Tavarada
29.09.2018 Ootsipalu (Madis Oras)
Etapid
Summa
Indeks
1. Alexei Botov Kuzmolovo RUS 00:12.11
2. Kusti Priks Rakv EST 00:12.20
3. Audun Palo Võru OK EST 00:12.51
4. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo EST 00:14.01
5. Markus Samuel Vaikjärv Vunder EST 00:14.39
6. Andres Keernik Tartu Katoliku EST 00:15.04
7. Hugo Rüütli Haanja PK EST 00:15.15
8. Toms Berzins IK Auseklis LAT 00:15.28
9. Anti Tohva Põlva Spordikoo EST 00:15.57
10. Romet Paatsi Põlva Spordikoo EST 00:16.29
11. Lukas Siegert Vastseliina SK/ EST 00:17.31
12. Joonas Laanetu Peko EST 00:18.15
13. Jasper Uusmaa Vastseliina SK/ EST 00:18.51
14. Marcus-Sebastian Ilumäe Vastseliina SK/ EST 00:19.13
15. Markus Tõnisson LSF PT EST 00:19.17
16. Sander Lepp Võru/Võru spord EST 00:22.19
17. Uku Joonas Võru/Võru spord EST 00:22.24
18. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo EST 00:24.43
Etapid
Summa
Indeks
1. Bartlomiej Maciejewski BKS Wataha Wars POL 00:24.18
2. Rasmus Töyrylä Kymin Suunnista FIN 00:25.28
3. Bert Joosep Panker Ilves EST 00:27.43
4. Karel Jung Põlva Spordikoo EST 00:28.31
5. Marlon Virve Võsu Kool EST 00:28.56
6. Markus Kaljur KEKRSK EST 00:29.28
7. Rando Jaaksoo Kobras EST 00:29.30
8. Maanus Udam JOKA EST 00:30.07
9. Markus Juhkam Põlva Spordikoo EST 00:30.26
10. Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:31.42
11. Pärtel Külvik Tartu Katoliku EST 00:34.36
12. Erik Kersna Ilves EST 00:39.14
13. Siim Pello Mercury EST 00:40.31
14. Mihkel Tali Tartu Kivilinna EST 00:42.52
15. Romet Kriks LSF PT EST 00:43.29
16. Stefan Kivil LSF PT EST 00:46.24
17. Magnar Mõttus Otepää EST 00:48.02
18. Jooa Eronen Karkki-Rasti FIN 00:50.51
19. Reigo Keem Peko EST 00:58.26
20. Jan-Erik Kärner Duncan.ee EST 00:59.04
21. Markus Zimmermann Kape EST 01:00.17
22. Kevin Kasak Võru/Võru spord EST 01:10.20
Laur Laanetu Peko EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Roland Johanson Põlva Spordikoo EST 00:16.05
2. Tauri Tammor OK Käbi EST 00:16.30
3. Kennet Pisarev Jõhvikas EST 00:27.22
Andris-Robin Talumees Peko EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Ossi Priks Rakv EST 00:30.06
2. Chris Marcus Krahv Otepää EST 00:31.24
3. Nansen Palo Võru OK EST 00:35.00
4. Mehis Udam JOKA EST 00:38.04
5. Ralf Kivil LSF PT EST 00:38.19
6. Renno Merenäkk Tartu Katoliku EST 00:38.58
7. Kurmet Kutti KEKRSK EST 00:42.22
8. Timo Kudre Peko EST 00:47.43
9. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:49.33
10. Oliver Kimask Võru/Võru spord EST 00:53.12
11. Daniel Sibul Põlva Spordikoo EST 00:55.49
12. Maarius Kotsulim JOKA EST 01:28.55
13. Henri Perillus JOKA EST 01:36.56
Sven-Andres Niglas Jõhvikas EST Katk
August Jakobson Põlva Spordikoo EST Puuduv KP
Kaspar Kimask Võru/Võru spord EST Ei start
Darius Kostõgov Põlva Spordikoo EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Andri Kepler Põlva Spordikoo EST 00:38.24
2. Rasmus Saare Põlva Spordikoo EST 00:42.02
3. Uku Viispert Tartu Katoliku EST 01:37.29
Andri Kolju OK Käbi EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Olle Ilmar Jaama Peko EST 00:47.10
2. Artur Soo JOKA EST 01:01.31
3. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord EST 01:04.14
4. Kerdo Männilaan JOKA EST 01:05.32
5. Mattias Maidla Põlva Spordikoo EST 01:11.55
6. Janar Saks Võru/Võru spord EST 01:13.42
7. Karmo Tisler Võru/Võru spord EST 01:17.36
Samuel Kolsar Põlva Spordikoo EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Mihkel Abram Tammed EST 00:39.01
2. Mihkel Liivago Põlva Spordikoo EST 00:39.13
3. Kaarel Tampuu SRD EST 00:41.42
4. Andreas Tähnas JOKA EST 00:43.12
5. Radoslaw Gawrys BKS Wataha Wars POL 00:56.25
6. Joosep Ainjärv JOKA EST 00:58.27
7. Kerten Matto Põlva Spordikoo EST 01:01.18
8. Hendrik Laanemaa Tartu Katoliku EST 01:02.07
9. Alarich Paas - EST 01:06.30
10. Erkki Pähn Võru/Võru spord EST 01:19.56
Eric Voolaid SK100 EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Hando Allmann Võru/Võru spord EST 00:50.12
2. Eerik Priks Rakv EST 00:59.27
3. Aleksander Kepler Põlva Spordikoo EST 01:00.39
4. Raido Kiss Võru/Võru spord EST 01:01.23
5. Rauno Pahapill JOKA EST 01:29.26
6. Askar Neumann OK Käbi EST 01:40.24
7. Karel Kuragin Võru/Võru spord EST 01:45.18
Kustu Künnapas HOK EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST 01:06.47
2. Karel-Sander Kljuzin Peko EST 01:08.57
3. Roope Ruuhiala Hiisi FIN 01:11.48
4. Kristofer Pähklepa Kobras EST 01:33.39
Andres Aruots Peko EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Aleksandr Shved SRD EST 01:11.36
2. Kevin Hallop Peko EST 01:17.40
3. Martin Murakas Rakv EST 01:19.58
4. Ragnar Kruusla JOKA EST 01:22.50
5. Hannu Ploompuu EST 01:23.01
6. Kristjan-Martin Kirjanen Võru EST 01:28.31
7. Boris Popovich SKO RUS RUS 01:35.55
Maido Mäoma Kape EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Andrus Viilma - EST 00:43.37
2. Viljar Vainola Mercury EST 00:50.42
3. Oleg Koshik SRD EST 00:54.41
4. Alo Vahtre OK Käbi EST 00:59.19
5. Mart Sooberg TON EST 00:59.55
6. Anton Roolaid TAOK EST 01:20.12
Etapid
Summa
Indeks
1. Karol Galicz BKS Wataha Wars POL 01:33.01
2. Jaagup Truusalu Võru EST 01:34.52
3. Sergei Rjabõshkin SRD EST 01:34.58
4. Ats Sõnajalg Harju KEK RSK EST 01:35.06
5. Uku-Laur Tali KEKRSK EST 01:36.49
6. Reimo Liiv Tammed EST 01:40.24
7. Gediminas Janušis OK Labirintas LTU 01:42.04
8. Reigo Teervalt Peko EST 01:42.30
9. Veli-Pekka Kuutti Espoon Akilles FIN 01:45.08
10. Alar Kume Võru EST 01:45.48
11. Siim Klais Tartu EST 01:46.13
12. Veiko Vinkel West EST 01:58.21
13. Sander Nahkor TAOK EST 02:24.03
Alar Assor Kobras EST Ei start
Marek Mäoma Kape EST Ei start
Mihkel Järveoja Kobras EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Tiit Tähnas JOKA EST 01:01.25
2. Tarmo Siimsaare Võru EST 01:07.46
3. Sander Mirme Võru EST 01:08.19
4. Kaarel Kallas JOKA EST 01:08.38
5. Ville-Veikko Nurminen Suosmeren Salpa FIN 01:10.12
6. Jevgenijs Bondins Auseklis IK LAT 01:11.44
7. Taivo Timmusk HOK EST 01:13.52
8. Ott Rakkaselg HOK EST 01:14.09
9. Timo Palo Võru OK EST 01:14.31
10. Raul Kangur Peko EST 01:16.29
11. Mairo Kirss Koop EST 01:16.49
12. Janek Kähr Kobras EST 01:17.45
13. Tarmo Tolm Orvand EST 01:18.20
14. Madis Osjamets EST 01:20.54
15. Ragnar Leimann JK PIRAAJA EST 01:22.04
16. Märt Kivila Ilves EST 01:22.53
17. Erko Jakobson Kobras EST 01:26.16
18. Alar Alajaan EST 01:38.17
Etapid
Summa
Indeks
1. Andreas Kraas Tammed EST 00:46.19
2. Alar Abram Tammed EST 00:51.13
3. Ain Fjodorov Peko EST 00:51.14
4. Allar Kivil LSF PT EST 00:53.20
5. Mati Mägi HOK EST 00:55.16
6. Martins Godins B3 LAT 00:57.40
7. Kaupo Järve LSF PT EST 00:59.10
8. Tarmo Klaar Mercury EST 00:59.59
9. Erki Kriks LSF PT EST 01:01.50
10. Eero Mõttus Võru EST 01:03.54
11. Jaanus Jõgis Saku Õlletehase EST 01:05.26
12. Meelis Mälter KEKRSK EST 01:06.39
13. Lauri Tarlap Saku KK EST 01:08.04
14. Ivo Miller Koop EST 01:10.02
15. Tago Teetamm Tammed EST 01:10.03
16. Marko Külaots Tammed EST 01:11.05
17. Vallo Vaher JOKA EST 01:12.28
18. Rünno Sulg LSF PT EST 01:28.42
19. Olavi Mätik Elering EST 01:30.52
20. Ando Viispert Ants Piibu brid EST 01:39.53
Andres Käver SK100 EST Katk
Danilo Piht Mercury EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Aliaksandr Minchukou Kamvol BLR 00:49.25
2. Mart Koppel EST 00:51.50
3. Kaido Nurja Nõmme EST 00:52.11
4. Mati Tiit Ilves EST 00:55.39
5. Ilmar Udam JOKA EST 00:57.29
6. Dmitri Shved SRD EST 00:59.55
7. Martin Aunin EST 00:59.58
8. Margus Klementsov Mercury EST 01:00.38
9. Vladislav Pahhomenkov SRD EST 01:04.23
10. Tonu Illaru PePo EST 01:06.34
11. Marti Ranne G4S Spordiklubi EST 01:07.00
12. Väino Ellamik Suusahullud EST 01:07.38
13. Pekka Saalasti Mustalammen Pal FIN 01:08.41
14. Mart Ostra Nõmme EST 01:09.44
15. Mart Eller HOK EST 01:12.23
16. Igors Bogdanovs SRD LAT 01:14.12
17. Valeri Kuragin Võru EST 01:16.21
18. Kristjan Leiger Kape EST 01:16.30
19. Roman Shved SRD EST 01:24.41
20. Vladimir Hansing Narva EST 01:51.42
Mait Tõnisson LSF PT EST Katk
Tarmo Raidma Tartu EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Matti Yliluikki Suomusjärven Si FIN 00:42.01
2. Andrei Nikitin SRD EST 00:45.47
3. Priit Pääslane Ilves EST 00:49.02
4. Meelis Zimmermann Kape EST 00:50.31
5. Taivo Tali KEKRSK EST 00:51.36
6. Raivo Pellja JOKA EST 00:52.07
7. Allar Padari HOK EST 00:54.52
8. Inno Ling Lehola EST 00:57.43
9. Antti Roose Kobras EST 00:59.21
10. Raivo Panker Mercury EST 01:02.22
11. Marko Virta Turun Suunnista FIN 01:02.41
12. Jukka Honkasaari RastiPiikkiö FIN 01:09.52
13. Toomas Telgma Voller EST 01:11.46
14. Vladimir Savinov SRD EST 01:12.49
15. Lauri Leppik TAOK EST 01:17.41
16. Andres Viira Viimsi EST 01:18.48
17. Konstantin Pigarev Mile Sport RUS 01:21.10
Toomas Voolaid EST Puuduv KP
Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen FIN Ei start
Maris Stabinš OK Azimuts-Sm B LAT Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Algimantas Rudis Ok Saule LTU 00:44.48
2. Tiit Tali Ilves EST 00:45.22
3. Maido Kaljur KEKRSK EST 00:46.14
4. Tõnu Tänav Rae EST 00:47.18
5. Urmas Sulaoja Jõhvikas EST 00:47.36
6. Jaanus Reha Koop EST 00:49.38
7. Mati Preitof KEKRSK EST 00:50.22
8. Andres Talver Mercury EST 00:51.22
9. Andrei Mitenkov Kape RUS 00:53.01
10. Timo Neuvonen Mustalammen Pal FIN 00:55.16
11. Maksim Gurejev Kape RUS 00:58.16
12. Mihkel Nahkur Jõhvikas EST 00:59.24
13. Jaak Rohtsalu Rakv EST 01:00.26
14. Rein Toomas Peko EST 01:04.29
15. Margus Jaanus Koop EST 01:05.44
16. Sergei Iudov PskovRus RUS 01:08.43
17. Raul Laas JOKA EST 01:09.31
18. Mikhail Ivanov Pskov RUS 01:11.20
19. Ivo Tamla Koop EST 02:12.15
Risto Pettinen Mustalammen Pal FIN Katk
Ando Post Koop EST Ei start
Andrus Rämmann Koop EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Andrei Oshmarin Novgorod RUS 00:42.25
2. Kaljo Julge Kape EST 00:44.37
3. Timo Asikainen Hiisirasti FIN 00:47.08
4. Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmen FIN 00:47.44
5. Boris Krylov Princip RUS 00:49.19
6. Rein Rooni Orvand EST 00:50.48
7. Pertti Laine Mustalammen Pal FIN 00:51.00
8. Mauri Toppari Hiidenkiertäjät FIN 00:51.48
9. Juha Eronen Karkki-Rasti FIN 00:53.01
10. Eero Nevalainen Pihkaniskat FIN 00:55.01
11. Tuomo Puustinen Pihkaniskat FIN 00:55.59
12. Jaak Jaagus Saku EST 00:56.07
13. Vello Post Koop EST 00:56.40
14. Tauno Kure Kape EST 00:57.15
15. Aimur Raudsepp JOKA EST 00:58.57
16. Jaan Ainelo Ilves EST 00:59.09
17. Paul Poopuu JOKA EST 00:59.51
18. Väinö Nurvo Pihkaniskat FIN 01:00.39
19. Ahto Karu JOKA EST 01:02.56
20. Timo Glad Rasti-Jyry FIN 01:03.19
21. Udo Lüüs Ilves EST 01:05.09
22. Jarmo Lehto VeVe FIN 01:05.41
23. Heikki Kivioja Salon Vilpas FIN 01:09.02
24. Leonid Popovich SKO RUS RUS 01:09.40
25. Jarmo Jumppanen Pihkaniskat FIN 01:11.13
26. Jüri Merirand Otepää EST 01:12.37
27. Kalmer Keevend JOKA EST 01:16.32
28. Jaak Reimaa Ilves EST 01:16.56
29. Heimo Jumppanen Pihkaniskat FIN 01:33.42
30. Viktor Miroshnichenko Kaliningrad RUS 02:00.46
Aigar Pindmaa Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Rein Unt TON EST 00:43.33
2. Jüri Rokko Jõhvikas EST 00:49.35
3. Vesa Tervo Rajamäen Rykmen FIN 00:50.19
4. Kai Saksman OK TON FIN 00:51.48
5. Juhani Nippala Rasti-Jyry FIN 00:51.56
6. Kari Jylhä Helsingin Suunn FIN 00:52.13
7. Jurii Vekshin Novgorod RUS 00:53.00
8. Lasse Kallio Suomusjärven Si FIN 00:53.35
9. Rein Hanstein Okas EST 00:54.06
10. Mati Randoja Jõhvikas EST 00:54.45
11. Koit Paasma Lehola EST 00:56.00
12. Toivo Saue HOK EST 00:56.45
13. Jouni Savelainen Helsingin Suunn FIN 00:57.34
14. Avo Veermäe Ilves EST 00:57.46
15. Alexander Orlov Novgorod RUS 00:57.48
16. Aldis Lapinš OK Azimuts-Sm B LAT 00:57.59
17. Arvo Kivikas Ilves EST 00:58.09
18. Kalle Nelk Tammed EST 00:58.17
19. Anti Parik Otepää SK EST 01:00.23
20. Lembit Nöps Ilves EST 01:01.43
21. Ilmar Kirjanen TAOK EST 01:03.40
22. Riho Männi Lehola EST 01:07.44
23. Markku Nurminen Suosmeren Salpa FIN 01:08.18
24. Tiit Ploompuu Jõhvikas EST 01:11.03
25. Pekka Rytkönen Pihkaniskat FIN 01:11.17
26. Arne Kolk Jõhvikas EST 01:14.35
27. Yury Bolshakov NEVIS RUS 01:15.44
28. Juhani Pörsti Suosmeren Salpa FIN 01:19.23
29. Toomas Naelapää KEKRSK EST 01:22.14
30. Kari Hovi Rasti-Jyry FIN 01:30.08
31. Jarmo Paikkala Rasti-Jyry FIN 01:40.58
Aare Limberg Rakv EST Ei start
Mati Karp Tempo EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Åge Liljeström Helsingin Suunn FIN 00:41.35
2. Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:43.45
3. Paavo Inkinen Rasti-Jyry FIN 00:44.30
4. Peep Koppel Koop EST 00:45.12
5. Erkki Kivistö Pihkaniskat FIN 00:45.20
6. Ülo Vainura Tammed EST 00:47.13
7. Heikki Kyyrönen TON EST 00:48.43
8. Ivan Kazantsev Novgorod RUS 00:51.27
9. Enn Aedna West EST 00:58.29
10. Kalju Toomas JOKA EST 00:58.35
11. Elmo Pärna Lehola EST 00:58.39
12. Heiki Rammul Ilves EST 01:00.17
13. Jüri Tähemaa TON EST 01:03.36
14. Jorma Helin Rasti-Jyry FIN 01:08.50
15. Ilmar Mõistlik orion EST 01:10.09
16. Agu Koppa Jõhvikas EST 01:12.06
17. Mati Poom TON EST 01:14.22
18. Sergei Miasnikov PskovRus RUS 01:14.25
19. Pjotr Aksjonov Jõhvikas EST 01:18.03
Kari Löyttyjärvi Rasti-Jyry FIN Katk
Esa Tarkiainen Su-se FIN Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Tõnu Raid Tammed EST 00:45.11
2. Mihhail Taivere Kape EST 00:55.15
3. Ants Tamm TON EST 00:57.51
4. Juhan Bachmann Jõhvikas EST 01:03.28
5. Reijo Seitajoki Rasti-Jyry FIN 01:05.08
6. Martin Tõrra Kobras EST 01:05.39
Valter Ploom Jõhvikas EST Puuduv KP
Nikolai Kuha Kape EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Onni Rosenqvist Suosmeren Salpa FIN 00:34.57
2. Endel Remmet Kape EST 00:38.01
3. Heino Peeterson West EST 00:41.40
4. Olavi Heinonen Karkki-Rasti FIN 00:44.10
5. Jorma Huuhtanen Rasti-Vihti FIN 00:49.05
Etapid
Summa
Indeks
1. Feliks Kipper Orion EST 01:19.49
Etapid
Summa
Indeks
1. Aleks Siegert Vastseliina SK/ EST 00:11.20
2. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:12.35
3. Justus Udam JOKA EST 00:13.14
4. Ralf Kuusmaa SK100 EST 00:13.52
5. Joosep Tali KEKRSK EST 00:14.32
6. Atso Kesküla HOK/Hiiumaa SK EST 00:14.51
7. Georg Sebastian Vaikjärv Vunder EST 00:17.38
8. Kerret Matto Põlva Spordikoo EST 00:18.15
9. Jasper Kärner Duncan.ee EST 00:20.00
10. Lukas Lillelaid SK Elite Sport EST 00:21.37
11. Joonatan Truusalu Võru EST 00:22.30
12. Joosep Esta HOK EST 00:23.09
13. Karl Märten Aren EST 00:25.24
14. August Truusalu Võru EST 00:28.36
15. Matvei Shved SRD EST 00:50.54
Etapid
Summa
Indeks
1. Henri Kersna Ilves EST 00:11.28
2. Karl-Mattias Juhkam Põlva Spordikoo EST 00:11.31
3. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo EST 00:12.17
4. Jero Eronen Karkki-Rasti FIN 00:17.17
5. Romet Kirss Koop EST 00:21.34
6. Rasmus Uibo Peko EST 00:23.22
Etapid
Summa
Indeks
1. Hele Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:11.21
2. Kitija Abula OK Azimuts-Sm B LAT 00:12.04
3. Triin Neeno Põlva Spordikoo EST 00:12.43
4. Marta Morite OK Azimuts-Sm B LAT 00:13.35
5. Maarja Oras Põlva Spordikoo EST 00:13.38
6. Johanna Oras Põlva Spordikoo EST 00:13.54
7. Eliisabet Leiger Tartu Katoliku EST 00:16.23
8. Marta Maripuu HOK/Hiiumaa SK EST 00:16.25
9. Katariina Leiger Tartu Katoliku EST 00:17.19
10. Astrid Heleen Tõnisson LSF PT EST 00:17.20
11. Siru Lindroth Karkki-Rasti FIN 00:20.09
12. Mirtel Vaher Tartu Katoliku EST 00:25.01
Etapid
Summa
Indeks
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku EST 00:21.33
2. Herta Kesküla HOK/Hiiumaa SK EST 00:25.11
3. Liise Lillelaid SK Elite Sport EST 00:27.01
4. Liisi Koppel HOK EST 00:27.04
5. Kätlin Mast HOK- Hiiumaa Sp EST 00:30.18
6. Jasmiin Kraas LSF PT EST 00:32.22
7. Melani Väits Võru EST 00:34.29
8. Gerda Kivil LSF PT EST 00:34.45
9. Helisa Tartu HOK/Hiiumaa SK EST 00:36.25
10. Grete Johanna Korb XT Sport EST 00:37.38
11. Lisette Kuusmaa SK100 EST 01:09.47
Karmen Tugedam Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Mareli Vaher Tartu Katoliku EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Anni Linnus Peko EST 00:14.16
2. Laura Liis Kaljur KEKRSK EST 00:17.27
3. Polina Karelina Variant BLR 00:19.16
4. Olesja Shved SRD EST 00:22.57
5. Mona Maribel Voolaid SK100 EST 00:40.36
6. Viola Nikitina SRD EST 00:54.11
Etapid
Summa
Indeks
1. Maria Eller HOK/hiiumaa SK EST 00:32.53
2. Brigitte Panker Ilves EST 00:33.34
3. Sofya Karelina Variant BLR 00:34.01
4. Birgit Rõõm Ilves EST 00:36.26
5. Kris Jette Piht Mercury EST 00:39.55
6. Angela Mõttus Otepää EST 00:43.00
7. Geteli Hanni Põlva Spordikoo EST 00:43.57
Kersti Põldsalu OK Käbi EST Katk
Etapid
Summa
Indeks
1. Karoliina Kets Põlva Spordikoo EST 00:39.53
2. Kaidi Piirisild Võru EST 00:55.37
3. Viktoria Misnik Võru/Võru spord EST 01:09.12
Etapid
Summa
Indeks
1. Oksana Zhuravleva Sestroretsk RUS 00:30.20
2. Johanna Laanoja Põlva Spordikoo EST 00:40.47
3. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas EST 00:42.53
4. Eliise Kesküla HOK/Hiiumaa SK EST 00:43.32
5. Helena Maripuu HOK/Hiiumaa SK EST 00:43.38
6. Leana Jete Korb Peko EST 00:44.03
7. Anete Saar Põlva Spordikoo EST 00:45.16
8. Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 00:48.49
9. Siiri Talts HOK/Hiiumaa SK EST 00:49.06
Etapid
Summa
Indeks
1. Anete Anna Strazdina OK Azimuts-Sm B LAT 00:45.04
2. Liis-Marii Kaso Rakv EST 00:46.40
3. Annija Slikšjane OK Azimuts-Sm B LAT 00:49.06
Emma Joonas Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Liis Musta Võru EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Agnija Caune OK Azimuts-Sm B LAT 00:41.33
2. Elizaveta Botova Kuzmolovo RUS 00:43.26
3. Teele Telgma Tammed EST 00:43.51
4. Anastasia Botova Kuzmolovo RUS 00:44.55
5. Anastasija Pahhomenkova SRD EST 00:57.48
6. Lorely Kõrvel Kobras EST 01:07.15
7. Katrin Piirimaa Kobras EST 01:07.35
8. Triin Helimets HOK EST 01:15.38
9. Kristina Haug Võru/Võru spord EST 01:21.01
10. Kelli Nurm Kobras EST 01:22.04
11. Sara Gustafsson Karkki-Rasti FIN 01:34.19
Mari Linnus Peko EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Emily Raudkepp Peko EST 00:55.45
2. Kristel Kõivo Peko EST 00:56.28
3. Annabel Teetamm Tammed EST 01:09.46
4. Tiina- Maria Tali KEKRSK EST 01:23.23
Birgit Russka Põlva Spordikoo EST Katk
Etapid
Summa
Indeks
1. Eva-Maria Truusalu Võru EST 01:12.33
2. Liisa Puusepp Võru EST 01:17.55
3. Merili Palu SRD EST 01:25.00
Etapid
Summa
Indeks
1. Katrin Linnus West EST 00:47.06
2. Kadi-Liis Minn JOKA EST 00:52.09
3. Ade Timmusk HOK EST 00:53.56
4. Jaana Olvet Rakv EST 00:56.48
5. Olga Shved SRD EST 01:00.27
6. Merilin Vahtra KEKRSK EST 01:02.29
7. Tais Vakrõõm SRD EST 01:05.04
8. Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas EST 01:06.25
9. Mariliis Aren JOKA EST 01:06.46
10. Grete-Liina Miller Koop EST 01:07.03
11. Marta Olvet Rakv EST 01:18.27
12. Anzelika Niinemaa Koop EST 01:57.14
Svetlana Omelkova Tartu EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Mari-Liis Kaljur KEKRSK EST 00:42.49
2. Maigi Mäela Kobras EST 00:45.10
3. Pia Luovula Suosmeren Salpa FIN 00:47.46
4. Marta Eller HOK EST 00:53.06
5. Mare Vahtre OK Käbi EST 01:00.52
6. Aet Tampuu SRD EST 01:02.39
7. Jaana Shved SRD EST 01:03.24
8. Eva Nessler Käbi EST 01:04.49
9. Marina Väljas HOK EST 01:12.56
Klaire Kuusk Teoteater EST Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Eleri Hirv Võru EST 01:13.19
2. Piibe Tammemäe SK100 EST 01:17.50
3. Margret Zimmermann Kape EST 01:20.17
4. Triinu Rooni SK100 EST 01:33.56
Etapid
Summa
Indeks
1. Merike Vanjuk Kape EST 00:43.29
2. Inga Siegert Vastseliina SK/ EST 00:50.07
3. Salla Töyrylä Kymin Suunnista FIN 00:53.16
4. Külli Leiger Kape EST 01:00.15
5. Kadri Limberg LSF PT EST 01:01.03
6. Britt Jaaska SK Serviti EST 01:01.15
7. Ilze Piksena LVM LAT 01:02.44
8. Anu Kuusmaa SK100 EST 01:14.42
9. Elina Kutti KEKRSK EST 01:18.09
Kersti Jääger EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Ieva Godina B3 LAT 00:46.41
2. Ingrid Piht Mercury EST 00:49.00
3. Kristi Vassil Ilves EST 00:53.54
4. Ruth Esta HOK EST 01:03.16
5. Heidi Prits Mercury EST 01:04.07
6. Tiina Gustafsson Karkki-Rasti FIN 01:14.36
Etapid
Summa
Indeks
1. Jana Kink Kape EST 00:46.00
2. Mall Alev Võru EST 00:49.59
3. Signe Raidmets TON EST 00:54.29
4. Anneli Pello Mercury EST 00:55.04
5. Heidi Sild Mercury EST 00:55.19
6. Triin Jaaniste Ilves EST 00:55.53
7. Evelyn Himma Rakv EST 00:58.45
8. Kadri Parts Võru EST 01:04.22
9. Kristi Heilman HOK EST 01:13.54
10. Ella Shved SRD EST 01:14.20
11. Maari Idnurm TON EST 01:17.28
12. Piret Kaasik Ilves EST 01:18.52
13. Merike Mets Rakv EST 01:25.05
14. Ilona Poljakova LSF PT EST 01:41.06
Siiri Vallner EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Marika Jäädmaa Võru EST 00:45.36
2. Airi Alnek Võru EST 00:46.33
3. Anneli Rämmann Koop EST 00:49.06
4. Merike Paapson TON EST 00:51.17
5. Aari Talver Mercury EST 00:56.09
6. Lea Leppik TAOK EST 00:58.05
7. Ellen Lembra Kape EST 00:59.48
8. Galina Pigareva Mile Sport RUS 01:00.17
9. Inger Jalakas KEKRSK EST 01:00.33
10. Maret Viira Viimsi EST 01:04.11
11. Elina Lasseron JOKA EST 01:08.09
12. Piret Niglas Jõhvikas EST 01:11.36
13. Meeli Kerem TON EST 01:11.54
14. Rita Ojala JOKA EST 01:12.03
15. Ülle Pellja JOKA EST 01:13.55
16. Epp Voitka Võru EST 01:15.08
17. Tiina Tamla Koop EST 01:18.07
18. Olga Temnikova Princip RUS 01:19.54
19. Esta Tamm EST 01:24.05
20. Riina Kink Koop EST 01:34.56
21. Aleksandra Lebedeva Pskov RUS 01:37.21
22. Helve Kansi Lehola EST 01:43.03
23. Päivi Eronen Karkki-Rasti FIN 02:08.07
Daisy Kroon Jõhvikas EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Marje Viirmann KEKRSK EST 00:37.35
2. Marina Movko Kaliningrad RUS 00:46.23
3. Saima Värton Kobras EST 00:48.08
4. Reet Johanson Kobras EST 00:51.42
5. Marika Kirsspuu TAOK EST 00:53.07
6. Kersti Ehala JOKA EST 00:55.15
7. Juta Ainelo Ilves EST 00:57.10
8. Ingrid Ranna Ilves EST 00:57.54
9. Pirjo Kivioja Salon Vilpas FIN 00:58.10
10. Elena Miroshnichenko Kaliningrad RUS 01:00.15
11. Merike Mändsoo TON EST 01:00.37
12. Maire Kure Kape EST 01:01.11
13. Ülle Raudsepp Okas EST 01:02.59
14. Tiina Oras Ilves EST 01:03.06
15. Tiina Rillo - EST 01:03.22
16. Aino Koser Ilves EST 01:12.01
17. Aino Leppänen Rasti-Jyry FIN 01:17.51
18. Pille Illak Otepää EST 01:19.02
19. Olga Konkina NEVIS RUS 01:47.32
Virve Einpaul Ilves EST Puuduv KP
Mare Kitsnik Saku EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Siiri Poopuu JOKA EST 00:40.18
2. Anne Arold Ilves EST 00:41.19
3. Helena Jumppanen Pihkaniskat FIN 00:43.24
4. Anne Pelto-Huikko Hiisirasti FIN 00:43.34
5. Sinikka Illaru PePo FIN 00:46.23
6. Kirsi Hakomäki Helsingin Suunn FIN 00:47.42
7. Ene Sulg Orvand EST 00:48.16
8. Tiina Talisoo KEKRSK EST 00:49.36
9. Ilme Roosi Orvand EST 00:52.05
10. Lea Tusis JOKA EST 00:52.08
11. Natalia Ushakova Pskov RUS 00:54.27
12. Anne Vaikjärv Vunder EST 00:55.28
13. Natalia Lazareva Kaliningrad RUS 00:55.32
14. Ülle Põldoja Ilves EST 00:57.19
15. Liubov Gerasimova Novgorod RUS 00:58.13
16. Vaike Tomann Ilves EST 01:00.30
17. Olga Jakovleva Jõhvikas EST 01:01.17
18. Ülle Kadak Lehola EST 01:05.50
19. Aili Laanjõe Kobras EST 01:08.43
20. Eha Tolm Orvand EST 01:13.30
21. Irma Ahonkivi Rastikarhut FIN 01:53.41
Gea Rennel KEKRSK EST Katk
Anita Laaksonen Tarpian Suunta FIN Puuduv KP
Etapid
Summa
Indeks
1. Maire Limberg Rakv EST 00:40.19
2. Alina Kazantseva Novgorod RUS 00:40.57
3. Liivi Parik Otepää SK EST 00:43.46
4. Hille Tasa Tammed EST 00:44.03
5. Vellamo Toivonen OK77 FIN 00:45.12
6. Niina Karnit SRD EST 00:45.55
7. Beatrice Malmsten Lynx FIN 00:46.42
8. Ene Ehrenpreis Rakv EST 00:49.08
9. Tiiu Kaasik Ilves EST 00:49.16
10. Leili Prans Ilves EST 00:49.44
11. Aime Mõik Jõhvikas EST 00:49.59
12. Ritva Mononen Hämeenlinnan Su FIN 00:51.02
13. Kersti Ploom Jõhvikas EST 00:51.29
14. Kersti Mardiste KEKRSK EST 00:51.41
15. Tamara Safonhic Pskov RUS 00:54.06
16. Riina Kivikas Ilves EST 00:54.13
17. Mare Leis Ilves EST 00:56.31
18. Marketta Savelainen Helsingin Suunn FIN 00:57.29
19. Mare Aibast KEKRSK EST 01:04.21
20. Tatjana Sumilo Jõhvikas EST 01:18.08
Etapid
Summa
Indeks
1. Ritva Kajava Hämeenlinnan Su FIN 00:43.15
2. Liis Lille KEKRSK EST 00:53.16
3. Anne Jundas Jõhvikas EST 00:55.40
4. Sirpa Tarkiainen Su-se FIN 00:56.24
5. Tytti Torp Helsingin Suunn FIN 00:57.21
6. Liudmila Miasnikova PskovRus RUS 01:04.28
7. Kaie Kivila Ilves EST 01:05.41
8. Paula Kyyrönen Kouvolan Suunni FIN 01:17.27
9. Ulla Lindsten Rasti-Jyry FIN 01:29.27
10. Juta Virkepuu KEKRSK EST 01:44.48
Irma Liljeström Helsingin Suunn FIN Katk
Etapid
Summa
Indeks
1. Maire Raid Tammed EST 00:38.33
2. Eeva Tanska Espoon Suunta FIN 00:40.32
3. Maimu Tornberg Koop EST 00:45.40
4. Maie Abram Ilves EST 00:58.48
5. Ulla Finnilä-Seitajoki Rasti-Jyry FIN 00:59.14
6. Leena Norva Karkki-Rasti FIN 01:15.59
Etapid
Summa
Indeks
1. Ilse Uus TON EST 00:44.23
2. Ülle Mõistlik orion EST 00:47.44
3. Aino Kirkkala Suosmeren Salpa FIN 00:48.50
Etapid
Summa
Indeks
1. Maria Kaljur KEKRSK EST 00:14.44
2. Annaliisa Aren EST 00:16.28
3. Miina-Liisa Juhkam Kobras EST 00:17.34
4. Mia Esta HOK EST 00:18.31
5. Mariel Kriks LSF PT EST 00:21.17
6. Lola-Liis Naan EST 00:22.46
7. Anna Berzina IK Auseklis LAT 00:25.43
8. Vibeke Pärl Tõnisson LSF PT EST 00:29.13
9. Elena Mõttus Otepää EST 00:36.38
Jete Kraas Tartu EST Ei start
Merit Vaher Tartu Katoliku EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Luisa Nõmmik Põlva Spordikoo EST 00:11.15
2. Liis-Marie Kaljur KEKRSK EST 00:11.49
3. Jette-Ly Assor Põlva Spordikoo EST 00:12.22
4. Kirke Keem Peko EST 00:15.35
5. Käti Kudre Peko EST 00:15.59
6. Miina Raudoja Peko EST 00:17.22
7. Kaisa Kallas JOKA EST 00:18.27
8. Merilin Laanjõe Põlva Spordikoo EST 00:20.29
An Marii Rohtla JOKA EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Raido Aren JOKA EST 00:41.17
2. Tapani Valonen FIN 00:42.06
3. Eila Valonen FIN 00:42.36
4. Kätlin Kirjanen EST 00:52.42
5. Keijo Rantala FIN 00:54.26
6. Ulla Lehto VeVe FIN 00:56.14
7. Toomas Kibena EST 01:02.16
8. Kai Niinepuu EST 01:07.18
9. Ksenija Shved SRD EST 01:15.24
10. Siiri Lindroth FIN 01:18.02
11. Lasse Lindroth FIN 01:18.38
12. Kate Rantala FIN 01:29.24
13. Jaan Rudolf Vaher EST 01:43.46
Liisi Jakobson Kobras EST Katk
Kristi Kirjanen EST Puuduv KP
Sarmite Sild EST Ei start
Etapid
Summa
Indeks
1. Rain Jaaksoo Kobras EST 01:07.03
2. Janek Orro Võru EST 01:08.48
3. Timo Huovila FIN 01:24.45
4. Tõnu Jäädmaa Võru EST 01:29.10
5. Martti Vister EST 01:33.08
6. Kaur Kirjanen EST 01:33.22
PEKO