjõe Põlva Spordikoo 00:45.37 00:24.57(13 00:20.40(12
Helena Hakk Põlva Spordikoo Katk Ei start 00:23.57(17
Merit Vaher Tartu Katoliku Katk Ei start 00:20.56(13
Gerda Karoliina Kuus OK Võru/Vastsel Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:55.11 00:32.11(3) 00:23.00(1)
2. Maarja Oras Kobras/Põlva Sp 00:56.26 00:24.37(1) 00:31.49(8)
3. Erika Takkinen Esak 01:02.14 00:34.57(5) 00:27.17(3)
4. Triin Neeno Kobras/Põlva Sp 01:03.03 00:37.35(9) 00:25.28(2)
5. Helisa Tartu HOK/Hiiumaa SK 01:04.14 00:32.41(4) 00:31.33(6)
6. Grete Johanna Korb XT Sport 01:08.38 00:36.59(8) 00:31.39(7)
7. Katariina Leiger Tartu Katoliku 01:11.21 00:43.22(10 00:27.59(4)
8. Kätlin Mast HOK/Hiiumaa SK 01:16.22 00:36.42(7) 00:39.40(9)
9. Hele Jakobson Põlva Spordikoo 01:19.03 00:28.44(2) 00:50.19(10
10. Eliisabet Leiger Tartu Katoliku 01:30.01 00:35.11(6) 00:54.50(11
Laura-Liis Kaljur Harju Katk Ei start 00:29.41(5)
Mirtel Vaher Tartu Katoliku Katk Ei start 01:04.52(12
Lorna-Liis Rikken Tartu Katoliku Ei start Ei start Ei start
Lenne Savi Tartu Katoliku Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:57.32 00:30.47(2) 00:26.45(1)
2. Maria Eller HOK- Hiiumaa Sp 01:03.30 00:28.18(1) 00:35.12(4)
3. Mareli Vaher Tartu Katoliku 01:09.42 00:33.53(3) 00:35.49(5)
4. Angela Mõttus Otepää 01:11.43 00:37.15(4) 00:34.28(3)
5. Melani Väits Võru 01:19.50 00:41.43(7) 00:38.07(6)
6. Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp 01:27.27 00:45.38(8) 00:41.49(7)
7. Herta Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 01:28.44 00:39.59(6) 00:48.45(9)
8. Iris Abram Tammed 01:33.40 00:59.20(10 00:34.20(2)
9. Karmen Tugedam Võru/Võru spord 01:41.40 00:56.59(9) 00:44.41(8)
Anni Linnus Peko Katk 00:39.29(5) Ei start
Viktoria Misnik Võru/Võru spord Katk Ei start 01:16.18(10
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Brigitte Panker Ilves 01:23.42 00:40.02(1) 00:43.40(3)
2. Leana Jete Korb Peko 01:25.04 00:41.37(4) 00:43.27(2)
3. Kris Jette Piht Mercury 01:25.37 00:44.09(5) 00:41.28(1)
4. Eliise Kesküla HOK- Hiiumaa Sp 01:26.50 00:41.00(3) 00:45.50(4)
5. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 01:36.34 00:40.16(2) 00:56.18(6)
6. Milla Vuori Esak 01:47.16 00:56.35(6) 00:50.41(5)
Evely Ostrov Kobras/Põlva Sp Katk 01:14.44(7) Ei start
Emma Joonas Võru/Võru spord Katk Ei start 01:00.25(7)
Olivia Snellman Esak Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:58.41 01:05.22(3) 00:53.19(1)
2. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 02:07.50 01:06.29(4) 01:01.21(2)
3. Mari Linnus Peko 02:09.33 00:58.38(1) 01:10.55(4)
4. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 02:11.43 01:01.52(2) 01:09.51(3)
5. Paula Liis Viljamaa Tammed 02:24.30 01:07.58(5) 01:16.32(5)
Kairiin Märtson Kobras Katk 01:09.42(6) Ei start
Evelin Arulepp SK Serviti Katk 02:08.16(7) Ei start
Kristiin Kalle Kobras Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Eleri Hirv Võru 01:44.06 01:07.45(1) 00:36.21(1)
2. Teele Telgma Tammed 01:49.37 01:09.14(2) 00:40.23(2)
3. Margret Zimmermann Kape 01:57.38 01:09.59(3) 00:47.39(6)
4. Piibe Tammemäe SK100 02:00.18 01:17.31(4) 00:42.47(3)
5. Anna Voutilainen Esak 02:13.37 01:28.53(8) 00:44.44(4)
6. Maris Palopääl Kobras 02:20.57 01:27.35(7) 00:53.22(8)
7. Britt Jaaska LHV 02:25.33 01:25.23(6) 01:00.10(11
8. Jaana Olvet Rakv 02:35.31 01:41.11(10 00:54.20(9)
9. Birgit Russka Kobras 02:37.23 01:42.54(11 00:54.29(10
Emily Raudkepp Peko Katk 01:28.57(9) Ei start
Liisa Puusepp Võru Katk 01:23.44(5) Ei start
Epp Paalberg Rakv Katk Ei start 00:50.33(7)
Triinu Rooni SK100 Katk Ei start 00:46.31(5)
Kelly Vildek Rakv Katk Ei start 01:00.34(12
Kristel Kõivo Peko Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Erika Uotila Tammed 01:16.52 00:43.48(1) 00:33.04(1)
2. Marta Olvet Rakv 01:41.12 00:57.26(2) 00:43.46(2)
3. Elina Rauhala Esak 01:54.03 01:00.38(3) 00:53.25(7)
4. Ade Timmusk HOK 01:54.15 01:04.49(5) 00:49.26(5)
5. Tiina-Maria Tali Harju 01:54.27 01:06.50(6) 00:47.37(4)
6. Mari-Liis Kaljur Harju 02:07.05 01:12.32(8) 00:54.33(8)
7. Jessica Bartholdi Esak 02:11.15 01:13.46(9) 00:57.29(9)
8. Maigi Mäela Kobras 02:22.31 01:04.40(4) 01:17.51(11
9. Ele Sisas TAOK 02:23.48 01:25.40(11 00:58.08(10
10. Karin Koppel Tammed 02:37.52 01:19.26(10 01:18.26(12
Kelli Nurm Kobras Katk Ei start 00:46.49(3)
Laura-Liis Kütt Kobras Katk Ei start 00:51.18(6)
Merilin Vahtra Harju Tühist 01:10.45(7) Puuduv KP
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Merike Vanjuk Kape 01:27.10 00:45.09(1) 00:42.01(1)
2. Kersti Jääger TÜ 01:57.53 00:58.12(2) 00:59.41(2)
3. Elina Kutti Harju 02:36.56 01:14.40(3) 01:22.16(3)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Viivi-Anne Soots Tammed 01:24.10 00:42.40(1) 00:41.30(1)
2. Maret Vaher Kobras 01:39.23 00:52.42(2) 00:46.41(2)
3. Ingrid Piht Mercury 01:50.29 00:57.27(3) 00:53.02(4)
4. Külli Leiger Kape 01:53.48 01:00.09(4) 00:53.39(5)
5. Edit Kannel Norma 01:54.40 01:02.05(5) 00:52.35(3)
6. Sanna Carlsson Esak 02:04.52 01:06.32(6) 00:58.20(7)
7. Heli Haug Võru 02:22.36 01:14.47(7) 01:07.49(9)
8. Niina Riissanen Esak 02:25.39 01:21.43(8) 01:03.56(8)
9. Helina Kolsar Kobras 02:46.04 01:27.21(9) 01:18.43(10
Kristi Vassil Ilves Katk Ei start 00:57.53(6)
2 Reserv Tammed Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Jana Kink Kape 01:19.25 00:44.16(2) 00:35.09(1)
2. Triin Jaaniste Ilves 01:20.11 00:43.11(1) 00:37.00(2)
3. Hanna Vuorela Esak 01:27.46 00:44.46(3) 00:43.00(3)
4. Erika Joonas Võru 01:42.03 00:56.41(5) 00:45.22(4)
5. Maari Idnurm TON 01:47.32 00:58.15(6) 00:49.17(6)
6. Anu Pikkarainen Esak 01:49.28 01:02.38(8) 00:46.50(5)
7. Heidi Prits Mercury 01:55.21 01:03.51(9) 00:51.30(7)
8. Marge Rehepapp Harju 02:59.09 01:16.06(10 01:43.03(9)
Küllike Jaama Peko Katk 00:59.53(7) Ei start
Signe Raidmets TON Katk 00:56.12(4) Ei start
Piret Kaasik Ilves Katk Ei start 01:02.45(8)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Merike Paapson TON 01:34.26 00:50.24(1) 00:44.02(3)
2. Lea Leppik TAOK 01:47.38 01:05.38(4) 00:42.00(1)
3. Anneli Rämmann Koop 01:48.15 01:05.05(3) 00:43.10(2)
4. Epp Voitka Võru 01:50.59 00:58.30(2) 00:52.29(4)
5. Helve Kansi Lehola 02:13.01 01:09.06(5) 01:03.55(6)
6. Ülle Pellja JOKA 02:50.41 01:42.25(7) 01:08.16(7)
Maie Tali Tartu Ülikool Katk Katk Ei start
Teija Sahlström Esak Tühist Puuduv KP 00:57.17(5)
Inger Jalakas Harju Tühist 01:23.47(6) Puuduv KP
1 Reserv Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Saima Värton Kobras 01:30.01 00:47.18(1) 00:42.43(2)
2. Marika Kirsspuu TAOK 01:37.52 00:59.30(5) 00:38.22(1)
3. Tiina Oras Ilves 01:39.16 00:52.31(2) 00:46.45(3)
4. Anu Järv 01:54.49 00:58.43(4) 00:56.06(4)
5. Ülle Raudsepp Jõhvikas 02:04.13 01:05.38(7) 00:58.35(5)
6. Merike Mändsoo TON 02:17.11 01:02.59(6) 01:14.12(6)
7. Riina Kink Koop 02:38.14 01:20.14(8) 01:18.00(7)
8. Pille Illak Otepää 02:46.27 01:21.24(9) 01:25.03(8)
Ellen Lembra Kape Katk 00:56.47(3) Ei start
Ingrid Ranna Ilves Ei start Ei start Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Siiri Poopuu JOKA 01:21.12 00:46.49(1) 00:34.23(1)
2. Tiina Talisoo Harju 01:41.38 00:55.37(2) 00:46.01(2)
3. Ülle Põldoja Ilves 01:56.09 01:04.30(3) 00:51.39(4)
4. Heli Viks Võru 02:42.52 01:31.55(4) 01:10.57(5)
Gea Rennel Harju Tühist Puuduv KP 00:48.22(3)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:22.07 00:40.56(1) 00:41.11(1)
2. Niina Karnit SRD 01:32.25 00:49.26(3) 00:42.59(2)
3. Liivi Parik Otepää 01:44.12 00:50.20(4) 00:53.52(6)
4. Leili Prans Ilves 01:50.11 01:03.29(7) 00:46.42(3)
5. Aili Laanjõe Kobras 01:57.32 00:47.30(2) 01:10.02(8)
6. Iris Karvonen LeSi 01:57.45 01:09.21(8) 00:48.24(4)
7. Riina Kivikas Ilves 02:03.11 01:01.19(6) 01:01.52(7)
8. Anu Saue HOK 02:20.12 01:30.51(10 00:49.21(5)
9. Eha Kriks Rakv 02:49.28 01:17.59(9) 01:31.29(9)
Epp Kroon Ilves Katk 00:54.12(5) Ei start
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Maire Raid Tammed 01:30.30 00:48.57(2) 00:41.33(1)
2. Liis Lille Harju 01:42.51 00:46.36(1) 00:56.15(2)
3. Maie Abram Ilves 02:11.01 00:58.26(3) 01:12.35(3)
4. Juta Virkepuu Harju 02:34.52 01:14.58(4) 01:19.54(4)
Etapi tulemus 1
Etapid
Etapi tulemus 2
Etapid
Indeks
1. Maria Kaljur Harju 00:36.16 00:20.29(1) 00:15.47(1)
2. Mariel Kriks LSF PT 00:41.17 00:20.40(2) 00:20.37(4)
3. Hanna-Brit Piht Mercury 00:43.19 00:23.31(4) 00:19.48(2)
4. Miina-Liisa Juhkam Kobras 00:47.09 00:23.30(3) 00:23.39(5)
5. Susanna Oras Põlva Spordikoo 00:51.07 00:30.58(5) 00:20.09(3)
6. Eliise Rüga OK Võru/Vastsel 01:03.41 00:34.50(6) 00:28.51(6)
Marit Vaher - Katk Ei start 00:39.22(7)
PEKO